Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750656 вiд 2026-06-22 21:56:15LAZY Думаю це і був план, почати їх піздити більшими фізично гравцями. Майже спрацювало. Але ні, буває.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750655 вiд 2026-06-22 21:46:14Ги, коментатор каже, що аргентинські футболісти люблять, коли їх чмирять, хуєсосять та обсирають з трибун та в пресі. В Європі їм прісно грати, бо там мало чмору та цькувань на їх смак, усе занадто культурненько.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750654 вiд 2026-06-22 21:37:20Австрія дріботить. Намагаються пролізти за рахунок коротких пасів в дотик. Вони склад Аргентини бачили? Там такі пітбулі, яким лише дай побитися. Треба більше тупого (класичного) англійського футболу. Завантажувати в штрафний. Є кому поборотись. Бо пустять контру легко, у аргів склад дуже пристойний.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750653 вiд 2026-06-22 21:33:28бггг…Зараз Арнаутович порішає :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750652 вiд 2026-06-22 21:32:33У аргів виконавців на три склади вистачить :) Три заміни - і три зірки вийшли на поле. Рангнік - нуль замін. Немає на кого?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750651 вiд 2026-06-22 21:27:172 Fozzey№ 1750565Космос в м'яких 60, в твердих 70------------------Прив'язки по часу не вистачає.Батий написав ціни до 1981, якщо пам'ять не зраджує.30коп - м'яка пачка ВК, Експрес, Фільтр. З 1981 - 40коп50коп - тверда Столичні / 60коп м'яка - не пам'ятаю, здається на 10 коп дешевша. Але і якість вважалася різною, тверда краще вважалася. А от московська Ява Явівська кращою вважалася у м'якій пачці.60коп - Космоос / 70коп1руб - Мальборо і т. п. / 1р50копПрима - 14/16коп. Верховина, здається так само. Краща була навіть за київську Приму.Ватра - 20/25коп15.08.26 буде 30 років, як не курю
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750650 вiд 2026-06-22 21:22:52Philus № 1750647 гірка перчина в прикуску. Дуже просто.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750649 вiд 2026-06-22 21:21:15Класно Австрія грає, як машина. Але Аргентина - це Аргентина. До того ж у Австрії травмовані два ключових гравці атаки. Дається взнаки.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750648 вiд 2026-06-22 21:17:182 Starik№ 1750644Philus№ 1750629вийди з чата :)адміни, це що таке діється :)Та знаю - з національними символами треба обережно :)))
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750647 вiд 2026-06-22 21:15:062 olma№ 1750632Ти мабуть готуєш борщ за технікою цього японця?https://www.instagram.com/reel/DSoWeksgcFT/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==Сорі, не маю інстаграма.Але якщо стисло - в борщі (і не тільки) мають бути присутні збалансовані солодкий/солоний/гіркий/кислий присмаки. Інколи Аперол - єдине, що є вдома з гіркого (або гірчиця чомусь не працює, або папріка).
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750646 вiд 2026-06-22 21:09:26LAZY № 1750641 тут така історія, після WWII СРСР отримала контент англомовний. Багато фраз перекладали слово в слово, бо вcі вчили німецьку тоді. Тож радянськи «крилаті фрази» майже завжди скопійовані з американських виразів. І це дуже, дуже смішно.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750645 вiд 2026-06-22 21:06:502 LAZY№ 1750641Я б так не казав безвідносно до філології, Уругвай -: Кабо Верде виглядав краще :))))
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750644 вiд 2026-06-22 21:05:47Philus № 1750629 вийди з чата :) адміни, це що таке діється :)
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750643 вiд 2026-06-22 20:56:29Розкатають
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750642 вiд 2026-06-22 20:52:56Розквітають Австрію потихеньку.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750641 вiд 2026-06-22 20:51:52«Матч дивиться на одному диханні» (с) коментатор. А що, так можна казати? «Дивиться». Це ж якась калька з кацапського, нє?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750640 вiд 2026-06-22 20:42:13гном такі забів..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750639 вiд 2026-06-22 20:41:59Йобаний гном. Мбаппе, давай хуяр п'ять Іраку сьогодні!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750638 вiд 2026-06-22 20:40:57Аж тут рекорд таки впав ;)
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750637 вiд 2026-06-22 20:40:21А ось і рекорд!!!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750636 вiд 2026-06-22 20:40:01З гри пробивав загалом 145 разів, забив 113.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750635 вiд 2026-06-22 20:39:22До речі, подивився - у Мессі не така вже афуєнна статистика по пробиттю пеналів. Реалізація 78%, при тому, що бив дуже багато
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750634 вiд 2026-06-22 20:36:462 OG№ 1750623Ось так МАВ був побитий один з головних рекордів чемпіонатів світу, але Мессі вирішив, що з навареного пенальті, то не шляхетно.Це ж жарт, правда ж?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750633 вiд 2026-06-22 20:35:25Австрійці подобаються дисципліною і тактичним підходом Ральфа. Але така гра забирає багато фізичних сил. Хто витримає такий рваний темп, а хто буде помилятися. побачимо.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750632 вiд 2026-06-22 20:33:212 Philus№ 17506292 olma№ 1750581yagshamash№ 1750579----АЛе що мене вразило в апероль-шпрітц - так це його візуальна привабливість. Це маркетинг високого рівня! Щось ясно червоне красиве у винних келихах. Ну то таке.Я інколи Aperol додаю в борщ, коли готую. :) Ти мабуть готуєш борщ за технікою цього японця?https://www.instagram.com/reel/DSoWeksgcFT/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750631 вiд 2026-06-22 20:25:03Поки що боротьби багато, а футболу не те що б дофуя.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750630 вiд 2026-06-22 20:24:55Як на мене, там чистий пенальті. Я навіть здивувався, чому без питань не вказав на точку. Розподілена відповідальність.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750629 вiд 2026-06-22 20:23:512 olma№ 1750581yagshamash№ 1750579----Дякую. іде глобалізація, і звісно я з аперолем знайомий давно 18 років тому в 2008 коли був чемп Європи Австрія Швайцарія, щоправда я був не на матчах, а просто заїхав з Братислави у Відень. І йдемо з братом по центру Відня недалеко від катедрального собору Штефансдом. І бачимо на столиках у одному кафе величезний келих круглий винний і там світло-червоно невідомо якого коліру напій, і там лід плаває, друге кафе на вулиці, третє. Чорт забирай, пішли сіли замовили, і питаємо що то таке, розповіла, що це з Італії мегамодний коктейль. На смак він мене не вразив, але приємний літній коктейль, вдало зайшов під глобальний тріум проссеко. Сам апероль біттер схожий на Кампарі тільки легший і не такий щільний і гіркий як кампарі. (я до речі шаную кампарі оранж, або кампарі сансет. його подають в шклянках хайболл)АЛе що мене вразило в апероль-шпрітц - так це його візуальна привабливість. Це маркетинг високого рівня! Щось ясно червоне красиве у винних келихах. Ну то таке.Я інколи Aperol додаю в борщ, коли готую. :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750628 вiд 2026-06-22 20:21:01Цікаво, що у такому віці Мессі зберіг неймовірну швидкість в ногах. Це щось генетичне.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750627 вiд 2026-06-22 20:17:07він не винен, звичайно, але каліцтво, що дозволяє сильно виділятися на тлі нормальних ігрків не викликає схвалення..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750626 вiд 2026-06-22 20:15:51Знову судді напидорасили щось? Не дивно.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750625 вiд 2026-06-22 20:14:46Увімкнув футбол, а там Австрія душить Аргентину. Ну така картинка.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750624 вiд 2026-06-22 20:13:06ну не люблю я коротконогих..
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750623 вiд 2026-06-22 20:12:05Ось так МАВ був побитий один з головних рекордів чемпіонатів світу, але Мессі вирішив, що з навареного пенальті, то не шляхетно.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750622 вiд 2026-06-22 20:11:22Гном дав збій.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750621 вiд 2026-06-22 20:10:45иесси хуесси.. терпеть его не можу..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750620 вiд 2026-06-22 20:09:59 суддя казел пеналя не був перший на м'ячі був австрієць
Valeriy( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750619 вiд 2026-06-22 19:49:45У нас в Бразилии этих донов Педро …
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750618 вiд 2026-06-22 19:43:30OlegSh № 1750615 вiд 2026-06-22 19:11:43 болєн - то світловолосий довбойоб з гитарою. який вигляд, така й макітра. той що співав - Андерс, нормальний тип.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750617 вiд 2026-06-22 19:22:39сцуко, в склады Аргентіни 3 (три) Мартинеса.. як їх розрізняти?