🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 10.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750656 вiд 2026-06-22 21:56:15

LAZY

Думаю це і був план, почати їх піздити більшими фізично гравцями.
Майже спрацювало.
Але ні, буває.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750655 вiд 2026-06-22 21:46:14

Ги, коментатор каже, що аргентинські футболісти люблять, коли їх чмирять, хуєсосять та обсирають з трибун та в пресі. В Європі їм прісно грати, бо там мало чмору та цькувань на їх смак, усе занадто культурненько.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750654 вiд 2026-06-22 21:37:20

Австрія дріботить. Намагаються пролізти за рахунок коротких пасів в дотик. Вони склад Аргентини бачили? Там такі пітбулі, яким лише дай побитися. Треба більше тупого (класичного) англійського футболу. Завантажувати в штрафний. Є кому поборотись. Бо пустять контру легко, у аргів склад дуже пристойний.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750653 вiд 2026-06-22 21:33:28

бггг…Зараз Арнаутович порішає :-)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750652 вiд 2026-06-22 21:32:33

У аргів виконавців на три склади вистачить :)
Три заміни - і три зірки вийшли на поле.
Рангнік - нуль замін. Немає на кого?

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750651 вiд 2026-06-22 21:27:17

2 Fozzey
№ 1750565
Космос в м'яких 60, в твердих 70
------------------
Прив'язки по часу не вистачає.
Батий написав ціни до 1981, якщо пам'ять не зраджує.
30коп - м'яка пачка ВК, Експрес, Фільтр. З 1981 - 40коп
50коп - тверда Столичні / 60коп м'яка - не пам'ятаю, здається на 10 коп дешевша. Але і якість вважалася різною, тверда краще вважалася. А от московська Ява Явівська кращою вважалася у м'якій пачці.
60коп - Космоос / 70коп
1руб - Мальборо і т. п. / 1р50коп
Прима - 14/16коп. Верховина, здається так само. Краща була навіть за київську Приму.
Ватра - 20/25коп

15.08.26 буде 30 років, як не курю

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750650 вiд 2026-06-22 21:22:52

Philus
№ 1750647
гірка перчина в прикуску. Дуже просто.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750649 вiд 2026-06-22 21:21:15

Класно Австрія грає, як машина.
Але Аргентина - це Аргентина.
До того ж у Австрії травмовані два ключових гравці атаки. Дається взнаки.

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750648 вiд 2026-06-22 21:17:18

2 Starik
№ 1750644
Philus

№ 1750629

вийди з чата :)

адміни, це що таке діється :)


Та знаю - з національними символами треба обережно :)))

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750647 вiд 2026-06-22 21:15:06

2 olma
№ 1750632
Ти мабуть готуєш борщ за технікою цього японця?

https://www.instagram.com/reel/DSoWeksgcFT/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==


Сорі, не маю інстаграма.

Але якщо стисло - в борщі (і не тільки) мають бути присутні збалансовані солодкий/солоний/гіркий/кислий присмаки. Інколи Аперол - єдине, що є вдома з гіркого (або гірчиця чомусь не працює, або папріка).

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750646 вiд 2026-06-22 21:09:26

LAZY
№ 1750641

тут така історія, після WWII СРСР отримала контент англомовний. Багато фраз перекладали слово в слово, бо вcі вчили німецьку тоді.
Тож радянськи «крилаті фрази» майже завжди скопійовані з американських виразів.

І це дуже, дуже смішно.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750645 вiд 2026-06-22 21:06:50

2 LAZY
№ 1750641

Я б так не казав безвідносно до філології, Уругвай -: Кабо Верде виглядав краще :))))

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750644 вiд 2026-06-22 21:05:47

Philus
№ 1750629

вийди з чата :)
адміни, це що таке діється :)

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750643 вiд 2026-06-22 20:56:29

Розкатають

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750642 вiд 2026-06-22 20:52:56

Розквітають Австрію потихеньку.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750641 вiд 2026-06-22 20:51:52

«Матч дивиться на одному диханні» (с) коментатор.
А що, так можна казати? «Дивиться». Це ж якась калька з кацапського, нє?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750640 вiд 2026-06-22 20:42:13

гном такі забів..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750639 вiд 2026-06-22 20:41:59

Йобаний гном. Мбаппе, давай хуяр п'ять Іраку сьогодні!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750638 вiд 2026-06-22 20:40:57

Аж тут рекорд таки впав ;)

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750637 вiд 2026-06-22 20:40:21

А ось і рекорд!!!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750636 вiд 2026-06-22 20:40:01

З гри пробивав загалом 145 разів, забив 113.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750635 вiд 2026-06-22 20:39:22

До речі, подивився - у Мессі не така вже афуєнна статистика по пробиттю пеналів. Реалізація 78%, при тому, що бив дуже багато

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750634 вiд 2026-06-22 20:36:46

2 OG
№ 1750623
Ось так МАВ був побитий один з головних рекордів чемпіонатів світу, але Мессі вирішив, що з навареного пенальті, то не шляхетно.

Це ж жарт, правда ж?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750633 вiд 2026-06-22 20:35:25

Австрійці подобаються дисципліною і тактичним підходом Ральфа. Але така гра забирає багато фізичних сил. Хто витримає такий рваний темп, а хто буде помилятися. побачимо.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750632 вiд 2026-06-22 20:33:21

2 Philus
№ 1750629
2 olma
№ 1750581
yagshamash

№ 1750579

----

АЛе що мене вразило в апероль-шпрітц - так це його візуальна привабливість. Це маркетинг високого рівня! Щось ясно червоне красиве у винних келихах.

Ну то таке.

Я інколи Aperol додаю в борщ, коли готую. :)


Ти мабуть готуєш борщ за технікою цього японця?

https://www.instagram.com/reel/DSoWeksgcFT/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750631 вiд 2026-06-22 20:25:03

Поки що боротьби багато, а футболу не те що б дофуя.

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750630 вiд 2026-06-22 20:24:55

Як на мене, там чистий пенальті. Я навіть здивувався, чому без питань не вказав на точку. Розподілена відповідальність.

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750629 вiд 2026-06-22 20:23:51

2 olma
№ 1750581
yagshamash

№ 1750579

----

Дякую. іде глобалізація, і звісно я з аперолем знайомий давно 18 років тому в 2008 коли був чемп Європи Австрія Швайцарія, щоправда я був не на матчах, а просто заїхав з Братислави у Відень.

І йдемо з братом по центру Відня недалеко від катедрального собору Штефансдом. І бачимо на столиках у одному кафе величезний келих круглий винний і там світло-червоно невідомо якого коліру напій, і там лід плаває, друге кафе на вулиці, третє. Чорт забирай, пішли сіли замовили, і питаємо що то таке, розповіла, що це з Італії мегамодний коктейль. На смак він мене не вразив, але приємний літній коктейль, вдало зайшов під глобальний тріум проссеко. Сам апероль біттер схожий на Кампарі тільки легший і не такий щільний і гіркий як кампарі. (я до речі шаную кампарі оранж, або кампарі сансет. його подають в шклянках хайболл)

АЛе що мене вразило в апероль-шпрітц - так це його візуальна привабливість. Це маркетинг високого рівня! Щось ясно червоне красиве у винних келихах.

Ну то таке.


Я інколи Aperol додаю в борщ, коли готую. :)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750628 вiд 2026-06-22 20:21:01

Цікаво, що у такому віці Мессі зберіг неймовірну швидкість в ногах. Це щось генетичне.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750627 вiд 2026-06-22 20:17:07

він не винен, звичайно, але каліцтво, що дозволяє сильно виділятися на тлі нормальних ігрків не викликає схвалення..

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750626 вiд 2026-06-22 20:15:51

Знову судді напидорасили щось? Не дивно.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750625 вiд 2026-06-22 20:14:46

Увімкнув футбол, а там Австрія душить Аргентину. Ну така картинка.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750624 вiд 2026-06-22 20:13:06

ну не люблю я коротконогих..

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750623 вiд 2026-06-22 20:12:05

Ось так МАВ був побитий один з головних рекордів чемпіонатів світу, але Мессі вирішив, що з навареного пенальті, то не шляхетно.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750622 вiд 2026-06-22 20:11:22

Гном дав збій.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750621 вiд 2026-06-22 20:10:45

иесси хуесси.. терпеть его не можу..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750620 вiд 2026-06-22 20:09:59

суддя казел пеналя не був перший на м'ячі був австрієць

Valeriy( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750619 вiд 2026-06-22 19:49:45

У нас в Бразилии этих донов Педро …

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750618 вiд 2026-06-22 19:43:30

OlegSh
№ 1750615 вiд 2026-06-22 19:11:43
болєн - то світловолосий довбойоб з гитарою. який вигляд, така й макітра. той що співав - Андерс, нормальний тип.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750617 вiд 2026-06-22 19:22:39

сцуко, в склады Аргентіни 3 (три) Мартинеса.. як їх розрізняти?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.