OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750696 вiд 2026-06-23 01:23:242 Batyj№ 1750694Так, ти правий, зараз знайшов інформацію, що хокей додали у 1967му році, начебто для Брежнєва.Моєму батькові вдавалося переплачувати якимось чином.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750695 вiд 2026-06-23 01:17:29мне его выписал парторг Транссигнала в Киеве.. Я его сыну контрольные делал по физике..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750694 вiд 2026-06-23 01:14:08у 68 вже був футбол-хоккей..
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750693 вiд 2026-06-23 00:27:33Не -> ще.Yagshamash Так, цікаво, ти мав на увазі 1970й рік. Я тоді в зошит переписав собі інформацію про кожну гру. У 1966му ще досить малим був, але здається слухав по радіо трансляцію фінального матчу У 1970му вже міг би свідомо дивитися, але думаю, що різниця у часі не дозволяла, тому вже потім переписав собі із щотижневика Футбол (не думаю, що вже тоді він був Футбол-Хокеєм) всі так звані компоти. Безумовно, прізвища бразилійців вражали :)
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750692 вiд 2026-06-23 00:15:3315, не 4 треба :)
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750691 вiд 2026-06-23 00:04:49yagshamash № 1750686 вiд 2026-06-22 23:02:41 OG 1750672 Якщо ти вже згадав Жаїрзінья, то я мушу переповісти життєву історію. Тобто, я діда Жаїра зустрів і пиздів із ним. ---------------------- а міг би просто поговорити :-)
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750690 вiд 2026-06-22 23:11:42Philus № 1750687 :) ну раз вариш, то напевно :) просто ти правий що до гіркого вкуса, в нашій місцині їдять гірку перчину в прикуску, ідеально якшо є - мариновану. Часник
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750689 вiд 2026-06-22 23:04:58
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750688 вiд 2026-06-22 23:04:01LAZY № 1750666 мo нe срoзумiлo, рoзжую: 2+3 = 5 :)
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750687 вiд 2026-06-22 23:03:062 Voxa№ 1750685Philus№ 1750684ну за гірку перчину до борщу поставлять лайк, а за апероль, чи як його, в борщь, можуть і по морді :)Тю. На якість та смак мого борщу ще ніхто не скаржився. :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750686 вiд 2026-06-22 23:02:41OG 1750672 Якщо ти вже згадав Жаїрзінья, то я мушу переповісти життєву історію. Тобто, я діда Жаїра зустрів і пиздів із ним. Причому не як журналіст, а просо так. Як це було? Це був десь 2004 рік. Лідз Юнайтед запросив Жаїрзінья до своєї академії. Типу, лекції почитати. В Лідзі була бразилійська громада. Вони мали футбольну комаду у місцевій недільний лізі. Ну й я знав бразилійців, бо тоді зустрічався з одною, а Фабіо був діджеєм і другом. Ну, Фабіо сказав, що запросив Жаїра на вівторок на ніч сальси до бару Пунана (зараз уже нема). Я прийшов рано. Раптом дивлюся: стоїть Жаїр із пивом, і нікого нема з ним. Він прийшов раніше, і нікого із бразилійців ще не було. Моєї теж не було тоді з якоїсь причини. Ну, я підходжу й кажу: Жаїр, ке тал, туду бейм? А він так радісно: туду бейм, аміґу. А він же грав у Мексиці 1974. Його ніхто не впізнавав. А він у Мексиці 8 голів забив і в кожному матчі. Ну, ми пизділи. А тут Кармен, моя подруга, підходить привітатися. Я кажу, познайомся: це чемпіон світу з футболу. Вона, гагага, каже йрму: привіт, Олекса завжди любить пожартувати. І з "їбала. Окей. Я її попередив. Потім шкодувала. А Жаїр тоді супер виглядав, як на свій вік. Був у костюмі, дуже підтягнутий. З голеною головою. Я б сказав, молодий чувак. Він невеликий. Десь на пів голови нижчий за мене.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750685 вiд 2026-06-22 22:59:54Philus № 1750684 ну за гірку перчину до борщу поставлять лайк, а за апероль, чи як його, в борщь, можуть і по морді :)
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750684 вiд 2026-06-22 22:55:102 Voxa№ 1750650Philus№ 1750647гірка перчина в прикуску. Дуже просто.Скажу так: в Аперолі теж складного нічого нема :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750683 вiд 2026-06-22 22:46:15та й Пеле мабуть. Є дуже велике але, чи справді Аргентина так вважає. Мабуть молодь це робить автоматично. Як на мене це дуже важливе питання розвитку футболу. Як заробляти зрозуміло, як розвивати? Це було у НБА, у НХЛ, Ф1 вони це пройшли з втратами. Думаю криза ФІФА вже близько
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750682 вiд 2026-06-22 22:41:51Мессі таки може. Згадати Марадону, то він напевне перевершив у футболі всіх, та й
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750681 вiд 2026-06-22 22:40:03та зараз пів чемпіоната бігають >90 хв не зупиняючись. Фізична готовність в усіх відмінна. а Ярмола перестав вибігувати весь матч ще коли в Англії грав. Там непевно шось інше.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750680 вiд 2026-06-22 22:38:47OG № 1750676 вiд 2026-06-22 22:28:26 Ярмола ще молодий :) klirik № 1750675 ---- Так, дійсно дивовижно, я його бачив два роки тому за Інтер, Маямі, там він пішки ходив і вальяжно давав розпаси, бив штрафні. А тут така працездатність і ефективність. Видно, Мессі це така машина для заробляння грошей для корпорацій, що вони ці капіталісти йому зробили як наче він грає в The Enhanced Games.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750679 вiд 2026-06-22 22:37:32Варіант 1 (про вогонь у серці): Ярмола такий молодий, І юний Матвій, І кожен навколо палкий, І світ цей — лиш мій! ✨Варіант 2 (енергійний та бойовий): Ярмола такий молодий, І юний Матвій, І кожен козак молодий, Ідемо у бій! ⚔️Варіант 3 (про лідера та успіх): Ярмола такий молодий, І юний Матвій, І вождь наш такий молодий, Веде до нових мрій! це не я :) але промти мої :)
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750678 вiд 2026-06-22 22:35:39All of this and some of that's the only way to skin the cat
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750677 вiд 2026-06-22 22:34:34klirik № 1750675 Ну, по перше Мессі на полі багато ходить пішки, і прискорюється лише за необхідності. ЕКО-режим. А препарати? …Ну якось попісяє у баночку, от і побачимо.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750676 вiд 2026-06-22 22:28:26Ярмола ще молодий :)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750675 вiд 2026-06-22 22:27:12Та Мессі на препаратах, 100%. Ярмола в його віці ледь 20хв відігрує, а цей на 95хв віддає пас, біжить у штрафну і забиває гол. Так не буває.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750674 вiд 2026-06-22 22:15:42Помітив шо більшість гравців грає в рожевих бутцах? В чому прикол?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750673 вiд 2026-06-22 22:15:20PEPSI (Merkury) № 1750667 це буває не часто, але тут згоден
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750672 вiд 2026-06-22 22:14:28Тут ще один рекорд під загрозою: він забив у шостому матчі ЧС поспіль, наздогнав Фонтена та Жаірзіньо… Попереду Іорданія.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750671 вiд 2026-06-22 22:14:10m1919(Київ - чемпіон!) № 1750661 --- Та heavy smoker, виявляється. Стільки всього накурив. Я сам не палив серйозно і не палю. Коли був семестр в Зах. Німеччині в 1993. так там всі студіки купляли тютюн, самокрутки куплений спеціальний папіросний папір. Це було дуже модно і круто. І реально цей тютюн так класно пахнув, куда там Герцговині Флор.!
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750670 вiд 2026-06-22 22:12:44цікава інфо щодо Усика. Наступний бій - Кабаєл. Але на фото Кабаєл виглядає вдвічі ширше і більше Усика. Здоровенний Кабан. Як його перемагати - хз. Хоча Фьюрі ж якось переміг, причому двічі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750669 вiд 2026-06-22 22:09:29Щодо Мессі, то він же в шостому чемпіонаті Світу грає! Тому і настріляв стільки. Красун! Natural born football player.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750668 вiд 2026-06-22 22:07:51Ще про самокрутки.Діди у селі вчили, яку газету треба вздовж рвати, яку поперек, щоб смужки рівні були.Забулося через неактуальність :)
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750667 вiд 2026-06-22 22:07:51VVV № 1750654 Австрія зробила все шо могла. Билась пристойно. Таки стиль і якість (поставленої) гри я хотів би в ДК. На полі не було Баумгартнера, а без нього позиційні атаки Австрії наразі неможливі, або на 50% слабші. Факт.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750666 вiд 2026-06-22 22:07:382 Perfect Stranger№ 1750664А ти потужний математик
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750665 вiд 2026-06-22 22:04:43Тріумф Мессі.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750664 вiд 2026-06-22 22:04:12Тeпeр Бaппi трeбa зaбивaти 3…
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750663 вiд 2026-06-22 22:03:51мнда. це непересічний гравець
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750662 вiд 2026-06-22 22:03:43Рангнік скаже, моя команда зіграла як могла, але в Аргів є великий Мессі.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750661 вiд 2026-06-22 22:03:342 olma№ 1750594На межі 80-90х, поки імпорт не повалив, з тютюном частенько проблеми бували.Моїми цигарками був Фільтр. Як не було, то Експрес, Столичні, Космос, Прима, Польот. Бажано всі Київські. Космос ще Кишинівський бував. Інші фабрики вже на безриб'ї. Орбіта чи ще яка Красна Пресня - для мене була екзотика, яку сам не купував, хіба, як на Ембі булиУ колгоспі курив махорку. В армії доводилося і бички кришити на самокрутки. Самосадом балувався, коли пригостили.Я балуваний :), болгарію курити не міг, вона мені милом віддавала. Як і цигарки Феодосійської фабрики. А от до Партагасу і Лігеросу привчився.З папірос димив Біломором, інколи Сальве. Більше Казбек подобався. Ще для виїбону були Запорожці і Богатирі.Імпортним довго опирався, потім ЛМ зайшли. Закінчував червоним Мальборо. Хотів пересісти на Житан, бо міцніші, але вони нерегулярно були у продажу, то не став. Може щось і забув.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750660 вiд 2026-06-22 22:00:43Гном в прекрасній формі. Як ці фізіотерапевти таке чудо створили? Як?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750659 вiд 2026-06-22 22:00:41Мeссi з 3-oгo рaзу прoби зaхилсникiв :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750658 вiд 2026-06-22 22:00:38рагника нахуй..
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750657 вiд 2026-06-22 21:59:27Це як ВВЛ проти німців епічно злив. Тут хоч немає критичних речей