🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 6.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750816 вiд 2026-06-24 05:44:06

2 yagshamash
№ 1750810
Бля, де Валік Щербачов? Де Толя Барчуков, Вітя Нестеренко? Де Олекса Семененко? Ех, леґенди.
Дерепа!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750815 вiд 2026-06-24 04:13:18

Lazy 1750813

Ну, як сказати: велич у тому, що чувак гратиме для гри у футбол у 44 роки. Не для грошей, а просто так. Бо хочеться. Любить грати у футбол. Це нормально для нас, але, як правило, не для зірок.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750814 вiд 2026-06-24 04:04:42

Lazy

1750755

Ні, там йому у Фуншалі рідному на Мадейрі поставили. Можна всцятися зо сміху. https://share.google/FvG9v89k0r2fV3JvV

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750813 вiд 2026-06-24 03:57:39

НУ і хулі тут великого? Вирішив побігати по пріколу м'ячика побуцкати по вихідних, бо скучно? Чисто «шоб поржать». В чому «велич»?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750812 вiд 2026-06-24 03:33:07

Великий це Роналджінью. Пишуть, що підписався за когось у Серії С грати в наступному сезоні у 44. Оце я розумію справжній спортовець. Бабла дохуя. Робота - амбасадор Барселони у світі. Віла в Кастелдефелсі. Ні, тягне ще грати. Молоток.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750811 вiд 2026-06-24 03:18:28

Доля Англії зрозуміла ще до початку будь-якого турніру :) 60 years of pain hahaha. Нахуя він узяв Оллі Воткінза і Айвана Тоні, якщо він їх не випускає за 0 0? Пиздець якийсь. Ну, Калверта-Льюїна взагалі не взяв, я мовчу. Це чувак, що просто голи забиває носом із двох метрів. Німецький довбойоб коротше.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750810 вiд 2026-06-24 03:05:20

Бля, де Валік Щербачов? Де Толя Барчуков, Вітя Нестеренко? Де Олекса Семененко? Ех, леґенди.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750809 вiд 2026-06-24 02:14:40

Ямаль ще піздюк, нєхуй його поруч із Великими ставити. Ще встигне.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750808 вiд 2026-06-24 02:13:43

Шкода, що Джулая, Босянка, Вацка не зовуть ЧС коментувати. Нові часи, нові голоси.
Ну, за відсутність Циганика - окреме дякую.

Але харизми більшості нових чуваків якось не вистачає. Точніше вона іноді взагалі відсутня.

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750807 вiд 2026-06-24 02:13:03

Для мене Кейн - #3 (все ж таки Роналдо монстр) чи #2 (за мисленням) після Мессі.
Усілякі Мбапе/Ямали далеко за цією трійкою.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750806 вiд 2026-06-24 02:08:26

2 Philus
№ 1750804
2 LAZY
№ 1750799
Хто це там пиздить на Кейна?! Заваліть ібальники! Кейн - Великий!

Кейн - охуєнний, але сьогодні - бовдур


Як кажуть усілякі пепсі, виправдовуючи себе та огидно плямкаючи - «Один раз не підарас!»

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750805 вiд 2026-06-24 02:08:03

2 LAZY
№ 1750799
Хто це там пиздить на Кейна?! Заваліть ібальники! Кейн - Великий!

Ну і раз ти вже так - я не вмію заваливати їбальник. Зможеш навчити? Зроби відео! Або скинь лінк на як правильно.

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750804 вiд 2026-06-24 02:03:40

2 LAZY
№ 1750799
Хто це там пиздить на Кейна?! Заваліть ібальники! Кейн - Великий!

Кейн - охуєнний, але сьогодні - бовдур

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750803 вiд 2026-06-24 01:48:30

Тим більш там шаман якусь тирсу на стадіоні роздмухує!



LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750802 вiд 2026-06-24 01:45:24

2 OG
№ 1750800
2 LAZY
№ 1750799
«великий» схибив сьогодні.


І що блядь? Він тобі робот, чи що?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750801 вiд 2026-06-24 01:45:01

2 OG
№ 1750800
2 LAZY
№ 1750799

Класику треба знати, не кидайся на людей, тим паче, що «великий» схибив сьогодні.


Нєбось краще тебе класику знаю, не нуди.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750800 вiд 2026-06-24 01:39:06

2 LAZY
№ 1750799

Класику треба знати, не кидайся на людей, тим паче, що «великий» схибив сьогодні.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750799 вiд 2026-06-24 01:28:54

Хто це там пиздить на Кейна?! Заваліть ібальники! Кейн - Великий!

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750798 вiд 2026-06-24 01:27:54

2 OG
№ 1750781
Цікаво, чи Кейн продовжить серію дублів видатних бомбардирів

«Який же він бовдур» ©

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750797 вiд 2026-06-24 01:12:23

2 Voxa
№ 1750794
да, Гана на диво дуже пристойно організована,

це не узбеки


Там тренер Кейруш - досвідчений 73-річний чувак, два рази працював помічником у Сера Алекса, той його запрошував особисто, отже, шарить у футболі.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750796 вiд 2026-06-24 01:10:49

2 VVV
№ 1750793
То яка Ангія? Та машина, що закатала хорватів, чи оця беззуба бабця?

Кожен грає так, як дозволяє йому суперник. Вважаю, що це ледь не найголовніша футбольна мудрість.

Турніри виграють не ті, хто весело бігає та забиває у відкритій грі, а ті, хто можуть, не дивлячись ні на що, зламати, протаранити автобус суперника завдяки проблискам геніальності своїх гравців або завдяки тотальній домінації. А тут не було ні того ні іншого. Якось я був більш оптимістичний після того веселого махачу із хорватами.
Фоден - світла голова, може знайти нестандартне рішення, але тухлий мудило його не взяв. Ну-ну.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750795 вiд 2026-06-24 01:04:06

Обидві команди майже забезпечили собі плей-оф, але виглядало не дуже привабливо.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750794 вiд 2026-06-24 01:02:53

да, Гана на диво дуже пристойно організована,
це не узбеки

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750793 вiд 2026-06-24 01:02:43

То яка Ангія? Та машина, що закатала хорватів, чи оця беззуба бабця?

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750792 вiд 2026-06-24 00:57:18

гра мала всі шанси закінчитись 0:1 на користь Гани.
Шанси були.
У Англії - «не лізе». Так буває.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750791 вiд 2026-06-24 00:51:57

Ну якщо Кейн таке не забиває, то хйз.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750790 вiд 2026-06-24 00:51:09

Сука, шаман наворожив!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750789 вiд 2026-06-24 00:36:41

Мда уж, потужні негри це не підстаркуваті модричі…

Мадуеке тупий блядь. І нахуя Тухлий хуй відчепив Фодена від ЧС? Зараз якщо обісруться, усе припомнять цьому скандалісту з єбалом маньяка.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750788 вiд 2026-06-24 00:34:45

Був би ганець трохи швидший і проткнув вперед м'яч, Пікфорд отримав би червону, а так до м'яча ніхто з них не дотягнувся, суддя не побачив порушення в зіткненні

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750787 вiд 2026-06-24 00:22:58

2 LAZY
№ 1750782

Щось твої улюбленці грають без воріт поки. Може у четвертій чверті заграють?

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750786 вiд 2026-06-24 00:20:34

так, типова гра на 0:0.
Питання лише в тому, чи потрібні сьогодні очки Англії.
Якщо потрібні - піде вперед.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750785 вiд 2026-06-24 00:00:20

Англія теж відчуває проблеми в грі проти африканських автобусів. Гана розуміє, що якщо двічі програє європейцям, то може вилетіти, тому грає відверто на 0-0. До речі з точки зору можливостей для розвитку атак, мені здається, що ефективний пресинг англійців шкодить їм самим. Вони відбирають м'яч відразу, і з автобуса ніхто не встиг вибігти, знову готові захищатись. Треба спробувати або виманювати ганців до центру поля або навіть в якісь моменти дати ганцям потримати м'яч і розтягнутись по полю, а потім тільки йти в агресивний відбір м'яча.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750784 вiд 2026-06-23 23:54:04

2 Starik
№ 1750776
То журнал «Юность», здається. Воно з все потім по руках ходило.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750783 вiд 2026-06-23 23:28:25

що й вимагалося довести:

Венгрия вновь затормозила процесс переговоров по вступлению Украины в ЕС

і кінця та краю цьому не буде..
Тому посилаємо всіх нахуй, мадяр особливо з зазначенням напрямку, забороняємо мадярську мову в школах і забуваємо про всякі переговори..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750782 вiд 2026-06-23 23:02:49

2 OG
№ 1750781
Цікаво, чи Кейн продовжить серію дублів видатних бомбардирів

Обов'язково

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750781 вiд 2026-06-23 22:42:45

Цікаво, чи Кейн продовжить серію дублів видатних бомбардирів

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750780 вiд 2026-06-23 22:33:19

PEPSI (Merkury)
№ 1750779

Тобто верівнює ландшафт. Щоб нічого непотрібного не стирчало.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750779 вiд 2026-06-23 22:16:56

Перший український серійний КАБ автори назвали «Вирівнювач».
Хлопці явно з гумором :-).

Фільм такий був, бойовик The Equalizer.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750778 вiд 2026-06-23 22:03:50

Роналду років 8 тому реалізував би ще три-чотири моменти з тих, які сьогодні мав і трохи не добіг та не дотягнувся. В основному запоров те, що було на швидкості, партнери, здається, не адаптувались повністю до того, що він повільніший, просто для Узбекістану вистачало і такого.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750777 вiд 2026-06-23 22:02:15

Треба від Європи наступного разу послати Ліхтенштейн чи Андорру. Щоб пизди всіляким Узбекістанам та Іракам роздавали.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.