ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750856 вiд 2026-06-24 18:16:48Ганський шаман виявився весною людиною і зняв своє прокляття з Кейна. Цікаво чи прокляне когось з хорватів?
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750855 вiд 2026-06-24 17:57:24теніскалініна програла-----Еліна Світоліна знялася з турніру WTA 500 у Бад-Гомбурзі через травму правого стегна. Вчора Еліна в трьох сетах перемогла ️Людмилу Самсонову, а завтра мала зіграти чвертьфінальний матч проти Ван Сіньюй.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750854 вiд 2026-06-24 17:43:46Гомбурґ - у Гомбурдзі. Місцевий відмінок від Гомбурґ.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750853 вiд 2026-06-24 17:42:22Tennis Так, Еліна знялася через травму у Гомбурдзі. Невідомо, чи зможе зіграти на Вімблдоні.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750852 вiд 2026-06-24 17:39:04Що таке Гомбурдз?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750851 вiд 2026-06-24 17:38:57футболГолова суддівського комітету ФІФА П'єрлуїджі Колліна прагне запровадити одне підкидання монети замість двох.----------о. чувак не на пенсії :)в тенісі на багатьох турнірах вже роблять «електронне» підкидання монетки. типу на великих екранах показують як віртуальна монетка летить, крутиться… в чому «прикол»? правильно. на сторонах монеток - лого спонсорів. додатковий шанс засвітити щоб всі подивились на ті лого
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750850 вiд 2026-06-24 17:35:30Tennis Елі аут з турніру у Гомбурдзі. Травма. Невідомо, чи зможе грати на Вімблдоні.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750849 вiд 2026-06-24 17:32:05
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750848 вiд 2026-06-24 17:31:38olma № 1750847 ну пишуть там ще і Конго громадянство :) після У19 вроде можно помінять за кого грать
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750847 вiд 2026-06-24 17:10:12Voxa (Запоріжжя) № 1750846 ----- Та отож. Урождений у Франції француз (!) з PSG!. Читав колись, що французька Ліга 1 і взагалі французький футбол має дуже суворі фінансові правила, такий фейрплей в квадраті. Там аудитори перевіряють фінанси дуже ретельно, чому цілі славні клуби їхньої вишки легко випадають в нижні лігі. Друге питання, писали раніше, за трансфер Забарного з Борнмута в ПеСеЖе ДК отримало близько 10 млн євро. Може не всі отримали, а дали натурою - француза П'єра Мунгенге?
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750846 вiд 2026-06-24 16:57:50незрозуміло тіки чому, якшо він такий класний як пишуть, в псж з ним не подовжили контракт і він отримав статус вільного агента.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750845 вiд 2026-06-24 16:52:32Зараз мене зайобують наші воєнні коментатори " Даруйте, невдало висловився, не зайобують, еле дратують трохи. Ви ж так добре говорите, ну невже основну фразу у військовій і воєнній тематиці: завдавати удару, ударів - так важко вивичити.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750844 вiд 2026-06-24 16:49:382 yagshamash, скільки глядачів, стільки і опіній щодо коментаторів. Мені, наприклад, подобався коментар Олександра Гливінського, але не за змістом- він був слабенький, але саме за формою. У нього прекрасна українська мова, чітко вимовляє правильно українські звуки, тембр Ок. Бо у Гливи рідна мова була українська: в школі, на роботі, в побуті, в магазині тощо. Натомість тоді 20 - 30 років тому майже всі коментатори говорили російськими совєцкими фразеологізмами тільки що українськими словами. навіть Віктор Вацко. І мої вуха чітко це чули. минуло чимало часу виросло нове покоління, яке вже більш вправне в мові, але є інше лихо, деякі хочуть показати свою надзвичайну ерудицію, і викладають все що знають, все що вивичили в інтернеті. Це теж треба, але в міру. Тепер в 2026 році мені насправді пох, я слухаю вже не так уважно, не потребую забагато інформації, потребує трошки всього: притягнення уваги до матчу, достатньо інформації про футболістів, про тренерів, і звісно трошки інтертейменту, розваги. Зараз мене зайобують наші воєнні коментатори та або військові експерти, які мали колись російську школу, російську в побуті, на роботі, а тепер навчилися досить добре української, але які говорять «нанесли удар» (а не завдали удару - укр)
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750843 вiд 2026-06-24 16:48:02ну про це вже дня 3 говорили як про факт
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750842 вiд 2026-06-24 16:28:52https://fcdynamo.com/news/p-yer-mungenge-gravec-dinamoНесподівано
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750841 вiд 2026-06-24 16:13:37Серед давньокацапських коментаторів найбільшою фуйнею мабуть були саме озєров, і ще пєрєтурін. Хоча з останнім колись було інтерв'ю у дімогандона, і він (пєрєтурін) з великою повагою говорив про ВВЛа, і загалом щось позитивне про Україну. Але коментатор все одно був префуйовійший ;)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750840 вiд 2026-06-24 15:44:49Philus 1750816 Хахаха! А у мене із Олексою Семененком постійно були випадки з акредитацією. Приходжу до прес центру. А вашу акредитацію вже забрали. Потім уже звик. Бо я Олекса Семенченко, а він Семененко. То він мою помилково забирав.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750839 вiд 2026-06-24 15:39:17Щодо коментаторів, то це завжди для мене була проблема. Я на стадіоні дивлюся без ваших злоїбучих коментарів. Можна мінімум казати: типу, Заваров учора обісрався, була швидка настя. Це інсайдерська інфа. А що хтось щойно пробив, і хто шкіряним мікрофоном збив павучка у дев'ятці, пішли нахуй. Світлої пам'яті батько, коли було можливо, ставив коментар якийсь еспанський на Океані й вимикав нах озєрава. Ми тоді не знали еспанської, але було: татата, сесесе, ґооооооооооол! А не іграют каманди камєруна і пєруна.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750838 вiд 2026-06-24 15:29:28AI Зіштовхнувся із цим уйобищним явищем на ФБ. Недавно почав коментувати дописи поляків про білого орла і всю цю бздуру. Звісно, дописую польською. Ясно, що хуячу фактами, пишу, що Кароль - неадекват. Усе в межах законности. Підар штучний інтелект зробив аналізу, що мої дописи можуть образити почуття багатьох дописувачів. А це ясно, бо українець, що пише польською, апріорі має думку, що суперечить поглядам польської бидломаси. Тож вони скидають мої дописи в кінець чатів. Це як попередження. А далі: можетє жаловаться. Маєте на це типу 3 місяці. Спасіба! Це польською я отримав таке. Хароша штука - штучний інтелект. Пишіть па укрАінськи. Тоді, може, не забанимо. Довбойоби, бля.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·є 1750837 вiд 2026-06-24 15:21:28Ага, великий шолом тощо. Дякую. Дайте теніс подивитися.
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750836 вiд 2026-06-24 15:14:22sk (здалеку…) № 1750834 вiд 2026-06-24 13:56:37 а наші що теніс коментують: м'яч направо, м'яч наліво, гарний удар, гарна подача, трохи не точно… ну, думаю що кожен на О на цьому рівні прокоментує матч тенісу-футболу :) Це точно. Я коли теніс або, наприклад НХЛ на мегого дивлюсь, наших відключаю, слухаю англомовних
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750835 вiд 2026-06-24 15:09:07ядєркапоки хуйло і його говорящі голови прочитали на камеру старі методички про домовленості стамбула і дух анкоріджа…фт тихенько публікує новину що ам розвідка надала дані щоб ми йобнули по нпз в мск!прекрасно. пишуть що послєдствія удара будть устранять до 2027. все як хуйло наказало… нуіок!якщо тільки ті дані нам дали по одній «точці», а скільки таких точок ам розвідка бачить 24/7?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750834 вiд 2026-06-24 13:56:37з приводу коментаторів, взагалі не розумію як можна звук виключати… ну якщо дурню балаболять - то можна і не слухати…зазвичай англо-коментаторів аж три буває :)один «балабол». при чому позитивний. яке б уг не було на тв - завжди буде казати awesome!інший - експерт. буде «грузити» схемами гри, статистикою… зазвичай бувший футболіст, інколи буде розказувати що в часи, коли дівчата були цицькастішими, вони грали краще ніж ці довбойоби… ну і третій… хз яка роль… вставляти 5 коп коли ці два «видохнуться» :)-------по теніс коментарям можу детальніше розказати. англо-коментатори - то, сука, аналітєги-стратеги-завці нюансів. які бачать гру на 1500 ударів наперед. недавно світоліна грала на грунті проти когось. важкі три сети. петкович коментує… в якийсь момент каже, бля, світоліна змінила подачу, подає під право всі подачі. на-хуй-я? вона так один раз спробувала подати в першому сеті, і втратила подачу (якраз на переході показували світоліна підходила до тренера і той щось їй розказував як подавати) …потім, світоліна програла пару геймів підряд, по-моєму в другому сеті, знову петкович: бля, еліна перестала бити накручені м'ячі під бекхенд суперниці, що за нах… 1.5 сети це була більш виграшна тактика…ну я там мовчу нюанси про тренерів, суддів і т. п… якщо в матчі нічого цікавого…а наші що теніс коментують: м'яч направо, м'яч наліво, гарний удар, гарна подача, трохи не точно… ну, думаю що кожен на О на цьому рівні прокоментує матч тенісу-футболу :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·є 1750833 вiд 2026-06-24 13:32:54Кацапи буквальним чином проїбали демографічне питання. Треба було ще з 2000 року збирати сперму Фуйла та запліднювати нею кацапоматок. Сьогодні вулицями кацапських міст уже б бігали маленькі фуйлята, а дехто з них вже був би достатньо дорослим, аби брати участь у «СВО».
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750832 вiд 2026-06-24 13:08:48Питання до АІ коли закінчиться війна: Відповідь: у 2026-2028 роках, але це неточно.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750831 вiд 2026-06-24 12:33:29русня вдарила по центру Конотопа: попередньо, по кінотеатру. Є постраждалі, — мер -------- От суки. Я колись там у кіно ходив.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750830 вiд 2026-06-24 12:05:04sk (здалеку…) № 1750825 вiд 2026-06-24 10:52:16 обожнюю оцю тоталіторно-диктатурну хуйню, коли держава починає завалюватись. «атріцательная демаграфія? ану, блядь бістро нарожалі, я пріказиваю. нєт бєнзіна, развалєни масти? ану бістра всьо прівєзлі і пачінілі, я каму сказал?» чистий кайф починається.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·є 1750829 вiд 2026-06-24 12:02:39Вважаю, що головна проблема з коментаторами футбольних матчів, так це що їх аж 2. Якби сидів за мікрофоном один, то може б він менше бачив, що на полі робиться, але намагато менше поров би дурниць або видава непотрібної інформації. А так вся ця непотрібна інформація одного коментатора множиться на 1.6 приблизно ;).
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750828 вiд 2026-06-24 11:46:32От хіба не красопуцали?Зробили моста через ливньовку в 50м від труби, по якій та ливньовка протікає і на якій дорога.Як тебе не любити, Києве мій?https://www.facebook.com/share/r/18ig199v9z/
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750827 вiд 2026-06-24 11:23:10Світоліна хакнула Самсонову 2:1. Грає посередньомотивована :) Робить не більше, ніж потрібно.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750826 вiд 2026-06-24 11:03:29Генеральний директор Meta Марк Цукерберг доручив невеликій команді створити мобільний застосунок для ринку прогнозів, схожий на Polymarket і Kalshi. Про це повідомляє The New York Times із посиланням на двох співробітників, обізнаних із проєктом.----------життя он-лайн змінює світ…наркотики - під забороною, алкогось-тютюн - під обмеженнями…а от он-лайн ставки - велкам. половина футб команд світять лого беттінг конторполімаркет молодці. чому тільки на футб можна ставити? давайте приймати ставки на все (там більше бабла ги-ги-ги)про цукера у мене тільки одна думка… хочеш в цей ринок - купи полімаркет і заробляй на ставках. куди ти лізеш з черговим застосунком для ставок? :)і маск вже не трильйонер… вчора репостив твіт якогось підараса що проводив логічний ланцюжок. usid фінансувало в україні революцію гідності, і це призвело до нападу хуйла. загинула купа людей. usid винен… от таким «логікам» - їм би в ставки гратись… разом з маском…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750825 вiд 2026-06-24 10:52:16ядєркао. а нафта 75… невже «порішали»чи це на 60 днів? далі знову почнеться «ви нас на так понялі» …-----пишуть хуйло вилізло із бункєра, прочитало стару мантру про стабульські дагаварьонасті і дух анкоріджа?і дало наказ устраніть павріждєнія нанесені укр хунтою максімальна бистра!розстрілювати б почав тих хто швидко павріждєнія не відновить і бенз в крим не привезе…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750824 вiд 2026-06-24 10:48:10почекайте. засидівся в мс, це все рівно що засидівся в реалі чи псж…куди далі? я розумію зіна засидівся на лавці запасних запасного складу мс :)--------хуєвато бути футб аналітєгом…англія «рве» в першому матчі - пісні на трибунах, найкраща збірна всіх часів, ура!англія катає нічейку в дрогому - лузери, «засиділись», расстрєлять! :)аналогічно порти з рональду, тільки навпаки…я топлю проти рональду, тому чекаю черговий пройоб і чергові аналітичні викладки про те як крішті постарішав :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750823 вiд 2026-06-24 10:44:28PEPSI (Merkury) № 1750821 вiд 2026-06-24 10:42:27 англійський Міля, так.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750822 вiд 2026-06-24 10:43:54географія-топономікаприлетіло в «арінбург». там щось велике газове, горить, взриваєцця…я от про футбол-хокей в совку пам'ятаю тільки що мені «старші товариші» інколи давали перечитати від корки до корки. така пачка паперу у пів-кіло. «свіже» - то якщо то було не старше за пів-року. а якщо давати номер що вийшов три міс назад - то було майже як «вчорашні» новини… я був самий малий в тусовці. то мені останньому перепадало на «перечит» номера :)я до чого…а от я пам'ятаю що в совку зикіна співала про арінбуржський пуховий платок. чіста руський так би мовити…ну хуй-його зна тих болотних…по перше місто назвали *-бург. по-модному, по німецькому… після царя пітруши мода така на болотах… не якісь там немиті «гради» (в сенісі «гОрод») …по друге, при утворенні совка то була перша столиця казахстану. де казахи з гаслами - арінбург - наш!???а по третє, там поруч орськ, який пару років назад, літом, затопило нах. якусь місцеву дамбу розмило… просто як приклад життя на болотах при царюванні хуйла. змиє тебе нах водою. «нікто нє услишит» як в їхній пісні співалосьале… про казахів пам'ятаємо. настане день, вони нам повинні допомогти, перерізати болотний «сувалківський коридор» - місто омськ, яке трохи далі на схід на кордоні з казахами… то пуповина що з'єднує євро та азійську частину хуйлостану. всі залізниці-трубопроводи-асфальові дороги проходять через нього… мад'яр може допомогти «контролювати» … щоб хуйлостан з далеким сходом обмінювався товарами через північний морський шляг. ги-ги-ги…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750821 вiд 2026-06-24 10:42:27VVV № 1750820 А я найталановитішим вважаю Гріліша, але він все пропив :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·є 1750820 вiд 2026-06-24 09:23:18LAZY № 1750796 Фодена я вважаю найсильнішим англійським гравцем. Феноменально талановитий гравець. Але засидівся він в МС.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750819 вiд 2026-06-24 09:13:55Batyj№ 1750817Там же можна інтершум увімкнути, в аудіо доріжках.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750818 вiд 2026-06-24 09:11:24Справжній вищий пілотаж - це дивитись без звуку і без картинки. :-) А якщо серйозно, то є функція шумові мікрофони. Картинка+шумові мікрофони і звуки трибун - саме те, що треба.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750817 вiд 2026-06-24 07:53:30а я взагалі дивлюсь без звуку. Де набрали придурків коментувати чм незрозуміло..