Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750776 вiд 2026-06-23 22:00:18Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1750775 Гм, я може помиляюся але Кролики та цвітна капуста саме там було опубліковано. А ще був Огоньок, який реально займався повною хуйнею, але чомусь вважався майже опозиційним виданням.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750775 вiд 2026-06-23 21:44:11Навіть такий загалом нудний орган, як кацапська «літєратурная газєта» і те важко було передплатити. Хоча там ще до пєрєстройкі іноді друкувалися викривальні статті про якихось особливо злостних підарасів. Редахтуром цієї газєти був надзвичай бездарний кацапомовний літєратор Чаковскій.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750774 вiд 2026-06-23 21:28:23Вибачте за дубль.Я беру приклад з футболістів, вони теж почали дуплетами бити.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750773 вiд 2026-06-23 21:27:13а що ви хотіли? Якщо при подачі кутового нікого немає на ближній штанзі..
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750772 вiд 2026-06-23 21:25:50Передплата у совку.Папір завжди був дефіцитом, особливо зважаючи, скільки треба було друкувати партійної, комсомольської та іншої «преси».Тому дійсно цікаві видання мали обмежувати, звідси дефіцит, блат і таке інше. Найбільше запам'яталося, що саме Футбол -Хокей та «За руБлём» вважалися найбільш дефіцитними/корупційними.Як тільки совок почав дихати на ладан, то й папір знайшовся, і, наприклад, Аргументи та Факти почали друкувати десятками мільйонів примірників.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750771 вiд 2026-06-23 21:25:48Передплата у совку.Папір завжди був дефіцитом, особливо зважаючи, скільки треба було друкувати партійної, комсомольської та іншої «преси».Тому дійсно цікаві видання мали обмежувати, звідси дефіцит, блат і таке інше. Найбільше запам'яталося, що саме Футбол -Хокей та «За руБлём» вважалися найбільш дефіцитними/корупційними.Як тільки совок почав дихати на ладан, то й папір знайшовся, і, наприклад, Аргументи та Факти почали друкувати десятками мільйонів примірників.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750770 вiд 2026-06-23 21:24:31Щодо строкатості, колись давно бачу по тілівізару інтерв'ю йульвладімірни і раптом чую від неї: «Цей склад парламенту є дуже сракатим». І з цим важко не погодитися, бо справді чимало у нас огрядних, жопастих парламентарів і парламентарок. Але виявилося, що йульвладімірну підвів акцент - насправді мало бути «строкатим», але прозвучало як прозвучало.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750769 вiд 2026-06-23 21:16:47І справді, до того ж послідовність кольорів не така.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750768 вiд 2026-06-23 21:16:12Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1750764 ну так по школах при совку навіть прислів «я ходило -» кто носіт шапку адідас - тот настоящій трі, два, раз ". Маркетинг :-)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750767 вiд 2026-06-23 21:15:05Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1750764 вiд 2026-06-23 21:11:54 То олімпійські п'ять кольорів, не все строкате - веселка.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750766 вiд 2026-06-23 21:13:18PEPSI (Merkury) № 1750762 вiд 2026-06-23 21:08:09 В даному випадку підходить приказка «Хто носить фірму Адідас, той настоящий підарас»
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750765 вiд 2026-06-23 21:12:56M - Marketing
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750764 вiд 2026-06-23 21:11:54PEPSI№ 1750762Та ще й зі смужками кольору веселки. Можливо це особливий адідас для підарасів (у харошому сенсі слова).
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750763 вiд 2026-06-23 21:11:10PEPSI (Merkury) № 1750758 та це тому шо багато лівих збірних, навіть не середняків, як раніше. небагато честі чи майстерності забить Іорданії, Іраку, Кюрасао чи Узбекистану
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750762 вiд 2026-06-23 21:08:09MT - строго адідас :-)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750761 вiд 2026-06-23 21:01:01У патагонському місті Кутраль-Ко відкрили найвищу у світі статую Ліонеля Мессі. Виступи аргентинця на ЧС-2026 вже давно перетворили його на живу легенду, і тепер фанати увічнили його у буквальному сенсі – у форматі 26-метрового монументу. Але соцмережі відреагували на скульптуру зовсім не захопленням - користувачі миттєво внесли її до неофіційного списку найкумедніших пам'ятників планети. Попри критику, масштаб роботи вражає: монумент важить близько 70 тонн і встановив новий світовий рекорд висоти. Футболіст зображений у формі збірної Аргентини - на колінах, з витягнутою правою рукою вгору. Між його колінами розташований трофей чемпіонату світу. На грудях статуї видно три зірки - символ усіх трьох світових титулів збірної «альбіселесте». Автором масштабного проєкту став місцевий скульптор-самоучка Альдо Беройса. Створення пам'ятника тривало цілий рік - митець тісно співпрацював із будівельними бригадами та активними жителями міста.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750760 вiд 2026-06-23 20:58:332 yagshamash№ 1750754подрєз прошла перше коли квали на вім-ні…так що +- ок. старо траву бачить 2й раз в житті :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750759 вiд 2026-06-23 20:58:11Тут днями гному статую відкрили. Теж ніхуйова.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750758 вiд 2026-06-23 20:58:02узбеки перегоріли. :-) Але ЧМ 2026 таки повільно стає цікавим. Голеадори-скоростріли вже нахерачили 5,4,4,3,2,2,2,2,2 мячів. Мессі, Мбаппе, Холанд, і продавець люля-кебабів Деніц Ундав. Рональду теж проснувся. Далі буде.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750757 вiд 2026-06-23 20:57:26узбек Шомуродов до речі, в минулому році в Ромі грав, нашого Довбика підміняв як правило. а взагалі тут дивитись нічого :( команди різних ліг, один з небагатьох таких матчів на цьому чемпіонаті
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750756 вiд 2026-06-23 20:57:24мені інколи здається що хуй-єфа спеціально розширює к-ть команд на чс, щоб рекорди по голам бились…з такими суперниками можна і 7-8 чемпіонатів грати. в крайньому випадку чекати поки пенальті не дадуть. там і в 100 років можна збільшити свої гольові рекорди :)подивились би на цього крішті проти австрії :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750755 вiд 2026-06-23 20:56:532 ProstoVlizPobalakaty№ 1750753Мені чомусь обличчя Роналду після косметологічних процедур все більше починає нагадувати ту мемну статую яку йому колись зробили. Скульптор щось таки побачив найважливіше :-)Цю?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750754 вiд 2026-06-23 20:54:54Tennis Елі на зубах кацапку дотисла, але це може коштувати. Рухалася погано. Може бути травма серйозна. У четвер побачимо.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750753 вiд 2026-06-23 20:54:46Мені чомусь обличчя Роналду після косметологічних процедур все більше починає нагадувати ту мемну статую яку йому колись зробили. Скульптор щось таки побачив найважливіше :-)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750752 вiд 2026-06-23 20:48:24Мабуть кацапи на цьому турнірі вболівають за Узбекистан та за Іран - бо там сваі люді із есенге, а там саюзнікі. І тому обидві ці збірні мають піти нафуй.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750751 вiд 2026-06-23 20:44:13Мессі занервував, Мбаппе потянувся за пігулками - в гру вступає Кришті!
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750750 вiд 2026-06-23 20:44:08LAZY № 1750749 вiд 2026-06-23 20:30:02 А що толку? Судді деградували остаточно, чекаючи на допомогу ВАР. Я б вже на місці ФІФА виганяв би суддів, яким треба допомога ВАР щоб побачити очевидний фол.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750749 вiд 2026-06-23 20:30:02Насруллаєви та Шомуродови захуярили ніхуйовий голешник
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750748 вiд 2026-06-23 20:18:43Гарна найобка, всі чекали удара Роналду, а вдарив Мендеш без розбігу в кут воротаря і забив.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750747 вiд 2026-06-23 20:08:18Поки писав про переляканих узбеків CR7 забив на 6-ому з 6 чемпіонатів світу.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750746 вiд 2026-06-23 20:07:07Узбеки поки що якісь перелякані. Ось і гол!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750745 вiд 2026-06-23 19:32:09Ще й травмувалася. Типу продовжує, але невідомо нахріна. Бо перед Вімблдоном не варто грати через травму.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750744 вiд 2026-06-23 19:23:553 6.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750743 вiд 2026-06-23 19:22:56Tennis Сьогодні намічається капітальний пройоб наших кацапкам. Старо вже просерла якійсь ноунеймці. Тепер Елі вже з 3 1 на 3 5 за 10 хвилин якомусь гавну кацапському. Досить лячно, бо видно, що Еліна розгубила форму. Подачі геть нема. Що з нею відбувається, хйз. Еала, а тепер це гавно гамном.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750742 вiд 2026-06-23 17:27:02А я спокійно без ажиотажу передплачував польську Пілку Ножну в сові. А там були нів'їбенні фотки зірок. В мене на стіні висіли Рей Клеменс і Тахамата.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750741 вiд 2026-06-23 16:47:092 Nycolas№ 1750729там потрібно все в контексті дивитись… хтось би з аналітєгів розгорнувщо там і як в криму. світло. пару тец наче теж «дістали» …потрібно нагадати що і у нас по деяким тец прилітало багато разів, і деякі з них працювали. хоч і не на 100%якщо якийсь міст повністю зруйнували - то це значить що зд сполучення з материком на південь немає, чи ще є варіанти…я так дивлюсь що наше вікно можливостей - до опалювального сезону. і тільки в тому щоб кошмарити крима з опалювальним сезоном вікно можливостей у хуйла - щоб кошмарити все населення україни -----------Видання The Kyiv Independent написало, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп у приватній розмові порадив президенту Володимиру Зеленському діяти «сміливіше» проти Росії.сам сцить томагавки передати, чи ракет проти балістики…трохи нагадує як закликав «простих» іранців йти на барикати і скидати «режим» … не даючи їм «в руки» нічого…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750740 вiд 2026-06-23 16:34:13Voxa, так дійсно, розрізали ножичком сторінки. Дійсно вони його той Ф-Х на друкарському листі А1 друкували але не розрізали і не складали. Мабуть обласні партійні друкарні по цілому совку не мали спеціального обладнання для цього постдрукарського процесу: різання, фальцювання, скріплення etc
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750739 вiд 2026-06-23 16:27:14Batyj, дякую, що нагадав про Футбол-Хокей. Я десь 1981-82 передплачував СовСпорт і Спортивну газету. за катологом Почта СССР, дійсно. Приходило в посьолок на пошту, так щоб взяти газети навіть підлітком прцював листоношем, сусідам кореспонденцію і періодику розносив. А вже коли в Луганську почав вчитися в технікумі, то там дійсно купляв Футбол-Хокей в кіоску Союзпечаті на Городке завода ОР.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750738 вiд 2026-06-23 16:16:46ну да, друкували цілий газетний розворот, складали на А4, і треба було зверху обережно розрізати шоб розкрвивалось як журнал. Я не помню чи був номер в каталозі, думаю шо був, просто не виписували, але добре помню той корінець з підпискою. На відміну від усіх інших газет і журналів, назва «Футбол-хоккей» була вдрукована, тіпа як печаткою. І да, ми виписували теж через райком :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750737 вiд 2026-06-23 16:12:45і щоб його зшивати я навіть купив скрепер в універмазі Україна..