🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 7.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750776 вiд 2026-06-23 22:00:18

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1750775

Гм, я може помиляюся але Кролики та цвітна капуста саме там було опубліковано. А ще був Огоньок, який реально займався повною хуйнею, але чомусь вважався майже опозиційним виданням.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750775 вiд 2026-06-23 21:44:11

Навіть такий загалом нудний орган, як кацапська «літєратурная газєта» і те важко було передплатити. Хоча там ще до пєрєстройкі іноді друкувалися викривальні статті про якихось особливо злостних підарасів. Редахтуром цієї газєти був надзвичай бездарний кацапомовний літєратор Чаковскій.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750774 вiд 2026-06-23 21:28:23

Вибачте за дубль.

Я беру приклад з футболістів, вони теж почали дуплетами бити.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750773 вiд 2026-06-23 21:27:13

а що ви хотіли? Якщо при подачі кутового нікого немає на ближній штанзі..

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750772 вiд 2026-06-23 21:25:50

Передплата у совку.

Папір завжди був дефіцитом, особливо зважаючи, скільки треба було друкувати партійної, комсомольської та іншої «преси».

Тому дійсно цікаві видання мали обмежувати, звідси дефіцит, блат і таке інше. Найбільше запам'яталося, що саме Футбол -Хокей та «За руБлём» вважалися найбільш дефіцитними/корупційними.

Як тільки совок почав дихати на ладан, то й папір знайшовся, і, наприклад, Аргументи та Факти почали друкувати десятками мільйонів примірників.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750771 вiд 2026-06-23 21:25:48

Передплата у совку.

Папір завжди був дефіцитом, особливо зважаючи, скільки треба було друкувати партійної, комсомольської та іншої «преси».

Тому дійсно цікаві видання мали обмежувати, звідси дефіцит, блат і таке інше. Найбільше запам'яталося, що саме Футбол -Хокей та «За руБлём» вважалися найбільш дефіцитними/корупційними.

Як тільки совок почав дихати на ладан, то й папір знайшовся, і, наприклад, Аргументи та Факти почали друкувати десятками мільйонів примірників.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750770 вiд 2026-06-23 21:24:31

Щодо строкатості, колись давно бачу по тілівізару інтерв'ю йульвладімірни і раптом чую від неї: «Цей склад парламенту є дуже сракатим». І з цим важко не погодитися, бо справді чимало у нас огрядних, жопастих парламентарів і парламентарок. Але виявилося, що йульвладімірну підвів акцент - насправді мало бути «строкатим», але прозвучало як прозвучало.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750769 вiд 2026-06-23 21:16:47

І справді, до того ж послідовність кольорів не така.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750768 вiд 2026-06-23 21:16:12

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1750764
ну так по школах при совку навіть прислів «я ходило -» кто носіт шапку адідас - тот настоящій трі, два, раз ".
Маркетинг :-)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750767 вiд 2026-06-23 21:15:05

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1750764 вiд 2026-06-23 21:11:54

То олімпійські п'ять кольорів, не все строкате - веселка.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750766 вiд 2026-06-23 21:13:18

PEPSI (Merkury)
№ 1750762 вiд 2026-06-23 21:08:09

В даному випадку підходить приказка «Хто носить фірму Адідас, той настоящий підарас»

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750765 вiд 2026-06-23 21:12:56

M - Marketing



Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750764 вiд 2026-06-23 21:11:54

PEPSI
№ 1750762

Та ще й зі смужками кольору веселки. Можливо це особливий адідас для підарасів (у харошому сенсі слова).

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750763 вiд 2026-06-23 21:11:10

PEPSI (Merkury)
№ 1750758
та це тому шо багато лівих збірних, навіть не середняків, як раніше.
небагато честі чи майстерності забить Іорданії, Іраку, Кюрасао чи Узбекистану

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750762 вiд 2026-06-23 21:08:09

MT - строго адідас :-)



LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750761 вiд 2026-06-23 21:01:01

У патагонському місті Кутраль-Ко відкрили найвищу у світі статую Ліонеля Мессі. Виступи аргентинця на ЧС-2026 вже давно перетворили його на живу легенду, і тепер фанати увічнили його у буквальному сенсі – у форматі 26-метрового монументу. Але соцмережі відреагували на скульптуру зовсім не захопленням - користувачі миттєво внесли її до неофіційного списку найкумедніших пам'ятників планети.
Попри критику, масштаб роботи вражає: монумент важить близько 70 тонн і встановив новий світовий рекорд висоти. Футболіст зображений у формі збірної Аргентини - на колінах, з витягнутою правою рукою вгору. Між його колінами розташований трофей чемпіонату світу. На грудях статуї видно три зірки - символ усіх трьох світових титулів збірної «альбіселесте».
Автором масштабного проєкту став місцевий скульптор-самоучка Альдо Беройса. Створення пам'ятника тривало цілий рік - митець тісно співпрацював із будівельними бригадами та активними жителями міста.

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750760 вiд 2026-06-23 20:58:33

2 yagshamash
№ 1750754
подрєз прошла перше коли квали на вім-ні…
так що +- ок. старо траву бачить 2й раз в житті :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750759 вiд 2026-06-23 20:58:11

Тут днями гному статую відкрили. Теж ніхуйова.



PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750758 вiд 2026-06-23 20:58:02

узбеки перегоріли. :-)
Але ЧМ 2026 таки повільно стає цікавим.
Голеадори-скоростріли вже нахерачили 5,4,4,3,2,2,2,2,2 мячів. Мессі, Мбаппе, Холанд, і продавець люля-кебабів Деніц Ундав. Рональду теж проснувся.
Далі буде.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750757 вiд 2026-06-23 20:57:26

узбек Шомуродов до речі, в минулому році в Ромі грав, нашого Довбика підміняв як правило.
а взагалі тут дивитись нічого :( команди різних ліг, один з небагатьох таких матчів на цьому чемпіонаті

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750756 вiд 2026-06-23 20:57:24

мені інколи здається що хуй-єфа спеціально розширює к-ть команд на чс, щоб рекорди по голам бились…
з такими суперниками можна і 7-8 чемпіонатів грати. в крайньому випадку чекати поки пенальті не дадуть. там і в 100 років можна збільшити свої гольові рекорди :)
подивились би на цього крішті проти австрії :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750755 вiд 2026-06-23 20:56:53

2 ProstoVlizPobalakaty
№ 1750753
Мені чомусь обличчя Роналду після косметологічних процедур все більше починає нагадувати ту мемну статую яку йому колись зробили. Скульптор щось таки побачив найважливіше :-)


Цю?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750754 вiд 2026-06-23 20:54:54

Tennis

Елі на зубах кацапку дотисла, але це може коштувати. Рухалася погано. Може бути травма серйозна. У четвер побачимо.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750753 вiд 2026-06-23 20:54:46

Мені чомусь обличчя Роналду після косметологічних процедур все більше починає нагадувати ту мемну статую яку йому колись зробили. Скульптор щось таки побачив найважливіше :-)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750752 вiд 2026-06-23 20:48:24

Мабуть кацапи на цьому турнірі вболівають за Узбекистан та за Іран - бо там сваі люді із есенге, а там саюзнікі.

І тому обидві ці збірні мають піти нафуй.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750751 вiд 2026-06-23 20:44:13

Мессі занервував, Мбаппе потянувся за пігулками - в гру вступає Кришті!

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750750 вiд 2026-06-23 20:44:08

LAZY
№ 1750749 вiд 2026-06-23 20:30:02

А що толку? Судді деградували остаточно, чекаючи на допомогу ВАР. Я б вже на місці ФІФА виганяв би суддів, яким треба допомога ВАР щоб побачити очевидний фол.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750749 вiд 2026-06-23 20:30:02

Насруллаєви та Шомуродови захуярили ніхуйовий голешник

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750748 вiд 2026-06-23 20:18:43

Гарна найобка, всі чекали удара Роналду, а вдарив Мендеш без розбігу в кут воротаря і забив.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750747 вiд 2026-06-23 20:08:18

Поки писав про переляканих узбеків CR7 забив на 6-ому з 6 чемпіонатів світу.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750746 вiд 2026-06-23 20:07:07

Узбеки поки що якісь перелякані. Ось і гол!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750745 вiд 2026-06-23 19:32:09

Ще й травмувалася. Типу продовжує, але невідомо нахріна. Бо перед Вімблдоном не варто грати через травму.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750744 вiд 2026-06-23 19:23:55

3 6.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750743 вiд 2026-06-23 19:22:56

Tennis

Сьогодні намічається капітальний пройоб наших кацапкам. Старо вже просерла якійсь ноунеймці. Тепер Елі вже з 3 1 на 3 5 за 10 хвилин якомусь гавну кацапському. Досить лячно, бо видно, що Еліна розгубила форму. Подачі геть нема. Що з нею відбувається, хйз. Еала, а тепер це гавно гамном.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750742 вiд 2026-06-23 17:27:02

А я спокійно без ажиотажу передплачував польську Пілку Ножну в сові. А там були нів'їбенні фотки зірок. В мене на стіні висіли Рей Клеменс і Тахамата.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750741 вiд 2026-06-23 16:47:09

2 Nycolas
№ 1750729
там потрібно все в контексті дивитись… хтось би з аналітєгів розгорнув
що там і як в криму. світло. пару тец наче теж «дістали» …
потрібно нагадати що і у нас по деяким тец прилітало багато разів, і деякі з них працювали. хоч і не на 100%
якщо якийсь міст повністю зруйнували - то це значить що зд сполучення з материком на південь немає, чи ще є варіанти…

я так дивлюсь що наше вікно можливостей - до опалювального сезону. і тільки в тому щоб кошмарити крим
а з опалювальним сезоном вікно можливостей у хуйла - щоб кошмарити все населення україни
-----------
Видання The Kyiv Independent написало, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп у приватній розмові порадив президенту Володимиру Зеленському діяти «сміливіше» проти Росії.

сам сцить томагавки передати, чи ракет проти балістики…
трохи нагадує як закликав «простих» іранців йти на барикати і скидати «режим» … не даючи їм «в руки» нічого…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750740 вiд 2026-06-23 16:34:13

Voxa, так дійсно, розрізали ножичком сторінки. Дійсно вони його той Ф-Х на друкарському листі А1 друкували але не розрізали і не складали. Мабуть обласні партійні друкарні по цілому совку не мали спеціального обладнання для цього постдрукарського процесу: різання, фальцювання, скріплення etc

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750739 вiд 2026-06-23 16:27:14

Batyj, дякую, що нагадав про Футбол-Хокей. Я десь 1981-82 передплачував СовСпорт і Спортивну газету. за катологом Почта СССР, дійсно. Приходило в посьолок на пошту, так щоб взяти газети навіть підлітком прцював листоношем, сусідам кореспонденцію і періодику розносив.

А вже коли в Луганську почав вчитися в технікумі, то там дійсно купляв Футбол-Хокей в кіоску Союзпечаті на Городке завода ОР.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750738 вiд 2026-06-23 16:16:46

ну да, друкували цілий газетний розворот, складали на А4, і треба було зверху обережно розрізати шоб розкрвивалось як журнал.
Я не помню чи був номер в каталозі, думаю шо був, просто не виписували, але добре помню той корінець з підпискою. На відміну від усіх інших газет і журналів, назва «Футбол-хоккей» була вдрукована, тіпа як печаткою.
І да, ми виписували теж через райком :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750737 вiд 2026-06-23 16:12:45

і щоб його зшивати я навіть купив скрепер в універмазі Україна..


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.