Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750736 вiд 2026-06-23 16:10:23це був складений але не розрізаний величезний лист. Окрема процедура полягала в необхідності правильно і акуратно його розрізати..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750735 вiд 2026-06-23 15:59:51а поки мені не виписали, я купував у газетному кіоску на Хрещатику. Треба було під'їхати у певний день, не пам'ятаю, здається субота, точно визначений час, наприклад о 10:00. Я давав 15 коп. і говорив, дайте будь ласка футбол-хокей. Продавщиця давала мені його та газету правда. Так, на вітрині його звичайно не було..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750734 вiд 2026-06-23 15:49:59 Саме – в принципі, тому що індекс видання був відсутній у Каталозі передплатних видань, що валялися у кожному поштовому відділенні. За «блатом» так, підписували через парткоми, райкоми та інші партійні ограни, які підписували всі типи для ідеологічного підковування опікуваного контингенту.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750733 вiд 2026-06-23 15:41:17Як це взагалі працювало? Що значить «підписка по блату»? Типу на пошту приходить деяка кількість, щоб в кіосках продавати, але «для своїх» відкладають в сторонку декілька екземплярів? То треба було мати «своїх людей» на пошті чи де? Чи як? Йобаний єбанаріум цей ваш совок був.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750732 вiд 2026-06-23 15:37:18Batyj № 1750730 ну не в «принципі», підписували, але лише по блату.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750731 вiд 2026-06-23 15:26:472Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1750701 ні, бо то бенді..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750730 вiд 2026-06-23 15:24:20LAZY № 1750698 тому що «товсті» щотижневі газети, які видаються 52 видання на рік, не підлягали підписці в принципі. Окрім футболу-Хокею були ще кілька щотижневих газет, наприклад «Неделя»..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750729 вiд 2026-06-23 15:00:12«Вибачте, але в нас тут офіційно термінове», - міст для залізничного транспорту через Північно-Кримський канал зруйновано, його більше немає, повідомляють ресурси ССО
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750728 вiд 2026-06-23 14:35:15Після Туска прийде якийсь довбойоб з ПіСа на премьєрське крісло і або дрібніший чиновник з кресов'яків, котрий на ліцензіях сидить і забере ліцензію у Нової Пошти Nova Post. Або перш ніж щось продати українцям, то гроші наперед нехай платять.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750727 вiд 2026-06-23 14:34:22гарні новинисьогодні фурса сказав що завод в воронєжі «домбили» шторм-шедов. і шрайк у себе в тг теж про це пишеа у нас же були «обмеження». шторми-скальпи - тільки по окупованим територіям. по болотній території не можна. ексклація!чи «промахнулись»? :)-------в криму зупиняються спорт міроприємства. мабуть і чемп з футболу. до 1го вересня. мабуть щоб туристам не заважалинафта падала до 76.5. але зараз знову 78… щось десь якась «ексалація» не у нас…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750726 вiд 2026-06-23 14:32:06Президент Володимир Зеленський не поїде до польського Гданська на конференцію з відновлення України, українську делегацію очолюватиме прем'єр-міністерка Юлія Свириденко. --- Зеля різкий дуже і мало розуміється на дипломатії і на політиці. Не треба було новою поштою висилати орден, і треба було їхати в Гданьськ. А так він свиню підклав Туску і всім проукраїнським і здоровим силам в Польщі. До речі, великий польський концерн Мaspex, який випускає соки, морожені ягоди, мінералку, харчові концентрати і т. п. купив укр. виробника Карпатські мінводи, Карпатська Джерельна (їхній бренд). А перед тим раніше ці ловкі поляки купили якийсь Концерн в Румунії, а також викупила молдавського Пуркаря Purcari
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750725 вiд 2026-06-23 14:31:33Зел не їде до Ґданська. Свириденко очолить делеґацію.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750724 вiд 2026-06-23 14:19:042 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1750722olma№ 1750720Також щось дивне - скажімо, Рібок завжди вважався британським брендом, а не американським. Але це можна списати на невігластво наших журнопідарів.Про Рібки пише, що засновано в м. Болтон Англія, але бренд Американський
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750723 вiд 2026-06-23 14:17:33І Кабо-Верде пропустили ці ШІ інструменти. Хлопці грають в Capelli sport
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750722 вiд 2026-06-23 14:10:36olma№ 1750720Також щось дивне - скажімо, Рібок завжди вважався британським брендом, а не американським. Але це можна списати на невігластво наших журнопідарів.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750721 вiд 2026-06-23 14:07:58sk№ 1750716Щось той ШІ нахомутав - скажімо, Коста Ріка взагалі не грає на цьому ЧС.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750720 вiд 2026-06-23 14:07:05А тут іде теж цікава табличка. Це список нац. команд (перша колонка), які грають в інакших брендах
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750719 вiд 2026-06-23 14:05:552 LAZY№ 17507122 sk№ 1750711Серьйозно?! Тобто не бачиш, скільки топових команд - збірних, клубів, грають у Nike? Їхня форма завжди виглядає в 10 разів крутіше, ніж сраний адідас зі своїм унилим однотипним дизайном та уйобіщним кроєм. Велика трійка на ЧС-26
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750718 вiд 2026-06-23 14:05:112 yagshamash№ 1750713інколи таке пишуть в новинах. верифікацію не проходить…якби якийсь топ-генерал випав з вікна. було б вже в топ-ах на всіх світових ресурсах…думаю що «режим» вже змінив методички. з вікон більше ніхто випадати не буде… «пропадуть з радарів» … через пів-року - нєкролог тихенько…погіб смєтю гіройєв прі нівиясніних абстаятєльствах… і все…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750717 вiд 2026-06-23 14:04:28Новини тенісу На квалах у Вімблдоні зараз грає якась Міа Поганкова, ака Бліда Поганка. А Старо просерла перший сет кацапці деінде..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750716 вiд 2026-06-23 14:01:392 LAZY№ 1750712я не дуже слідкую за збірними. та й взагалі за ситуацією заразхіба що слідкував за адідас-найк реал-барса. і потім коли крішіт пішов з реалу - то чомусь тільки в клуби що були на адідасі, а мессі в псж - який на найкахі прямо злам шаблону - коли мессі пішов у майямі. а там весь «європейський» футбол під патронатом адідасаось попросив ші щоб розгорнув які збірні в яких брендах грають на цьому чсвиявляється що у збірних - найк по кількості перемагає (по якості збірних - адідас далеко попереду)тут же теж «нюанси». якщо бразіли на найках, то арги «по замовчуванню» не можуть грати в найках :)------------ Nike (16 збірних)Американський гігант утримує лідерство за кількістю команд, зробивши ставку на господарів турніру та низку топ-збірних. Окрім того, саме в екіпіруванні від Nike на цьому ЧС дебютував син Джорджа Веа — Тімоті Веа, який грає за збірну США. США (господарі) Канада (господарі) Франція Бразилія Англія Нідерланди Португалія Хорватія Південна Корея Нігерія Марокко Саудівська Аравія Австралія Катар ПАР Нова Зеландія Adidas (14 збірних)Головний конкурент підписав менше команд, але взяв якістю та чинними чемпіонами світу. До речі, саме у формі від Adidas на цьому турнірі грає національна збірна Алжиру, ворота якої захищає син Зінедіна Зідана — Люка Зідан. Мексика (господарі) Аргентина (чинні чемпіони) Німеччина Іспанія (у формі від цього ж бренду бігає молодший із братів Вільямс — Ніко) Італія Бельгія Колумбія Японія Алжир Єгипет Чилі Перу Узбекистан Ямайка Puma (6 збірних)Німецький бренд традиційно тримає міцні позиції в Африці та серед міцних європейських команд. Уругвай Швейцарія (капітаном команди є Граніт Джака) Австрія连 Сенегал Гана (за яку виступає старший із братів Вільямс — Іньякі) Ісландія Macron (4 збірні)Італійська марка дуже сильно додала за останні роки і змогла вийти на рівень ЧС, одягнувши переважно європейські збірні «другого ешелону». Шотландія Уельс Грузія运营 Албанія (кольори якої захищає Таулант Джака) Hummel (2 збірні)Культовий данський бренд із впізнаваними «стрілками» на рукавах, крім своєї рідної команди, зміг залучити ще одного учасника. Данія Туніс Інші бренди (по 1 збірній)Решта команд розібрана локальними або менш великими світовими виробниками, які отримали свій шматочок слави на головному турнірі чотириріччя:Joma (Іспанія): ГондурасMarathon (Еквадор): ЕквадорCastore (Велика Британія): ІрландіяNew Balance (США): Коста-РикаCharly (Мексика): ПанамаGrand Sport (Таїланд): Ірак
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750715 вiд 2026-06-23 14:01:27Плюс усяка дрібнота чи колись знані бренди:----------------7Saber: UzbekistanMajid: IranKelme: JordanMarathon: EcuadorKappa: TunisiaCapelli: Cape VerdeReebok: PanamaSaeta: HaitiJako: IraqUmbro: DR Congo
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750714 вiд 2026-06-23 13:59:54Подивився, хто у чому грає:-----------------Adidas (14): Mexico; Japan; Argentina; Colombia; Algeria; South Africa; Qatar; Saudi Arabia; Germany, Belgium, Spain, Scotland, Curacao, SwedenNike (12): USA; Canada; South Korea; Australia; Brazil; Uruguay; England; France; Croatia; Norway, Netherlands, TurkeyPuma (11): New Zealand; Paraguay; Morocco; Egypt; Ghana; Ivory Coast; Senegal; Portugal; Austria, Switzerland, Czech Republic
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750713 вiд 2026-06-23 13:11:01О, на кацапстані знову викинувся з вікна якийсь деґенерал - очільник повітряних сил.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750712 вiд 2026-06-23 12:28:022 sk№ 17507112 olma№ 1750710але все рівно вони у футболі «відстають» від решти брендів… не пріорітет…Серьйозно?! Тобто не бачиш, скільки топових команд - збірних, клубів, грають у Nike? Їхня форма завжди виглядає в 10 разів крутіше, ніж сраний адідас зі своїм унилим однотипним дизайном та уйобіщним кроєм.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750711 вiд 2026-06-23 11:57:562 olma№ 1750710є багато бест-селлер-овий книжок про маркетингові війниале, у світі ші вони не дуже релевантні… хіба що згадати «як воно було»найки ж взагалі дуже довго «не знали» що є такий спорт як «наш» футболтому, щоб довго не думати, коли вийшли на ринок футб буц - одразу підписали бразіла хулі там думати? :) не з кабо-верде ж контрати підписувати? :)але все рівно вони у футболі «відстають» від решти брендів… не пріорітет…слідкую за тенісом. всі тенісисти жаліються що з найком «найгірші» контракти. бонуси в залежності від місця в топ-100. якщо ти не в топ-100 - то тобі тільки комплекти форми присилають і все :)ніяких тобі кастомних нарядів (поки ти не серена чи осака з її азійською фан-базою в сотні млн поціновувачів) …але… час йде. а майже всі топові тенісисти - завжди в найках…сінер-алькараз (були рафа-федерер (з переходом на uniqlo в кінці кар'єри - теж «маркетингова війна»))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750710 вiд 2026-06-23 10:48:44Поки Адідаси займалися футболом, а Найки кошиківкою баскетом, то в легкій атлетиці, в бігах наші японці були попереду, і зараз японські бігові кросівки кращі за інші, якщо розглядаємо в купі ціну-якість. Бачив класний душевний японський серіал: в якомусь містечку закривається столітня взуттєва фабрика, спеціалізавана на табі, такі традиційні черевики і капці де зона пальців поділена на два, як у парнокопитних. Ну думали, вирішили створити спортивні табі для стаєрів і марафонців. І там багато показано деиалей, як вони шукали ноухау гуму для підошви, патенти, в японії виробники спорт взуття висилали своїх дедикованих фахівців, які заміряли і шили майже індивідуальні кросівки для топ бігунів. Той, короче в еопитах почав вигравати у інших бігунів!
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750709 вiд 2026-06-23 10:37:55ну раз про чемпіонати світу і маркетингові війнипочалось з того що пума підписала пелеце був перший чемпіонат що транслювався по тб?мало того що маркеторлоги забашляли пеле щоб перед початком матчу перешнуровав буцитак дали оператору бабла щоб приблизив картинку…і весь світ побачив що пеле «носить» пуму :)-----------так як у мене око постійно за найки «чіпляється». у всих класичних фільмах що ми починали дивитись ще на відео-касетах - продакт-плейсмент найку так і ліз. постійно картинки як хтось виходить з авто. ставить ногу на землю. і звичайно кадр такий що нога в найкахтермінатор, бек-ту-зе-фьюче… можливо ще якісь… але таке враження що якщо в якомусь фільмі світили мешти - то в 90% то були найкиточно также як зараз майже у кожному кліпі музикальному - 90% в адідасах (там де співак чи підтанцьовка одягнені в спорт бренд і світить лого)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750708 вiд 2026-06-23 10:35:29У легкій атлетиці завжди був інтерес взуття, до технологій, там просто була гонка озброєнь, А шо Найкі? Найки вперше почав працювати дуже серйозно з окремими спортсменами, індивідульні контракти, тут вони піонери.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750707 вiд 2026-06-23 10:34:05Можливо це все давно описано у працях Зеленцова і ВВЛ. М'язи, швидкість, відновлення і геморой.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750706 вiд 2026-06-23 10:30:282 VVV№ 1750703«складне» питаннялюдина - тварюка соціальна. як не крутивірить в різні «незрозумілі» речія тебе можу побачити вживу перший раз. спитаю - християнин? -так? все. довіряю. бо «свій»мусульманин - ну нах. буду «придивлятись»аналогічно українець? дивишся футбол-теніс? ні? - підозрілий тип :) буду тримати дистанцію :)коли виростає покоління з якимось брендом перед очима - то вже не потрібна реклама. зараз у нас пиво жигулівське чи шоколадка альонка - полиці завалені. тому що у людей з часів совка відклалось що то «круті» бренди. жодної реклами не було цих продуктів в 21му сторіччі…бісило ще до 2022 - купа магазинів у нас «біларуські продукти. по стандартам гост». і купа людей купувала. тому що гост - то дуже «жосткі» стандарти якості…про себе можу сказати. найк-адідас. в совку інколи можна було когось побачити в кросовках адідас… а от найк - то тільки на фото в чб газеті хіба що. тому для мене майже все життя найк - то був «космос». купував тільки їх. навіть якщо по дизайну не дуже воно було. пох! :)попустило тільки буквально, може, років 5 назад :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750705 вiд 2026-06-23 10:30:25Маркетингові війни на глобальному ринку спортивних товарів, зокрема взуття, а зокрема фут бутси почали німці з Адідаса, проти братньої Пуми. в 1960 х, Найків ще в проєктів не було. Адіки придумали вкручувальні шипи на бутси, начебто і почалося.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750704 вiд 2026-06-23 10:20:44про мессі (і рональду)ми ж тут вже багато разів про це дискутуваликоли усейн болт феєрив, багато спорт лікарів писали що структура людських м'язів така що десь до 23-24 роки у тебе «спринтерські» м'язи, і далі поступово структура змінюється і м'язи стають більше «стаєрськими». там купа термнінології під це єзараз, з розвитком спорт медицини (не в сенсі пігулок, хоча, думаю, і це є), а підходів до тренувань-відновлень - ці «вікна» розсуваються. на олімпіадах 100м беруть дяді-тьоті в 30-…я до чого. крішті - збудував все на своїй 150% фізусі. швидкість, стрибки… але як не крути - з високим зростом, твої м'язи вже не такі швидкі. ти високо не вистрибнеш. лінійна спринтерська швидкість - менше (тобто така як у б-якого «середнього» захисника в топ-лізі) … про стартову швидкість взагалі мовчу. у високих з цим і так проблеми. навіть у усейна болта :)а що мессі? геніальний «марсианин». він і в барсі пішки багато ходив. його фішка - це ривок на 5 метрів. вихід на вільне місце. він навіть перед своїм першим голом «пішки» біг після того як дав пас на фланг, розпочав атаку і тихенько просто переміщався по центру до воріт. а коли побачив що напарник виходить на простріл - зробив ривок в 5 метрів. і потім автрійські захисники розводили руками. як так - мессі в штрафній не прикрили… ну так, бля, він на точці з'явився «ні звідки» …плюс, часто футболісти пенсіонери в різних і-вью згадують «молодість». і декілька раз я чув що мессі їм пропонував «свого лікаря», який йому допоміг залікувати травму… типу якісь методи що допомогли мессі… тобто в «бекграунді» з ним працюють геніальні лікарі-фізіо і ко…------інколи коли слухаєш англо-мовних тенісних коментаторів, то вони частенько розказують що ось цей тенісист має гарну lateral швидкість переміщень, а ось цей - linear… тобто, це досить «відомі» факти в спорт тусовці. ти можеш бути кращим бігаючи по корту вліво-вправо, але хуй-євато робити ривки вперед-назад… чи навпаки… у футболі, думаю, з цим ще складніше (більше різноманітних копонентів різних швидкостей)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750703 вiд 2026-06-23 10:12:31sk (здалеку…) № 1750702 вiд 2026-06-23 10:00:27 я ніколи не розумів цих війн спортивних гігантів. можливо вони там щось рахують, але споживач такий вже залежний від цих фінтів з рекламою? ну ідеш ти в магазин за снікерсами. там адидас, найк, пума, pібок і ще дохуя всього. обираєш те, що подобається за дизайном та ціною. не хочеш як всі - mizuno, k-swiss тощо. хочеш ексклюзивність, шкіру, італійське ремісництво, маєш бюджет - умовний Pollini, Alexander Smith, Paciotti… ну не похуй хто там в яких бутсах бігає? от реально.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750702 вiд 2026-06-23 10:00:27LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]№ 1750699 вiд 2026-06-23 04:22:452 Voordalak№ 1750674повертаємось на олімпіаду 2012 і класична маркетингова перемога найк над адідасhttps://cxaresearch.com/blogs/news/nikes-2012-olympic-campaign-was-a-masterclass-in-strategic-marketing------всі зараз бачать інфу про «проблеми» з неймінгом стадіонів в штатах на цьому чс? кожен стадіон зараз називається не просто «олімпійський», а в назві має спонсора. один із стадіонів називається «жилєт **** стадіо» … фіфа заборонила щоб назва жилєт світилась. так як жилєт послав нах федерацію і не захотів бути спонсором чс (платити бабло). на вимогу «закрити» назву жилет на стадіоні - маркетороли придумали і ту назву «закрили» піною для бриття!!!це «шкільна програма», а в 2012 - були «університети»адідас викладає 150 млн баксів олімпійському комітету - він єдиний спонсор спорт одягу на олімпіаді. перемога. найки і ко «курять в калідорі» …-----копі-паст від шіNike створила спеціальну лінійку взуття під назвою Volt. Це був фірмовий, неймовірно яскравий «кислотний» жовто-зелений колір (колір хайлайтера/маркера). Цей відтінок обрали науково: людське око в першу чергу реагує саме на такий спектр, і він ідеально контрастував із цегляно-червоним кольором бігових доріжок олімпійського стадіону.---------думаю, хто дивився олімпіаду, запам'ятали що дуже багато бігунів були в тих «жовтогарячих» кросахя до чого?вангую що багато хто з брендів перед чс «обамався» платити федерації. а пішов більш дешевим шляхом. тим більше і так вони платять збірним за те щоб їх буци носили. вирахували що помаранчевий гарно видно людським оком… проблема у тому що всі користувались одними й тими самими методичками. тому всі бренди «згенерували» однаковий колір :)https://nowiknow.com/wp-content/uploads/800px-London_2012_Olympic_100m_final_start-675x1024.jpgото хтось би провів дослідження. які бренди зробили помаранчеві буци. і чи є вони офіційними спонсорами цього чс
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750701 вiд 2026-06-23 09:42:11От не пам'ятаю, чи писали у футбол-каккєї про каккєй з м'ячем - бо ніби назві відповідає.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750700 вiд 2026-06-23 08:52:26Трохи не дочекалися, побув би ще совок, назвали б ту газету футбол-хокей-бабслєй!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750699 вiд 2026-06-23 04:22:452 Voordalak№ 1750674Помітив шо більшість гравців грає в рожевих бутцах? В чому прикол?Тримай відповідь, скажений шизоїд:Тому що на ЧС-2026 майже всі великі виробники бутс одночасно випустили турнірні колекції в рожевих відтінках. Гравці зазвичай зобов’язані носити екіпірування свого спонсора, тому на полі виник ефект «рожевої навали».Основні причини:Помітність на полі та на екранах. Яскраво-рожевий колір сильно контрастує із зеленим газоном, тому рухи ніг краще видно глядачам і в нарізках для соцмереж.Маркетинг. Бренди хочуть, щоб їхні бутси одразу впадали в око під час найбільшого футбольного турніру світу.Модний тренд. Виробники підхопили тенденцію популярності яскравих рожевих відтінків у спортивному дизайні.Психологія гравців. Багато футболістів асоціюють дуже яскраві бутси з упевненістю в собі та бажанням виділятися. Цікаво, що бренди прагнули зробити своїх гравців помітнішими, але коли рожеві бутси носять майже всі, то виділяються вже ті, хто обирає інший колір.…Тобто виходить, що кожний бренд вирішив що він один такий хитросракий, і маркетолухи спиздили один у одного ідеї (мабуть під час спільних гей-вечірок та кокаїнової єблі у сраку) і по ітогу виділяються ті, хто не вдягнув цю рожеву хуйню. Йобане рожеве стадо.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750698 вiд 2026-06-23 04:03:30А чому у совку було складно оформити передплату на цей ваш «Футбол-Хокей»?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750697 вiд 2026-06-23 02:01:08OG, ясно, що 1970. 1974 це вже тотальний футбол. Може, це бо я вже 1974 пам'ятаю і дивився у Миргороді, а 1970 ні ще. То я лише з відео голи Пеле. А це Жаїр був тоді основний забивайло.