PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750016 вiд 2026-06-16 22:58:27France ніяке, ні гри, ні думки, ні мотивації. Сенегал міг вже двічі забити у пусті ворота.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750015 вiд 2026-06-16 22:58:08Леви поки кращі. причом суддя пробачає французів. але за законом жанра, в другому таймі Мбапе втече, і все на тому.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750014 вiд 2026-06-16 22:55:24Нормально так Сенегал возить колонізаторів.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750013 вiд 2026-06-16 22:48:55Voxa (Запоріжжя) № 1750011 Очікуєм шахтьори і кривбаси з 10 мавпами у складі (+український воротар традиційно), у 3 з яких крім їх бантустано-бразильських паспортів також будуть другі, ЄСовські. І не підкопаєшся. Охуєнний розвиток українського футболу підараси у руля (тм) запроваджують
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750012 вiд 2026-06-16 22:38:53«Останній з могиган» Фенімора Купера в сучасній редакції як раз буде про нього.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750011 вiд 2026-06-16 22:38:43«Таким чином, громадяни ЄС тепер також не потраплятимуть під ліміт легіонерів – він стосуватиметься лише тих, у кого нема громадянства ЄС (наприклад, представників Південної Америки). Сьогодні нову редакцію регламенту УПЛ на сезон 2026/27 клубам ще раз представили на спільній зустрічі у Будинку Футболу»
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750010 вiд 2026-06-16 22:28:20Рабье вибивається
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750009 вiд 2026-06-16 22:21:39Негри які розмовляють по-французьки проти інших негрів, які також розмовляють по-французьки, але є нюанс … Одні леви, а ось інші півні.
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750008 вiд 2026-06-16 21:12:05m1919№ 1750005Ці закони стосуватись людей :)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750007 вiд 2026-06-16 20:47:552 VVV№ 1749941Нарешті запхали. Що б вони без Лукаку робили.----------------------https://x.com/InsoliteFoot/status/2066836161360699414/video/1
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750006 вiд 2026-06-16 20:40:04m1919(Київ - чемпіон!) № 1750005 та сам Ші прямо каже шо клав хуй на ці закони :) і виконувати їх не буде
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750005 вiд 2026-06-16 20:10:33Цікаво, знайдеться тут хтось, хто побачить у цьому порушення законів робототехніки? :)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750004 вiд 2026-06-16 20:09:102 olma№ 1749980Тобто, Мікрософт зі своєї бази данних, яку він при всіх людях обіцяв свято обергігати, взяв і здав Європейських регуляторів і контролерів американським підарам в Конгресі, які можуть накласти санкції, заборонити в'їзд в США еtc…---------------------------Бачиться, що це чудова можливість відсудити у них грубий шмат грошей.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750003 вiд 2026-06-16 19:40:24OG № 1750001 вiд 2026-06-16 19:31:36 Так, Клуж, Крайова, але хто впевнений, що пройдемо? … ------------- костюк. Хіз нейм із костюк. Робота у нього така.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750002 вiд 2026-06-16 19:34:122 Batyj№ 1749982Це звідки така інформація? Мск, причому не «нова», в «канонічна». Там поруч жити і без пожеж було несолодко, але зараз хай насолоджуються, мразі.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750001 вiд 2026-06-16 19:31:36Так, Клуж, Крайова, але хто впевнений, що пройдемо? …
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750000 вiд 2026-06-16 19:22:26шрайк ре-постить новини з болітна заправках вводять заборону наливати бенз в каністри… :) якжежтак! країна - бензоколонка, і оттакойєот!нє болєє одного кілаграма сасісок на ліцо (с)-------пригадалось що в часи, коли у нас бенз був раз в 5 дешевше ніж на тій стороні західного кордону - мад'яри їздили до нас. один місцевий переробив свій, чи то трабант, чи гольф2… коротше весь зад авто - то був один великий бензобак :) 200 літрів чи щось таке :)з каністрами, видно, через кордон не пропускали. а на авто - можна :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749999 вiд 2026-06-16 19:15:25а по ядєрці щось там розрулилинафта по 80-сподіваюсь і до 60 дійде. саудити і ко повинні компенсувати втрати, коли протока була заблокованаціна їм пох. собівартість 10+- баксів… тому в «плюсах» будуть
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749998 вiд 2026-06-16 19:09:33ото побачив пост трампа про відкриття ормузської протоки…так би мовити ships of the world, start your enginesпригадалась пісенька девіда боуі:Ground Control to Major Tom Commencing countdown, engines onCheck ignition and may God's love be with you але у мене постійно в голові інші рядки:Planet Earth is blueAnd there's nothing I can doколи хуйло здохне - можна буде ставити на репіті…
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749997 вiд 2026-06-16 19:02:572 Philus№ 1749992О, провиднілось
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749996 вiд 2026-06-16 19:00:30болотна географія і топономіка-------Найбільш поширена та символічна версія стверджує, що назва пов'язана з російським словом «копоть» (українською — кіптява, сажа, дим).За легендою, місцеві жителі з давніх-давен займалися промислами, пов'язаними з випалюванням вугілля, дьогтьокурінням або ковальством, через що над селом постійно стояв дим і кіптява («копоть»).Парадокс історії: Дивно, але село називалося «коптявим» за сотні років до того, як у 1930-х роках радянська влада побудувала там нафтопереробний завод, який зробив район димним уже по-справжньому.----------закопченіє на коптільнях…хтось би з аналітєгів розгорнув…як так. три кільця (якщо далі продовжити -два яйця, то це не про те)три кільця ппо. горобці бояться літати, тому що на радарах засвітяться як дрон що летить в кремль до хуйла, і пиздець. ппо расстріляє…а тут така хуй-ня. десь в ютьюбі казали що менше 20 км до спаськой башні…ну так би мовити «падло- падло- падльотнойє врємя» - ісчічляється сікундамі!славік, я чьота ачькуйю!!! (с)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749995 вiд 2026-06-16 18:53:45теністам у футболі нічого цікавого? бо не встигаю :)єва - переїхали з батьками в німеччину коли їй було 1 рік. її батьки товаришують з батьками марти. тому вони самі кажуть що мабуть «бачились» тоді коли ще не усвідомлювали цьогоєва сама по собі невеличка дівчина. тяжко їй у «дорослому» тенісі. рік+ назад, на ао, вона вилетіла в квалі, була лакі-лузером. хтось буквально за годину перед матчем знявся. її «викликали». вона «з переляку» виграла матч, а потім ще три чи чотири… ну майже як хвалінська на рг… і так єва потрапила в топ-100ну і далі - молоток, закріпилась. у цьому сезоні була травма, не виступала пару місяців. зараз тільки повертаєтьсятак. завжди з жовто-блакитною стрічкою. молоток!англіська дуже класна…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749994 вiд 2026-06-16 18:47:41ProstoVlizPobalakaty № 1749993 вiд 2026-06-16 18:39:29 ну все одно ностальгічно. OG же не писав що то Клуж.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749993 вiд 2026-06-16 18:39:29 VVV № 1749991 вiд 2026-06-16 18:23:23 Ретро було б з Крайова, а це Університатя Клуж.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749992 вiд 2026-06-16 18:25:43Їбуся з провайдером, що заблокував порти
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749991 вiд 2026-06-16 18:23:23OG № 1749990 вiд 2026-06-16 18:08:58 гарна ретро вивіска.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749990 вiд 2026-06-16 18:08:58Динамо - Університатя
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749989 вiд 2026-06-16 14:19:45PEPSI (Merkury) № 1749985 ---- Канал WTA пише, що Ева Лис вміє говорить німецькою, англійською, українською і російською. Хоча вище Eva Lys в рейтингу ВТА є аж три німкені, а саме Laura Siegemund #44; Tatjana Maria around No. 52 and Tamara Korpatsch around No. 79 Але спонсори люблять Еву, бо вона чорнобрива cute and sexy українка. Бачиш у неї Поршак на майці. Кепка Lacoste, ракетка Yonex
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749988 вiд 2026-06-16 14:18:39Aurus повинен випустити останню модель перед закриттям - авто для похоронного бюро.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749987 вiд 2026-06-16 14:17:26«Ну не смогли». Серийное производство путинского лимузина закроют из-за убытков Серийное производство российских люксовых автомобилей Aurus оказалось нерентабельным, поэтому площадку по их сборке в Татарстане планируют закрыть. Проект уже фактически провалился и будет свернут. ----------------------- бгг :-)))) Сподіваюсь вже остаточно не залишилось бажаючих жити в цьому лайні, і всіляких ОДКБ і тайожних союзах. Крім Лукашенко, натюрліх.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749986 вiд 2026-06-16 14:09:38Єва Лис - наша дівка!
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749985 вiд 2026-06-16 14:05:32Єва Лис - хоча і виступає за Німеччину, але підтримує Україну. Не всі гравчині укр. походження це роблять, тим цінніша підтримка Єви. П. - Позиція. Доречі Єва тільки що виграла у Магдалени Фрех, яка стоїть вище у рейтингу на турнірі. Фрех - по німецьки «нагла». :-)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749984 вiд 2026-06-16 13:11:53Batyj № 1749982 ---- По радіо чув, що там, в Капотні НПЗ чи нафтобаза кцп вже збудували вежу для «Панциря-1» А панцирь не встигли поставити.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749983 вiд 2026-06-16 11:52:174. У паранойи всегда есть прямой бенефициар. Это тот, кто пугает. На прошлой неделе Anthropic выпустил Claude Fable 5, отрекламировав собственный продукт как потенциально «катастрофический». Через три дня правительство США приняло это буквально и накрыло модель экспортным контролем как оружие. После чего та же компания стала объяснять регулятору, что уязвимость мелкая и давно известная. «Разрушительный эффект» максимален в пресс-релизе и минимален в письме регулятору. А фоном идёт заявка на IPO с оценкой под триллион, и для неё фраза «мы построили нечто столь опасное, что государству пришлось обращаться с ним как с боеприпасом» – доходная строка в проспекте. Запрет сработал рекламой. https://www.kasparovru.com/material.php?id=6A2FC051392F4
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749982 вiд 2026-06-16 11:16:28капотня всередині мкада. Тобто, фактично москва, хоча формально - не..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749981 вiд 2026-06-16 10:35:15Закоптіла Капотня на околиці Москви. 2 sk давай екскурс з топонімики на болотах. Звідки пішла Капотня.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749980 вiд 2026-06-16 10:21:16Тобто, Мікрософт зі своєї бази данних, яку він при всіх людях обіцяв свято обергігати, взяв і здав Європейських регуляторів і контролерів американським підарам в Конгресі, які можуть накласти санкції, заборонити в'їзд в США еtc…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749979 вiд 2026-06-16 10:14:10Цікаву історію вичитав у одного поляка в Linkedin "Microsoft Copilot – червень 2026 року. Інцидент у Нідерландах – це жорстоко чітке попередження! Якщо фонд американський, то у разі конфлікту американське законодавство вирішує, що відбувається з вашими даними, незалежно від того, що обіцяє контракт. Питання для кожної ради директорів більше не «чи може це статися», а «чи можемо ми дозволити собі, щоб це сталося з нами?» Наприкінці травня 2026 року Microsoft надала Судовому комітету Палати представників США анонімні імена голландських чиновників, які забезпечують виконання Угоди про інформаційні технології ЄС. Електронні листи, протоколи, запрошення. За іменем та прізвищем. А ось найважливіша деталь, яку більшість пропустила: Це не були дані з урядової «європейської хмари». Це були власні системи Microsoft. Це означає, що американська юрисдикція охоплює не лише те, що провайдер розміщує для вас, але й те, що він знає про вас. «Сервери в ЄС» тут нічого не захищали. Маркетингові гасла про ваш суверенітет – це нікчемні обіцянки! Якщо вони могли оприлюднити імена регуляторів, які забезпечують виконання законодавства ЄС, то що заважає їм оприлюднити дані про вашу компанію, ваших клієнтів та ваше листування з юристами? І з юридичною забороною інформувати вас про це. Я розклав цей інцидент на його основні чинники: що сталося, чому закон США дійшов до європейських чиновників і що це означає для кожної польської ради директорів та державної установи. Жодної теорії. Тільки факти. Буду вдячний, якщо ви поділитеся цим у своїх профілях. Заздалегідь дякую! "
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749978 вiд 2026-06-16 10:00:15ШІ, коли створює профіль, плутає юзерів, тобто приписує одному висловлювання іншого - а це вже фуйня.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749977 вiд 2026-06-16 09:10:49А до цього він був типу десь над дном, ще десь парив у небесах? Дебіл сука