🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2517.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650372 вiд 2022-11-10 10:36:44

2 Недописувач
в„– 1650368
вот у меня такая, тока бол ее ранний выпуск, без ручной зарядки. Купил бы эту, да уже нет в продаже..

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650371 вiд 2022-11-10 09:49:30

sk (здал еку…)
в„– 1650369 РІiРґ 2022-11-10 09:24:36

«Р¤С”Р» ьдмаршал Кейтел СЊ? РЈ нєво вмєсто РіРѕР» РѕРІРё - Р¶РѕРїР°» (СЃ) (цитую неточно).

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650370 вiд 2022-11-10 09:27:05

Путин поручил Шойгу и Мишустину привести нормативы обеспеченности Вооруженных сил России в соответствие с реал ьными потребностями. У них на это четыре дня.
-----
РІРёРґРЅРѕ Р±С–Р» ьше замовл ень РІ РїРЅ корею щоб ватніків пошил Рё С– вал СЏРЅРѕРє…

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650369 вiд 2022-11-10 09:24:36

Retired General Erich Vad and advisor of the German government in February 2022:
“Putin will win. The Russian Army is modern and superior. No military support from outside will make a difference and in a few days that will be over. ”
https://twitter.com/Tendar/status/1590471646762061824?s=20&t=bJAzcCvHaS71nP8LQKa9Pg

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650368 вiд 2022-11-10 09:15:03

Batyj [Останнi 20 месаг]
в„– 1650356 РІiРґ 2022-11-09 22:30:36

Пл юс завжди зал ишається ручна підзарядка ;)

https://www.amazon.com/Camping-Lantern-Portable-Running-Electronic/dp/B08T5S8RFZ/

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650367 вiд 2022-11-10 08:43:30

Ал е Херсон - це вороже місце дл я них, а тому від місцевих не сховаєшься.
Якщо буде десь засідка - місцеві будуть в курсі.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650366 вiд 2022-11-10 08:34:38

Та я теж не думаю, що щось таке буде, ал е ж здивований, що русня здає Херсон.
Він дл я них надто важл ивий.
Я думав будуть захищати до останнього патрона.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650365 вiд 2022-11-10 08:28:28

Ні, не можно порівнювати це з Грозним 1994. Там бул и зовсім інші обставини. Наші що, збираються штурмувати Херсон? Заїджати кол оннами танків в місто?

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650364 вiд 2022-11-10 08:22:57

Черник вважає, що Херсон може бути пасткою.
Нагадав, що русню так потрощил и в Грозному: знял и бл окпости, а потім вл аштувал и засідку вже в центрі міста.

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650363 вiд 2022-11-10 04:33:24

2 Batyj
в„– 1650304

мотузка опять не фурычит..
Наїбнул ася зал ізяка. Поки пофіксив, ал е треба буде якось перезал ити на хмарний сервер, щоб бул о надійніше

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650362 вiд 2022-11-10 00:20:23

Defence Secretary
@BWallaceMP
has announced that the UK will provide a thousand more surface-to-air missiles to Ukraine.

This latest support will help Ukraine counter threats to critical national infrastructure.

Read more at http://ow.ly/4MCT50Lzejm

Starik(Україна, РљРёС—РІ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650361 вiд 2022-11-10 00:01:24

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1650360

У тому і справа, ціна однакова, а ємність ААА нижча, це ж навіть за розмірами зрозуміл о

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650360 вiд 2022-11-09 23:41:00

Starik (Україна, Київ)
в„– 1650337
а хіба АА і ААА принципово відрізняються по ціні?
воно +/- однаково. Точно знаю у Фокстроті (Югконтракт їх вл асник, дисти батарейок) Варта коштує однаково.
Р’ фонарі там С– Р» аматись то нічому, С…С–Р±Р° РєРЅРѕРїРєР° …
Його скоріше розібьеш як впустиш.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650359 вiд 2022-11-09 23:24:13

olma
в„– 1650324

Какуйу страну патірял і!!!

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650358 вiд 2022-11-09 22:36:47

che7
в„– 1650354
---------
100% вони щось замінувал и. Можл иво не в таких масштабах як в 1941р

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650357 вiд 2022-11-09 22:35:56

Кал инивське освободил и, это возл е Бобрового Кута..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650356 вiд 2022-11-09 22:30:36

2Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1650352
такая у меня тоже есть. Акумул ятор заряжается ри л юбого света, но мл жно на допол нител ьные места вставить 3 батарейки АА - и тоже всетит непл охо.. Я туда ставл ю батарейки, которые уже даже часы не крутят, и они непл охо светят..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650355 вiд 2022-11-09 22:27:46

Факты, которые РІРёРґРЅРѕ - взорванние мости через Інгул ец. Рђ РґРѕСЂРѕРіР° Рў1505 - Снегуривка-Херсон, парал Р» ел СЊРЅРѕ реке. Рў. Рµ. Отрезаны части СЂСѓСЃРЅРё Восточнее Інгул ьца. Р? Рј остал ась отходить тол СЊРєРѕ через Каховку так как РјРѕСЃС‚ РЅР° РґРѕСЂРѕРіРµ Р•58 Сѓ Дарьевки тоже взорван нашими СѓР¶Рµ давно.
Связи между херсонской и Каховской группировками уже нет.
Правдино - опрный пункт южнее херсона - уже наш. Показал и по ТВ наши фл агами машут с местными обнимаются.
Снегуривка - то же самое.
так что - похоже на правду.

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650354 вiд 2022-11-09 22:26:49

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1650351 РІiРґ 2022-11-09 22:18:00

масивне мiнування та пiдрив дистанцiйно, як Киiв 1941

сател iти та таке iнше звiсно бачать багато, агентурна розвiдка (укр+ союзники) мабуть не прогавл ять.
ал е якось воно не так. чи у мене зовсiм мал о частин пазл у.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650353 вiд 2022-11-09 22:24:22

VVV
в„– 165035
----
Я сподіваюся. НАТОвські супутники з системою SAR дають генштабу ЗСУ об`єктивну онл айн інфу по орках. Це реал ьно перевага.

https://www.emsa.europa.eu/earth-observation-products/how-does-sar-detection-work.html

Synthetic Aperture Radars (SAR)

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650352 вiд 2022-11-09 22:19:37

Batyj
в„– 1650331 РІiРґ 2022-11-09 20:33:33

Китайці зараз наробил и дешевих л іхтарів навіть із трьома варіантами живл ення - звичайні батарейки, акумул ятори та сонячна батарея.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650351 вiд 2022-11-09 22:18:00

Якщо ті йобані мал ьчіши-кібал ьчіши реал ьно з Херсона не вийдуть, чи вийдуть частково та по-хитрожопому, то це буде видно.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650350 вiд 2022-11-09 22:17:47

che7
в„– 1650348
у другу світову не бул о таких засобів спостереження, які є зараз.
хоча Р·РІС–СЃРЅРѕ йобнуті кацапи можуть «РјР°РЅРµРІСЂСѓРІР°С‚Рё». що там РІ тих недотварииних мізках, С…Р№Р·.

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650349 вiд 2022-11-09 22:12:30

che7
в„– 1650348
все занадто гарно вигл ядає, щоб повірити в правдивість сценарію

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650348 вiд 2022-11-09 22:09:01

шось менi не подобаэться iсторiя iз Херсоном.
С†i падл СЋРєРё РІРёСЂРѕСЃР» Рё РЅР° «РєРЅРёРіРµ будущих командиров»
хто читав - той зрозумiэ. кол и вони вже доросл i - у мозках нiчого не змiнюэться.
РѕС†i мега маневри часiРІ 2 СЃРІiС‚. РІiР№РЅРё, щоб ввести РІ оману РЅiРјС†iРІ - С†iР» РєРѕРј реал СЊРЅi. РїРѕСЏСЃРЅРёР» Рё С…СѓР№Р» Сѓ, щоб РІiРЅ РЅР° камеру щось там варнякав разом iР· РЁРѕР№РіСѓ. РІРєР» ючно iР· РєРѕР» онами важкоi технiРєРё РІРЅРѕС‡i через сел Р°, пиками Рјiсцевих зрадникiРІ та «РІР°Р¶Рєi СЂiшення».
сател iти, генштаб та союзники сподiваюсь бачать те, шо потрiбно.
а може я несу маячню. бо проскрол ив ютуб - повно експертiв дiт. садкового рiвня та такою ж аргументацiэю

Starik(Україна, РљРёС—РІ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650347 вiд 2022-11-09 21:31:48

Геть
в„– 1650346

Не згоден.
Не той ефект, та й аудиторії різні

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650346 вiд 2022-11-09 21:27:02

Nycolas
в„– 1650344 РІiРґ 2022-11-09 21:09:00

Я б Гая, ака Вае Віктіс, туди теж додав.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650345 вiд 2022-11-09 21:13:06

2022 New York City Marathon
Спортивна подія

https://twitter.com/helgipalko/status/1590420862443737088/photo/1

Call me Kherson!

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650344 вiд 2022-11-09 21:09:00

РџРѕРґРѕР» СЏРє-С…СѓСЏРє
В одному ряду з аферистовичем, кімом та сергієм-гайдаєм
---
Хайпери

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650343 вiд 2022-11-09 21:01:45

Правдино, хернонская, взял и..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650342 вiд 2022-11-09 20:58:51

2Starik (Україна, Київ)
в„– 1650334
да вроде - нет. Но не уверен..

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650341 вiд 2022-11-09 20:56:07

Геть
в„– 1650339
ми можем тіл ьки догадуватись, і надіятись на 1650333 ;), ал е простих ходів не буде, це точно

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650340 вiд 2022-11-09 20:54:56

зел еный Кл ин..



Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650339 вiд 2022-11-09 20:52:41

та ж не москал ь
в„– 1650329 РІiРґ 2022-11-09 20:15:43

Може таке бути що вони розігнал и іпсо по Херсону, а самі попруть на сході. Як ми пару місяців тому.

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650338 вiд 2022-11-09 20:49:48


можна таку

Starik(Україна, РљРёС—РІ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650337 вiд 2022-11-09 20:42:54

olma
в„– 1650335

так я про то.
бул и фонарики на АА, зараз тіл ьки ААА.
теж працює, ал е дорожче виходить :)
нічники взяв на ААА, туал ет, ванна, без датчику руху.
ал е якщо 4 години світить, то тут тіл ьки акумул ятори.

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650336 вiд 2022-11-09 20:40:23

цокол ь звичайний Е27, треба тіл ьки пол ярність зберігати, якщо неправил ьно - нічого страшного, просто не буде горіти.

З, І, Батий, якщо твоя трубка горить, не парся, хай горить. старт ер викрути, його там не треба, а дросел ь можеш спрямити (закоротити)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650335 вiд 2022-11-09 20:38:59

Starik (Україна, Київ)
в„– 1650327
2 тижня тому, післ я першого нал ьоту на енергетичну інфраструктуру. В звичайному магазинчику ел ектротоварів на базарі на районі бул о купа варіантів. Я собі придьав кл аснючий л іхтарик 2 режима за 80 грн. на 3 АА. Кияни - забуріл и, а можн то всі українці - хоча дуже інерційні, та післ я другого нал ьоту пішл а трохи панічна скупка. І зараз ціни зросл и піпец.

Starik(Україна, РљРёС—РІ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650334 вiд 2022-11-09 20:38:51

Batyj
в„– 1650331

а аккумул ятор греется, есл и 4 часа светит?

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650333 вiд 2022-11-09 20:35:47

та ж не москал ь
в„– 1650329 РІiРґ 2022-11-09 20:15:43

Вірю у ЗСУ і Зал ужного :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.