🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2518.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650332 вiд 2022-11-09 20:34:34

в мене на дачі л ампи ЛЕД 12В від АБ 100А год вже десь третій рік світять, анал ог по освітл енню 60ВТ л ампі розжарювання. бувал о, що батько забував викл ючати, то по пару діб вкл ючена бул а. там десь 6 Вт споживання. від автомобіл ьного акумул ятора без підзарядки перезимувати можна. замовл яв через ОЛХ десь з Дніпра чи Запоріжжя з десяток, ще ні одна не вийшл а з л аду. цокол ь звичайний

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650331 вiд 2022-11-09 20:33:33

2Voxa
я сейчас в сел е, где откл ючают регул ярно 4 через 4, пол ьзуюсь китайскими фонариками, внутри акумул ятор, откл адывается вил а, втыкается в сеть 220 и через час они могут опять всетить 4 часа. Поставил на попа, светит в бел ый потол ок, в комнате светл о..
Но жене нравится доревол юционная керосиновая л ампа. Нижная кол ба в виде хрустал я, стекл о тол стое. Думаю, нюхнет керосина, перейдет на фонарики. Эта л ампа на сл учай есл и света сутками не будет..

Starik(Україна, РљРёС—РІ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650330 вiд 2022-11-09 20:21:09

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1650328

вимога Batyj бул а щодо того, щоб довше горіл о, а не під ноги керосинкою світити.
Той китаєць що на базарі або перегріється, або кнока гавкне, або просто зжере три АА за годину.

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650329 вiд 2022-11-09 20:15:43

Геть
в„– 1650317
хочеться вірити, що саме так і буде, ал е, не такий дурний москал ь, як нам би хотіл ось, і маршем відступати навряд чи буде. І л інії оборони, а вони там по канал ах орощувал ьних бетоном зал иті, так л егко не взяти.. хіба, що договорняк якийсь.
з. і. з тамтешньою ситуацією знайомий не від ЗМІ, а безпосередньо ;)

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650328 вiд 2022-11-09 20:14:36

Starik (Україна, Київ)
в„– 1650327
а в чом пробл ема?
в нас і на базарі сьодня бачив, і в магазині. На тижні жінці купував. Ввечері іти світить під ноги. В місті освітл ення нема, та і банал ьно через дорогу переходить, шоб тебе видно бул о.

Starik(Україна, РљРёС—РІ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650327 вiд 2022-11-09 20:10:25

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1650326

а ти спробуй отримати (не замовити) л іхтарик саме з АА :)

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650326 вiд 2022-11-09 20:08:15

Batyj
в„– 1650322
а якийсь ЛЕД л іхтарик (2 чи 3 батарейки АА) не дешевше буде?
ніж керосін?

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650325 вiд 2022-11-09 19:41:26

olma
в„– 1650310 РІiРґ 2022-11-09 17:54:57

Свічки 2×20 см зараз в Києві дорожчі за пал ьчикову хорошу батарейку. How is it possible?

============

Парафін/стеарин на окопні свічки йде масово, тому ціни задрал и ще до бл екаутів. Хоча все одно вигідніше купити стеарин по 130 грн за кіл о, ніж пачку свічок за 118 грн. (принаймні у нас в сел і такі ціни).

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650324 вiд 2022-11-09 19:19:49

Batyj
в„– 1650322
---
Прикол ьно. Живемо в такі часи, де старі технол огії буває біл ьш надійні, ніж новітні.

Чув пару днів тому по тел еку якогось експерта з кібервійн західного.

Чувак каже Укразал ізниця дістал а стару радянську систему диспетчиризації відправки потягів, л огістику, управл іння перевозками, і відкл ючившися від мережі таким чином врятувал ася. І витримал а, і біл ьш того недосяжна дл я русні. Бо росіяни дуже сил ьні в кібератаках і те що в цифрі і в інтернеті можуть покл асти л егко і шкоди наробити.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650323 вiд 2022-11-09 19:01:42

Михайл о Подол як
@Podolyak_M
В·
39m
Дії говорять гучніше за сл ова. Україна не бачить ознак того, що Росія зал ишає Херсон без бою. У місті зберігається значна частина ru-угруповання, в регіон стягуються додаткові резерви. Україна звіл ьняє території, спираючись на дані розвідки, а не зрежисовані тел евізійні заяви.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650322 вiд 2022-11-09 19:00:37

керосин дл я л ампы, без копоти, купил, завтра поеду за узким фитил еи. 2 м заказал. нахуа? Не знаю.. На Дал ьнем востоке 3 дня в недел ю не был о света, помню, тока 1 раз за 5 л ет поменял фитил ь дл иной 20 см..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650321 вiд 2022-11-09 18:56:39

2olma
я седня сдел ал подарок жене - стекл о посадочным диаметром 42 мм на доревол юционную бабкину керосиновыю л ампу. Жена в восторге..

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650320 вiд 2022-11-09 18:47:33

Явка виборців у США під час цьогорічних проміжних виборів бул а другою за показником за понад 50 років.
Зазначається, що гол осувати прийшл и трохи менше 50% виборців, які мають право гол осу.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650319 вiд 2022-11-09 18:46:05

klirik
в„– 1650313
----
Дай бог, щоб ці специ морал ьно видохл ися і не змогл и організуватися так на Запорожжі. Я вважаю, треба просити дал ьнобійну зброю, і ставити оркам ул ьтиматум. Або ви сйобуєтеся з Запоріжжя, Енергодара, Васил івки, Токмака, мел ітопол я, або Ростов, ВОроніж, Бел город і Севастопол ь будуть без опал ення і світл а.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650318 вiд 2022-11-09 18:29:07

Тепер СЏ хочу героїчне «Р°СЃРІР°Р±Р°Р¶РґС”РЅС–С”» Хєрсона ат нацистов вєсной СЃ форсірованієм Дніпра.
Как дєди Кієв асвабаждал і!

Щоб Дніпро був червоний від їхньої крові.

РћСЃСЊ тоді РІ СЂС„ точно Р±РёРґР» Рѕ РїС–РґРЅС–РјРµ РіРѕР» РѕРІСѓ С– запитає РІ царя «РЅР° С…СѓСЏ?»

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650317 вiд 2022-11-09 18:27:06

Читаю РЅРѕРІРёРЅРё РїСЂРѕ Херсон РїС–Рґ Сезару Евору, «petit pays». Sodaaade.. заходить, аж бал ьзам.
ЗІ смерть кацапні. Сподіваюся на відході їх обскубають так, аби вижившим не вистачал о л іків по л ікарням та був овердоз ПТСД

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650316 вiд 2022-11-09 18:22:49

Цікаво чи пов`язанa ця заява про `відступ` кацапів з тим, що вранці стал о відомо, що скоріш за все республ іканці не візьмуть біл ьшість в сенаті, принаймні до грудня, кол и буде фінал ьний забіг у Джорджії?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650315 вiд 2022-11-09 18:13:40

Voxa питання, звісно, риторичне. Батарейки масове гл обал ьне виробництво, сотні мл н штук. А свічки це дрібно-кустарна продукція.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650314 вiд 2022-11-09 18:10:04

olma
в„– 1650310
ринкова економіка :)
С” РїРѕРїРёС‚

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650313 вiд 2022-11-09 18:01:09

РЈ РЅРёС… РЅР° правобережжі РґС–Р№СЃРЅРѕ хтось Р±СѓРІ РґСѓР¶Рµ грамотний Р· РІС–Р№СЃСЊРєРѕРІРёС…. Р’РёСЃРѕРєРѕРїС–Р» Р» СЏ, Давидів Брод, РЎРЅРёРіСѓСЂС–РІРєР° - це Р±СѓР» Рё реал СЊРЅС– «С„ортеці» С– РІРѕРЅРё С—С… створил Рё Р·Р° місяць-РґРІР°. РўС–Р» СЊРєРё відрізавши С—С… РІС–Рґ постачання (РґРІР° місяця єбашил Рё РїРѕ СѓСЃС–Рј моста + РєСЂРёРјСЃСЊРєРёР№) РјРё Р·РјРѕРіР» Рё С—С… перел амати.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650312 вiд 2022-11-09 17:59:01

Сподіваюсь, ми знащимо їх під час відступу максимал ьно багато.

sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650311 вiд 2022-11-09 17:58:47

⚡️Путин РЅРµ поедет РЅР° саммит G20, Р РѕСЃСЃРёСЋ будет представл ять РіР» ава РњР? Р” Лавров, — Bloomberg СЃРѕ ссыл РєРѕР№ РЅР° источники

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650310 вiд 2022-11-09 17:54:57

Свічки 2×20 см зараз в Києві дорожчі за пал ьчикову хорошу батарейку. How is it possible?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650309 вiд 2022-11-09 17:47:24

Р–РѕРґРЅРёС… «РґРѕРјРѕРІР» еностей» та «Р¶РµСЃС‚С–РІ РґРѕР±СЂРѕС— РІРѕР» С–» РЅРµ С–СЃРЅСѓС”. Ситуація РЅР° Херсонщині Р±СѓР» Р° СЃРєР» адною РґР» СЏ наших Р·Р±СЂРѕР№РЅРёС… СЃРёР», Р№ противник РґРѕР±СЂРµ тримав зайняті рубежі, проте Р·Р° останні РґРІР° тижні над РІРѕСЂРѕРіРѕРј почал Р° нависати СЃРёР» СЊРЅР° небезпека – СЃС…РѕР¶Рµ, що РІС–РЅ помітив СЂСЏРґ важл РёРІРёС… маневрів.

Окупант РЅРµ «Р·РґР°С” Херсон», РІС–РЅ уникає Р±РѕС—РІ, котрі РјС–Рі катастрофічно програти. Окупаційний контингент Р· Правого берега відводиться РЅРµ РЁРѕР№РіСѓ, Р° РЎРёР» ами РћР±РѕСЂРѕРЅРё України – С—С… тиск С” єдиним фактором, котрий вимушує противника РґРѕ поточних РґС–Р№. Р™ РІРѕРЅРё РЅРµ будуть стояти осторонь, РґРѕРїРѕРєРё угруповання противника відходить РЅР° Лівобережжя.

Якщо ворог не готовий зустрічати українське військо віч-на-віч, то буде зустрічати спиною. Сподіваюся, що його сьогоднішне рішення обернеться дл я нього ще біл ьшою катастрофою.
Vae Victis

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650308 вiд 2022-11-09 17:45:35

до речі техніку нікуди везти
це РЅРµ РІ РїРѕР» СЏС… харківщини - РІС–РґРІС–Р· РЅР° 100 РєРј С– «РІРёРґРѕС…РЅСѓРІ»
тут Р±Рё РЅР° надувній камері Р· РєРѕР» еса Р¶РёРіСѓР» СЏ РґРѕ іншого берегу Р± РґРѕРїР» исти…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650307 вiд 2022-11-09 17:45:13

«Р’ такіє РґРЅС– СЏ С…РѕР¶Сѓ РЅР° Р’Р’» :))

На бол отах пизда і зрада.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650306 вiд 2022-11-09 17:41:16

Щодо Притул и, то не думаю, що він вл асноруч щось 3.143дить, бо його потенційні виборці дуже чутл иві до таких речей - один раз спіймають за руку, і пол іткар'єрі назавжди пєсда.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650305 вiд 2022-11-09 17:40:36

хтось підмітив
чекал и виборів в штатах
і на наступний день побігл и на л івий берег
можл иво просто сов-падєнійє

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650304 вiд 2022-11-09 17:37:53

мотузка опять не фурычит..

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650303 вiд 2022-11-09 17:37:31

sk (здал еку…)
в„– 1650275 РІiРґ 2022-11-09 16:09:42

Якось у дуже зручний час повідомил и про загибел ь цього підарка. Нашим треба тушку відшукати, якщо буде нагода - бо інакше справді схоже на евакуацію агента.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650302 вiд 2022-11-09 17:36:19

петро первый в Марику никакого фл оту не будувал. В Херсоне - да, был о.. В Марике - нит..

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650301 вiд 2022-11-09 17:35:59

Р СѓСЃРЅС– РїРёР·РґР°!
«РќР°РґРѕ сахраніть Р¶РёР·РЅС– наших сал дат С– гражданскава насєл єнія».

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650300 вiд 2022-11-09 17:34:37

так шо вин-вин. тепл о будет, Днепр не замерзнет, так газу мал о уйдет на бытовуху, хол одно будет-.. ну понятно..

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650299 вiд 2022-11-09 17:34:12

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1650296
хаймарси від херсону будуть контрол ювати виїзд з криму
хаймарси Р·С– сторони РІРѕР» новахи будуть контрол ювати РґРѕСЂРѕРіРё донецька Р· С…СѓР№Р» остану. достріл ять аж РґРѕ маріупол СЏ…
весел Рѕ РЅРµ Р±СѓРґРµ… РЅРµ встигл Рѕ С…СѓР№Р» Рѕ розказати СЏРє петро-1 РІ маріупол С– фл РѕС‚ будував… СЏРє прийдеться звал ювати Р·Р° порєбрік…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650298 вiд 2022-11-09 17:32:49

2Voxa
вот там и начнется настоящий пиздорез на всю зиму..
Хотя, сл едует не забывать, Днепр то замерзает зимой..

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650297 вiд 2022-11-09 17:28:39

Кацапи:
⚡️Суровикин: Предл агается занять оборону по л евому берегу Днепра. Держать группировку войск на правом берегу бесперспективно.
Шойгу приказал начать отвод войск из Херсона.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650296 вiд 2022-11-09 17:25:54

Batyj
в„– 1650290
ну от от Гул Япол я до Пол іг рівний степ, а там дал і прямий віхід на Марік і Бердянськ-Маріупол ь, навіщо убиватись об берег форсуючи річку. Ну може там дрг якісь, чи десант з Кінбурської коси, не біл ьше

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650295 вiд 2022-11-09 17:25:16

2Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1650293
имхо - эвакуировал и, пригодится..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650294 вiд 2022-11-09 17:24:38

sk (здал еку…)
в„– 1650291
+500

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1650293 вiд 2022-11-09 17:20:44

цікаво, отого Стремоусова таким чином «РµРІР°СЋРєСѓРІР°Р» Рё», чи РІС–РЅ так кацапів заєбав ідіотизмом, шо пустил Рё РІ расход


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.