🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 253.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740935 вiд 2026-02-12 18:45:47

Недарма лисий амазонівець там всіх звільняє.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740934 вiд 2026-02-12 17:50:52

всі так читають ті всі інсайди та думки поважних видань…
але… хто ті всі люди що пишуть (явно ж якісь кореспонденти, та ще й редактори перевіряють, нє?)
чи ші попросили накидати «замєтку»?

в оригіналі було написано:
during a two days swing though russiaa's south caucassus

The Washington Post

@washingtonpost

·

7h

Correction: A previous version of this post misidentified the South Caucasus as belonging to Russia. The region, made up of territory in Armenia, Georgia and Azerbaijan, is not part of Russia. We deleted the previous tweet.
https://x.com/washingtonpost/status/2021863467754352854?s=20

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740933 вiд 2026-02-12 16:49:17

klirik
№ 1740931

Можна і на толчку працювати над законопроєктами - так що хай не відлинюють. Арахаміє має проконтролювати, відвідавши кожний сортир.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740932 вiд 2026-02-12 16:46:55

Samsung
№ 1740930

Причому в Україні ту фару представляли якісь глибоко зашифровані підари, яких і досі ніхто не знає.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740931 вiд 2026-02-12 16:43:08

Це вони київські морози вирішили у Буковелі/Трусковці перечекати і там массово підхопили ротавірус.
Але це було ще два тижня тому. Це мабуть відмазка щоб не приходити у Раду.

Samsung [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740930 вiд 2026-02-12 16:41:06

2 Voxa № 1740912
Заради справедливості - не через Transparency International, а через FARE (Football Against Racism in Europe)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740929 вiд 2026-02-12 16:35:18

Там тойво, депутати масово обісрались.


У Верховній Раді відбувся масовий ПОНОС: депутати захворіли на ротавірус, відчувають діарею, блювоту і високу температуру, тому сьогодні на засідання прийшли лише деякі народні депутати, — «Ukraine context»

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740928 вiд 2026-02-12 16:34:29

Piers Morgan

@piersmorgan

·

6h

Disgusting decision. Shame on the Winter Olympic chiefs.
--------
розголос великий. але ж тому мок-у - похуй.
подивився що зараз керувати вибрали якусь л-атлетку з зімбабве…
вони ж хуйлостанців без прапору допускають. ті їм в очі сцуть мочою з допінгом - а ті все за «рівність» всіх розказують…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740927 вiд 2026-02-12 16:06:51

Принаймні треба заборонити МОКівській 3.143доті в'їзд в Україну. Ну і стрєказла бубку паралельно взяти за вим'я, бо у нього свєчні заводики тут ймовірно що працюють.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740926 вiд 2026-02-12 14:39:15

Мій колеґа щойно написав статтю. Запостив 5 хвилин тому https://www.radiosvoboda.org/a/olimpiada-skeleton-heraskevych-sholom-pamyati-dyskvalifikatsiya/33676052.html

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740925 вiд 2026-02-12 13:41:43

Ukrainian Ranger
№ 1740900
Хуясє тест :-)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740924 вiд 2026-02-12 13:21:36

Hungary’s prime minister Viktor Orbán, who is at the Belgium summit with other EU leaders this morning, said Europe should stop sending money to Ukraine it is serious about wanting to boosting its economy.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740923 вiд 2026-02-12 13:18:11

На першій сторінці всіх британських газет в інтернет версії.

Nedopysuvach має абсолютну рацію: наша збірна мала б поїхати з олімпіяди.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740922 вiд 2026-02-12 13:16:27

ProstoVlizPobalakaty

Просто тепер слухаю Бі-бі-сі Радіо 2. Ця новина входить до короткого 3-хвилинного випуску новин із сандбайтом.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740921 вiд 2026-02-12 12:41:56

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 174091
проблема ж не в назві як такої, проблема шо реально долітають гомеопатічні дрони і Нептуни. Останніх явно мало :(
А досить грубі гроші витрачені на міфічну Фламінго, яка «як суслік» :)
Пох би на назву шо летіло, аби прилітало регулярно і часто.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740920 вiд 2026-02-12 12:31:17

Я вважаю, що Гераскевич своїм демаршем досяг значно менше ніж міг би досягти, якби вчора ввечері пішов на запропонований компроміс і домовився щодо показу шолома в телетрансляції але не на своїй голові. Навіть якщо ти морально правий, варто прораховувати наслідки своїх дій, чи не заважають вони тобі досягти твоїх цілей. Якщо ціль була виєбнутись - він її досяг, а якщо ціль привернути до України позитивну увагу аудиторії - то він її частково провалив, увага аудиторії вийшла дуже змішаною навіть у Європі, а значну частину аудиторії, яка дізналася б про шлем тільки з трансляції першого заїзду змагань він взагалі не охопив. Коментатори Євроспорт здається взагалі не згадали, що між 11 і 13 номером мав бути 12. Тому з усією повагою до Влада це подвиг, який можна було зробити не так самовбивчо. Але хто я такий, щоб давати поради спортсмену, це його рішення, думаю що я не знаю всіх нюансів.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740919 вiд 2026-02-12 12:23:30

А от те, що Повітряні сили пишуть про загальну кількість Іскандер-М і С-300, виглядає дивно. Чи означає це, що (1) кацапня навчилася з певною точністю використовувати С-300 як балістичні ракети, і (2) що вони долітають до Києва?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740918 вiд 2026-02-12 12:05:37

Навіть якщо розпіарена Фламінго - це такий собі false front, тобто ширма, то нічого поганого у цьому немає - якщо за цією ширмою робляться реальні речі, що дають змогу фуярити підарів.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740917 вiд 2026-02-12 11:54:07

Тому що «опозиція» та грантоїдні посіпаки педофілів стверджує що Фламінго не існує взагалі.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740916 вiд 2026-02-12 11:41:19

генштаб офіційно підтвердив враження складу десь під валгаградам…
ну і пишуть що то фламінго долетіли
я не слідкую… але з тими фламінго якісь дивні дива…
коли щось інше долетить. ну долетіло-вразило і все…
якщо фламіно - то прямо окремим рядком: вразили «фламінго» …
ну і гуд… коли таке читаєш, то наче на пару градусів у квартирі температура піднімається :)
бля, хотілось щоб морози -20 на минулому тижні були «останні». хуйвам! наступний тиждень знову ночі по -10 чи нижче!
але пташки за містом вже починають співати…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740915 вiд 2026-02-12 11:29:58

Цікаво, скільки кацапи валізок із баблом занесли цій дурі із зимбамбе? Через муґабе передавали?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740914 вiд 2026-02-12 11:03:25

Ну так пару дронів йому туди - щоб життя за мед не здавалося.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740913 вiд 2026-02-12 10:58:58

SK, то інфантіно з Фіфа скучив по бірьозках.

А Бубка, пишуть, мешкає в Езі між Ніццею і Монако.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740912 вiд 2026-02-12 10:53:33

sk
№ 1740911
стадіони діскваліфікували то через Transparency International, ще одні підари

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740911 вiд 2026-02-12 10:51:17

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1740907

та у тих же міжнародних організаціях до-хуй-я хуйлостанців… цілі федерації тільки ними й спонсоруються. а-ля шахи, дзюдо і т. п…

тут харченко, який на радіо-нв часто виступає по нашій егергетиці, сказав що ті всі магате й інші - «підозрілі» підараси. коли приїжджають на наші енерго-об'єкти після обстрілів, то після їх візитів прилітає ще раз, тільки точніше. таке враження що уточнюють гео-локацію важливих об'єктів…
колись же у нас стадіони дискваліфікували коли стадіо скандував слава україні? ні? чи штрафи були
хуйєфа ж буквально тиждень назад щось починало піднімати питання про «спорт внє палітікі» (типу важко жити без бабла газпрома) … добре що їх затюкали одразу…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740910 вiд 2026-02-12 10:49:57

ааа, таки да все не так просто:

"У липні 2023 року Владислав Гераскевич ініціював обговорення можливого виключення Сергія Бубки з НОК через його бізнес‑зв'язки з окупованими територіями.
Комісія атлетів НОК не підтримала ініціативу Гераскевича, що викликало критику на його адресу та відсутність популярності в олімпійській спільноті України. "

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740909 вiд 2026-02-12 10:47:52

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1740907
коли ото вчорашне бекання від керівника нашої ок вийшло, я теж бубку згадав.
а де він зараз цікаво?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740908 вiд 2026-02-12 10:45:22

с відвертими підарасами треба хитріше себе поводити.
як казали колись: «плєтью обуха нє пєрєшібьош» …
На те тренування, треба було виходить в звичайному, а на змагання вже в тому шоломі. Він там же був в лідерах, от нехай би тоді діскваліфіковували і медаль отбирали, принаймі скандал іншого гатунку. І головне переміг і всі побачили.
Ну або зараз всій делегації демарш влаштовувать, тоді розголос буде. А так шо ж. Але цього не буде.
Гуцайт ще вчора зассяв.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740907 вiд 2026-02-12 10:37:09

Пов'язую такі настрої олімпійських бюрократів безпосередньо з тим, що Україну у цьому їбучому кодлі довгі роки представляв ватний стрєказьол бубка.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740906 вiд 2026-02-12 10:27:42

sk
№ 1740904

Вважаю, що вся українська збірна має припинити виступи на цій їбучій олімпійській тусовці на знак протесту. Але звичайно цього не станеться, бо довго тренувалися, витрачено дофуя бабла тощо.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740905 вiд 2026-02-12 10:24:08

тенісProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг]

№ 1740902 вiд 2026-02-12 10:01:47

yagshamash
№ вiд 2026-02-12 09:59:36

я так розумію що еліна концентрується тільки на слемах, плюс великі турніри - обов'язкові у жінок. потрібно їхати. а готовність - таке собі…

до речі вчора в боксі у рибакіної не було її головного тренера (він же її бой-френд), сидів наш стас хмарський за «головного» …

по калінській - хз… можливо її не потрібно «довго вмовляти». тому «легко» сходиться, легко - розходиться…
ну то її «приватні» справи
грала - на голову краще еліни… вона була ноу-неймом поки не стала гьорл-френдшою кіріоса… десь вона тоді за межами топ-100 була
але коли засвітилась з сінером, то у неї пішла гра, ледь не до топ-10 підійшла
в юніорах була в топ-ах та подавала якісь надії. але юніорство- то таке собі
старша сестра андрєєвої була номер один по юніорах, її не чутно. ще одна болотна (корнєєва чи що) - теж була зіркою юніркою - але в топ-100 не увійшла. згадав бо десь місяць назад грала проти нашої снігур 1-6 1-6… щось таке…

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740904 вiд 2026-02-12 10:15:23

Офіційно: МОК не допустить?? Владислава Гераскевича до змагань в скелетоні через його «шолом пам'яті»
---------
отжеж підараси…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740903 вiд 2026-02-12 10:07:54

sk
№ 1740899

Можливо коли ту кацапку трахають сильні тенісизди, вона отримує якісний біологічний матеріал і сама починає сильніше грати. Не можна виключати того, що це таємна розробка крємля.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740902 вiд 2026-02-12 10:01:47

yagshamash
№ 1740901 вiд 2026-02-12 09:59:36

Рік тому програвала Блінковій.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740901 вiд 2026-02-12 09:59:36

SK 1740899

Здається, Еліна кацапкам після початку повномасштабної ще не програвала.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740900 вiд 2026-02-12 09:36:48

test

Користуючись нагодою, посилаю PEPSI на хуй.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740899 вiд 2026-02-12 09:26:34

тенісyagshamash
№ 1740895

я навіть писати тут не захотів
еліна програла без варіантів
ніколи ту каліньську не бачив, але в перестрілках форхенд-на-форхенд легко перегравала еліну
незрозуміло чому еліна постійно під форхенд била…
та калінська була гьорл-френдшою кіріоса, потім сінера… можливо ще когось. вважається «красавіцою», але таке собі. мені вона вигладяє як типова руська баба, що при найменшому життєвому стресі почне пити самогон…
у неї брат наче грає в вищій лізі у футбол в болотному чемпіонаті
сама часто в мск їздить. база на флоридщині, тому що там її тренер живе, то там основна тренувальна база

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740898 вiд 2026-02-12 08:31:21

Таварісч яґсямашев, а возьмітє ракетку в рукі і покажитє Еліне как надо іграть в теніс.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740897 вiд 2026-02-12 08:28:33

Вранішнє хокку від солдатів ЗСУ

Армія відкриває таланти…
Євген Шибалов цю нєтлєнку сотворив. Вогненні речі! Спасибі авторові!

Не буде відпустки солдату
Даремно чекає родина
Стройова проїбала рапорт

***

Оселилось в душі офіцера
Просте безумовне щастя
Прийнято без зауважень

***

«Обстріл! Усі в укриття!»
Лише діловод незворушний
Йому не до того. Журнали…

***

Задумливо дивиться в небо
Діловод із розкритим журналом
Де ж взяти зелену пасту?

***

За рясно накритим столом
Потерпає від голоду воїн
Нема в нього продатестату

***

Каліграфічні знаки
Схилився майор-стройовик
Лінійкою міряє відступ

***

Витяг з наказу та припис
Заніс в стройову частину
Так став я для всіх побратимом

***

Сумні в самураїв обличчя
Підрозділ небоєздатний
Накрився єдиний принтер

***

Найвища в житті насолода
Дивитись як мокра печатка
Лягає на аркуш паперу

***

Ночами не спить діловод
Грубі солдатські руки
Прошнуровують ніжно журнали

***

Поміж бліндажами у лісі
Розгублено бродить боєць
В якому ж начштаба з печаткой?

***

Дивиться на самурая
З азартом патруль ВСП
Унюхали запах саке

***

Ані рьо не лишилось
З бойових у асігару
Ціни задрали гейші

***

Після бою не спить самурай
Ієрогліфи нєрвно читає
Як списати катану та стріли?

***

Довольний сидить самурай
Вдіті-взуті його асігару
Шмот привезли волонтери

***

Сміється в окопі боєць
ТЦК зміг підняти настрій
Додому прийшла повістка!

***

Зі шпиталя йде самурай
Милиці стук по бруківці
Написали «придатний»

***

Зажурився сержант з МТЗ
Чи не зробить собі сеппуку?
Проїбалось майно

***

Кулеметник з серветкой
Кров тече із розбитого носа
Збитий дрон був своїм

***

Самурай докоряє собі
Навіщо прийшов по формі?
Не продали саке

Частині третя

Дивиться хтиво
На файних краль асігару
Рік в ножнах танто

***

Корч на узбіччі
Задумливо курять бійці
Заправили 80-м…

***

Згорів генератор
Не залили у нього масло
Не було команди

***

Не створений для війни
Гайдзін надуває матрац
Бурхлива Тиса

***

Істинний лик свій
Ховає від інших майор
Який він тверезий?

***

Речовий атестат
Думки поринають в минуле
У мене був протигаз?

***

Секрет перемоги
Ворога ввести в оману
Не знай свого плану сам!

***

Які війська кращі?
Безглузда ця суперечка
Все одно всім копати

***

Дивлюся на побратимів
Хто і навіщо додумався
Дати цим людям зброю?

***

Все відносно в житті
Сухпая у посадці
Вистачає на тиждень

***

Офіцер фінчастини
Ховається від побратимів
Де бойові, скотино?

***

Збожеволів боєць
Шукає здоровий глузд
В наказах з ГШ

Армійські хоку, частина четверта:

Прильоти по нам
Асігару спокійні
Піхотний похуй

***

Капітан незнайомий
Щось він від мене хоче
Хто ти, воїне?

***

Рекрути юні
Показують документи
Півроку до пенсії

***

З усіх видів ресурсів
Боєздатними роблять
Кава й тютюн

***

Пару десятків бійців
«Струнко!» у в дві шеренги
По документах - рота

***

Майор блює у казармі
В армії буть аватаром
Приємно та зручно

***

Зайву вагу
Скинути дуже легко
Зняти розгрузку

***

Шикування до свята
Комбат роздає медалі
Хто всі ці люди?

***

Розбирається автомат
За лічені кілька секунд
З життям би так розібратись…

***

Підполковник сумний
Рік у резервній роті
Всім треба солдати

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740896 вiд 2026-02-12 08:27:12

VVV
Підтверджую. Швайц - цікава країна. Полярна.
50 % лижуть чоботи хуйла. Влада, містяни
50 % -притомні айдгеноссе (бюргери), які лояльні до україни і допомагають. Село і провінція.

Нажаль там дуже легко наприклад скасовують концерти українських гуртів. Бо країна маленька, і достатньо 1 дзвінка переляканій бабусі на посаді мера, щоб відмінити концерт наприклад Олега Скрипки, назвавши його нацистом-бандерівцем.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.