Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740815 вiд 2026-02-11 09:23:42Цей момент із фільму Гайдая, коли персонажу Моргунова роблять укол велетенською голкою - один із небагатьох жартів над жопою у совєцькому кіно. Загалом жартів над жопою не дозволялося - можна навіть сказати, що у совєцьких людей взагалі не було жопи.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740814 вiд 2026-02-11 08:35:47I do not like so many lines of code. May we just check berehon № 1740812 Література, живопис, кіно, музика вмерли з об'єктивної причини… Чому ти свої припущення про майбутнє пишеш в минулому часі? Це хворобливо виглядає. Споживачі, в свою чергу, змушені фільтрувати інформацію дуже жорстко, і у Шекспіра, релігії, ABBA (яку я всю знаю напам'ять) тощо немає шансів. Саме тому що змушені «жорстко фільтрувати» споживачі обирають бренд, а не петриків з кумедними папугами в сраці. Як ти любиш, від ШІ: Based on 2025 box office data the highest-grossing movies are heavily dominated by franchises, remakes, and pre-existing intellectual property (IP). 2025 Highest-Grossing Movies Ne Zha 2: $2B Zootopia 2: $1.8B Lilo & Stitch: $1B A Minecraft Movie: $400M Avatar: Fire and Ash: $217M
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740813 вiд 2026-02-11 06:56:22berehon Про те, що людство - наприкінці останнього відтинку існування, було у новому фільмі The Life of Chuck за Стивеном Кінґом із Томом Гіддлстоном серед інших. Дуже класний фільм. Я чудово розумію твої арґументи, і ти їх дуже раціонально викладаєш. Ріспект. Утім я певен, що мистецтво не вмерло і не вмре. Існує ґеній, що його не у змозі здолати технології, якими б вони не були. Так, мистецтво завжди було нішею, захопленням еліт. Більшості людей воно в усі часи було до сраки. Але є щось таке, що й за 600 років змушує людей повертатися до Шекспіра і Сервантеса, дивитися на усмішку Мони Лізи й на її очі, що дивляться на тебе з кожного пункту огляду. Хоча я й не любитель класики, але ці речі відчуваєш. Ти вже давно знаєш, що Ромео і Джульєтта трагічно помруть, але щось штовхає протягом життя повертатися до цієї історії у різних інтерпретаціях. І так із покоління в покоління. Я не бачу, яким чином таке мистецтво є порівнюване з мемами.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740812 вiд 2026-02-11 03:24:01yagshamash№ 1740766Йдеться не про власні уподобання, і не про AI, а про тенденції змін у ролі культури, моралі, етики та сприйняття інформації. Я лише казав, що мистецтво вмерло назавжди, і воно більше ніколи не повернеться.Мистецтво — це ремесло по створенню шедеврів; слова «шедевр» та «класика» мають тільки одне визначення — це попса минулих часів. Витвір стає попсою коли отримує широке визнання. Раніше для створення шедевра треба було мати талант митця і прихильність фортуни, щоб твій витвір помітили. Митець отримував визнання (нехай навіть після смерті), і всі його роботи автоматично ставали «шедеврами» різної якості і вартості. Їх широко вивчали, демонстрували, обговорювали роками чи століттями, бо митців було мало, а способи доставки конетну були слабкі.Зараз для сторення шедевру не треба таланту та майстерності, треба тільки праця і фортуна. Якщо автор вгадав (винайшов, збагнув, натренував) свій шедевр, він не може розраховувати на шість століть слави, як Шекспір. Новий шедевр — лише мем, про який забудуть одразу після появи нового мему. Митець не отримує визнання як митець у нашому класичному розумінні, він зараз визнається лише як автор шедеврального мему. Він не має абонементу до слави, лише квиточок на один сеанс, а далі він має створювати новий мем. А створити новий мем — таланту і майстерності не треба, треба фортуна, вгадати. Наш «митець» в рівних умовах з п'ятикласником Петриком, що має кумедного папугу.Я не казав, що реп поганий, я казав що реп — не музика. Я добре ставлюся до репу, хоча це взагалі не моє. Література, живопис, кіно, музика вмерли з об'єктивної причини — за всієї історії людства інформаційні потоки зоставали все сильніше, і старі культурні форми та контент зараз вже не витримують конкуренцію. Реп надає молоді інформацію та відчуття у значно концентрованіший спосіб, ніж наша музика. TV shows ефективніші за книги у донесенні думок до споживачів через концентрацію інформації. Інформаційні потоки генеруються мільярдами людей і машин, конкуруючи за хвильку уваги споживача. Хто зміг, отримав мем. Споживачі, в свою чергу, змушені фільтрувати інформацію дуже жорстко, і у Шекспіра, релігії, ABBA (яку я всю знаю напам'ять) тощо немає шансів. У сучасної людини просто немає часу вишукувати сенси у класиці старих форм. І вже ніколи не буде. Кінь був головним транспортом значно довше за кілька століть слави Шекспіра, але тепер — ні.Ми живемо в самому кінці історії людства. Неможливо спрогнозувати, скільки залишилося, бо ми зараз на вертикальному відтинку експоненти. Гадаю, кілька десятків років — максимум. А далі — ми будемо всі знати і вміти все, неможливо буде створити нічого, що нас здивує чи надасть грунт для нових думок. Чи будемо ми людьми хоча б у якомусь сенсі? Хтозна. Але альтернативи цьому шляху не бачу.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740811 вiд 2026-02-11 01:26:37Не бачу нічого поганого в фільмах Гайдая. Це ж не якісь там «Покровські ворота» їбучі.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740810 вiд 2026-02-11 01:25:46Не гунді, іногда можна.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740809 вiд 2026-02-11 01:22:57LAZY № 1740808 Впізду совіцькі меми
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740808 вiд 2026-02-11 01:20:37Vichny№ 1740807
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740807 вiд 2026-02-11 00:59:40Та то всьо хуйня
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740806 вiд 2026-02-11 00:11:22
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740805 вiд 2026-02-10 23:33:48МЮ всирає 0-1, так що, мабуть, перукарня знов не світить. Так можна і з глузду з'їхати.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740804 вiд 2026-02-10 23:31:34Майже Вальдеррама зараз, але вже близький до перукарні.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740803 вiд 2026-02-10 23:26:23ProstoVlizPobalakaty№ 1740797Чувак в той момент коли давав свій обет:Чувак сьогодні:
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740802 вiд 2026-02-10 23:26:00судя по всьому, МЮ знов заб'є на останніх шоб подарувать яскраву концовку
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740801 вiд 2026-02-10 23:23:11Мавпи проти мавп
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740800 вiд 2026-02-10 23:21:32«По ходу спарингу між донецьким Шахтарем та черкаським ЛНЗ, що завершився з рахунком 1:0 на користь останніх, сталася масова сутичка за участі футболістів обох команд та тренерського штабу номінальних гостей на чолі з Ардою Тураном.» вміють і люблять кроти поскандалить :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740799 вiд 2026-02-10 23:21:18Заздрю десь людям (насправді ні) які мають стільки часу, що слідкують за якимись там лестерами-хуєстерами роками, переживають, знають всю хуйню про них, навіть саму дрібну. Ото нєхуй робити. Support your local teams, бляхамуха!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740798 вiд 2026-02-10 23:07:062 Лейзі Бо був за Ліверпуль, а потім за Челсі. Але найбільше за Лестер 2016 . Взагалі не пропускав їх матчі, починаючи з того туру, як вони неочікувано вийшли в групу лідерів.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740797 вiд 2026-02-10 23:01:29LAZY № 1740795 вiд 2026-02-10 22:53:43 МЮ мають вигравати, щоб вболівальник, який заріс вже волоссям в очікуванні 5 перемог міг нарешті підстригтись :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740796 вiд 2026-02-10 22:55:09Japanese league football's new rule Win - 3 points Loss - 0 point Draw - Goes to penalties, the winner of the penalty shootout takes 2 points, the loser takes 1 point-------колись в ам лізі соккеру. коли нічия, пробивали «буліти». виходи один-на-один з воротаремчому відмовились, хтось знає?по-моєму більш цікаво ніж скукота по пенальті (маю на увазі оті постійні вийєбони тих хто бьє… типу як би так до того м-яча підійти, щоб воротар вже почав кудись стрибати і бити в інший кут) …
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740795 вiд 2026-02-10 22:53:43Вест Хем - йобаний сцикливий автобус, невдала хуйня для МЮ, який любить бігти та рубатись на зустрічних курсах. Якщо проїбуть - мабуть, крики про «Каррік - другий Фергюсон!» трохи стихнуть.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740794 вiд 2026-02-10 22:51:45Valeriy № 1740792 вiд 2026-02-10 22:48:11 Все життя вболівав проти МЮ … А шо так
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740793 вiд 2026-02-10 22:51:23Valeriy № 1740791 вiд 2026-02-10 22:38:07 Мені здається, що головне, що він мав на увазі - ми збираємось грати у щось більш впізнаване та чітке, ніж та незрозуміла хуйня, яку «ставив» ігуаністий попередник.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740792 вiд 2026-02-10 22:48:11Все життя вболівав проти МЮ, але зараз дуже вболіваю за Карріка. Поки на виїзді грають 0-0 з ВХ.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740791 вiд 2026-02-10 22:38:07Стосовно «сучасної» моделі Костюка, то мені не зрозуміло , що є сучасним з озвучених ним рис цієї моделі гри - вертикальна, зональна, інтенсивна чи ефективна? «Вертикальна» - років 180 вже так грають, як тільки вигадали футбол, «зональна» -так це про модель захисту, як протилежність персональній. Може він хотів сказати «компактна» модель гри, де між своїм захистом і своїм же нападом на полі мінімально можлива відстань? Можу погодитись, що компактна модель гри вигадана порівняно недавно. Інтенсивна дорівнює тотальна та була вигадана Рінусом Міхелсоном. І остання риса взагалі є загадковою під назвою «ефективна». Ефективна ігрова модель, це, можливо, як противага ефектної гри і означає, що є грою на позитивний результат, а не на видовище. Гра на результат по іншому. Це також є сучасним? Може хтось хоче щось додати, щодо заяви Костюка, то я б з задоволенням почитав.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740790 вiд 2026-02-10 22:36:28олімпіадаподивився два найкращі забіги у жінок на 1к метрів. та голандка що виграла золото, виявляється має бой-френда, що вийшов проти тайсона на ринг. тайсон давно в «шоу бізнесі» тому від-танцював всі раунди і програв по очках… тому той рижий блогер з бородою кинув виклик джошуа… ну, брит не знає що таке шоу-бізнес. в-їбав тому так що подвійний перелом щелепи, і мабуть мінус 6 років життя мінімум…так от… по перше дві голандки 35 і 37 років… так би мовити «дівчинки» в розквіті сил. в наш час 500 і 1000 - це спринт. як і у ла - короткі дистанції - то для молодих. 3-5-10к - довгі дистанції для «стариків» …вразило що одна голандка бігла 1000 метрів стаєрською технікою. та що виграла - навпаки, бігла «з руками», це техніка бігу на 500 метрів…але нічого. 1-2 місця взяли. ну і зростом вони не маленькі… раніше спринт був для тих хто невеликого зросту (типу корейки-японки). так як на високих швидкостях «великі» погано могли тримати поворот і їх виносило - зайві десятки метрів пробігали…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740789 вiд 2026-02-10 22:27:05Наш футбол (не американський), то дуже складно… :)Інколи ютьюб підсовує відоси з аналізом побудов команд прем-єр ліги…Та ну нафіг… це як в шахах, е2-е4, далі ще 4-5 ходів зрозуміло, а далі така кількість варіантів що в голову не влізуть)Згадав бо пару тижнів назад гвардьола жалівся на пресусі що арс грає в більш сучасний футбол… він старається, але важко… (можливо просто виправдовується перед шейхами, чому «золото знову ще не вдома»)
m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740788 вiд 2026-02-10 22:16:51ironbelly№ 1740769Потужно!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740787 вiд 2026-02-10 22:02:232 олма Не кличуть. Я б пішов безкоштовно, бо мені це цікаво. Не тренувати, а консультувати в деяких моментах, бо, можливо, здатний бачити те, чого інші не бачать. Але може і бачать, та про це не кажуть. Це моє судження може бути помилковим, але тим не менше я вже навчив українських коментаторів поняттю робочої\неробочої та ближньої\дальньої ніг. Тільки після того як я почав вказувати на це в своїх дописах, вони почали зауважувати про це в своїх репортажах.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740786 вiд 2026-02-10 21:47:36Ще один фігурист з одеським корінням (дідусь і бабуся, здається, досі в Одесі живуть) Ендрю Торгашев теж виступив добре, трохи краще ніж Марсак. Так що на велику кількість фігуристів російського походження Україна відповіла своїми.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740785 вiд 2026-02-10 21:35:54Є такі футболісти, яким пох які схеми магнитиками розставляють тренери. Не іде теорія ніяк і на полі обсер. Одначе є індивіди, які ні бельмеса не публять в теорії але такі справні, мщо роблять всю роботу, дають результат.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740784 вiд 2026-02-10 21:30:21Тактика і сучасні схеми гри цього за мало для успіху, варто Валеру взяти як тренера по геометрії і аерлдинаміці, щоб футболісти розвивали навички ефекимвні, коли мняч іде під опорну ногу, зовнішня сторона стоаи, внутрішеня, дуже багато роботи.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740783 вiд 2026-02-10 21:14:49Ну, принаймні, звучить це все дуже добре. Чувак чітко каже, що хоче. Було б супер, щоб це все ще й втілилося у життя. … ? Ігор Костюк: «Динамо будує сучасну модель гри: вертикальну, зональну, інтенсивну, з акцентом на швидкість рішень і ефективність» Головний тренер Динамо розповів, якою буде його команда. «Гравці чітко розуміють, що грати будуть кращі. Тренування відбуваються п’ять разів на тиждень, а гра одна, і тому якщо в тренуванні не буде змагальної жаги і стовідсоткової віддачі, не варто її очікувати під час матчів. Динамо будує сучасну модель гри: вертикальну, зональну, інтенсивну, з акцентом на швидкість рішень і ефективність. Вболівальник повинен впізнавати Динамо на полі. Мій досвід доводить, що талант і готовність вирішувати задачі важливіші за паспорт. Грати будуть ті, хто жадає перемог і палає пристрастю, думає і бере відповідальність». Джерело: Динамо
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740782 вiд 2026-02-10 21:09:06Федірс Кулішс, на жаль, завалив свою програму. Це колишній український юніор, що після смерті батьків на початку війни виїхав у Латвію, і спрогресував там до рівня, що дозволив йому поїхати на ОІ. Громадянство йому кілька місяців тому дали латвійці.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740781 вiд 2026-02-10 21:02:49У нашого каскад був 3+3, у канадця 4+3, якраз ця різниця перекрила помилку канадця в наступному стрибку, і Кирило програв півбалла. В принципі такі балли це виступ десь на 10-те місце, найсильніші суперники ще попереду, безпрапорний Гуменник відкривав змагання, його я не дивився, почав з другої групи, в якій наш, а потім ще 4 групи буде.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740780 вiд 2026-02-10 20:54:05Наш фігурист Марсак після короткої програми буде вище за безпрапорного. Дуже хороше виконання, навіть незрозуміло як суддям вдалось його поставити нижче канадця, у якого була помилка на акселі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740779 вiд 2026-02-10 20:48:48Як в цьому чатіку поставити ригаючий смайлік. Стосовно цього хочу № 1740769 вiд 2026-02-10 18:57:58
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740778 вiд 2026-02-10 20:48:14sk № 1740741 вiд 2026-02-10 10:00:26 Ого, ніхуя собі, так ти спортсмен? Ковзаняр? Крутяк.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740777 вiд 2026-02-10 20:46:22sk № 1740747 вiд 2026-02-10 11:12:32 ---------- до речі казах будують дві атомні станції. одну віддали підряди хуйлостану, іншу - китайцям обидві план будівництва - 10 років (галущенко у нас 5 обіцяв?) ну і паралельно якісь там «бєшєні ярди» інвестують у вугільні тец (типу вугілля є, чому повинно пропадати) --------------- Хуй в рот тим боратам-підарам, все на підсосі у кацапів, суки, атомну станцію будують з кацапським підрядом. Хай там все завалиться к хуям, разом з кацапами і боратами, які у них власне сосуть.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740776 вiд 2026-02-10 20:42:42Voxa (м. Запоріжжя) № 1740774 Таки так. Але десь відпала, десь ні. Не всі полюбляють стрімінг сервіси. Десь певні стрімінги недоступні (не всі ж балувані рутрекером і піратбеєм). Є маньяки, яким треба в руках потримати, щось на поличку покласти… Звичайно, молодше покоління все на спотіфаї і чомусь схожому сидить. А вінтажним газогенераторам потрібні фізичні носії. От така в них природа ;).