Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740775 вiд 2026-02-10 20:29:15Ну от, скажімо, можна у піратів скачати образ блюрей-диска гіг на 50 ;) Але для цього хтось мав же десь дістати сам диск, рипнути його і викласти у тирнет.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740774 вiд 2026-02-10 20:10:34ironbelly (LMW28IF) № 1740773 та це не проблема, просто з розвитком інтернета та ір-технологій, необхідність в таких девайсах для широкого вжитку відпала :) скажем так, не у кожного таке лишилось в користуванні
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740773 вiд 2026-02-10 19:59:37Voxa (м. Запоріжжя) № 1740772 А в чому проблема? Зараз не треба спеціально купувати ДВД плеєр. Є купа мультифунціональних чикалок, котрі будуть тобі програвати все (чи майже все) на світі. Ну не вся зжеруть SACD чи MQA, або ще якусь екзотичну лабуду. А 4К, Blue-ray, DVD - того, як комарів на болоті, в купі з домашніми кінотеатрами.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740772 вiд 2026-02-10 19:53:15і шо характерно у людей ще лишились працюючі ДВД-пристрої, шоб ото послухать на дисках …
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740771 вiд 2026-02-10 19:39:46olma № 1740770 То не я. То японці видають колекційну штучку. Всі японські сингли, зібрані на два компакт диски. Там буде 27 пісеньок (26 по порядку з 1974 по 1982 і одна нова). А ще на DVD 23 оригінальні і відреставровані відеокліпи. Ну і, відповідно, товстий кольоровий буклет з репродукціями обкладинок синглів. Класичне японське видання у форматі «для колекціонерів марок». Ціна для Японії прийнятна, а от для решти світу… кусається. Ще і не відомо, як вони його замастерять, можуть «об стіну». Попередній збірник точно не був для прослуховування на нормальній апаратурі, а «для айфонів».
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740770 вiд 2026-02-10 19:25:54Оце «залізне-пузо» відшкварив! Вся дискографія вмістилася в одну картинку?
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740769 вiд 2026-02-10 18:57:58 Грядьоть 26 березня. Тільки в Японії. 2SHM-CD + DVD.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740768 вiд 2026-02-10 18:38:28Навіть в описах товарів на еВау одразу можна відрізнити тексти, згенеровані ШІ - бо все воно таке заяложене, нудотне, з'їдене і висране вже десять тисяч разів. Електронний їблан - це уособлення посередності.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740767 вiд 2026-02-10 18:36:47теніс даяна - еліна Фінал Уїмблдону 202х?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740766 вiд 2026-02-10 18:19:11berehon 1740735 Тобто, Шекспір та інші вже померли? Це досить цікаво. А як вони шість століть трималися, і раптом якась хуйня їх убила? Окей, мені Шекспір пох здебільшого. Але ти пишеш про рап, що це хуйня, і я згідний менш-більш. Але ж ти сам слухаєш босу? Я не бачу, як штучний інтелект може замінити іронію, сарказм, підйобки. Те, що я бачу нині, це загалом убожество. Це - середній рівень плюс 5 відсотків людського інтелекту. А більшість людства на жаль тупа. Це такий шаріков - пепсі, якщо дозволиш. Тобто, я не дуже бачу, як цей ші зможе перегнати загалом тупий і дрімучий щабель інтелекту світу. Здається, що у літературі й музиці, завдяки нестандартності, що не може потрапити до всесвітнього розуму, все одно людина найрозумніша буде на першому місці.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740765 вiд 2026-02-10 17:54:40Sauron так і нема. Тут нема нікого, хто його знає особисто?
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740764 вiд 2026-02-10 17:14:24yagshamash№ 1740763так. досить сухо привітались…зазвичай наші коли грають - завжди обнімаються…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740763 вiд 2026-02-10 17:12:47До речи, по грі лише потисли руки. Не обіймалися чи щось такого.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740762 вiд 2026-02-10 17:05:13Tennis Еліна легко Даяну взула у Катарі. 6 1 6 4. Хоча у другому сеті дохуя брейків було. 4 для Елі і 2 для Даяни. Ґофф і Паоліні вилетіли сьогодні. Елі чудова. А в Даяни десь прочитав, що бойфренд якийсь кацап з Кавказу - боєць без правил. Ясно, що ця й досі фізично укр слова вичавити із себе не здатна.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740761 вiд 2026-02-10 16:34:21Batyj № 1740758 ох…в, також. А потім дивуються, що мовниі екзамени здають погано. Ці всі нюанси, часто нелогічні вивчити нереально, не то щоб використовувати. А те що багато запозичували з москальської не дуже велике відкриття, просто немає рецептів, що зараз з цим робити
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740760 вiд 2026-02-10 16:31:32Та ж не москаль № 1740757 ---- А я чомусь думав, що ти в Мукачево. Ужгород це ше краще, там тепліше.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740759 вiд 2026-02-10 15:33:45теніс даяна - еліна одеське дербі в катарі починають…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740758 вiд 2026-02-10 15:27:15почитав, ох…л https://zbruc.eu/node/123549
Та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740757 вiд 2026-02-10 14:37:40olma № 174069 Зараз потрібно багато не тільки електриків, а й взагалі інженерних спеціальностей, особливо на перспективу. Алн ж де набрати, бажаючих їх освоювати, особливо після злочинного (я так вважаю) дозволу виїжджати за кордон саме цьому віковому прошарку. Щодо викладання, то ні, чисто практика, хіба що раніше час від часу десь на семінарах ви. п. міг щось розповісти. розказати, З. і. взпгалі я в Ужгороді, не в Мукачеві
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740756 вiд 2026-02-10 14:01:51вітер на узбережжі морів завжди та скрізь буває сильний. Я вже розповідав, що їздив до Баку на розслідувальні аварії цеху на заводі Улдуз. Вночі вітром завалило цех із збірних залізничних конструкцій. Але там просто вийшло. Не поставили до навішування стінових панелей металеві зв'язки. Вітрильність додалася, а стійкість у горизонтальному напрямі немає. А днями читав, у тому ж Баку, в передмісті, вітром завалило кам'яний паркан і цим парканом придавило аксакала на смерть..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740755 вiд 2026-02-10 12:43:03sk № 1740753 да, там вітер завжди. Вранці вроде тихо, к обіду вже дме і так по кругу. Я на зиму хвіртку з города проволокою прив'язував і камінем підпирав, інакше відривало нах. Рідко коли повний штиль. Та і я думаю шо коли на землі тихо, на 100 метрах шось і дме потихеньку. Хоча все одно, було збитково, може колись би і вийшли в +, а так заробіток у Вінд Пауера був тіки з зеленого тарифа.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740754 вiд 2026-02-10 12:32:59Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1740751 да … а я помню як місцеві жителі жалілись мені, шо «вітряки рибу розігнали» і «дождя нема, бо то вітряки хмари розганяють» :) от незнаю як зараз, напевно якось вже врегулювалось, але в 22-23 роках рибу ловили там хто в шо гаразд. Самі собі на місцях дозволи видавали, самі контролювали.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740753 вiд 2026-02-10 12:25:46Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] № 1740751 вiд 2026-02-10 12:22:07 Voxaне знаю як там зараз з вітряками глобальноале у нас там де «степ-да-степ» кругом вітру дує багатоі на майбутнє можна вітряки ставитина світових вітряних картах - одне з найзручніших місцьце вам не на мілині пн моря ставитичи як китайці отой свій супер-вітряк поставили, але ж пишуть що там глибина 40 метрів. тобто тобі ще потрібно бетону залити нємєряно щоб на поверхную вийти…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740752 вiд 2026-02-10 12:23:12Чешский хоккеист и олимпийский чемпион Доминик Гашек прокомментировал решение МОК, запретившего украинскому скелетонисту Владиславу Гераскевичу выступать в шлеме с фотографиями украинских спортсменов, погибших на войне.«МОК запретил украинскому скелетонисту Гераскевичу выступать в шлеме, который отдаёт дань уважения его героическим украинским согражданам, погибшим в российской империалистической войне в Украине. Однако МОК допустил к участию 14 граждан России, и ни один из этих 14 российских спортсменов не осудил агрессивную войну России и ужасающие российские преступления. К сожалению, Олимпийские игры превратились в рекламу российской агрессивной войны».-------до речі наче якийсь італієць на своєму шоломі прапор хуйлостану намалював (типу це країни де я виступав на олімпіадах) …олімпійській педєрації пох
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740751 вiд 2026-02-10 12:22:07Voxa№ 1740749Пишуть, що сама станція зараз не працює.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740750 вiд 2026-02-10 12:18:59sk№ 1740747У китайців ніби фактично відсутні як екологічні норми, так і норми охорони праці. Здається, 10-15 років тому у них від вибуху у шахті загинуло сотня чи більше шахтарів - і всім пофуй, панди ісчо нарожают.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740749 вiд 2026-02-10 11:43:25sk № 1740743 ну як дитичі, на Ботіевській ВЕС, стояли вітряки по 3МВт диамер ротора був 110м. В принципі співрозмірно. Цікаво шо зараз з ними. націоналізували
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740748 вiд 2026-02-10 11:22:22бля… напрягає…особливо перед виборами у мад'ярєвропа - велика. але поїде тільки до словак з мад'ярами-----------Госсекретарь Рубио примет участие в Мюнхенской конференции по безопасности 13–15 февраля Госсекретарь проведёт встречи с коллегами для обсуждения двустороннего сотрудничества в сфере евроатлантической безопасности. Затем госсекретарь Рубио посетит Братиславу (Словакия) и Будапешт (Венгрия) 15-16 февраля. ?? В Братиславе госсекретарь встретится с ключевыми членами словацкого правительства для продвижения общих интересов в области региональной безопасности, укрепления двустороннего сотрудничества в области ядерной энергетики и диверсификации источников энергии, а также поддержки модернизации вооруженных сил Словакии и обязательств страны перед НАТО. ?? В ходе визита в Будапешт госсекретарь встретится с ключевыми венгерскими должностными лицами для укрепления наших общих двусторонних и региональных интересов, включая нашу приверженность мирным процессам по разрешению глобальных конфликтов и энергетическому партнерству между США и Венгрией.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740747 вiд 2026-02-10 11:12:32Batyj№ 1740745цікаво. чи є ще десь досвід переводу з хуйло-зборок для атомних на вестінгхауз?колись слухав подкаст, там хтось розказував що запоріжська атомна «цінна» хуйлостану, тому що можуть вивчити як «чужі» збірки працюють в совкових реактораху них такого досвіду немає…----------до речі казах будують дві атомні станції. одну віддали підряди хуйлостану, іншу - китайцямобидві план будівництва - 10 років (галущенко у нас 5 обіцяв?)ну і паралельно якісь там «бєшєні ярди» інвестують у вугільні тец (типу вугілля є, чому повинно пропадати)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740746 вiд 2026-02-10 11:00:31трампидло ділить світ:
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740745 вiд 2026-02-10 10:51:57я у Славутичі працював з американцем, росіянин, звичайний шлях, Міфі, розподіл на Чаес, аварія, з'єб, грінкард, паспорт, робота у Вестингаузі.Дик, розповідав, з 2010 їздили на вірменську АЕС, зондували, як їх перевести на свої твелі..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740744 вiд 2026-02-10 10:46:02№ 1740740гарна асоціація. В мене крутилася на язиці, не встиг висловить..
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740743 вiд 2026-02-10 10:13:59блять. 300м діаметрміж лазурним та скадовськом стояли (думаю і зараз стоять) 2 чи 3 вітрячками якось зупинились підійти ближче, то вражає…але ж то «дитячі» розміри…----------У водах провінції Фуцзянь офіційно введена в експлуатацію та підключена до мережі перша у світі морська вітряна турбіна потужністю 20 МВт. Це не просто енергооб'єкт, а справжнє інженерне диво, яке вражає своїми масштабами: ###? Гігантські розміри: * Висота маточини: 174 метри (як 58-поверховий будинок); * Діаметр ротора: 300 метрів; * Площа охоплення: порівнянна з 10 стандартними футбольними полями. ### ⚙️ Технологічні особливості: * Локація: встановлена за 30 км від берега на глибині понад 40 метрів.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740742 вiд 2026-02-10 10:09:50венс якусь хуй-ню привід вірменамті малі модульні реактори тільки на паперіі поки що якщо взяти три маленькі - вони по ціні будуть дорожче ніж один великий…можливо там великі іт компанії допилять технологію, тому що вони одні з основних інвесторів у ті ммр, під свої дата-центринагадаю, що десь в перший рік президенства зе, наші із штатам теж підписували якісь протоколи про наміри що ми купимо ледь не 10 тих ммр…---------Венс пообіцяв залучити до $9 млрд інвестицій в обмін на скорочення енергозалежності від Москви: * $5 млрд — початковий експорт технологій та обладнання зі США (малі модульні реактори); * $4 млрд — довгострокові контракти на постачання палива та технічне обслуговування.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740741 вiд 2026-02-10 10:00:26olma№ 1740732цікаво. якби той костя полтавець був з києва, я б, можливо, його знав. тому що тусовка ковзанярська «закрита»один стадіо в києві, ще були «центри» в харкові та сумах, тільки там лід заливали в морози, а в києві працювали холодильники і сезон був від змагань на день реоволюції, до змагань на 9 травня…і чуваки з харкова-сум інколи приїжджали перед великими змаганнями тренуватисьпочитав, цікаво, в голандії ковзанярські команди, схоже на команди в вело. тренуються разом, разом виступають в командних змаганнях. в команді чуваки що відповідають за техніку бігу, стратегію, за екіпіровку :)у свій час той костя полтавець тренував когось з хуйлостану. попав в бан за допінг хуйло спортсменів…я зараз майже постійно тільки на льодовому в теніс граю, то там до сих пір є «будка» з лого ковзанярської федерації україни. інколи навіть одну з тренерш бачу, яка тренувала паралельну групу, коли я там займався…були часи коли за збірну на зимовій олімпіаді виступав чувак який разом з нами тренувався
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740740 вiд 2026-02-10 08:42:17трампидло - це якийсь Паніковскій на стероїдах; вздорний старік (с)Хоча питання, очевидно, полягає в тому, кому більше потрібен той міст - США чи Канаді.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740739 вiд 2026-02-10 08:17:46Согласно информации на сайте проекта, мост финансируется канадским правительством, но будет находиться в совместной государственной собственности как Канады, так и штата Мичиган. https://haqqin.az/newsarchive/374627
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740738 вiд 2026-02-10 08:14:30Президент США Дональд Трамп пригрозил заблокировать открытие нового автомобильного моста, соединяющего США и Канаду, до тех пор, пока Вашингтон не получит «полную компенсацию за все», что он дал своему северному соседу. Об этом информирует BBC. Международный мост Горди Хоу, названный в честь канадского хоккеиста и соединяющий канадскую провинцию Онтарио с американским штатом Мичиган, не будет открыт, пока Оттава «не будет относиться к США со справедливостью и уважением», заявил Трам --------------- Чому дивуватися? Яка країна, такий і президент. Якщо їм яйценоска - спорт..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740737 вiд 2026-02-10 07:53:28Подивився на YouTube запис суперболу, нарізка, без пауз. Мовляв - суто гра. Повна хуйня із серії - Чоловіки двох гірських аулів на конях відбирають один у одного барана..
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740736 вiд 2026-02-10 06:33:22Блін, не семи, а меми курва