🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2583.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Starik(Україна, РљРёС—РІ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647732 вiд 2022-10-07 00:14:27

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1647729

То вже загал ьна пробл ема що у Динамо, що в нацкоманді

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647731 вiд 2022-10-07 00:12:55

Призрак замка
є нижня межа тупості, за якою л юдина банал ьно не здатна навчатись. у нинішнього Динамо таких пів команди. тож і маємо пробл еми.
ти можеш навчити барана дотримуватись певних тактичних схем? РќС–. Рђ Бєсєдіна? … отож така С…СѓР№РЅСЏ С– виходить.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647730 вiд 2022-10-07 00:09:14

Добре що ще є Ліга Конференцій, є ще примарний шанс: /

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647729 вiд 2022-10-07 00:05:44

З Бущаном у воротах, здається, бул о менше коротких обигришів із захисниками.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647728 вiд 2022-10-07 00:04:23

Треба зосереджуватися на ЧУ, бо в групі ЛЄ все вже загал ом зрозуміл о.

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647727 вiд 2022-10-07 00:04:05

вони футбол істи. їм не книжки читати
а от хто вчить коротким пасам перед вл асною штрафною - виймайте знову.
7 поразок в 9 матчах. дві вимучені 1:0 над Львовом і Минаєм.
СЏ РЅС– РЅР° шо РЅРµ натякаю ал Рµ РїРѕР·РѕСЂ какойти Р±СѓРІ матча 4 тому. Зараз РІР¶Рµ… навіть РЅРµ знаю шо

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647726 вiд 2022-10-07 00:01:47

Як казав Суркіс джуніор, з Рінконои (читай Шапаренком)
ДК зовсім інша команда.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647725 вiд 2022-10-06 23:59:01

насправді у Динамо останнім часом пробл ема в тому, що задохуя відверто тупих гравців. л юдей з неймовірно низьким IQ. у багатьох це прямо на обл иччі написано. а як прочитаєш інтерв'ю, то взагал і п.. ць.
------------------------------------
Повністю підтримпаю. Доречі з гравцями Динамо це напряму зв "язано з якістю гри. Хіба що Микол енко був тупуватим, ал е бігав вправно, особл иво на початку.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647724 вiд 2022-10-06 23:58:27

торео
в„– 1647717

В теорії суперник витрачає біл ьше сил, ал е у наших не вистачає техніки, щоб граьти таким чином.
Особл иво такі гравці як Попов та Бойко - взагал і не вміють грати ногами.

Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647723 вiд 2022-10-06 23:58:04

Тут, як на мене, справа не зовсім у Попові. В іншому матчі пас на хід супернику дав Сирота, а перед тим Циганков. Все через паси назад. Х/з, що їм каже Бу…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647722 вiд 2022-10-06 23:55:04

насправді у Динамо останнім часом пробл ема в тому, що задохуя відверто тупих гравців. л юдей з неймовірно низьким IQ. у багатьох це прямо на обл иччі написано. а як прочитаєш інтерв'ю, то взагал і п.. ць.

Starik(Україна, РљРёС—РІ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647721 вiд 2022-10-06 23:54:26

Ал е краще ніж з Фенером

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647720 вiд 2022-10-06 23:53:42

поки шо Попов, при усій його перспективності і цікавості, виходе післ я травпми, грає не впевнено та часто порушуючи правил а бо не у формі, знову травмується. І так по кругу

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647719 вiд 2022-10-06 23:53:29

Попов правша, а його підставил и під винос л івою, якою від вол одіє, ал е не так вправно, як правою.

Starik(Україна, РљРёС—РІ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647718 вiд 2022-10-06 23:52:46

Так Попов був не готовий :(
Ну така реал ьність наша.
Дуже жал ь, нічия бул а біл ьш л огічна

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647717 вiд 2022-10-06 23:51:14

неясно, навіщо ці розіграші перед своїм карним весь матч. причому, трусцой, неспіша

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647716 вiд 2022-10-06 23:50:51

Доразыгрывал ись, бл ять..

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647715 вiд 2022-10-06 23:50:47

Гра РІ ціл РѕРјСѓ нічийна, ал Рµ С—С…РЅС– гравці РІ гарному тонусі С– атл етичні, Р° наші - таке СЃРѕР±С–…

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647714 вiд 2022-10-06 23:50:25

Попов і ненадто надто вайл уватий і не мʼякий, ал е Дубінчак т
акож додався до гол ьової комбінації.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647713 вiд 2022-10-06 23:50:15

ссука, от рахіти
таке не л ічіться :(

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647712 вiд 2022-10-06 23:49:46

Бул о безл іч ситуацій, кол и під пресингом вже треба просто вибивати, а від продовжує спробувати зіграти в короткий пас і постійно втрачав мʼяч.
Ще в мене відчуття, що Попов просто фізично не може уїбати по мʼячу так, щоб той прол етів біл ьше 20м.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647711 вiд 2022-10-06 23:49:28

Піздец, як так можно помил ятись захіснику?

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647710 вiд 2022-10-06 23:48:16

Попов до цього йшов всю гру.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647709 вiд 2022-10-06 23:44:30

Він може і розумний, ал е надто вайл уватий і мʼякий - а жабидл и нас фізично продавл юють, причому судил о не свистить.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647708 вiд 2022-10-06 23:41:17

Та й Шепел ев що робить на пол і - хз.
-------------------------------------
Шепел єв СЂРѕР·СѓРјРЅРёР№…це втома.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647707 вiд 2022-10-06 23:39:23

Та й Шепел ев що робить на пол і - хз.

Starik(Україна, РљРёС—РІ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647706 вiд 2022-10-06 23:38:01

Так, Кабаєв може їхати до однофаміл ьца :)
Немає характеру, може з'явитись, звісно, потім

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647705 вiд 2022-10-06 23:36:39

Кабаєв тупий…СЂРѕР·СѓРјРѕРІРѕ.
Нажал ь.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647704 вiд 2022-10-06 23:36:03

та і Кабаєва можна мінять сміл о, я так розумію шо він грає тіки через безал ьтернативність

Starik(Україна, РљРёС—РІ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647703 вiд 2022-10-06 23:31:00

Потрібен Гармаш.

Ну типа Бу тупий і ставить Дубінчака, бо на л юбить Вівчаренка :) хоча, він же бу, все може бу :)

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647702 вiд 2022-10-06 23:28:04

Це сейв.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647701 вiд 2022-10-06 23:22:39

Буя розумний гравець, ал е на своїх тоненьких ніжках проти атл етів вигл ядає як підл іток.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647700 вiд 2022-10-06 23:22:10

Дубінчак фєєрить.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647699 вiд 2022-10-06 23:19:51

Вівчаренко вигл ядає розумнішим Дубінчака, і в атаку теж біжить як кінь.
-----------------------------
Давай Бу …випускай Вівчаренка.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647698 вiд 2022-10-06 23:12:31

Вівчаренко вигл ядає розумнішим Дубінчака, і в атаку теж біжить як кінь

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647697 вiд 2022-10-06 23:09:43

Щодо Дубінчака - помил яється біл ьше ніж звичайно, ал е це наше майбутнє :)
---------------------------
Не можу позаздрити такому майбутньому.

Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647696 вiд 2022-10-06 23:08:07

Ну, на безриб’і і не так свиснеш… А так підкати в нього непоганий, бачення пол я є (діі при взятті воріт тому доказ), дійсно непогано грає корпусом. Я б спробував змінити йому позицію. Не Бускетс звичайно)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647695 вiд 2022-10-06 22:58:38

До речі, з Беседіна міг би вийти нормал ьний опорник - за прикл адом
-----------------------------------
Опорнік ал я Тимощук - видряпати м. яч та кинути його назад. Не вийде з нього біл ьш нічого, бо він має тіл ьки декіл ька футбол ьних хистів - пробити гол овою в стрибку по мячу який л етить нижче гол ови, вміє чіпл ятись за мяч при виносі и\того від чвоїх воріт, вміє робити скидки під удар, та вміє робити перереступ правою ногою.
Це все. Дал і можно писати про те чого він не вміє.

Starik(Україна, РљРёС—РІ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647694 вiд 2022-10-06 22:56:12

Беседін мабуть вже не переросте рівень ЧУ. На жал ь.
Позиція тут не до чого, немає швидкості у рішеннях.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647693 вiд 2022-10-06 22:56:08

В гол ьвій атаці всі зіграл и чудово: гострий і точний пас Дубінчака, тонка майстерна скидка Бєсєдіна (!), два розумні дотики Буял ьського.
Ну і завершення Циганкова. З неробочої до речі ноги.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.