🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2589.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

пионЭр [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647492 вiд 2022-10-04 17:53:48

sk (здал еку…)
в„– 1647480

sk, кажу тебе, закінчуй сюди копіпастити цього бл охера-рейдера. До війни воно не має ніякого відношення, його загибл ий брат так, а уей бабл о заробл яє на л охах.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647491 вiд 2022-10-04 17:48:18

Пишуть що з Берисл ава теж тікають масово.

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647490 вiд 2022-10-04 17:42:00

фігасі
інтерсіті РІ харков почав ходити…

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647489 вiд 2022-10-04 17:30:31



Відпиздил и їх непогано

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647488 вiд 2022-10-04 16:51:52

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1647486
-----
Я сподіваюся з'явиться можл ивість, бити контрол ювати Берисл ав, Каховку, Нову Каховку та інші місця типа правого берега інгул ьця, Снігурівку не л ише Хаймарсами і БПЛА, ал е і дал екобійною артил ерією 155 кал ібру.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647487 вiд 2022-10-04 16:34:29

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1647481

розкрадаються, звичайно. ал е ж вел ика частина йде в бюджет. російський державний ол ігархат під чюткім керівництвом нквд розуміє, що треба діл итися з пл ебсом. (на відміну від наших ол ігархів, до речі, які л дише висмоктують). в росії на соціал ку багато викидається, в держсекторі зарпл атня біл ьш-менш, тиску на бізнес, як у нас, нема, навпаки, допомагають. гол овне, не л ізь в наркотики, зброю, опозиційну пол ітику.

СЏРєР±Рё путін РЅРµ поперся воювати … ал Рµ РІРѕРЅРё РЅРµ можуть РЅРµ Р» ізти

хоча, ясно, що зал ежність від цін на комодітіз, і рано чи пізно

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647486 вiд 2022-10-04 16:22:59

кацапи ще вчора писал и, шо відходять на л інію оборони перед Бересл авом. Післ я прориву в Зол отій Бал ці, як там обвал ився фронт, сидіти в Вел икій Ал ександровкі і на усій півночі стал о беззмістовно, бо вел ика ймовірність потрапити в оточення з Давидового Броду.
Десь бул о, шо ВДВ відвел и на ротацію, а ті хто замість них воювати невміл и-несхотіл и. Ну і там вроде якийсь дуже потужний броньовий кул ак був, їм просто нічим спинять бул о. Ну кол и фронт обвал ився, то вже все.
Ех, тепер Р±Рё одразу РґРѕ Каховки дійти …

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647485 вiд 2022-10-04 16:20:45

в„– 1647484
объявить, что хуйл о умерл о, похоронить двойника - вся всл асть советам, в смысл е совету там ихнему безопасости и т. д.

Невропатолог [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647484 вiд 2022-10-04 16:16:16

2 Enot
в„– 1647456

Хуйня якась. Ну от як ти собі це уявл яєш технічно?
Дійсно віриш в табакерку в руках у Патрушева чи Шойгу?
Чи що Зол отов поведе НГ на штурм Кремл я?
Чи зранку міл ьйони масквічей прозріють і вивал ять на вул иці пиздити ментів?

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647483 вiд 2022-10-04 16:11:39

Таку швидкість відступу з півночі Херсонщини правил ьно б назвати втечею. В кіл ометрах на години можна порівняти з жестом доброї вол і на Київщині-Четрнігівщині-Сумщині.

https://liveuamap.com/en

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647482 вiд 2022-10-04 16:09:55

РїРѕ Кадирову РјРѕР¶Рµ буть тіки РѕРґРЅРµ питання, чи схоче наступник С…СѓР№Р» Р° РїР» атити такі гроші Р· бюджету РЅР° Чечню, СЏРє зараз. Бо СЏРє РЅРµ схоче, то жити там С—Рј СѓСЃС–Рј Р±СѓРґРµ РЅС– Р· чого. РҐС–Р±Р° піти РІС–Р№РЅРѕСЋ РЅР° РњРѕСЃРєСѓРІСѓ …

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647481 вiд 2022-10-04 16:06:04

торео
в„– 1647477
в мене є вел ика підозра шо усі ті супер доходи з нафто-газу піздяться ще не доходячи до бюджета.
Хоча на сил овиків-армію шось л ишають.
А так кацапія вел ика країна, ВВП пристойний, який на фоні війни, подивіться, майже не впав, особл иво якшо з нашим порівнювати. Пересічному на водку-хл іб буде вистачати, а ті хто до доходів з нафти причетний вони до пересічних кацаів відношення не мають.

Сьогодні спіл кувався з л юдиною с ЗП яка зараз живе с Санк Пєтєрбурге. Життя особл иво не змінось, все як і бул о. Дол ар є. Курс низький. Якшо раніше у нас в ЗП овочі-зел ень-фрукти бул и ні по чьом, то зараз вони в них дешевше :( Мобіл ізація десь є, ал е в стол ицях не відччувається. А от каже л ітер z на машинах поменшал о, і раніше бул о не багато, ал е зараз пошти не видно, зникл и з мобіл ізацією.

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647480 вiд 2022-10-04 16:03:21

Євген Карась
@Eugen_Karas
В·
1h
І на могил і напишуть:
- Был обоссан, унижен и отпижжен за зол отой ёршик Путина.
----------
хазяйькє РЅР° замєтку…

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647479 вiд 2022-10-04 15:57:02

Enot
в„– 1647461

звичайно. дл я нас створить пробл ему, і дл я росії - теж. ббо крім того, що їх висмикнуть із економіки, вони перестануть створювати додану вартість, а проїдати гроші будуть. і немал і.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647478 вiд 2022-10-04 15:55:54

ну вот. л апин уже пообещал кадырову третью чеченскую..

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647477 вiд 2022-10-04 15:54:41

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1647473

саме вони і впл ивають. бо впл ивають на бюджет, а значить і на життя пересічн кацапа. бо росія - країна бюджетників. і армію сил овиків годувати треба

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647476 вiд 2022-10-04 15:54:24

л иман тримал и - тому що свято бул о в хуйл остані
хуйл о кричал о - а давайте пракірчім ура-ура
расійя расширяєтця
про те що генерал и казал и хуйл у що потрбіно взагал і з правого берега завал ювати - інфа бул а. ал е зараз хуйл о команди роздає. сказав тримати правий берег. видно навкол о херсона розмістять
займуть позиції так щоб хаймарси РЅРµ дострел РёР» Рё РґРѕ армянська С– чонгара… хоча РѕС‚ РІС–Рґ РЅРѕРІРѕС— каховки РґРѕ чонгара 80 РєРј якраз РїРѕ РїСЂСЏРјС–Р№…
Р° армянск через пару РґРЅС–РІ РІР¶Рµ мабуть Р±СѓРґРµ доступний РґР» СЏ хаймарсів…

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647475 вiд 2022-10-04 15:53:03

klirik
в„– 1647463

ну як мал о. по тисячі в день вони заводил и в україну нових контрактників завдяки т. зв. прихованій мобіл ізації. не так і погано. хто зна, скіл ьки всього зайшл о. тисяч за 100 точно

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647474 вiд 2022-10-04 15:52:28

OlegSh
в„– 1647468

На Херсонщині теж стоял и, поки не стал ося прориву.
А потім вони досить швидко тікають.
Так Р±Рё мовити здають «СЃРёСЂС–Р№СЃСЊРєРёР№ норматив РЅР° РІС–РґРјС–РЅРЅРѕ».

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647473 вiд 2022-10-04 15:44:36

торео
в„– 1647460
санкції відносно нафти чи там газа на повноту хол одил ьника пересічного кацапа майже не впл ивають. Це допоможе л ише опосередковано.

Папка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647472 вiд 2022-10-04 15:40:12

2 OlegSh
в„– 1647468
РЎС…РѕР¶Рµ, що РІ Лимані «РЅР°СЃРјС”рть» тіл СЊРєРё Р· РѕСЂРґР» Рѕ стоял Рё…
Р„ інформація, що СЂРѕСЃС–Р№СЃСЊРєС– РІС–Р№СЃСЊРєР° РІС–РґС…РѕРґРёР» Рё Р· Лимана РєС–Р» СЊРєР° РґРЅС–РІ. Р† це СЃС…РѕР¶Рµ РЅР° правду, враховуючи, що РїРѕ факту багато вбитих чи взятих РІ РїРѕР» РѕРЅ РІ Лимані немає…
РќР° позиціях РїРѕ Інгул ьцю РЅС–Р±Рё стоял Рё кадрові РІС–Р№СЃСЊРєРѕРІС– - точно С”/Р±СѓР» Рё ВДВ. РўРѕРјСѓ С– відводять… Це Р¶ РЅРµ Рј'СЏСЃРѕ Р· РѕСЂРґР» Рѕ, ці - потрібні.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647471 вiд 2022-10-04 15:38:28

Sauron
в„– 1647452
та я в курсе. Просто смішна парал ел ь з Вічним :)

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647470 вiд 2022-10-04 15:38:11

2OlegSh
Мабуть на півдні все ж біл ьші пробл еми з л огістикою— Дніпро, відкрита місцевість, канал и… підтримувати загал ом - 25тис рил — таке собі. Навіть з розумінням, що біл ьшість біл я Херсону.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647469 вiд 2022-10-04 15:37:22

х його знає, скіл ьки буде закінчуватися кадиров. у чечні - жорстко родинно-кл анова будова суспіл ьства. щоб передбачити майбутнє кадирова, потрібно розуміти, скіл ьки серйозних тейпів сьогодні є в чечні, які із них входять в орбіту кадирова, скіл ьки потенційних бійців в кожному (враховуючи репресії в самій чечні). а цей фактор буде кл ючовим.
Р·Р±СЂРѕС— С– грошей СЏРІРЅРѕ Р±С–Р» ьше Сѓ кадирівців, сміятися Р· РЅРёС… Сѓ стил С– «С‚С–Рє-ток бійці» СЏ Р± РЅРµ став, це тема РґР» СЏ дебіл С–РІ, С– очевидно, що чл ени кадирівських РєР» анів будуть Р·Р° РЅСЊРѕРіРѕ, РЅРµ зал ежно РІС–Рґ зовнішньої ситуації, РІС–Рґ путіна, РІС–Рґ україни, чи ще РІС–Рґ чогось. СЏСЃРЅРѕ, що частина інших РєР» анів - підгодована, С– С—С…РЅС–С… старійшин РІСЃРµ РІР» аштовує. ал Рµ тут треба хтось, хто розуміється РЅР° чечні РЅРµ Р· інтернету, Р° тут таких, мабуть, нема.

зовнішні фактори можуть дати гроші С– Р±РѕР№РѕРІРёРєС–РІ РґР» СЏ «Р·РІС–Р» ьнення» чечні, хоча Р± Р· тих, хто РјСѓСЃРёРІ втікати С–Р· чечні, ал Рµ якщо брати звичних С–СЃР» амських СЃРїРѕРЅСЃРѕСЂС–РІ таких СЂСѓС…С–РІ, РІС–Рґ катара С– РєСЃР° РґРѕ ірану, то, СЃС…РѕР¶Рµ, Сѓ кадирова С” комунікація Р· РЅРёРјРё, С– неясно, навіщо С—Рј Р№РѕРіРѕ скидати. СЃС…РѕР¶Рµ, що РІС–РЅ С—С… РІР» аштовує. Р° РјРѕР¶Рµ С– РЅС–, ал Рµ треба РєРѕРіРѕСЃСЊ, хто розбирається РІ тому, СЏРєР° СЃС–Рј "СЏ керує кувейтом, Р° СЏРєР° - оае, чи кас С– СЏРєС– Сѓ РЅРёС… відмінності Сѓ РїРѕР» ітиці щодо кавказу. Р° тут таких теж СЃС…РѕР¶Рµ нема.

це все на випадок розвал у росії. а якщо йдеться л ише про зміну вл ади в москві, то навіщо новій вл аді чіпати чечню і кадирова, який біл ьш-менш л оял ьний, не декл арує сепаратизм (зараз, а в майбутньому може), там якось контрол ює тут чечню хоча б частково? щоб спонукати кадирова до сеператизму? почати конфл ікт в чечні, який точно прискорить розпад росії? фсб почне вал ити кадирова? ну та

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647468 вiд 2022-10-04 15:22:49

Enot
в„– 1647455 РІiРґ 2022-10-04 14:24:05
Також у Твіттері якісь західні аккаунти, посил аючись на МО РФ пишуть що об'явл ений загал ьний відступ з півночі Херсонської обл асті

Якщо вірити біл ьшості мап, то так воно й є. Не зрозуміл о чому в Лимані `стоял и насмерть`, а на Херсонщині відступ. Накази від різних командирів?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647467 вiд 2022-10-04 15:08:14

Дудчаны тоже прошл и. Подошл и на рубеж Кочкаривки..

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647466 вiд 2022-10-04 15:05:45

Заскриншотив оцей діал ог под твітом Маска. Ну щоб бул о розуміння як пересічний вестерн сприймає ядерний шантаж в наш бік. Зараз оця маса л юдей на чол і з Маском може зіграти набаго гіршу рол ь ніж кацапська мобіл ізація



Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647465 вiд 2022-10-04 15:03:42

Кадыров закончится через пару часов посл е хуйл а. Это аксиома и он это знает. То, что он критикует армию - одобрено на верхнем уровне, значит назначил и крайних, и это не фсб..
РќРѕ СЏ очень сомневаюсь что руководство армии потерпит навешивание РЅР° себя всех собак Рё безнаказанное тявканье чурки…

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647464 вiд 2022-10-04 15:02:27

я тут теж подивився в твітері що там симанянша й інші сол овйови вєщають :)
падіння рівня життя хуйл останців? так він падає з 2014 року. поки буде що жерти - будть сидіти техенько
С…СѓР№Р» Рѕ РЅРµ винен. РІР¶Рµ Р№ симаньянша розказує що генерал Р° павл РѕРІР° РІ 41РјСѓ розстіл СЏР» Рё. командующого західним РІС–Р№СЃСЊРєРѕРІРёРј РѕРєСЂСѓРіРѕРј…
тобто винна - армія.
РІ С…СѓР№Р» остані «РґРІРѕСЂС†РѕРІС– перевороти» - це РѕРґРЅС– СЃРёР» РѕРІРёРєРё приходять РЅР° Р·РјС–РЅСѓ іншим
С” ще три РєРѕР» РѕРЅРё: фсб С– СЂРѕСЃ-гвардія (СЏРєСѓ С…СѓР№Р» Рѕ РґСѓР¶Рµ РїРѕСЃРёР» РёРІ С– С—С… «РіРѕРґСѓСЋС‚СЊ» набагато краще Р·Р° армію Р№ фсб)
формал ьно кадиров у рос-гвардії. фсб-шники його л юто ненавидять. от якщо кадиров вмре - то це буде знак того що на 99% вл ада переходить фсб-шникам. яких очол ює бортніков.
рос-гвардія з зол отовим. бувшим бодігардом ксєнії собчак а потім хуйл а - це цирк карабаса-барабаса.
ті бортнікови-патрушеви (хтось з них) то у вірменію л італ и зустрітись з бернсом кол и йшл а війна
РґРѕ РІС–Р№РЅРё бернс Р» ітав Сѓ РјРѕСЃРєРІСѓ Р· патрушевим РїРѕ-моєму зустрічався (це Р±СѓР» Рѕ Сѓ Р» истопаді 2021, РІРёРґРЅРѕ якраз тоді РєРѕР» Рё штати Р·СЂРѕР·СѓРјС–Р» Рё що напад 100% Р±СѓРґРµ) …
тобто ці РґРІР° чуваки ведуть СЏРєС–СЃСЊ парал ел СЊРЅС– РґРёСЃРєСѓСЃС–С— РїСЂРѕ транзит РІР» ади. кажуть що самі РІРѕРЅРё рожами страшні С– «РёРј дєнєг никто РЅС” даст», ал Рµ там С” синочки СЏРєРёС… РјРѕР¶РЅР° виставити СЏРє РјРѕР» РѕРґРёС… перспективних царьків, СЏРє РІ СЃРІРѕСЋ чергу С…СѓР№Р» Р° виставил Рё…
РїСЂРѕР±Р» ема Сѓ тому що це РЅРµ Р·Р» амає систему. віддадуть території що захопил Рё, видохнуть, СЏРє РїС–СЃР» СЏ «РЅРѕР¶РѕРє буша» РІ 90С…. С– Р·РЅРѕРІСѓ почнуть копити Р¶РёСЂРѕРє щоб захопл ювати чужі території…
недавно у фт статєйка бул а що саудівська аравія натякнул а хуйл остану щоб вони йшл и нах з опек+
тому що ніхто РЅРµ хоче Р· РЅРёРјРё Р·РІ'язуватись… РЅСѓ там щось РІ кінці СЂРѕРєСѓ будуть вирішувати…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647463 вiд 2022-10-04 14:59:53

торео
в„– 1647454
--------
Сл або виріться. Їм до мобіл ізації пропонувал и гарні умови по контракту на 3 або 6 місяців, і мал о хто погоджувався

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647462 вiд 2022-10-04 14:52:05

Пл юс 200-300 тисяч втекл и. Це л юди з грішми, освічені переважно. Ще один удар по економіці.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647461 вiд 2022-10-04 14:50:19

торео
в„– 1647460 РІiРґ 2022-10-04 14:45:59
Така РєС–Р» ькість РјРѕР±С–Р» ізованих автоматично РІРїР» РёРЅРµ РЅР° рівень життя. Це Р» СЋРґРё Сѓ самому продуктивному віці. Знаючі Р» СЋРґРё кажуть що РѕСЃРѕР±Р» РёРІРѕ тяжкий Р±СѓРґРµ удар РїРѕ мал РѕРјСѓ бізнесу. РўРѕРјСѓ що там РѕРґРЅР° Р» СЋРґРёРЅР° РІРёРєРѕРЅСѓС” багато функцій С– С—С— неможл РёРІРѕ замінити. РќР° «РіР°СЂР°Р¶РЅС–Р№ економіці» зав'язанл РјС–Р» СЊР№РѕРЅРё Р» юдей, РѕСЃРѕР±Р» РёРІРѕ РїРѕР·Р° межами стол иць. Р† РІСЃРµ це РЅР° фоні санкцій.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647460 вiд 2022-10-04 14:45:59

Enot
в„– 1647456

імхо, запас міцності у путіна ще є. поки що його з ситуацією на фронті переважно не повязують. винні знайдуться і будуть покарані.

є три фактори, які кл ючові, імхо, дл я втрати хйл ом вл ади, якщо вони діють спіл ьно:
- військова поразка,
- вел ика кіл ькість загибл их з централ ьної частини росії,
- помітне падіння рівня життя.

третє - дуже важл иве. якісь там санкції проти дєріпасок рядовому кацапу - то таке. от кол и йому не буде на що купити горіл ку, тоді та. хол одил ьник ще не вступив у війну з тел евізором, хоча багато хто вважає, що він її програв.

ал е це рік-два має пройти. і санкції мають бути посил ені. відносно нафти насамперед.

у пал ацеві перевороти я не дуже вірю на бл изьку перспективу. ну, може і таке трапитися. ал е так вигл ядає, що репресивна частина під хйл ом достатньо міцна сьогодні, пол амати когось наверху вона зможе. а л юдям внизу буде начхати. хоч шойгу повісять в камері, хоч л аврова, пл ебсу буде все одно. скажуть, що враг народа, та і по тому.
хто там здатен вл аштувати переворот? військові? та це не л атинськ америка. в росії військових розстріл ювал о нквд завджи, а не навпаки.

само нквд? патрушев? а хто конкретно підкпорядковується йому в системі? хз.

є ще фактор кадирова. хто зна, як він спрацює. чи він взагал і життєздатний без підтримки москви? хз. тут треба фахівця з внутр пол ітики в рф, при тому, що біл ьшість фахівців самі нічого не знають.

може спрацює все якось раніше? може і так

он наш наступ на херсонщині став несподіванкою дл я всіх. вкл ючно з нашими всіма воєн експертами з міл ьйонами перегл ядів на ютьюбі. той же рустамзаде написав, як л ише почал ося, що рано ще. а виявил ося, ні.

все імхо, звичайно. аршином расію не понять

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647459 вiд 2022-10-04 14:34:57

Enot
в„– 1647456

+1

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647458 вiд 2022-10-04 14:32:52

Пропагандисти перевзуваються на л ьоту. Путіна поки що не критикують особисто, ал е вже бл изько до цього.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647457 вiд 2022-10-04 14:30:58

У москал ів вже почал ися розборки між собою, шукають винних. Кадиров і Пригожин пішл и проти керівництва армії, публ ічно звинувативши його у військових поразках.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647456 вiд 2022-10-04 14:26:37

Якщо фронт буде вал итися, то не факт що Путін всидить на своєму місці. Зараз якраз вікно можл ивостей. Потім воно закриється, кол и вони відмобіл ізоіваних на фронт відправл ять. Ал е режим дійсно може впасти, якщо, приміром, впаде Херсон

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647455 вiд 2022-10-04 14:24:05

Також у Твіттері якісь західні аккаунти, посил аючись на МО РФ пишуть що об'явл ений загал ьний відступ з півночі Херсонської обл асті

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647454 вiд 2022-10-04 14:20:47

Чернышенко сообщил, что Р±РѕР» ее 70 тыс запросов РїРѕ теме записи РІ РґРѕР±СЂРѕРІРѕР» ьцы зафиксировано РЅР° «Р“РѕСЃСѓСЃР» угах» СЃ начал Р° частичной РјРѕР±РёР» изации.

Напомним, что вчера РЅР° «Р“РѕСЃСѓСЃР» угах» РїРѕСЏРІРёР» ась возможность записаться РґРѕР±СЂРѕРІРѕР» ьцем.
---------------

не сумніваюся, що набрати мобіл ізованих вони зможуть в достатній кіл ькості. в першу хвил ю. і в другу - біл ьш-менш.
щодо третьої є питання.

ал е це ж треба покл асти їх тут тисяч 60-70 додатково

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1647453 вiд 2022-10-04 14:20:08

У ТГ Vae Victis тіл ьки що запл атил и відео. Давидів брід звіл ьнено.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.