Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740655 вiд 2026-02-08 18:35:16у рядку посилання на фільм у ютубі додати &t=3850s
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740654 вiд 2026-02-08 18:09:15мало бути: &t=3850s жиркур не відпрацював часовий маркер.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740653 вiд 2026-02-08 18:07:31Batyj [Останнi 20 месаг] № 1740645 вiд 2026-02-08 17:18:52Давно вже час сказати цьому невгамовному трудівнику:
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740652 вiд 2026-02-08 17:55:002та ж не москаль № 1740648 у мене претензії не до роботяг. Не вони в телевізорі рай обіцяють … до керівництва детека..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740651 вiд 2026-02-08 17:41:46Щойно Фуйло поза графіком стрельнуло - себто не вночі і навіть не рано вранці.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740650 вiд 2026-02-08 17:40:27Batyj № 1740642 булo б дивнo якби Aхмeтoв сидiв в oкoпaх :) пo твoїй лoгiцi i Пo - пoхуїст.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740649 вiд 2026-02-08 17:27:26Ставки на матч як ніколи високі. :))
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740648 вiд 2026-02-08 17:26:21так до міндічей-шміндічей, і до зелі - першого підара претензії пред "являй, а не до трудяг, перед якими шапку зняти маєш. і не тільки за світло, а за все те до чого вони привели
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740647 вiд 2026-02-08 17:23:29єкономист хуев.. єнергетикой заправляет.. Больше ж не кому, КПИ, целій фАКУЛЬТЕТ энергетиков кажный год выпускал, нее не подходят, не знают как пиздить бабло по-умному.. В КПИ этому не учат..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740646 вiд 2026-02-08 17:21:07справедливості раді, дтек не в усіх областях обленерго керує чи володіє-заміняє. Ще є умовно-державні. Але і там, і там електрики нема і графіки летять. Проблема трохи ширша. І коли ще в 23-24 роках пуштун захист «будував», тоді шось робить потрібно було. І не верховний
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740645 вiд 2026-02-08 17:18:52менагер детековский шмыгаль, кем уже тока в правительстве не был.. Непотопляемая сцука.. А наріду на Левом берегу остается тока ржать.. хотели же..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740644 вiд 2026-02-08 17:16:19Ермак вона в санатории в Конче, рядом с боссом.. Продолжает влиять..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740643 вiд 2026-02-08 17:14:27миндичи-хуиндичи все бабло на защиту попиздили и ссъебались в израель..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740642 вiд 2026-02-08 17:13:07хозяин детека, татарин, в Лондоне сидит, ему похуй
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740641 вiд 2026-02-08 16:36:40главный энергетик. Еще рез, для самых тупых - не можете - сразу скажите, нехуй мозги пудрить.. Да мы, да уеже, все починили, на графики Киев переходит..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740640 вiд 2026-02-08 16:35:03та ж не москаль № 1740637 да не пизди ты.. Профессиональны
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740639 вiд 2026-02-08 16:29:44затямте собі просту істину - електроенергія це товар. Доставка його до споживача це заробіток постачальника. Ремонтні роботи це витрати постачальника. А тепер питаннячко - який дурень-постачальник не подасть вам напругу, якщо є така можливість?
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740638 вiд 2026-02-08 16:19:13молитися маєте на них, а не хаяти, як остання баба базарна
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740637 вiд 2026-02-08 16:18:03отак послухаєш - всі підараси, крім ху. ла.. то енергетики запускають циркони, калібри, шахеди, хуєди по ЛЕП, то вони ніяк не заспокояться, що все ще десь не десь появляється напруга, то вони винуваті, що Батий генератор не включив…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740636 вiд 2026-02-08 16:00:58сцуки, я б генератор з ранку запустив..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740635 вiд 2026-02-08 15:59:21все таки ДТЕК - підараси.. не можете забезпечити електрикою-так і скажіть. А то…в 5 відключають-стабілізаційні до 12. О 12 - аварійні до 16. О 16 - стабілізаційні до 23:30…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740634 вiд 2026-02-08 15:48:41Voxa (м. Запоріжжя) № 1740633 вiд 2026-02-08 15:27:16 Заявлено, що медалі металеві, але з двох частин, що символізують два міста-господаря. Можливо щось не те з технологією скріплення неоднорідних частин медалі. Але чому їх не прогнали через тести чи дефектоскопи? Всі гроші пішла на несподівано дороге срібло? Такий стандартні 6 грамів золота для чемпіонів теж значно подорожчали.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740633 вiд 2026-02-08 15:27:16з чого ж там медалі зроблені, шо вини б'ються на частини коли на сніг падають?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740632 вiд 2026-02-08 15:10:28sk № 1740630 вiд 2026-02-08 14:18:22 А Ліндсі Вони сьогодні на жаль подала антиприклад того, що не варто на олімпійську гірськолижну трасу йти травмованою. Ледь не вбилась взагалі, зачепивши прапор (що нехарактерно для швидкісного спуску, там оптимальні траекторії десь за метр від цих прапорів, як правило) по суті це може бути останнім виступом у кар'єрі.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740631 вiд 2026-02-08 15:02:26Безпрапорні в лижах ще й апеляції подають, і можливо відсудять собі бронзу, особливо якщо норвежці заради золота та срібла теж погодяться з тим, що француз потрапив на друге місце з порушенням правил, бо десь зрізав кут неправильно.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740630 вiд 2026-02-08 14:18:22olma№ 1740628Подивився огляд,Ухти! 35 років. Повернулась після народження сина… молоток!
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740629 вiд 2026-02-08 12:57:58 Вью з аонішікі, свіже
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740628 вiд 2026-02-08 07:55:43Вчора золото з жіночих ковзанів дистанцію 3000 м виграла 35 річна Франческа Лоллобриджіда онука відомої зірки Італійського та світового кіно Джини Лоллобриджіди,
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740627 вiд 2026-02-08 04:22:20їздив якось у готельний комплекс у районі Марса Алам, 300 км від ап. Хургада, звернув увагу, що не видно повітряних ліній електропередачі. І по дорозі їх Хургади і потім на квадрику ганяв пустелею на околицях Марса Алама. Ну немає жодних стовпів та вишок. А всередині готельного комплексу та електрика та вода у необмеженій кількості, газони поливаються цілодобово. Тобто, я розумію, підземні кабелі електропередачі. У єгиптян..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740626 вiд 2026-02-08 02:06:1601:55 дали..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740625 вiд 2026-02-07 23:02:18у мене за добу, з нуля годин, було світло 1 годину 8 хвилин..
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740624 вiд 2026-02-07 22:35:03Batyj№ 1740622до речі. нам тільки що включили. пишуть на 2 години…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740623 вiд 2026-02-07 22:19:43Batyj№ 1740622ну, думаю по к-обл майже всі таке маютьа те що 4й «перенос» - то стандартна тема, коли у них аварія, наприкад в 22, пишуть що орієнтовний час +4 години… оновили вам оголошення в 22. обіцяють в 2 (нам також) …
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740622 вiд 2026-02-07 22:14:55ні, чергова обіцянка, четверта за добу, що до 2 години ночі 8 числа..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740621 вiд 2026-02-07 20:19:57Маліна забив Неаполю. З пендальфа.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740620 вiд 2026-02-07 20:17:08Значить замість електрики дали «чи як».
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740619 вiд 2026-02-07 19:02:30Батий, дали вам електрику зрештою? Чи як?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740618 вiд 2026-02-07 15:04:49ні, навіть не 11 годин. Вже 18 без світла.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740617 вiд 2026-02-07 14:01:00які нах «санкції» чи «томагавки» від штатів нам?скоріше рижий клоун томагавки хуйлу дасть, щоб швидше вже україна погодилась на умови хуйла і клоун ще одну війну закінчив…за оцінками ми і хуйлостан на рік витрачаємо на війну 100 ярдів…тут питання 12 трильйонів…хіба що якщо тунель з чукотки на аляску і хуйло буде інвестувати - то нехай…------«Там обсяг близько 12 трильйонів доларів. Це начебто пакет економічного співробітництва між Америкою та Росією. Тобто ми чуємо про ймовірність таких або подібних двосторонніх документів між Америкою і Росією», – сказав президент.За його словами, у медіа є різні сигнали, що у цих документах можуть бути також питання, пов’язані з Україною. «Ми чітко показуємо, що Україна не буде підтримувати навіть ймовірні такі домовленості сторін про нас без нас», – наголосив глава держави.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740616 вiд 2026-02-07 13:49:28Российские оккупанты похвастались применением своего БЭК “Скорлупа”, который применялся как носитель FPV-дронов типа “Князь Вандал Новгородский” (КВН).Стоит отметить, что при этом применяется оптоволоконная технология, что позволяет применять дешёвые средства поражения типа КВН на расстояния до 40 км при сохранении стабильной связи.Противник намерен масштабировать применение этих средств, как в зонах речных артерий, так и в акватории Чёрного моря.По сути, БЭК “Скорлупа” позволит противнику применять дроны КВН не только в руслах рек и акватории Чёрного моря по надводным объектам, но и осуществлять террористические налёты по ближней южной зоне – Очаков, Рыбаковка, Коблево, Черноморское, а так же представлять угрозу для Николаева, а при определённых обстоятельствах и Одессы.Уже сейчас, пока противник не масштабировал производство БЭК “Скорлупа” и не реализовал ряд технических решений, которые могли бы повысить ему уровень террора, необходимо принимать решения по противодействию этой угрозе.