🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 27.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749976 вiд 2026-06-16 08:53:39

Анатолій Тимощук: «Звання заслуженого майстра спорту України мені присвоїли за перемогу «Зеніта» у Кубку УЄФА»
-------------
Толік пробив дно. Сука.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749975 вiд 2026-06-16 08:28:22

2 Vichny
№ 1749973
Гроулінг - це той пердьож з рота на низьких частотах? Ну хуй знає, поржати можна з той хуйні, але пертись музично та кайфувати - то якась залупа. Що це хуйня, що ті всі джази та босанови хуйня.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749974 вiд 2026-06-16 08:10:47

Vichny

Вона вже не серед нас.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749973 вiд 2026-06-16 08:05:48

А ґраулінгом ця ваша Сезарія Евора вміє співати?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749972 вiд 2026-06-16 07:54:54

2 yagshamash
№ 1749971

Це ж класно?

Найвідоміший мурал, присвячений «босоногій діві» Сезарії Еворі, знаходиться в її рідному місті Мінделу на острові Сан-Вісенте (Кабо-Верде). У самій Україні таких масштабних стінописів немає, але творчість легендарної співачки дуже шанується серед українських меломанів. [1, 2, 3]

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749971 вiд 2026-06-16 07:31:25

Lazy

Там мурал Сезарії Евори на світлині.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749970 вiд 2026-06-16 07:20:20

Хіба це не прикольно? Милота 21-сторіччя-стайл.

⚽️40-річний голкіпер Кабо-Верде набрав більше 2 млн підписників за пару годин: його визнали найкращим гравцем матчу з Іспанією.

Возінья зробив 7 сейвів, відстояв на нуль. До матчу в нього було 46 тис підписників, зараз – 2,3 млн. До речі, Іспанія є одним з фаворитів турніру, займає 2-ге місце в рейтингу ФІФА, а Кабо-Верде – 64-те. Цей матч став для острівної збірної дебютним в історії чемпіонатів світу.




yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749969 вiд 2026-06-16 07:20:07

Lazy

Слова нема такого. Тобто такої форми нема в укрмові. Підстаркуваті або сноби, що старішають :). України нема, а так не бачу, за кого вболівати. Ну, можна за Б'єльсу у принципі, бо він леґенда Лідз Юнайтед. Колись уболівав за Бразилію, але поц Анчелотті взяв двох довбойобів із кацапонедочемпіонату. Окей, побачимо. Австралія, Нова Зеландія, шкоти окей. Прокацап Дик не варіянт теж. Збірну Англії не люблю. Ще й не взяли Дома Калверта-Льюїна, що був найкращим центром у цьому сезоні. А взяв Айвана Тоні якогось хріна. Тож якось настрою нема. Хоча у пабі дивився одним оком відкриття і німаків принагідно :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749968 вiд 2026-06-16 06:19:35

ЧС кайфово розігрівається, інтриги закручуються, заруби відбуваються. Тож старіючим (є таке слово?) снобам я б краще рекомендував не морщити жопою, а приєднуватись та починати відчувати кайф від чемпіонату. Скільки там тих чемпів залишилось у нашому житті?! І це ще не кажучи про якусь раптову ядерку або ще якусь таку хуйню.

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749967 вiд 2026-06-16 05:33:04

2 gross
№ 1749965

Ну я не бачу все так. Я сам, напевно, ліберал, але в істинному сенсі цього слова (зараз цей термін спаплюжений)

У людини, яка не ненавидить совок, нема розуму. :)

У нього не розум тут (про США), а рефлекс. А з рефлексами не сперечаються. Але ззовні виглядає комічно, згоден.

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749966 вiд 2026-06-16 05:22:37

2 LAZY
№ 1749964
Дякую, згоден мінімум частково

gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749965 вiд 2026-06-16 05:10:40

2 Philus
№ 1749932
100%

І взагалі, як можна бути таким ліваком, захисником і поціновувачем всяких ліваків галактики і в той же час ненавидіти совок. Може з цього щось не по справжньому?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749964 вiд 2026-06-16 05:09:54

2 Philus
№ 1749866
2 Philus
№ 1749866
2 LAZY
А як тобі зараз ШІ-портрети?


Якісь зарозумілі стали формулювання, електронний підар намагається вийобуватись, ніби він дохуя дотепний письменник, але обсирається в деталях, як і раніше. Клєвєщєт, сука, постійно, перебрехує (є таке слово?) та усе таке.

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749963 вiд 2026-06-16 04:49:58

2 LAZY
№ 1749961
Підарознавець ггг

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749962 вiд 2026-06-16 04:12:13

Єєєє!! 1-0, іранська підарасня в сраці. Але на жаль тільки сьома хвилина.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749961 вiд 2026-06-16 03:06:47

Сука відскочили муслимські підари бородаті.



OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749960 вiд 2026-06-16 03:01:20

Сaудiвськoгo брaмкaрa мaє xтoсь купити. Скiльки вжe витягнув

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749959 вiд 2026-06-16 02:49:43

Зрiвняли. Aлe тeпeр Уругвaй чaмпioнoм нe стaнe. Бo вибились з грaфiку Aргeнтини.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749958 вiд 2026-06-16 02:26:56

сауди - уругвай 1:0

почався 2 тайм.
Команда де грає Вальверде, Дарвін, Араухо, Бетанкур летить по грі саудам.
Пора ставити питання - хто тут карлик (и)?

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749957 вiд 2026-06-16 01:31:02

кому цікаво: шукав ЛЛМ, яка хоч якось нормально працює з українською. Поки що найбільш нормальна - MamayLM.

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749956 вiд 2026-06-16 01:25:58

2 PEPSI
№ 1749954

якщо серйозно - то, коли ядєрку хуйлостанську, у себе на території розміщав, то не очьковав?
а зараз отримає і «за ядєрку» і просто тому що підарас…

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749955 вiд 2026-06-16 01:01:21

2 PEPSI
№ 1749954
як там в оригіналі було?
славік, я чьота ачькую! (с)

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749954 вiд 2026-06-16 00:44:17

Якщо Україна почне атакувати Білорусь так, як вона атакує РФ, ми будемо дуже вразливими. Ми це розуміємо, тому не хочемо воювати, — білоруський тарган лукашенко

«Білорусь для українських військових як на долоні. Ми прекрасно розуміємо, що наші основні об'єкти життєзабезпечення опиняться під ударом»
-----------------
перекладаю:
«Ми б напали, але трохи сцикотно».

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749953 вiд 2026-06-16 00:33:33

У складу Єбіпету є Зізу, Трезеге, Дунга і Мо Салах.
Тому не дивно :-).

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749952 вiд 2026-06-16 00:28:53

Vichny
№ 1749933 вiд 2026-06-15 22:44:57

2 LAZY
№ 1749911

А шо відразу Вічний?

собіратєль гавна за всіма і відомий гавноїд лейзік шукає собі куміра. Знайшов у твоїй персоні, взиває і совітується. Так так, саме совітується.
Пишайся :-)))

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749951 вiд 2026-06-16 00:24:02

«Шпарвассер з ндр»

прикольне прізвище, «економія води» :-))
1:0. Економно.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749950 вiд 2026-06-16 00:22:48

Valeriy ()
№ 1749918
те є саме подумав. +100500 :-)
Житоирська школа мислення.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749949 вiд 2026-06-16 00:19:39

Oh Romeeeloo
Lukakouuuu
He's our Belgian scoring genius
He's got 24-inch penis
Scoring all the goaaaaaals
By bellend to his toes!

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749948 вiд 2026-06-16 00:13:12

VVV
№ 1749907 вiд 2026-06-15 20:57:28

Дуже добре. Таких пиздюлін від ЗМІ вдома отримають. Я їм не заздрю.
-----------------------
А я заздрю. Побували на ЧМ! :-)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749947 вiд 2026-06-16 00:02:16

Цікаво, європейці взагалі збираються вигравати матчі, в яких суперник більш менш професійно грає в футбол? Туніс і Кюрасао поки що дві найслабші команди за всі ці дні, не можна сказати, що німці чи шведи без проблем виграли б у когось іншого.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749946 вiд 2026-06-15 23:35:53

Ожили бельгійці.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749945 вiд 2026-06-15 23:33:20

Йобані перерви, зараз на куражі могли б ще, а тепер імпульс згасне. Лайно псяче. Ці паскудні кулін брейки можуть взагалі на весь чемп повпливати.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749944 вiд 2026-06-15 23:31:58

Вийшов, за півхвилини переконав єгипетський захист, що треба терміново допомогти автоголом, і пішов водичку пити, бо якраз перерва.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749943 вiд 2026-06-15 23:31:54

На минулому чемпіонаті аргентинці програли саудитам в першому турі, а потім стали чемпіонами. Але іспанці усього лише зіграли внічию з Кабо Верде, тому цього для майбутнього чеспіонства може виявитися недостатньо :-))

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749942 вiд 2026-06-15 23:29:49

чекали на Лукаку

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749941 вiд 2026-06-15 23:29:18

Нарешті запхали. Що б вони без Лукаку робили.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749940 вiд 2026-06-15 23:27:25

Щас вийде Лукаку і порішає, ну або наробить ще комічніших промахів, ніж його партнери, так теж бувало не раз.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749939 вiд 2026-06-15 23:24:12

Щось другий тайм розпочався не зі спроб Бельгії відігратись, а з того, що Єгипет їх возить і марнує моменти, он тільки що Мармуш втікав сам на сам з центру поля, але влупив кудись в небо. Щоправда і бельгійці теж активізуються, стає цікаво.

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749938 вiд 2026-06-15 23:07:21

не футол
«не посол» сша в україні
-------
Цієї ночі Росія атакувала християнську святиню - собор XI ст в Києві, а також забрала життя п’ятьох рятувальників у Харкові. Я на власні очі побачила руйнування унікальної історичної памʼятки в Києво-Печерській лаврі. Також були удари по житлових будинках, внаслідок яких було госпіталізовано дорослих і дітей. Атаки проти мирних жителів і християнських святинь є неприйнятними. Це жахливе насильство має припинитися, а війна повинна закінчитися.

Посол Девіс

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749937 вiд 2026-06-15 22:53:22

Де Кетеларе разом з Куртуазним маньєристом ледь другий не привезли собі, пощастило їм що у єгиптян не було кому замкнути на дальній штанзі.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.