🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 265.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740455 вiд 2026-02-03 16:17:21

цікаво це вони з трьох оповідань цілий серіал зробили? чи Мартін їм продовження пише.
Краще б він книжку дописав :(

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740454 вiд 2026-02-03 16:01:04

Для полегшення думок - про серіали. Тому, хто скучив за драконами, цілком можна рекомендувати «Лицар семи королівств» від НВО. Поки що вийшло три серії, і все виглядає солідно, і водночас побутово та по-домашньому, і навіть з гумором, якого зовсім не було у «Домі дракона» (як і жодної пристойної акторської роботи за два сезони).

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740453 вiд 2026-02-03 15:50:38

sk
№ 1740451

Жабидли мають відповісти: «Якщо у нас не вільна країна, то чємодан - вокзал - рассєя. Свобода для дурових - лише там».

berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740452 вiд 2026-02-03 13:34:39

sk
№ 1740451

Цікаво, як скоро він випаде з вікна.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740451 вiд 2026-02-03 13:01:32

це у нього французський паспорт?
який йому його дали «за особливі заслуги»?
тепер можна і «расстрєлять». «свій» громадянин. що хочемо - те і робимо?
цікаво де він? кудись звалив, чи ще десь у франції із браслетом на нозі?
-----------------
Pavel Durov

@durov

·

34m

French police is currently raiding X’s office in Paris. France is the only country in the world that is criminally persecuting all social networks that give people some degree of freedom (Telegram, X, TikTok…). Don’t be mistaken: this is not a free country.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740450 вiд 2026-02-03 12:57:18

а по ямалю то серйозно чи просто комусь нічого робити і розганяють інфу в медіа? :)
я вже бачив і крішті в ман-ю повертається, і «сарай» пропозицію мессі дає…
«вікно» по переходам закрилась. поки хтось щось не підпише (як зіна чи яремчук) - вірити нічому не можна :)
крішті перейшов до арабів і нічого там не виграв…
нах воно ямалю? :)
закінчить кар'єру там ноу-неймом без великих призів…
нехай виграє лч, отримає золотий м'яч (бажано декілька) …
якщо слідкувати за здоров'ям - то до 40 можна грати на високому рівні… так що йому ще 15 років грати в барсі і далі 5 років «пенсії» у шейхів…
сауд аравія скоротила свій проект «неом», місто-лінія й все навколо… з 500 ярдів до 50 ярдів… ото з того з'економленого «нолика», видно, з'явились гроші «на шоу» для багатих. коли футб зірки грають на стадіонах шейхів…
і вони в ролі «паханів» на це дивляться (цікаво, а там жінкам на футб ходити можна?)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740449 вiд 2026-02-03 12:04:29

2 VVV, ти гадство, правий, що так хочеться, щоб 'малий'вибрав правильний шлях. Трохи підзайобує ця ультракапіталістична гонка за хуліардами, які щастя не дають, а псують життя кокретно. Інша справа, коли людина відбулася, приносить радість людям і собі в своєму ремеслі або хоббі.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740448 вiд 2026-02-03 11:24:09

малий не піде до арабів. він спортсмен по природі, а не неймар.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740447 вiд 2026-02-03 11:12:05

Batyj
№ 1740445
та шось мало … там клаусула 1 ярд :)

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740446 вiд 2026-02-03 11:10:50

Starik [Останнi 20 месаг]

№ 1740443 вiд 2026-02-03 10:13:45

olma
так оті «панама лікс» чи як їх називали?
де були ярди ралдугіна, посіпак сі і т. п…
ну і що? поговорили і забули
так і з файлами епштейна буде
в суд хтось із дівчат подавав? ні. значить «по згоді» трахались…
наче пишуть що хтось там з дівчат пробував «подавати голос», але вони «пропали без вісти» …
а трамп скаже що основний клієнт то був клінтон і взагалі всі демократи - збоченці…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740445 вiд 2026-02-03 10:43:46

Араби хуєють.. 300 млн за Ямаля..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740444 вiд 2026-02-03 10:14:51

да було так, шось дивне бахало і часто. Десь перед НГ почалось, багато хто звертав увагу.
а от сьогодні знов кулемети було чуть, видно ракети ті скінчились вже

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740443 вiд 2026-02-03 10:13:45

olma
№ 1740436

Так, я неправильно об'єднав, звісно це різні витоки, і у Асанжа про По не було

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740442 вiд 2026-02-03 09:58:33

На слух набір зенітних засобів явно змінився. 12 міліметрового браунінгу вже не чути. Щось солідніше, каліберніше і дискретне бухало всю ніч. один шахед пролітав дето поряд, коротка черга і дзижчання зникло.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740441 вiд 2026-02-03 09:38:16

Vichny
№ 1740435

Так, той Пердута на вигляд спокійний, і якщо правила порушує, то обдумано, а не як знервована людина Попов ;)

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740440 вiд 2026-02-03 09:14:48

офіційно пишуть так:
Частина лівого берега Києва: через масовану атаку застосовані екстрені відключення

Дніпровський та Дарницький райони столиці частково в екстрених відключеннях.

На правому березі продовжують діяти графіки.
----------
от суки. сама холодна ніч, мабуть, за всі роки незалежності…

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740439 вiд 2026-02-03 09:09:15

Так, прочитав, що в моєму районі немає тепла та води - але вони є. І світло вимкнули лише під ранок, в плановому режимі.

ППО - боги.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740438 вiд 2026-02-03 08:27:09

Застосований «зоопарк» ракет вражає, тільки Кінжалів не було. На диво світло і вода зараз є.
Слава нашим хлопцям з ППО і ВПС!



Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740437 вiд 2026-02-03 01:55:01

Як жартують зараз в Штатах:

- Навіщо Трампу Гренландія?
- Епштейн помер, новий острів треба :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740436 вiд 2026-02-03 01:31:57

2 Starik #…432

То ти плутаєш Вікілікс Асанжа з Панамськими файлами офшорних правників Моссак Фонсека, саме в цих останніх були згадки про фірми Порошенка та чимало інших.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740435 вiд 2026-02-03 01:05:59

У хлопця потужні нерви і товстюча шкір явно.
Уявляю як його зайобували в дитинстві там, ну і далі може.
І похуй. Прізвище не змінив.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740434 вiд 2026-02-03 01:04:56

PEPSI (Merkury)
№ 1740421 вiд 2026-02-02 14:37:03

Фурц - пукнути (німецькою).

Фурцева Л. А. - за іронією долі була міністром і послом СССР у Берліні.

Уявляю як ржали німці :-)

-------------

Та ну, таке.
Он у Ворсклі дохуя часу грав неостанній для них футболіст, наче і капітанив - Ігор Пердута.
І нічого.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740433 вiд 2026-02-03 00:53:05

Налет, тревога. «Перемирие» закончено.. бухает над головой..

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740432 вiд 2026-02-02 22:30:52

А цей Епштейн вже перевершив Асанжа?

До речі у Епштейна нічого немає про Зе та По.
Це означає, що наші політики невпливові?

У Асанжа та в панамських паперах хоч По був, наче :)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740431 вiд 2026-02-02 22:26:22

цікавився історією

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740430 вiд 2026-02-02 22:25:52

https://life.pravda.com.ua/society/u-nimechchini-neochikuvano-viyavili-zalishki-rimskih-taboriv-313003/

А Каракала таки зміг більше, ніж було відомо :)
Для тих, хто

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740429 вiд 2026-02-02 20:36:03

Enot
№ 1740422

чeкaємo пoки ти знaйдeш Пoрoшeнкa в фaйлaх Eпштeйнa :)

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740428 вiд 2026-02-02 19:59:36

о. трамп ще одну «війну» закінчив
пише що індія відмовляється від покупки хуйло-нафти
можлито то трамп так натиснув, можливо єс нарешті ввів черговий «пакет» про те що відмовляється купувати нафто-продукти вироблені з хуйло-нафти. а купа індійської нафто-переробки йшла в єс…
в б-якому випадку позитив…
хоча, можливо, тепер китай почне купувати «залишки» хуйло-нафти…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740427 вiд 2026-02-02 19:52:07

Єнот, знайди будь ласка Інфантіно у файлах Епштейна.
Ну неможливо щоб такий підар не був дотичний до цих збочень

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740426 вiд 2026-02-02 19:14:38



Гарно зробив

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740425 вiд 2026-02-02 18:41:20

2 sk
№ 1740393
Памʼятаю колонку в совєтском спортє, що Россі без клубу й тренується сам. І шо грошей в нього немає. Я сказав татові, що треба запросити Россі в Динамо, тато сміявся сильно. На пляжі в Євпаторії це було.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740424 вiд 2026-02-02 15:54:43

теніс
наша олійникова продовжує «мочити»
сказала що сьогодні буде грати проти мад'ярки бондар. руку тиснути не буде, бо та в 2022 грала на виставковому турнірі в підєрє за бабло газпрома…
гарна традиція. в 2025 із «не-рузьких» на той турнір тільки один голандець приїхав, бой-френд потапової, яка через тиждень після виступу на тому турнірі змінила громадянство… але в попередні роки там десь з десяток таких тенісистів засвітилось…
я тільки кокінакіса-австралійця пам'ятаю. правда після того турніру у нього «відкрилась» чергова травма і він три роки не може в тур повернутись…

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740423 вiд 2026-02-02 15:29:04

Voxa
№ 1740417

недавно десь «пробігало» фотка рональду і рафа надаль
з простим підписом: крішті на рік старше за надаля :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740422 вiд 2026-02-02 14:38:03

В файлах Епштейна знайшли покази, що нібито суддя Верховного суду США Кларенс Томас зґвалтував чотирирічну дитину. Масштаби піздеця розширюються. Я не знаю як політична система США зможе зберегтися в тому вигляді як вона є, якщо дискредитовані всі інститути і обидві партії. До демократичних адміністрацій так само можна пред'явити звинувачення в тому що вони покривали злочинців, тобто є співучасниками.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740421 вiд 2026-02-02 14:37:03

Фурц - пукнути (німецькою).

Фурцева Л. А. - за іронією долі була міністром і послом СССР у Берліні.

Уявляю як ржали німці :-)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740420 вiд 2026-02-02 14:17:18

вовка картавий аднажди рвав когті з сібірского етапа і, уходя від мєнтовської погоні, провалився нижньою частиною тіла у полин'ю; після цього у них з надєждой константіновной не було дітей.

(із лєгєнд о вождє)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740419 вiд 2026-02-02 14:11:00

Малаццом борька, вміє прикольно 3.143дануть.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740418 вiд 2026-02-02 14:09:18

H-німецька

Борис Пісторіус: Сумною жопою радісно не пукнеш.
(Про стан бундесверу)

(оригінал: «Aus einem verzagten Arsch kommt kein fröhlicher Furz»).

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740417 вiд 2026-02-02 13:56:51

ну чого, кріосауна відомий засіб відновлення.
К. Роналду поціновувач цього діла. Судячи з його форми, шось в цьому напевно є.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740416 вiд 2026-02-02 13:47:57

прикол у тому що лукашеску обіцяв там когось із своїх «розстріляти». погані врожаї картоплі, приходиться імпортувати
-------------
Berlin is currently experiencing a full-on potato flood

Thanks to the most abundant potato harvest in the last 25 years, people across the city are being urged via flyers and signs to come and take free sacks of potatoes.

Several tonnes have already been collected by the local zoo, for example. Free distributions are happening at schools, churches, homeless shelters — pretty much everywhere.

The Germans, who adore their potatoes. Official stats say the average person eats about 63 kg per year.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.