🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2662.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644572 вiд 2022-08-30 21:47:12

в„– 1644570
95-ый уже прыгнул на 2 - 4 грн..

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644571 вiд 2022-08-30 21:46:20

Batyj [Останнi 20 месаг]
в„– 1644569 РІiРґ 2022-08-30 21:42:21

Там має бути можл ивість перемикати аудіодороги.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644570 вiд 2022-08-30 21:43:14

ну скажем так. закон про медіа звісно неприємний і хуйя по суті, як і все шо продуцірують зел еножопі, ал е в умовах тотал ьної цензури, яку невідомо чи відмінять взагал і, не це саме страшне.
А от законопроект №7668-д, який повертає акцизи на пал иво і гол овне законопроект №7669 про бюджетні зміни, чим дозвол яється витрачати гроші на будівництво доріг, оце неприємно :(
В нас точно війна в довгу?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644569 вiд 2022-08-30 21:42:21

но на англ ийском..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644568 вiд 2022-08-30 21:41:53

бл я.. У меня дома на кабел е вдруг обнаружил ась сетанта.. Щас начинается трансл яция Чел си - Саутгемптон..

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644567 вiд 2022-08-30 21:36:42

olma
в„– 1644566
дл я мене це сл ово символ кол аборанта
таке зневажл РёРІРµ…
С…Р·. РІР¶Рµ «РїСЂРёС—Р» РѕСЃСЏ» СЏРє СѓРєСЂ РЅРѕРІРѕСЏР· :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644566 вiд 2022-08-30 21:28:13

Не ціл ком коректно наші новинникарі, журнал істи та інші медіапрацівники вживають сл ово гаул яйтер.

Gauleiter - це керівник вел икої обл асті (Gau) або вел икої адміністративної одиниці. І німці під час другої світової війни ставил и зазвичай своїх німецьких офіцерів керівниками вел иких окупованих обл астей, по суті ціл их земел ь. Гаул яйтер в тій чи іншій обл асті може бути один.

Наші медіа називають гаул яйтерами зрадників з українських громадян, або рашистів з числ а всяких заступників керівників. Некоректно.
Ал е нічого не поробиш. Так функціонує мова і вся ця л інгвістика.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644565 вiд 2022-08-30 20:37:52

Batyj
в„– 1644563
ну бл ін. Закон про медіа.
Зел ені робл ять копію як у кацапів, чи шось схоже. Так?
У кацапів, усі медіаресурси, які мають хоч якісь відносини з закордоном помічаються міткою. Чорной.

Р±Р» СЏ, зараз сам почитаю …

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644564 вiд 2022-08-30 20:36:09

olma
в„– 1644551
РїСЂРѕ «С‚ихесенький» перехід С–Р· СЃСѓСЂР¶РёРєСѓ РґРѕ 100% СЃРѕР» РѕРІ'С—РЅРѕС— - це 100%
всі починал и з суржика :)
Сѓ РґРІРѕСЂС– РїРѕ іншому Р· пацанами Р№ РЅРµ СЂРѕР·РјРѕРІР» СЏР» Рё… ал Рµ потім школ Рё-універи-поступово додавал Рё СЂРѕР·СѓРјСѓ Р№ РјРѕРІСѓ покращувал Рё… РЅСѓ… мені так здається
в і-неті церберів немає. тому +- аби іншим здавал ось що то українська :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644563 вiд 2022-08-30 20:24:48

в„– 1644562
не понимаю.. При чем тут кацапия?
Я же сказал - сл ушал Вятовича. Ты знаешь, кто это?

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644562 вiд 2022-08-30 20:23:22

Batyj
в„– 1644561
шо, копіпястять с кацапії?
РЅРµ Р·РґРёРІСѓСЋСЃСЊ.
іноагентів, чи як там, вводять?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644561 вiд 2022-08-30 19:40:45

ну что вы тут такую хуйню, как высер л обзика обсуждаете.. Тама вот Рада принял а в 1 чтении зел еножопый закон про медиа. Посл ушал Вятовича, этому сайту не дол го жить остал ось..

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644560 вiд 2022-08-30 19:23:30

я точно знаю одно, кол и л юди вгол ос починають розсказувать, шо вони не говорять-пишуть українською бо вона в них не ідеал ьні і вони стидаються, вдосконал юються (от наберу скіл і почну) чи ще шось, то це просто відмазка. Тупа і банал ьна.
Причом це досить поширена історія.

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644559 вiд 2022-08-30 19:14:55

Valeriy
в„– 1644549
Хочеш розмовл яти багатою мовою - читай книжки. Кл асичні. Перекл ади. Я особисто вважаю, наприкл ад, перекл ади Мопасана Підмогил ьним абсол ютно фантастичним взірцем української. І по стил ю набагато бл ижче до оригінал у, ніж російські перекл ади, які я теж читав.
P. S. Біл ьшість сучасних книжок, до речі, читати набагато скл адніше, тому що багато авторів захопл юються якимсь новоязом.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644558 вiд 2022-08-30 18:39:26

Valeriy
в„– 1644557

Суржик то не такий вже жах. У біл ьшості країн мал о хто спіл кується без акцентів. Як кажуть в Британії, стандартною англ ійською говорять л ише диктори ВВС та іноземці :-)



Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644557 вiд 2022-08-30 18:14:07

olma
в„– 1644554 РІiРґ 2022-08-30 17:53:47

Valeriy
в„– 1644552
---
Бо мабуть українська мова розвивал ася і жил а як мова сел ян і коггоспів, а серед інтел ігенції як в кул ьтурному гетто.
-----------------------------------
Не мабудь, а так і бул о.
Кол и наша вчител ька мови казал а, що чим біл ьше л юдина знає мов, тим вона багатша, то учні в нашому кл асі сприймал и це стосовно, як максимум, англ ійської мови, а не української.
Я вчився в школ і, де англ ійську викл адал и з першого кл асу, а українську з п "ятого.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644556 вiд 2022-08-30 18:03:39



Небанал СЊРЅРёР№ трек. «РЈ моєї РјРѕРІРё вел РёРєРёР№ кал С–Р±СЂ»

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644555 вiд 2022-08-30 17:58:51

Я в футбол ьних группах пишу на украинском, но иногда, на русском. На меня тут же набрасываются суржиконосцы.
РЇ как-то РЅР° футбол Рµ РїРѕРїСЂРѕСЃРёР» определ ить РЅР° каком языке СЏ сказал фразу «Р–еніх РЅР° свадьбу РѕРґС–РІ красну рубашку, Р° нєвєста РіРѕР» СѓР±Рµ РїР» аття» Рё СЃРїСЂРѕСЃРёР» РЅР° каком языке РІ тот момент РіРѕРІРѕСЂРёР».
Подсказываю ответ - мне ответил и футбол исты, что это украинский.

Рђ теперь разбор РїРѕР» етов…СЏ РЅРё СЃР» РѕРІР° РЅРё сказал РЅР° украинском.

Женіх - наречений
Свадьба- весіл л я
РћРґС–РІ - РІРґСЏРіРЅСѓРІ
Красну -червону
Рубашку - сорочку
Нєвєста -наречена
Гол убе -бл акитне
Пл аття - сукню.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644554 вiд 2022-08-30 17:53:47

Valeriy
в„– 1644552
---
Бо мабуть українська мова розвивал ася і жил а як мова сел ян і коггоспів, а серед інтел ігенції як в кул ьтурному гетто. Треба щоб мова вийшл а з гетто і стал а просто загал ьним повсюдним і щоденним засобом комунікації л юдей скрізь, в магазині, трамваї, вдома і на роботі.

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644553 вiд 2022-08-30 17:52:03

Призрак замка № 1644547
Він вил учив і вибачився

Так РЅРµ вибачаються «Р”СЂСѓР·С–, хочу вибачитися. РЈ РѕРґРЅРѕС— Р» СЋРґРёРЅРё погане почуття РіСѓРјРѕСЂСѓ.»
Насправді РІ тієї Р» СЋРґРёРЅРё непогане почуття РіСѓРјРѕСЂСѓ, Р±Рѕ щойно Береза написа⠫позакривал Рё пиздаки» СЏРє Р№РѕРіРѕ розіграл Рё С– невтримав СЃРІС–Р№
«РЈРІР°РіР°. Важл РёРІРѕ. Р’РёРјРѕРіР° ГК Р—РЎРЈ. Жоден РїС–РґСЂРѕР·РґС–Р» РќР• коментує ситуацію РЅР° РїС–РІРґРЅС– України.»
І жоден з нас нічого не написав у соцмережах. І жоден нічого не викл ав. Я багато чого знаю та бачу, ал е я закрив рот і свої соцмережі на цей час. Так зробил и всі. І ті хто зал учені у діях, і той хто не зал учений. Тому що це вимога Гол овкома. І ми розуміємо, що якщо треба мовчати, то це щоб не заважати операції, а не л ише тому, що до нього повага у військових. Тому бул а тиша. І л ише цивіл ьні хайпожери щось писал и. А їх теж просил и. Хоч кіл ок на гол ові теши.


Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644552 вiд 2022-08-30 17:40:53

І по друге. Побутова українська мова (як і будь-яка інша мова) в умовах фактичної двомовності буде набирати сл ів і виразів з російської. Від цього нікуди не дінешся.
-----------------------------------------------
Кол и я був мол одий, російської в УРСР бул о в сто раз біл ьше ніж зараз, ал е російська та українська існувал и набагато відокремл еніше одне від іншого.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644551 вiд 2022-08-30 17:31:18

Valeriy,

краще говорити на суржику, і потроху вдосконал ювати свою українську мову, набл ижаючи її до л ітературного стандарту, ніж говорити л ітературною російською, аби тіл ьки красиво і правил ьно.

І по друге. Побутова українська мова (як і будь-яка інша мова) в умовах фактичної двомовності буде набирати сл ів і виразів з російської. Від цього нікуди не дінешся.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644550 вiд 2022-08-30 17:27:56

и по языку и по языку
---------------------------
л итературе

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644549 вiд 2022-08-30 17:25:02

Якщо л юдина не використовує українську мову, побоюючись чи соромл ячись своїх помил ок, то вона вже точно ні говорити, ані писати правил ьно нікол и не буде.
----------------------------------------------
Как всегда абсол ютно не согл асен.
Пример из жизни. Я учил украинский в школ е и имею пятерку и по языку и по языку. Лет 12-15 назад ямне приходил ось общаться с детьми-подростками, друзьями моей дочери.
Я общаюсь, то есть стараюсь общаться, на л итературном украинском и не дел аю искл ючений ни дл я кого. Меня тошнит от обил ия русизмов в украинском языке.
РќР° что РјРѕСЏ дочь РјРЅРµ сказал Р° «РїР°РїР°, тебя Р» СЋРґРё РЅРµ понимают». РџРѕРґ СЃР» РѕРІРѕРј «Р» СЋРґРё» РѕРЅР°, конечно Р¶Рµ, имел Р° РІ
виду своих друзей. Друзья дочери, как и все остал ьные дети-подростки, общаются между собой на украинском, то есть они так думают. Хотя это жесткий суржик с обил ием русизмов. Не зная в совершенстве русского языка, они думал и, что это такой же украинский язык, тол ько нел итературный. Хотя, когда я говорю, что они думал и, то я очень преувел ичиваю. На самом дел е, чем ниже у л юдей уровень образования (ил и же возраст), тем меньше они заморачиваются о чем л ибо, кроме базовых потребностей.
Вл адение на дол жном уровне какими-л ибо языками. вкл ючая родным, такими не явл яются.

Моя українська бездоганна по формі, ал е пл аска та нудна по суті. Це не моя особиста вада, а вада майже всього українського суспіл ьства. Навіть у журнал істів та вчител ів української, майже завжди їх мова тьмяна та не барвиста.

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644548 вiд 2022-08-30 15:57:30

2OlegSh
Різниця між Березою і Арестовичем є. І не на користь арестовича.

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644547 вiд 2022-08-30 15:32:21

2 OlegSh
в„– 1644545
Він вил учив і вибачився

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644546 вiд 2022-08-30 15:32:02

А я бы не удивил ся насчет пл енных. В нескол ьких источниках пол ожение л ин и огня указавыется между Новодмитровкой и Бил озеркой. А это значит, что отрезана групприровка Ол ександровка-Широкая Бал ка.

Но это все конечно просто мои измышл измы..

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644545 вiд 2022-08-30 15:22:19

Береза ще біл ьше попиздіти л юбител ь ніж Арестович :-)

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644544 вiд 2022-08-30 15:18:52

2 Недописувач
в„– 1644539
Ну так поставил и фанерного хаймарса и л овл ять на нього як на наживку.

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644543 вiд 2022-08-30 15:17:32

2 Voxa
в„– 1644538
Сподіваюсь, виготовл ення фанерної техніки в нас продовжується.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644542 вiд 2022-08-30 15:09:09

Хайпожер)

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644541 вiд 2022-08-30 15:08:03

Ніби потім він видал ив це повідомл ення.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644540 вiд 2022-08-30 15:06:10

Народний депутат України Борисл ав Береза у своєму тел еграм-канал і повідомив, що воїни ЗСУ взял и в пол он 2000 рашистів.

- В мене дл я вас чудова новина. ЗСУ оточил и та взял и в пол он біл ьше ніж 2000 російських військових. Ше раз, повторюю - російських військових, в не мобіл ізованих з ОРДЛО. Тож в нас непогане поповнення фонду дл я обміну. Інформація підтверджена!

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644539 вiд 2022-08-30 15:00:20

Кацапня може знати, що хаймарси бувають фанерні, ал е якщо засоби спостереження не можуть відрізнити фанерні від справжніх, то користі від того знання - фуй.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644538 вiд 2022-08-30 14:39:17

а звідки жул нал істи все взнають?
інформатор. хтось зл ив.
По дурості, чи за гроші.
Якшо це амереканці, то можл иво хтось з наших похваствся комусь по л ініі МО. А може з опи президетна своєму контакту. А там вже хтось в Пентагоні взнав, і вже не як таемницю, а просто хитрість. Ну і дійшл о до контакта який зл ива інфу в цю газету.

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644537 вiд 2022-08-30 14:36:48

РґРѕ речі Р· РїСЂРёРІРѕРґСѓ фанерних хаймарсів…
хуйл остан наче обіцяв зірку героя за знищений хаймарс
цікаво СЃРєС–Р» СЊРєРё там «Р» ауреатів» тих Р·С–СЂРѕРє…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644536 вiд 2022-08-30 14:34:26

Тут вопрос, откуда оне об этом узнал и?

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644535 вiд 2022-08-30 14:28:26

sk (здал еку…)
в„– 1644534
чого ідіоти. це нормал ьна тема на війні.
л ожна мішень.
У кацапів ціл ий завод працює, робе надувні танки і с300

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644534 вiд 2022-08-30 14:22:23

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1644533
мені здається що вашінгтон-пост навпаки трол ить хуйл остан і показує які вони ідіоти
ну там шойгу-гєрасімова відсторонил и, писал и що ще десь 6 генерал о-адмірал ів десь там на сахал ін відправил и до пенсії досижувати
РґРѕ СЂРѕР·РїРѕРІС–РґС– РїСЂРѕ те СЏРє кал С–Р±СЂРё хєрачил Рё РїРѕ «С„анєрі» Р±СѓР» Р° Р¶ СЂРѕР·РїРѕРІС–РґСЊ РїСЂРѕ початок РІС–Р№РЅРё, РєРѕР» Рё РІРѕРЅРё знаходил Рё РІРёС…РѕРґРё РЅР° топ-СѓРєСЂ керівництво С– РїСЂРѕСЃРёР» Рё здаватись…
РїСЂРё тому що РЅР° перші переговори відправл СЏР» Рё мєдінського, СЏРє РіРѕР» РѕРІРЅРѕРіРѕ. це РїСЂРёР±Р» РёР·РЅРѕ так СЏРєР±Рё Р· нашої сторони переговори фаріон очол РёР» Р°…
сподіваюсь що стаття узгоджена Р· нашими. РІСЃС– фанерні РєРѕРїС–С— знищені, С–, РјРѕР¶Р» РёРІРѕ, С…СѓР№Р» остан РІР¶Рµ знає РїСЂРѕ це…
Р° РјРѕР¶Р» РёРІРѕ будуть думати 1500 разів чи запускати кал С–Р±СЂРё РїРѕ СЏРєРёРјРѕСЃСЊ ціл СЏРј. РјРѕР¶Рµ РєРѕРіРѕСЃСЊ хто ціл С– вказува⠫расстріл яють» … С…Р·…

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1644533 вiд 2022-08-30 14:01:02

РЅРµ Р·РґРёРІСѓСЋСЃСЊ шо оці дебіл Рё Р· Washington Post СЂРѕР·РєСЂРёР» Рё РІС–Р№СЃСЊРєРѕРІСѓ таємницю. Р† кацапи РїСЂРѕ це взнал Рё Р· цієї статті …


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.