🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 28.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749936 вiд 2026-06-15 22:51:06

Дональд Трамп, писдил-зависимый:

- Вчера у меня состоялись очень хорошие разговоры с президентом Зеленским и президентом Путиным. И мне кажется, возможно, мы сможем что-то сделать и в этом вопросе. Действительно так считаю. Я думаю, что оба открыты для этого.
--------
підпісділ здес, і підпісділ здес! (с)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749935 вiд 2026-06-15 22:49:20

Хто такий вєдмєдєв? Отой козлобородий кацап?

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749934 вiд 2026-06-15 22:45:08

Туніс же все, зараз Египет

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749933 вiд 2026-06-15 22:44:57

2 LAZY
№ 1749911

А шо відразу Вічний?

Але Пепс епічно обісрався, вболіваючи за бокс 3-річної давнини

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749932 вiд 2026-06-15 22:44:29

2 gross
№ 1749930
2 yagshamash
№ 1749928
Зізнавайся, ти мєдвєдєву тексти пишеш?

А до того - Жиріновському :)))

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749931 вiд 2026-06-15 22:42:49

Туніс - хуй їм в ніс

gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749930 вiд 2026-06-15 22:39:35

2 yagshamash
№ 1749928
Зізнавайся, ти мєдвєдєву тексти пишеш?

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749929 вiд 2026-06-15 22:37:16

Єгипет вирішив, що на сьогодні однієї сенсації мало. Бельгія ніяк не може збалансувати старе покоління і нове в збірній.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749928 вiд 2026-06-15 22:37:06

Їбу я сша. Нахуй із пляжу. Нема що дивитися у цій зайобаній країні. Зайобана мрокацапська нація. Їбіться врот у своїй сукупності.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749927 вiд 2026-06-15 22:35:07

Я за Кабо Верде. Вперед, бля! Трумп візи дає чи хуй?

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749926 вiд 2026-06-15 22:33:45

olma
№ 1749925 вiд 2026-06-15 22:24:47

На ЧМ 2002 французи епічно влетіли цьому Сенегалу, а потім ще й Данії і вилетіли.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749925 вiд 2026-06-15 22:24:47

Арги, Бельги, Англіки… ще буде багато всього… Гальські когути завтра з Сенегалом грають.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749924 вiд 2026-06-15 22:22:30

Ой соррі, Юліан Нагельсман вже пройшовся по лікеру синенькому.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749923 вiд 2026-06-15 22:22:27

sk

Дохуя такого вже було. Шпарвассер з ндр забив фрн у першому матчі на 1 0. Туніс (чи Алжир?) виграв в Арґентини. Щось іще таке було. Наразі не можу пригадати.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749922 вiд 2026-06-15 22:20:50

Ja, es kann sein!

Зараз ще вступлять у бій підобічні Юліана Нагельсмана і Томаса Тухеля. Ото буде трохи жарко.

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749921 вiд 2026-06-15 22:18:30

дивно. як тут ще ніхто не нагадав що арги на минулому чемпіонаті почали з 1-2 від саудитів :)
так що «фурія» себе ще покаже :) я так думаю…
там же сітка й так заплутана, але зараз починаються варіанти, коли явні лідери груп не вийдуть з преший місць… :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749920 вiд 2026-06-15 22:08:02

Щодо обстрілу Лаври. Оце пару днів тому напотикнувся на інфу що наш Митрополит (ПЦУ) владика Єпіфаній відслужив службу у Ближніх Печерах КП Лаври.

Так може це гебня спецом мститься. Типа як там в пьєсі Островського Бесприданница «Так не доставайся же ты никому»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749919 вiд 2026-06-15 21:51:44

Samsung
№ 1749917
-----
Наскільки я знаю, з відео Двоколісних Хронік від 2024, то осіли в Іспанії, у Валенсії начебто, малому треба вчитися, та і можливо здоровя не дозволяє?

Valeriy( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749918 вiд 2026-06-15 21:47:52

Ось як треба …
“Фурія роха “ обісралася троха.

Samsung [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749917 вiд 2026-06-15 21:42:33

2 olma № 1749915
Я торік переглядав епізод Двоколісних хронік, де автор-мандрівник Вл. Муляр сидів в Кабо-Верде з надією перетнути океан на кораблі - в Південну Америку. Але там не вдалося, він повернувся в Європу і літаком вже летів
Один з найкращих Укр. ЮТубних каналів евер. На жаль недооцінений, тому що чувак не блогер і не контент-кріейтор, а в першу чергу мандрівник на велосипеді і музикант, а вже потім робить репортажі.


А куди ділися його дружина з сином?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749916 вiд 2026-06-15 21:36:57

«Фурія роха» троха обісралася.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749915 вiд 2026-06-15 21:34:37

yagshamash
№ 1749896 вiд 2026-06-15 20:03:00
----
Так дякую. Я торік переглядав епізод Двоколісних хронік, де автор-мандрівник Вл. Муляр сидів в Кабо-Верде з надією перетнути океан на кораблі - в Південну Америку. Але там не вдалося, він повернувся в Європу і літаком вже летів



Один з найкращих Укр. ЮТубних каналів евер. На жаль недооцінений, тому що чувак не блогер і не контент-кріейтор, а в першу чергу мандрівник на велосипеді і музикант, а вже потім робить репортажі.

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749914 вiд 2026-06-15 21:33:34

2 LAZY
№ 1749802
а як ти інакше посеред матчу рекламу всунеш? :)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749913 вiд 2026-06-15 21:29:24

В статистиці у Кабо-Верде 1 (!!!) фол. Це означає, що Іспанія настільки ходила пішки, що не було необхідності збити гравця з м'ячем. Кабо-Верде зробило досить якісний автобус із зонами та підстраховкою, і абсолютно неясно, чому Іспанія не включила індивідуальну і командну швидкості, бо без швидкості там буде рівно стільки голів, скільки буде реалізовано грубих ляпів у захисті, а як їх немає, то справедливі 0:0, якщо ще й воротар геройствує.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749912 вiд 2026-06-15 21:07:57

Найголовніше, що з 85 хвилини гра вирівнялась, не було такого навалу як в першому таймі, у іспанців як сказав би Лобановський «функціональна яма», питання тільки в тому, чи вона планувалась, і чи буде потім вихід на пік форми. Є ще в принципі 12 днів, щоб розібратись в проблемах.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749911 вiд 2026-06-15 21:01:58

2 PEPSI
№ 1749881
сів дивитись бокс Vasyl Lomachenko (Ukraine) vs Jamaine Ortiz (USA).

Лома постарів, швидкість не та, в ногах теж став повільний. (за) Багато став пропускати в табло. Ризикує з Легенди стати посміховиськом.

Жалюгідне видовище.

Лома! Сиди вдома!

Або піднімись до супер-тяжів і кинь виклик Фьюрі.

Оце б я подивився. Та й Аль-Туркі теж.


Гиии Вічний буде в захваті від такої потужної актуальної аналітики.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749910 вiд 2026-06-15 21:00:30

Бля ахуєть. Мабуть це буде чемпіонат тріумфу карликів

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749909 вiд 2026-06-15 21:00:07

а я попереджав..

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749908 вiд 2026-06-15 20:58:40

Vai Cabo Verde! Campeos do mundo!

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749907 вiд 2026-06-15 20:57:28

Дуже добре. Таких пиздюлін від ЗМІ вдома отримають. Я їм не заздрю.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749906 вiд 2026-06-15 20:57:27

Cabo Verde це сила!

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749905 вiд 2026-06-15 20:55:23

Бачили, як Педрі м'яч чекав? Це пиздець такий настрій мати на ЧС.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749904 вiд 2026-06-15 20:53:52

Зеленомисці кураж спіймали о3.143дєнітєльний.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749903 вiд 2026-06-15 20:45:55

olma
№ 1749900
Іспанії було б корисно зіграти в нічию.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749902 вiд 2026-06-15 20:44:21

Кумедний футбол.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749901 вiд 2026-06-15 20:38:48

З Ямалем мають дотиснути, але все одно пазор ;)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749900 вiд 2026-06-15 20:37:36

Ох хтось таки дограється в економний футбол.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749899 вiд 2026-06-15 20:32:41

VVV
№ 1749898
ну незнаю … поки шо все виглоядає досить сумно, тримання м'яча раді триманні і все.
За півтора тайма реально 1 гольовий момент.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749898 вiд 2026-06-15 20:16:42

Voxa (Запоріжжя)
№ 1749895
ну вони так точно грати не будуть. навіть не йдуть у фірмовий пресинг. думають, що й так дотиснуть.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749897 вiд 2026-06-15 20:10:48

Туніс, тобто теніс :)

Старо переламала матч у Ноттінґгамі. Була 3 5 у другому. Виграла 7 5, а потім 3 сет. А Кінінка-малінка просерла в Берліні тій таки французці, що в Парижі, хоча в обох сетах провабила із брейком.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.