sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749936 вiд 2026-06-15 22:51:06Дональд Трамп, писдил-зависимый:- Вчера у меня состоялись очень хорошие разговоры с президентом Зеленским и президентом Путиным. И мне кажется, возможно, мы сможем что-то сделать и в этом вопросе. Действительно так считаю. Я думаю, что оба открыты для этого. --------підпісділ здес, і підпісділ здес! (с)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749935 вiд 2026-06-15 22:49:20Хто такий вєдмєдєв? Отой козлобородий кацап?
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749934 вiд 2026-06-15 22:45:08Туніс же все, зараз Египет
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749933 вiд 2026-06-15 22:44:572 LAZY№ 1749911А шо відразу Вічний?Але Пепс епічно обісрався, вболіваючи за бокс 3-річної давнини
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749932 вiд 2026-06-15 22:44:292 gross№ 17499302 yagshamash№ 1749928Зізнавайся, ти мєдвєдєву тексти пишеш?А до того - Жиріновському :)))
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749931 вiд 2026-06-15 22:42:49Туніс - хуй їм в ніс
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749930 вiд 2026-06-15 22:39:352 yagshamash№ 1749928Зізнавайся, ти мєдвєдєву тексти пишеш?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749929 вiд 2026-06-15 22:37:16Єгипет вирішив, що на сьогодні однієї сенсації мало. Бельгія ніяк не може збалансувати старе покоління і нове в збірній.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749928 вiд 2026-06-15 22:37:06Їбу я сша. Нахуй із пляжу. Нема що дивитися у цій зайобаній країні. Зайобана мрокацапська нація. Їбіться врот у своїй сукупності.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749927 вiд 2026-06-15 22:35:07Я за Кабо Верде. Вперед, бля! Трумп візи дає чи хуй?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749926 вiд 2026-06-15 22:33:45olma № 1749925 вiд 2026-06-15 22:24:47 На ЧМ 2002 французи епічно влетіли цьому Сенегалу, а потім ще й Данії і вилетіли.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749925 вiд 2026-06-15 22:24:47Арги, Бельги, Англіки… ще буде багато всього… Гальські когути завтра з Сенегалом грають.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749924 вiд 2026-06-15 22:22:30Ой соррі, Юліан Нагельсман вже пройшовся по лікеру синенькому.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749923 вiд 2026-06-15 22:22:27sk Дохуя такого вже було. Шпарвассер з ндр забив фрн у першому матчі на 1 0. Туніс (чи Алжир?) виграв в Арґентини. Щось іще таке було. Наразі не можу пригадати.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749922 вiд 2026-06-15 22:20:50Ja, es kann sein! Зараз ще вступлять у бій підобічні Юліана Нагельсмана і Томаса Тухеля. Ото буде трохи жарко.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749921 вiд 2026-06-15 22:18:30дивно. як тут ще ніхто не нагадав що арги на минулому чемпіонаті почали з 1-2 від саудитів :)так що «фурія» себе ще покаже :) я так думаю…там же сітка й так заплутана, але зараз починаються варіанти, коли явні лідери груп не вийдуть з преший місць… :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749920 вiд 2026-06-15 22:08:02Щодо обстрілу Лаври. Оце пару днів тому напотикнувся на інфу що наш Митрополит (ПЦУ) владика Єпіфаній відслужив службу у Ближніх Печерах КП Лаври. Так може це гебня спецом мститься. Типа як там в пьєсі Островського Бесприданница «Так не доставайся же ты никому»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749919 вiд 2026-06-15 21:51:44 Samsung № 1749917 ----- Наскільки я знаю, з відео Двоколісних Хронік від 2024, то осіли в Іспанії, у Валенсії начебто, малому треба вчитися, та і можливо здоровя не дозволяє?
Valeriy( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749918 вiд 2026-06-15 21:47:52Ось як треба … “Фурія роха “ обісралася троха.
Samsung [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749917 вiд 2026-06-15 21:42:332 olma № 1749915Я торік переглядав епізод Двоколісних хронік, де автор-мандрівник Вл. Муляр сидів в Кабо-Верде з надією перетнути океан на кораблі - в Південну Америку. Але там не вдалося, він повернувся в Європу і літаком вже летівОдин з найкращих Укр. ЮТубних каналів евер. На жаль недооцінений, тому що чувак не блогер і не контент-кріейтор, а в першу чергу мандрівник на велосипеді і музикант, а вже потім робить репортажі.А куди ділися його дружина з сином?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749916 вiд 2026-06-15 21:36:57«Фурія роха» троха обісралася.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749915 вiд 2026-06-15 21:34:37yagshamash № 1749896 вiд 2026-06-15 20:03:00 ---- Так дякую. Я торік переглядав епізод Двоколісних хронік, де автор-мандрівник Вл. Муляр сидів в Кабо-Верде з надією перетнути океан на кораблі - в Південну Америку. Але там не вдалося, він повернувся в Європу і літаком вже летів Один з найкращих Укр. ЮТубних каналів евер. На жаль недооцінений, тому що чувак не блогер і не контент-кріейтор, а в першу чергу мандрівник на велосипеді і музикант, а вже потім робить репортажі.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749914 вiд 2026-06-15 21:33:342 LAZY№ 1749802а як ти інакше посеред матчу рекламу всунеш? :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749913 вiд 2026-06-15 21:29:24В статистиці у Кабо-Верде 1 (!!!) фол. Це означає, що Іспанія настільки ходила пішки, що не було необхідності збити гравця з м'ячем. Кабо-Верде зробило досить якісний автобус із зонами та підстраховкою, і абсолютно неясно, чому Іспанія не включила індивідуальну і командну швидкості, бо без швидкості там буде рівно стільки голів, скільки буде реалізовано грубих ляпів у захисті, а як їх немає, то справедливі 0:0, якщо ще й воротар геройствує.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749912 вiд 2026-06-15 21:07:57Найголовніше, що з 85 хвилини гра вирівнялась, не було такого навалу як в першому таймі, у іспанців як сказав би Лобановський «функціональна яма», питання тільки в тому, чи вона планувалась, і чи буде потім вихід на пік форми. Є ще в принципі 12 днів, щоб розібратись в проблемах.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749911 вiд 2026-06-15 21:01:582 PEPSI№ 1749881сів дивитись бокс Vasyl Lomachenko (Ukraine) vs Jamaine Ortiz (USA).Лома постарів, швидкість не та, в ногах теж став повільний. (за) Багато став пропускати в табло. Ризикує з Легенди стати посміховиськом.Жалюгідне видовище.Лома! Сиди вдома!Або піднімись до супер-тяжів і кинь виклик Фьюрі.Оце б я подивився. Та й Аль-Туркі теж.Гиии Вічний буде в захваті від такої потужної актуальної аналітики.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749910 вiд 2026-06-15 21:00:30Бля ахуєть. Мабуть це буде чемпіонат тріумфу карликів
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749909 вiд 2026-06-15 21:00:07а я попереджав..
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749908 вiд 2026-06-15 20:58:40Vai Cabo Verde! Campeos do mundo!
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749907 вiд 2026-06-15 20:57:28Дуже добре. Таких пиздюлін від ЗМІ вдома отримають. Я їм не заздрю.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749906 вiд 2026-06-15 20:57:27Cabo Verde це сила!
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749905 вiд 2026-06-15 20:55:23Бачили, як Педрі м'яч чекав? Це пиздець такий настрій мати на ЧС.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749904 вiд 2026-06-15 20:53:52Зеленомисці кураж спіймали о3.143дєнітєльний.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749903 вiд 2026-06-15 20:45:55olma № 1749900 Іспанії було б корисно зіграти в нічию.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749902 вiд 2026-06-15 20:44:21Кумедний футбол.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749901 вiд 2026-06-15 20:38:48З Ямалем мають дотиснути, але все одно пазор ;)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749900 вiд 2026-06-15 20:37:36Ох хтось таки дограється в економний футбол.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749899 вiд 2026-06-15 20:32:41VVV № 1749898 ну незнаю … поки шо все виглоядає досить сумно, тримання м'яча раді триманні і все. За півтора тайма реально 1 гольовий момент.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749898 вiд 2026-06-15 20:16:42Voxa (Запоріжжя) № 1749895 ну вони так точно грати не будуть. навіть не йдуть у фірмовий пресинг. думають, що й так дотиснуть.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749897 вiд 2026-06-15 20:10:48Туніс, тобто теніс :) Старо переламала матч у Ноттінґгамі. Була 3 5 у другому. Виграла 7 5, а потім 3 сет. А Кінінка-малінка просерла в Берліні тій таки французці, що в Парижі, хоча в обох сетах провабила із брейком.