Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740175 вiд 2026-01-29 16:49:40sk№ 1740173Не зовсім зрозуміло, яким чином купівля аерогриля може бути пов'язана з уєбанством сусідів ;)
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740174 вiд 2026-01-29 16:23:57Starik (Україна, Київ) є 1740077 в даному випадку звернення актуальне до тз «Керуючої компанії по обслуговуванню житлового фонду», або іншого посередника між енергопостачаючою організацією і споживачем - на ньому лежить відповідальність за стан внутрібудинкової проводки і кабелю 0,4кВ від ввідно-розподільчого будинкового щита до ТП.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740173 вiд 2026-01-29 16:23:31колись «страшно» було електро-чайник залишити. здавалось що він не відстрелить коли вода закипитьпотім ті всі мульти-варки й іншу «техніку»роботи що їздять пилюку по хаті збирають (якось мода пройшла на них, хоча пара знайомих моїх каже що у них ті «васі» їздять коли їх дома немає) :)тут, з урахуванням сусідів-уйєбанів, вирішили аеро-гріль купити. тому що швидше ніж духовка, ну і основний критерій при виборі, щоб «еко-флоу» потягнув, тобто не більше 1.5 квт потужність :)звичайно, це все дуже «прості» роботи, а от як швидко з'явиться «раб» який з голоса зможе за тебе посуд в посудомийку складати-розкладати, чи білизну в пральну машину - поки невідомо…спостерігаємо за розвитком ситуації :)
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740172 вiд 2026-01-29 16:12:50може вже було, але варто подивитись реакцію Срни на гол Трубіна: ? feature=share
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740171 вiд 2026-01-29 16:08:08ЄС в новому пакеті санкцій вирішило порадувати кцпських спортивних вболівальників, мабуть, навіть більше ніж когось з українців. Вони там реально радіють, що губошльоп губєрнієв потрапив під санкції. Жабогадюкинг в дії.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740170 вiд 2026-01-29 16:06:02шоб тому «роботу» можно було довірить дитину ще пройде багато років … оті китайські роліки і як воно працює на справді не думаю шо тождественно :) самі китайці тіки вчора написали шо там лише 30-40% від працездатносьті людини. Це поки шо іграшка, причому досить дорога.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740169 вiд 2026-01-29 15:45:54sk № 1740163 вiд 2026-01-29 14:20:08 оті роботи можуть за дитиню приглядати поки мама «на ногтях» чи «по роботі» не вдома :) ну і тату «спокійніше» можна в паб з друзями футбол дивитись. є на кого дитину залишити завжди :) … Та ну нахуй, я їбав блядь дитину на залізного уїбана залишати. До такого ще багато десятиріч, людям треба буде значно свою ментальність поміняти щодо роботів. Сподіваюсь, що старі добрі лагідні тітонькі з рекомендаціями від знайомих ніколи не вимруть.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740168 вiд 2026-01-29 15:30:21Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1740165та хз :) людей хіба зрозумієш?підсадили себе на моб девайси, які на 99% використовуються щоб гратись в ігри чи дивитись відоси з сіськами чи котиками…спитаєш - воно тобі потрібно? - ні!то викинь той девайс - ні! :)автономні авто? не всі одразу готові з банкою пива на задньому сидінні сидіти поки воно тебе везе додому…так і в побуті… щось потроху «зайде» :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740167 вiд 2026-01-29 15:30:08+№ 1740165Взагалі уявляється так, що поєднання роботів і ШІ, яке неодмінно відбуватиметься, несе з собою як великі можливості, так і великі загрози.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740166 вiд 2026-01-29 15:27:55оперативно пофіксили те що хуйло-дрони із старлінком почали прилітати----------від федороваМіноборони разом зі SpaceX уже вирішує проблему використання Starlink на російських БпЛА Через кілька годин після появи російських дронів зі зв’язком Starlink над українськими містами команда Міністерства оборони оперативно звʼязалася з компанією SpaceX та запропонувала шляхи розв’язання цієї проблеми. https://t.me/zedigital/6611
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740165 вiд 2026-01-29 15:22:58sk№ 1740163Не думаю, що навіть у розвинених країнах багато громадян готові до безпосередньої побутової взаємодії з роботами, тим більше гуманоїдними.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740164 вiд 2026-01-29 14:39:40теніссаба на флеш-вью після матчу з приводу епізоду коли їй присудили програш розіграшу коли вона дуже довго кричала ай-йай-йай…вона сказала що суддя pissed me off, ну і типу після того вона ще краще стала гратикоментатори одразу сказали «соррі за ленгвіч»з іншого боку, на початку показували в боксах саби макса мирного. рік назад вона його запросила щоб допомагав їй грати з льоту, так як він у свій час був одним з кращих парників…ну от і сьогодні вона показала, якщо тільки є шанс - виходить до сітки і майже все там виграєпри своєму старому стилі, граючи проти сьогоднішньої еліни - у неї шансів було б набагато менше. довгі розіграші б еліна забирала…це так… диванна аналітика. гру прокращують всі з топ-10крім іги. яка залишається такою ж як і була 3-4 роки назад… тому хтось заходить в топ-10. а хтось буде з топ-10 «виходити» …
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740163 вiд 2026-01-29 14:20:08Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1740158ну ті «роботи», на зараз так виглядає, як нове «золото»хюндай давно вже бостон-динамікс купив, запустили завод в австралії, невелика зборка де тільки роботи працюютьсяомі облаштовували автоматизацію заводів тесла в китаї, і тепер всі свої заводи по зборці авто так само автоматизують роботами…все населення планети «насадили» на моб телефони…от скоро у кожного буде свій персональний «залізний раб» :)маск взагалі казав, що вам в майбуньому не потрібно думати про няню для вашої дитини… оті роботи можуть за дитиню приглядати поки мама «на ногтях» чи «по роботі» не вдома :)ну і тату «спокійніше» можна в паб з друзями футбол дивитись. є на кого дитину залишити завжди :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740162 вiд 2026-01-29 14:15:24тенісв жіночому фіналі - рибакінахз. мені здається вона єдина хто на зараз може виграти у бульбодури
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740161 вiд 2026-01-29 14:01:43Хоч Трубін і екс-кріт, але я за нього радий. Те, що було вчора - справжній тріумф.Світоліна - молодець. В бульбомужика виграти - майже нереальна задача, тож вона зробила що могла.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740160 вiд 2026-01-29 13:10:09Малацця гопнік. Це вам не стара срака (хоча і та з часом виправилася).
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740159 вiд 2026-01-29 13:09:17Trubin on IG: “For Ukraine. For those who know how to fight till the end”
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740158 вiд 2026-01-29 12:53:42Космопідар заменжував, сука - не беруть його машинки. А роботи - то така фуйня, що хз коли ще буде.--------------------------"Генеральний директор Tesla Ілон Маск заявив про припинення виробництва двох моделей електромобілей Model S і Model X на тлі ще одного кварталу падіння прибутків і продажів, пише CNN. Під час звіту про фінансові результати в середу він оголосив про завершення виробництва двох моделей — Model S і Model X, одних із найдорожчих у лінійці компанії. Натомість Tesla планує використати виробничі потужності для випуску гуманоїдних роботів ".
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740157 вiд 2026-01-29 12:53:39PEPSI№ 1740156так часи змінились :)колись я прийшов працювати на одну роботу. молодийодразу приходить якийсь чувак, років може 35, мені тоді вони «дідами» здавались. питає - у футбол граєш?ми записались на любительский турнір. мало людей, поїдеш з нами…звичайно що наша команда була, як я казав 100+, якщо на кг переводити на одного «футболіста». програли там одним «спортікам» ледь не 0-10їдемо на автобусі назад всі разом з нашими супрениками, і один наш дивиться на них і каже: зате якби це було регбі, ми б вас «задавили» …:) тому у кожному спорті є «нюанси»
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740156 вiд 2026-01-29 12:46:43sk № 1740153 Усик не згоден :-)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740155 вiд 2026-01-29 12:43:59Подивився огляд Бенфіка-Реал - цьому ілігантному португальському палікмахтєру сам чорт ворожить ;)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740154 вiд 2026-01-29 12:39:01sk№ 1740153у фіналі юс-оупен анісімову перемогла (реванш за програний пів-фінал на вім-ні)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740153 вiд 2026-01-29 12:37:55тенісяк казав один коментатор, що коментував кличків коли вони ще були модоті і перспективні: хороший «великий» важковиговик завжди переможе хорошого «маленького» важковиговика (бля, ледве написав, язика зламати можна)еліна показала один з найкращих тенісів. швидкість другої подачі на рівні топ-3. швидкість в ногах. прийом подачі бульба-дури… всі компоненти що є важливими…але… та дура теж показала майже безпомилковий теніс…далі вже йдуть «нюанси». пара помилок еліни на важливих м'ячах. два брейк-пойнти у першому геймі…коментартори після матчу сказали що 7 геймів було у яких було «рівно». і еліна виграла тільки один з них…з іншого боку - саба, 4й раз підряд у фіналі ао… пиздець стабільністьу минулому році на перших 3х слемах бульба-дура програвала тільки американкам: кіз-гауф-анісімовійправда у фіналі ао перемогла анісімову…так що сподіваюсь, у фіналі, або американка пегула у неї виграє, або «риба»на підсумковому турнірі «риба» досить легко виграла у саби, і бульбодура кричала у свій бокс «раз на рік і палка стріляє» (типу як так, всі її удари лягають в корт)думаю що у «риби» шансів 60% проти бульба-дури. у пегули 40%
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740152 вiд 2026-01-29 12:15:10Еліна програла, але кільканадцять разів зірвала овації стадіону. Це все, що можна було зробити наразі. Респект і уважуха.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740151 вiд 2026-01-29 11:54:59olma № 1740150 вiд 2026-01-29 11:41:54 Не знаю, наскільки встиг Трубін повчитись у П'ятова, але в плані гри, і в психології він його покращений варіант з кращими даними. Ляпи два матчі підряд точно не повторюються, і їх взагалі мало в критичні моменти, як правило тільки якщо команда вже розвалилась, можуть зайвий пропустити. На наступну гру завжди 100% концентрації. Справжній максимум Трубіна ще незрозумілий, у нього захист такий, що лажає так, що важко виправити.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740150 вiд 2026-01-29 11:41:54А я глянув післяматчеве бліц-інтервью Трубіна, і мені сподобалося, чувак має здорову менталку. Кор? Чи вже забивали так? Толік є: та де? Це вперше, мені тіки 24 роки, крезі, каже.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740149 вiд 2026-01-29 11:38:31Саба після невимушених помилок щось бубнить собі під ніс, одне і те саме. Видно психолог попрацював і якір встановив.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740148 вiд 2026-01-29 11:34:57sk № 1740146 вiд 2026-01-29 11:24:00 Провалу можна не дочекатись, дуже важливо, якщо вдалося на чужій подачі дожити до свого третього удару не зробити якийсь ляп, граючи ризиковано. Краще хай Саба набере своїх невимушених помилок, може це її трохи розгервує.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740147 вiд 2026-01-29 11:25:02не теніспобачив відос коли куртуа підійшов і обняв трубінамолодець. я куртуа вважав (майже) підарасом… ні. він підарас «не до кінця» :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740146 вiд 2026-01-29 11:24:00тенісрізниця у тому що удари по 120 км-г саба б'є косо (мало хто з жінок так може), удари еліни з такою ж швидкістю - по центруот гауф не могла нормально ті потужні удари назад повертати. саба - можеперша подача у саби 185+, і дуже багато проходитьдругі подачі еліна нормально приймає і частіше виграє…у саби точно буде ментальний провал. у грі проти марти з 3-0 стало 3-3 коли саба з 15ти розіграшів програла 14…був шанс у еліни робити брейк в першому ж геймі - не вийшло… потрібно тримати свою подачу і чекати провал саби
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740145 вiд 2026-01-29 11:21:19 PEPSI (Merkury) № 1740142 вiд 2026-01-29 11:12:00 На жаль добре грати тут замало, виграти у тако суперниці можна лише, якщо буде нуль невимушених помилок. Одна така помилка, і Саба чіпляється за кожен наступний поінт, і виграє очко і на своїй подачі, і може виграти і на чужій.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740144 вiд 2026-01-29 11:21:19тепер Трубін точно номер 1 у збірній. Лунін курить бамбук і має номер 2.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740143 вiд 2026-01-29 11:16:38радий за Трубіна. приємно.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740142 вiд 2026-01-29 11:12:00Еліна добре грає. Але різниця у фізиці і габаритах катастрофічна. Тут треба якийсь фугас :-)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740141 вiд 2026-01-29 11:09:27ProstoVlizPobalakaty№ 1740138при 3-1 15-30 - аналогічний момент був. знову після удару почала кричати ай-йа-йай. хоча м'яч був у грі. суддя не зупинила розіграш. еліна простий м'яч в сітку вдарила…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740140 вiд 2026-01-29 11:02:33"Кіпрський «Аріс» з Лімасолу оголосив про відхід з клубу 29-річного українського півзахисника Віктора Коваленка. З екс-гравцем збірної України кіпріоти домовилися про дострокове розірвання контракту за взаємною згодою сторін. " хто ще помне такого гравця, основного у Шеви в збірній
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740139 вiд 2026-01-29 11:01:32про теніс прикольно дивитись такий матч - тендітна дівчинка Еліна з Одеси проти Бульбозавра якогось гермафродитного, мужлана. Еліна, як і Марта, намагається поцілити у мордяку Бульбозавру, коли підходить до сітки. При різних варіантах куди вдарити - цілять у мордяку, хоча перед тобою увесь корт вільний. Бульбозавр це зрозумів. Видно. Відмахнувся ракеткою і криво посміхнувся. А ще ця дура каптопляна вийшла грати у довгих сережках., що явно незручно. Бабки не пахнуть.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740138 вiд 2026-01-29 11:01:00Ого, Саба отримала програний повний за надто довгий крик при ударі, не дозволене «ааааа», а якесь «ааааайаа» видала, суддя сказала, що це вже перешкода для Світоліної зробити вдалий удар у відповідь.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740137 вiд 2026-01-29 10:59:55тенісяк я і казав - бульбадура почала кричати від самого початку. камон, ай і т. п…в принципі це її стильзараз суддя зупинила розіграш і присудила що бульбадура його програла. тому що занад-то довго кричала після свого удару. хоча м'яч залишався у гріза правилами ти не можеш заважати супернику, в тому числі і голосом. крикнув коротко при ударі - і мовчи…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740136 вiд 2026-01-29 10:52:19Еліна могла виграти першу ж подачу Саби, на жаль при 0-15 зробила невимушену помилку в аут, а при 15-40 Саба включила термінатора і почала вигравати все в два удари.