🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2720.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

пионЭр [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642252 вiд 2022-07-29 00:20:00

В номінації гондон року достроково перемагає Вокса с дописом чмут-дитина

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642251 вiд 2022-07-28 23:31:16

пробегавший
в„– 1642248

нeрвoвi ви пoрoхoбoти :) pork barrel spending цe звичaйнe явищe в пoл iтицi. трeбa тo рoзумiти i спoкiйнo припиняти.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642250 вiд 2022-07-28 23:29:19

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1642249

скiл ьки пo тoму мoсту тaнкiв прoїхaл o?

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642249 вiд 2022-07-28 22:39:03

пробегавший
в„– 1642248
РґРѕСЂРѕРіРё РґР° …

СЏ РїСЂРѕ РїРѕР» РѕРІРёРЅСѓ запорізького моста РІР¶Рµ росзказував? СЏРєРёР№ попмезно РІС–РґРєСЂРёРІ Зел СЊС† РІ РіСЂСѓРґРЅС– Р·Р° «РїСЂРѕРіСЂР°РјРѕСЋ» Вел РёРєРѕРіРѕ_будівництва. Так РѕС‚ РЅР° РЅСЊРѕРј РІР¶Рµ асфал СЊС‚ зійшов, СЃРІСЊРѕ, поїхав остаточно, С…РІРёР» С– РІ РєРѕР» С–РЅРѕ :(
йобані тварі, навіть спиздить нормал ьно, без л ажі, неможуть.
РџС–РІ СЂРѕРєСѓ РЅРµ постояв …

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642248 вiд 2022-07-28 21:52:29

2Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1642243
Тсс, не зл якай Періекта. Він зараз розтл умачить, что не фсьо так однозначно и дорогі — це гол овна наша зброя.))

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642247 вiд 2022-07-28 21:51:08

Бл ять, та РФ теж офіційно не нападал а, хул є :)
Просто операція.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642246 вiд 2022-07-28 21:49:44

Sauron
в„– 1642245
---
А за шо? Біл орусь офіційно не нападал а на УА.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642245 вiд 2022-07-28 21:47:10

Єбать, біл оруські кл уби не бул и викинуті з єврокубків.
РЇРє??

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642244 вiд 2022-07-28 21:42:43

Sauron
в„– 1642239 РІiРґ 2022-07-28 19:38:46

насправдi- так. РІСЃi останнi «Р±Р» РѕРєРё» /РјРѕРґРёС„iкацii С„16 придатнi РґР» СЏ широкого спектру атаки РЅР° наземнi С†iР» i. питання РґРѕ Р·Р±СЂРѕi - СЏРєР° саме Р±СѓРґРµ? РјРѕР¶Р» РёРІРѕ - вистачить РґСЂРѕРЅiРІ? Р° РґР» СЏ парасол СЊРєРё над РєСЂР°iРЅРѕСЋ - вистачить С„16. i
скiл ьки коштуэ година пол ьоту ф16? бомби - переробл енi старi бомби з gps пакетом - не так дорого, ал е все ж таки. стел л с-ракети - дорого/дуже дорого. механики/аеродроми/радарне забезпечення? awacs?

з а10 у Штатах довго та скл адна iсторiя. його вже багато разiв намагал ися взагал i зняти iз озброэння. ал е година пол ьоту дешева, маэ добрий PR (саме так - красиво стрiл яэ iз гармати на пол iгонах). при тому що air force самi хочуть десь 20% фл оту вивести iз боэготовностi. сенат проти. я не дуже знаю чому саме.
взагал i, поява a10 чи f16 - буде знаковою подiэю.
ф15/18 дуже дорого, ал е хто знаэ?

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642243 вiд 2022-07-28 21:40:02

в„– 1642241
опять прокл яті порохоботи недають Зе-команді нормал ьно працювать.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642242 вiд 2022-07-28 21:37:02

Sauron
в„– 1642239
та краще одразу Томагавк, чого уж там.
Чмут вроде нормал ьний, ал е за розвитком дитина-дитиной

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642241 вiд 2022-07-28 20:40:45

Sofiya Fedyna
6 РіРѕРґ В·
Товариство, мені хочеться кричати!!! І бити сл уг по руках!
РЈ бюджетному законопроекті РїСЂРѕ газ С– тепл опостачання #7429 СЃСЊРѕРіРѕРґРЅС– зранку раптово Р·КјСЏРІРёР» ася цікава правка 🤬, СЏРєР° передбачає, що кошти субвенцій місцевим бюджетам РјРѕР¶РЅР° Р±СѓРґРµ витрачати РЅР° РґРѕСЂРѕРіРё…
Нагадаю, що
❌Зараз Р· РѕРіР» СЏРґСѓ РЅР° воєнний стан РґС–С” РЅРѕСЂРјР°, що РЈРЎР† зал ишки РїРѕ субвенціям місцевим бюджетам (СЃРѕС†-економ С– інше) можуть бути використані Р›ИРЁР• РЅР° потреби пов’язані Р· РІС–Р№РЅРѕСЋ та безпекою - фінансування РўР Рћ, забезпечення житл РѕРј пересел енців С– С‚. Рґ.
Тобто сл угам пл ювати на питання державної безпеки, забезпечення військових, допомоги пересел енцям, та інших заходів загал ьної мобіл ізації
Їм РіРѕР» РѕРІРЅРµ РІРєР» ючитися РІ дерибан РјС–Р» СЊСЏСЂРґС–РІ гривень…
РћР№, Р° то там ініціатор правки??? РўРѕР№ самий нардеп, СЏРєРёР№ написав РЅР° мене С– Маруся Р—РІС–СЂРѕР±С–Р№ РґРѕРЅРѕСЃ РІ РґР±СЂ, той самий, СЏРєРёР№ напідпитку спричинив дтп С– тихенько тікав РІ Р» С–СЃ, той самий СЏРєРёР№ пропонував хабар правоохоронцям…
П. с. хочу нагадати, що так само раніше здерибанил и ковідний фонд, і переконувал и нас, що ковід найкраще л ікується асфал ьтом
Так от, асфал ьт і дороги не зупинять танки, не прикриють від ракетних обстріл ів.

Шубин [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642240 вiд 2022-07-28 20:19:10

рџ? ‚РћСЂ РґРЅСЏ: Фанаты турецкого РєР» СѓР±Р° В «Р¤РµРЅРµСЂР±Р°С…че», который вчера проиграл киевскому В «Р”инамо», РЅРµ СЃРјРёСЂРёР» РёСЃСЊ СЃ проигрышем своей команды Рё атаковал Рё инсту В «Р”инамо» постами РІ поддержку путина Рё СЂРѕСЃСЃРёРё.

РќРѕ тол СЊРєРѕ турки немного ошибл РёСЃСЊ Рё устроил Рё патриотический С…РѕР» ивар РІ инстаграмме РјРѕСЃРєРѕРІСЃРєРѕРіРѕ В «Р”инамо»

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642239 вiд 2022-07-28 19:38:46

Чмут сказав, що нам важл ивий бюджет й найкращій варіант - F-16, тому що універсал ьний.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642238 вiд 2022-07-28 19:26:31

В нашей войне нам как раз очень нужны Бородавочники. Супер мощный и эффективный, живучий штурмовик. Каким бы старым он не казал ся. Не зря амеры не выводят его из строя. Ему нет замены. Но нужны так же и истребител и. F-15. Не путать с F-16. Пятнашка - самол ет дл я завоевания господства в воздухе.
Шестнадцатые - тоже хорошо. РќР° безрыбье… Р» егкий универсал. РќР° равных СЃ мигарями Рё сушками РІ воздушном Р±РѕСЋ, РЅРѕ может Рё побомбить немного Рё даже поштурмовать, РЅРѕ РЅРµ РІ сравнении СЃ Бородавочником..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642237 вiд 2022-07-28 19:26:19

В нашей войне нам как раз очень нужны Бородавочники. Супер мощный и эффективный, живучий штурмовик. Каким бы старым он не казал ся. Не зря амеры не выводят его из строя. Ему нет замены. Но нужны так же и истребител и. F-15. Не путать с F-16. Пятнашка - самол ет дл я завоевания господства в воздухе.
Шестнадцатые - тоже хорошо. РќР° безрыбье… Р» егкий универсал. РќР° равных СЃ мигарями Рё сушками РІ воздушном Р±РѕСЋ, РЅРѕ может Рё побомбить немного Рё даже поштурмовать, РЅРѕ РЅРµ РІ сравнении СЃ Бородавочником..

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642236 вiд 2022-07-28 18:14:46

Геть
в„– 1642231
ні, питання бул о риторичне :(

"На Винничине поп УПЦ МП накинул ся с крестом на священника УПЦ
Произошл о все это во время похорон украинского военного. "
а от цікаво, в честь сьгоднішньої дати. Отам пару тижнів назад Епіфаній писав л иста на кабмін, де просив шось з Лаври під богосл ужіння. Зел ені віряни моськовськго патріархату шось відповіл и? чи мовчки проігнорувал и як зазвичай :(

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642235 вiд 2022-07-28 18:02:19

sk (здал еку…)
в„– 1642233

та дрони добре, що всі так багато дають, ал е я чомусь весь час то тим, то іншим збираю гроші на дрони тактичного рівня. причому закуповуються цивіл ьні, а вони нестійкі до реб і втрачаються постійно.

про ппо, яке охороняє біл ий дім … ну, добре, ал е нам потрібні кіл ькості цього озброєння. не 2-3 установки.

бо ніби багато дають, ал е по крапл ині, по крапл ині.

а ще й не забувай врахувати, що якщо систем купа, ал е різних і кожної - по кіл ька штук, то як персонал навчати? по сто чол овік на кожну? чи тисячу - на всі?
а л огістика? а ремонти різних систем?

та, добре, що хоч так допомагають, бо без цього бул и б бої на вул ицях києва.

ал е нинішній рівень - необхідний, ал е недостатній. і
пояснення цьому, гарного дл я нас, нема

Акела [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642234 вiд 2022-07-28 17:56:07

РЎРІС–Р¶РёР№ РґРѕРїРёСЃ Р РёР±РЅРёРєРѕРІР°))) https://www.unian.net/russianworld/vasiliy-rybnikov-novoe-fotosessiya-putina-dlya-zhurnala-eritreya-segodnya-novosti-rossii-11920224.html?fbclid=IwAR1ct9O2MsIQ6lr8qWr_9nBYnG2K_jeqvxrGvdFqtEb1SY1inlzmnO-1SGA

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642233 вiд 2022-07-28 17:39:07

торео
в„– 1642230
звичайно що ми віримо у краще
в нових поставках і дрони фенікс-гости - це а-л я хаймарс
і системи ппо тактичні від норвегів, хтось десь казав що біл ий дім такі охороняють
потроху нам дають «С–нструменти» 4-РіРѕ РїРѕРєРѕР» С–РЅРЅСЏ
думаю що й давнішні повідомл ення що пентагон діл иться з нами розвід-даними в реал ьному часі
РЅРµ пам'ятаю чи Р±СѓР» Рё РїРѕРІС–РґРѕРјР» ення що нам екскал С–Р±СѓСЂРё дають РґР» СЏ 155РјРј арти… ал Рµ це теж непоганий «С–нструмент» Сѓ РІС–Р№РЅС– РЅРѕРІРѕРіРѕ РїРѕРєРѕР» С–РЅРЅСЏ…

Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642232 вiд 2022-07-28 17:34:21

2 Nycolas
в„– 1642220

Антонівський мiсть пiсл я тестових вправ таки зал учено до л ав їх ППО

рукал iцо

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642231 вiд 2022-07-28 17:29:52

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1642218 РІiРґ 2022-07-28 15:29:37

ти маєш сумніви?))
Радий, що Зал ужного опл есками зустріл и, ал е л ячно, бо ППО 100% ракет не перехопл ює. Вже не кажучи про решту уряду. Вертикал і відбудувати потім бул о б дуже важко.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642230 вiд 2022-07-28 17:28:36

sk (здал еку…)
в„– 1642228

ну ракети, да

а що заважає збіл ьшити постачання сау? безпіл отників?

ми ж розуміємо, що потрібно вже навчати наших піл отів л ітати на ф16. не на бородавочниках, бо ще і шармани нам запропонують

все одно ж рано чи пізно л ітаки потрібно буде давати. так чому пізно?

нам потрібно інтегрувати ел ементи війни 4 покол іння (в технол огічному відношенні). воювати війну 3 покол іння, як ми це робимо зараз, дл я нас проти росії - це важкий шл ях, бо зал іза і л юдей у росіян набагато біл ьше, ніж у нас. в рази.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642229 вiд 2022-07-28 17:18:16

натал ия базичева:

В «РЈ питанні постачання Р·Р±СЂРѕС— Україні Вашингтон поводиться так, РЅС–Р±Рё РњРѕСЃРєРІР° має СЃРёР» ьнішу армію С– Р±С–Р» ьшу економіку, РЅС–Р¶ Америка, дорікає Сѓ СЃРІРѕС—Р№ статті РґР» СЏ Washington Post РІС–Р№СЃСЊРєРѕРІРёР№ історик С– письменник Макс Бут.

Р’С–РЅ зауважує, що HIMARS СЃРёР» СЊРЅРѕ Р·РјС–РЅРёР» Рё характер РІС–Р№РЅРё, С– В «СЏРєС‰Рѕ Україна здатна так ефективно вести Р±С–Р№ Р» ише Р· 12 установками HIMARS, уявіть, РЅР° що РІРѕРЅР° Р±СѓРґРµ здатна, якщо такої Р·Р±СЂРѕС— Р±СѓРґРµ РЅР° десяток Р±С–Р» ьше С– РІРѕРЅР° Р±СѓРґРµ озброєна ракетами ATACMS, СЏРєС– РІ чотири рази Р·Р±С–Р» ьшать радіус РґС–С—В».

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642228 вiд 2022-07-28 16:28:36

Ukraine is burning through guided artillery rockets to great effect, but even with tens of thousands stockpiled, the U. S. could find its supply under pressure.
https://www.thedrive.com/the-war-zone/are-there-enough-guided-rockets-for-himars-to-keep-up-with-ukraine-war-demand?utm_source=pocket_mylist
---------
досить розгорнуто РїСЂРѕ те що швидкість виробництва ракет РјРѕР¶Рµ РЅРµ встигнути Р·Р° швидкістю «РІРёРєРѕСЂРёСЃС‚ання» тих ракет РЅР° РїРѕР» С– Р±РѕСЋ
зал п в 6 ракет - один мл н баксів
є вдосконал ені версії що стріл яють в 2 рази довше
сподіваюсь РІРѕРЅРё РґРѕ нас доїдуть…

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642227 вiд 2022-07-28 16:12:23

Thread рџ§µan update on Russia's рџ‡·рџ‡єBoP accounts in 2q2022 that supports a lot of our expectations: Russia is swimming in cash, imports have contracted, but there are signs of Russia adapting. China and India are buying Russian oil, and Russian banks are accumulating money abroad
https://twitter.com/elinaribakova/status/1552629287819399168
-----------
пишуть що Р· С…СѓР№Р» Рѕ-економікою (принаймні Р· бабл РѕРј експорт-С–РјРїРѕСЂС‚) - РІСЃРµ РІ шокол аді…

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642226 вiд 2022-07-28 16:09:12

sk (здал еку…)
в„– 1642225
там же у берези:

«PS Кстати, РІРѕ время этого СЃР±РѕСЂР° был Р° воздушная тревога. Р? никто РёР· зал Р° Р’Р  РЅРµ вышел. Это РІСЃРµ, что РЅСѓР¶РЅРѕ нам знать РїСЂРѕ понимание ответственности Сѓ руководства Украины.»

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642225 вiд 2022-07-28 16:05:32

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1642218
СЏ сподіваюсь РєРѕР» Рё звучить тривога то ніхто РІ зал С– РІСЂ сидіти РЅРµ Р±СѓРґРµ…
іскандерам з біл арусі л етіти, думаю, хвил ин 10-15
кал ібрам Р· чорного РјРѕСЂСЏ - ще Р±С–Р» ьше…

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642224 вiд 2022-07-28 16:03:11

Тимчасовий повірений у справах Росії в Литві Сергєй Рябоконь заявив, що передав ноту МЗС Литви через намір л итовського банку, який обсл уговує весь кал інінградський транзит, 1 вересня припинити проводити банківські операції з Росією.
---------
Р» итовці натякають що РЅР° СѓСЃСЏРєРёР№ хитрий-С…СѓР№ (євро-бюрократію), С” інший «С–нструмент» …

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642223 вiд 2022-07-28 15:56:29

Або принаймні оці 3 штуки німецьких МЛРС на гусенічному ходу, які вже надані. Вони теж стріл яють GPS снарядами

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642222 вiд 2022-07-28 15:55:07

Насправді, якби у нас бул и Урагани чи Смерчі, то можна бул о періодично пол ивати вїзд на міст з л івого берега. Я подививсь на мапу нащі позиції десь кіл ометрів 35-45 від Антонівського мосту.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642221 вiд 2022-07-28 15:36:28

Sauron
в„– 1642217
ну тут або - або. Нема ал ьтернативи.
або кацапів рано чи пізно признають терористом (пишуть спонсором, бо прямо терористом якби не можуть) і потихеньку згортають з ними л авочку по співпраці
або вони зл ітають з катушок, добивають нас, і йдуть дал і.
На теперішньому пол ітично-емоційному розвитку насел ення кацапії третього варіанта бути просто не може. Вони вже самі не зупиняться.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642220 вiд 2022-07-28 15:34:27

Роботи ведуться з катерів під спорудою, понтонний міст кріпл ять до пал ь Антонівського, інформує Цапл ієнко.

Російські окупанти в Херсоні почал и будувати переправу під Антонівським мостом, який буде прикриттям. Про це повідомив військор Андрій Цапл ієнко.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642219 вiд 2022-07-28 15:30:01

Штурм став 2-м в Австрії (за різницею м'ячів).
Мабуть, ДК-Штурм - рівна пара (враховуючи наші пробл еми).

55 - Red Bull Salzburg
37 - Sturm Graz
37 - Wolfsberger AC
33 - Austria Wien
31 - Rapid Wien

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642218 вiд 2022-07-28 15:29:37

Береза пише:
«РЎРµРіРѕРґРЅСЏ наша мудрая РІР» асть собрал Р° РІ Р’Р  РІСЃРµ руководство страны – РѕС‚ Рё РґРѕ, РІ честь Дня государственности. Собрал Рё всех РІ РѕРґРЅРѕРј помещении. Это РїРѕСЃР» Рµ утреннего обстрел Р° Украины Р±РѕР» ее чем 20-тью ракетами. РЈРј есть? Рђ есл Рё Р±С‹ РїСЂРёР» етел Рѕ? Р? Р» Рё это такой вариант пойти РЅР° выборы? Причина СЃР±РѕСЂР° всех РІ РѕРґРЅРѕРј помещении - это информационный РїРѕРІРѕРґ.»

реал ьно дебіл и?

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642217 вiд 2022-07-28 15:18:55

Хоча навіть якщо це був би тіл ьки газ.
Країна-спонсор тероризму - це пизда.
Будуть автоматичні санкції на кожного, хто має економічні стосунки с ними.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642216 вiд 2022-07-28 15:17:11

sk (здал еку…)
в„– 1642215

Прямо зараз задовол ьнил и забаганку AirBus та дозвол ил и імпорт руснявого титану.
А на сіл ьгосп продукцію та добрива навіть і не бул о санкцій.

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642215 вiд 2022-07-28 15:14:35

Sauron
в„– 1642213
РєСЂС–Рј нафти-Р№-газу майже нічого Сѓ РЅРёС… європа Р№ РЅРµ РєСѓРїСѓС”…
можл иво десь йдуть підкил имні переговори. тому це просто засвідчення переговорної позиції
СЏРє, РјРѕР¶Р» РёРІРѕ, С– СЂС–Р·РєРµ Р·Р±С–Р» ьення озброєння РІС–Рґ німців РґРѕ нас, якраз РїС–СЃР» СЏ того СЏРє С…СѓР№Р» остан сказав що Р±СѓРґРµ «РїРѕ-РјС–РЅС–РјСѓРјСѓ» качати газ РІ європу…
РІРёРґРЅРѕ Р±СѓР» Рё РґРѕРјРѕРІР» еності, С– РјРё можемо «Р·РґРѕРіР°РґР°С‚РёСЃСЊ» тіл СЊРєРё РєРѕР» Рё СЏРєСЃСЊ країна «Р·РЅРµРЅР°С†СЊРєР°» СЂС–Р·РєРѕ Р·РјС–РЅСЋС” СЃРІРѕСЋ позицію…

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642214 вiд 2022-07-28 14:32:14

https://www.theguardian.com/cities/2019/feb/26/what-caused-the-genoa-morandi-bridge-collapse-and-the-end-of-an-italian-national-myth

Про міст у Генуї, який впав у 2018му році

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1642213 вiд 2022-07-28 14:16:06

Не вірю, що до цього дійде.
Якщо це зробл ять, то сил ьно посваряться з ЄС, який не може відмовитись від багатьох товарів. :(


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.