🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 273.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740135 вiд 2026-01-29 10:49:57

теніс
в мельбурні з +45 одразу на +22
аналітєги писали що холодна погода на руку еліні. типу м'яч повільніше летить
хз. показали статистику. швидкість форхендів на ао-2026 по 120 км-г у обох
еліна рік назад почала грати новою ракеткою, і швидкість її ударів збільшилась суттєво

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740134 вiд 2026-01-29 10:15:14

ну а шо, Вінісіус вам захищастись буде, чи Мбапе? нах воно їм надо.
«нє царскоє ето дєло»

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740133 вiд 2026-01-29 10:09:21

sk
№ 1740131
«підтоплював» за Реал, був у розпачі :)

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740132 вiд 2026-01-29 10:07:44

https://x.com/InformGlorious2/status/2016645537726972399?s=20
гол трубіна з іншого ракурсу
мінімум три гравці реалу «курили бамбук». з урахуванням того що 2 вилучення, трубін в штрафній…
на останню атаку в штрафній реалу гравців бенфіки в 2 рази більше…

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740131 вiд 2026-01-29 10:00:15

https://x.com/vespadoeliseu/status/2016646877110771893?s=20
студія, коли трубін забив
запитання: які пігулки приймає анрі? :)

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740130 вiд 2026-01-29 09:41:52

Journalist: “Was the team tired? ”

José Mourinho: “Tired? A father who works all day and comes home with 50 dollars is tired. Not us. ”
-------
молодець
згадується «ниття» тенісистів на довгий сезон і багато матчів…
і ніхто з них не жаліється коли літає грати виставкові турніри за додаткове бабло

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740129 вiд 2026-01-29 09:40:27

klirik
№ 1740125

просто вчора було наше повідомлення про роботу діп-страйків по аеродромах, то я подумав що це «продовження дискусії»
https://t.me/SBUkr/16662

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740128 вiд 2026-01-29 09:38:52

klirik
№ 1740125

бля. ок. відкрив зранку х-уйітер глянути новини…
ну добре що так
з трампом можна б-яку хуй-ню написати і +- можна вгадати що він там учудить
так би мовити у перед-чутті морозів і підготовки до нових ракетних атак

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740127 вiд 2026-01-29 09:36:14

теніс
так, все хуй-ня. через годину еліна - бульбодура
виглядає наче шанси еліни, як «нещасної» бенфіки, яка ледве третя в чемпіонаті португалії, перемогти реал у лч
але, виявляється, що все можна…
----------
видно всі спонсори подивились що бульба-дура починила мізки, стабільно перша в рейтингу без шансів для інших - і з цього року зрбили цілий флеш-моб з контрактами
і гуччі і авіакомпанія саудівської аравії, якісь «кольца-браслєти» хз від якого бренду…
вона ще з найк хотіла злізти, тому що найк, наприклад, робив кастомні наряди для серени-шарапової. а вона виступає в тому що й «всі» …

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740126 вiд 2026-01-29 09:24:20

2sk (здалеку…)
№ 1740122
вчора наші збили су-30 і су-34, але над Чорним морем, а не на аеродромі..

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740125 вiд 2026-01-29 09:17:57

sk
№ 1740118

Як легко зараз маніпулювати суспільством.
Нічо такого Трамп останнім часом не писав. Це хтось заскріншотів його пост за червень 2025 після нашої операції Павутиння, і подає наче це свіже.
Класичний приклад розбурхування накрученої громади. Кацапські тролі не зря свій хліб їдять.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740124 вiд 2026-01-29 09:09:20

ProstoVlizPobalakaty
№ 1740102

з приводу червоної реалу - ок. мільйон нюансів
раніше наче так можна було
фактично ж «випускання» м'яча з рук - це ввод його в гру
тим більше трубін випускав м'яч, по-моєму, за межами штрафної…
ну гарно що все гарно закінчилось
------
цікаво що в підтрибунному приміщенні на флеш і-вью трубін моура називє «містер». чи це всі гравці так його називають?
чи сам моур коли приходить в команду каже: називайте мене Царь!, ой, нє, сука, ми ж в європі, Містер, просто Містер!!!

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740123 вiд 2026-01-29 09:06:16

моур після гри:
«When I made the last changes, I was told [that] is enough, so let's close the door… Then they tell me we need one more goal, but I cannot make more changes.»
----------
виглядало дійсно, так що бенфіка робила «автобус» останні 30 хв
я і сам не зрозумів коли моур почав махати руками щоб всі йшли вперед, явно на когось вказував хто повинен відійти назад… потім коментатори сказали що потрібен один гол щоб зайти в топ-24

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740122 вiд 2026-01-29 09:00:52

такс. новості міровой закуліси…
трамп хуйлу подзвонив. хуйло жалілось що україна атакує airfields і воно буде мстіть
--------
не коментуючи цей йєбанаріум
можливо є якісь домовленості про які не пишуть?
от дуже давно нічого не прилітало по нпз
і хуйлостан відновлює експорт бензину-дизелю…
прогноз погоди на пару градусів погіршися на вихідні…
при чому -20 та ниже десь так з тиждень буде триматись…

sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740121 вiд 2026-01-29 08:33:17

Прикол що ман-сіті 8 а реал 9й
Нічия реалу і сіті на 9му
І тут шляхи мауріньо та гвардьоли перекинулись)

sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740120 вiд 2026-01-29 08:28:36

Про реал
4 голи пропустили, це ще карма за те що на луніна наїжджали
Да, плей офф реал - бенфіка з проходом далі португальців - було б взагалі епічно

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740119 вiд 2026-01-29 08:28:15

OlegSh
№ 1740116 вiд 2026-01-29 06:35:47

Ну не поспіль, а 3 перемоги за 4 гри, передостанню гру вони програли. Щодо останнього навісу, логіка нападників Реала зрозуміла, але при 2 вилученнях вона не працює, у суперника подвійна чисельна перевага, шанс вибити м'яч падає катастрофічно, навіть зважаючи, що на двох нападників Реала здається дійсно два гравці Бенфіки залишились десь біля центру, бо біля воріт їх не було.

sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740118 вiд 2026-01-29 08:26:29

Трамп пише що розмовляло з хуйло
Хуйло жалілося що ми атакували його військові аеродроми, і воно буде мстіть…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740117 вiд 2026-01-29 06:47:33

Під час навісу в штрафній було лише 4 гравця Реалу. Так, в них було два вилучення, але все рівно це ж 8 польових гравців, і половина з них забила болт на захист. Дуже підозріло

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740116 вiд 2026-01-29 06:35:47

Трубін після гри сказав, що це його перший. І він нiколи не тренувався забивати. Каже уявіть собі що було б якби я тренувався :-) Цікаво, що перші 4 гри Бенфіка програла. А потім три перемоги поспіль: Аякс, Ювентус, Реал й на тоненького вийшли. Ще й Марсель останню гру програв 0:3. Програв би 0:1 то напевне вийшов би Марсель. З голом Тpубіна на останніх секундах такого камбеку мабуть ніколи й не було.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740115 вiд 2026-01-29 04:05:35

Багато хто пишуть, що це найкраща розв'язка матчу що вони бачили в історії.
А найбільш єбанутим фактом є те, що гравці Бенфіки тягнули час ще за 30 секунд до гольової вирішальної атаки. Вони думали, що проходять далі, але раптово з'ясувалось, що треба ще один гол і тому терміново довелось творити диво.
Цей новий формат - це якесь божевілля. В гарному сенсі.

berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740114 вiд 2026-01-29 02:57:04

ProstoVlizPobalakaty
1740113
Ну, з таблиці їм гол забити було важливіше, ніж не пропустити.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740113 вiд 2026-01-29 02:22:23

Цікаво, яке є пояснення тому, що Реал захищався в п'ять польових проти восьми чи дев'яти суперників (не дуже ясно де два гравці Бенфіки, їх на видно на загальному плані при подачі). Ну шостий гравець Реалу перекривав траєкторію, а що робили двоє за спиною у гравця, що подавав? Гол хотіли забити, якби партнери м'яч на них вибили?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740112 вiд 2026-01-29 00:48:42

Дортмунд і Леркузен також розведут..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740111 вiд 2026-01-29 00:44:08

Псж підсунут Монако, а Нукаслу Карабах..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740110 вiд 2026-01-29 00:41:43

І Будяглимп -Реал..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740109 вiд 2026-01-29 00:40:46

зрозуміло, що буде Бенфіка-Інтер

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740108 вiд 2026-01-29 00:28:35

Буде жереб завтра - сказав Скічко. Отже побачимо.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740107 вiд 2026-01-29 00:23:09

Бенфіка виходить знову ж таки на Реал або на Інтер. Я дуже здивуюсь, якщо Трубін залишиться ще на рік в Португалії. Всю цю ЛЧ у нього був настільки пиздуватий набір захисників, що навіть тягнути на собі команду не виходило, вони привозили у своїх воріт щось таке, що воротарю практично виправити неможливо, починаючи з першої гри. Але закінчився цей груповий турнір ось таким везінням.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740106 вiд 2026-01-29 00:21:16

у топ 8 ЛЧ 5 команд з АПЛ

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740105 вiд 2026-01-29 00:20:04

Вболівав сьогодні за Бодю та Беню.
. і вони вдвох створили два маленьких дива.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740104 вiд 2026-01-29 00:14:58

Гол Трубіна
https://x.com/xyz_ic/status/2016633480034013693?s=20

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740103 вiд 2026-01-29 00:14:28

глянув гол - прикольно
я по лайву бачив шо Бенфіка по переду і за логікою повинна була б відбиватись, а тут гол Трубіна. Тепер зрозумів шо їм ще один гол був потрібен для проходу.
Ну шо, респект Моуру. Шось вміє.
а Реал як не сіда, а всє в музиканти крім Мбапе нічого не має.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740102 вiд 2026-01-29 00:13:24

sk
№ 1740098 вiд 2026-01-29 00:07:32

В сучасних правилах є пояснення, що випущений з рук голкіпера м'яч для удара ногою нападник не має права грати у повітрі, поки він падає, бо це травмонебезпечно. Раніше було можна.

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740101 вiд 2026-01-29 00:10:29

Я Бенфіку дивився весь матч. І Судаков грав добре, але гол Трубіна на 90+8 - це бляха взагалі щось! @! Зі штрафного головою

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740100 вiд 2026-01-29 00:09:33

С игры.. пошел вперед..

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740099 вiд 2026-01-29 00:08:36

Остання атака. Моур руками показав щоб всі йшли в штрафну, останній навіс зі штрафного

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740098 вiд 2026-01-29 00:07:32

І той гол затащив бенфіку в топ24
За хвилину до того турбіну зробив червону реальцю (стрьомний момент, я вважаю що нападник так може грати)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740097 вiд 2026-01-29 00:06:11

а як Трубін гол забив? :)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1740096 вiд 2026-01-29 00:04:45

Бенфіка проходить далі завдяки цьому голу.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.