Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740055 вiд 2026-01-28 16:20:37І що там пінгвін забув? https://www.facebook.com/share/r/187cEbqc2N/
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740054 вiд 2026-01-28 15:57:26поки трамп грається в своїй «пісочниці»макрон туди недавно злітав. наче писали що супер-успіхів не досягнуто, але китай погодився 150 ейр-басів купити… вітання штатам і боїнгу, поки трамп вводить тарифи--------British Prime Minister Keir Starmer has arrived in Beijing, marking the first visit to China by a UK Prime Minister in 8 years.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740053 вiд 2026-01-28 15:51:42тенісще 5 копсаба всі матчі грала вдень, в жару. пів-фінали і фінал - ввечері. можливо це еліні допоможе. проти коко грали з закритим дахом ввечері
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740052 вiд 2026-01-28 15:51:40Еліна Михайлівна одна з двох найстарших на турнірі. Хто там на мамку батон крошить, га, пісюхи? Упали, віджались!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740051 вiд 2026-01-28 15:40:49Оболонь - Пріштіна. Товарняк. Не могли когось іншого у суперники знайти? Обовязково грати з непризнаними Україною косоварами?
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740050 вiд 2026-01-28 14:37:39саба заточена на максимум 2 удари. Це так. Вона любить швидкі розіграші і крапку. Еліна може спробувати перевести все у довгі розіграші, але питання наскільки Еліни самої вистачить фізично.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740049 вiд 2026-01-28 14:35:27sk № 1740048 над сабою непогано попрацювали, вона останні роки вже не кричить і не зривається, контроль башки покращився, фляга не свистить, як колись. Надія на істерику є, але вона невелика. Еліна зараз на рівні Пегули, Анісімової і Рибакіної. Бульбозавр стоїть трохи вище, бо має кращу фізику і досвід. Згоден з Ґаелем. Грати Еліна вміє, тому треба просто грати і не нервувати. У свою гру. А там як бог дасть. Коко Ґофф зізналась «Еліна змусила мене грати так як їй треба. І я нічого не змогла з цим вдіяти». Отже і Бульбозавра треба змусити. Короче, сабі треба дати за щоку без дозволу. Ось і все :-)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740048 вiд 2026-01-28 13:48:45тенісPEPSI№ 1740047рік назад кіз несподівано вийшла у пів-фінал і далі виграла ао. як саба не матюкалась програючисаба недавно виграла фінал брісбена у марти… нічого марта не змогла зробити. хоча наче найкращий теніс свій показує і її стиль більш «ударний»а саба минулий рік програвала тільки бой-бабам, кіз, рибіще гауф у фіналі рг, але гауф теж сильно подає і б'є (якщо настрій нормальний) …роддік сказав що еліна показує найкращий свій теніс за кар'єру… подивимосьна 80% матч буде «ментальним»- еліна повинна переводити розіграші в 5+ ударів. саба заточена на максимум 2 удари, і далі більша вірогідність помилок- супер-важливо перша подача. вищий % першої - набагато вищі шанси втримати свою подачу- еліна гарно приймає другі подачі. тому максимально повинна використовувати шанси, коли саба буде другі подачі подавативангую що саба почне кричати що дурна на кожному ударі прямо на початку матча
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740047 вiд 2026-01-28 13:31:48еліна - саба буде важко, добре що сама еліна це знає і готується шукати прогалини у грі бульбозавра. Ґаель порадив взагалі розслабитись і видати свій найкращий матч не переживаючи за результат. Грати у теніс, ловити кураж. Кураж - наше всьо. Національна ідея і тисячолітня традиція :-). Пегула - риба. Рівні. Тому треба дивитись.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740046 вiд 2026-01-28 12:31:09бабченко пише що рижий клоун в білому домі повісив свою фотку з хуйлом з анкоріджу…бля… які у нас очікування від цього «лідеру розвиненого світу»?ось зараз гос-дєп офіційно оголошує про початок роботи ради миру… ну там список країн… так би мовити 2/3 країн - це країни «глобального півдня» які дружать з китаєм, точніше у який яйця в тисках у китая…таке собі… що вони можуть запропонувати трампу, чи трамп їм, маючи такий «тягар»?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740045 вiд 2026-01-28 11:35:372 Perfect Stranger№ 1740041Ушу. Цей..
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740044 вiд 2026-01-28 10:15:48до речі, всі вже побачили прогноз погоди на вихідні і далі?2 частина «марлєзонсього балєту»-20 чи менше… і вдень не вище ніж -10…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740043 вiд 2026-01-28 09:01:34теніс у жінок пів-фінали еліна - саба пегула - риба всі дійшли до пів-фіналів не програвши жодного сету у чоловіків алькараз - звєрєв джокович - сінер (виграє сьогодні у шелтона) джоковичу «хтось» допомагає максимально. минуле коло - суперник знявся через травму. він відпочивав. зараз програючи музетті 0-2 по сетах, італієць отримав травму і майже програвши матч, ноле йде далі… і там до титулу «всього нічого». виграти у сінера та алькараза :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740042 вiд 2026-01-28 07:19:45А ще була дуже непогана перукарня на Б. Хмельницького (тоді, звичайно, ще лєніна) - трохи вище ЦУМу та між двома держустановами - Нафтогазом та Вуглепромом ;)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740041 вiд 2026-01-28 07:11:50
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740040 вiд 2026-01-28 07:10:21
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740039 вiд 2026-01-28 07:09:35Batyj № 1740037 oцeй? :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740038 вiд 2026-01-28 06:18:43Племянница президента США Дональда Трампа - Мэри Лия Трамп допустила, что у него может быть болезнь Альцгеймера. Об этом сообщил журнал New York Magazine (NYM). «Иногда кажется, что он совершенно не ориентируется во времени и пространстве», — сказала родственница американского лидера.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740037 вiд 2026-01-28 05:59:24так, була перукарня у напівпідвалі готелю Україна. Я там теж стригся. Можна було під'їхати машиною та стати прямо проти дверей. Стригся у хлопця, потім бачив його, скуповує золото біля ювелірки, коли купони вже пішли. Один раз випадок там був неприємний. Зайшов стригтися, сів. Забігають якісь мужики - всім на підлогу, не рухатися. Схопили в сусідньому кріслі старого з висячими вусами, голили його, заламали руки, повели. Як потім виявилось, видний діяч Руху був. Сидів багато років таборами. Забув прізвище..
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740036 вiд 2026-01-28 02:07:32Про зачіски пам'ятаю, як перукарці Олі, що працювала в салоні на бульварі Шевченка навпроти пам'ятника члєніну, 1979 року притяг польський часопис із фоткою Ґарі Ньюмана. Мені було 17, а їй 22, і, наче, модна така була. Кажу: стрижи під Ґарі. Вона: окей. Весь час то в часопис на Ґарі, то на мене дивилася. Все одно якась «венґерка» вийшла :). Якось не так їх учили в технікумі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740035 вiд 2026-01-28 01:00:53Batyj, непогано. Головне, що можна планувати
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740034 вiд 2026-01-28 00:10:43перейшов на графік - 7 годин без електроенергії, 3 години з електроенергією..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740033 вiд 2026-01-27 23:47:18m1919 № 1739986 Нажаль ні :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740032 вiд 2026-01-27 23:47:10Негрило знає як відкосить. Це вам не те що «бил нєтрєзв, пріношу свої ізвєнєнія» (с)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740031 вiд 2026-01-27 23:36:31Каніє Вест довідку з дурдома показав, вибачайте за антисемітизм, у мене біполярка. https://life.pravda.com.ua/culture/kanye-vest-pereprosiv-za-antisemitski-vislovlyuvannya-ta-poyasniv-prichini-312879/
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740030 вiд 2026-01-27 23:25:08m1919 № 1740028 Там до речі була більш актуальна цитата. «То не твій зуб, то навіть не мій зуб, то їх зуб». Тактика перемовин Трампа :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740029 вiд 2026-01-27 23:19:49"23-річний лівий захисник київського Динамо Костянтин Вівчаренко був запропонований грецькому Панатінаїкосу. Про це повідомляє Gazzetta. gr. Динамівець є одним із варіантів для підсилення флангу захисту греків. "
m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740028 вiд 2026-01-27 23:11:52Как он пайот! Єщьо нємного і я нє смагу єго убіть! (с)https://x.com/i/status/2016220585756385378
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740027 вiд 2026-01-27 23:05:22Проблема в тому, що ні в чому не винна підлога постраждала. Чому б не знайти було бульбозавра і вставити їй ту ракутку в дупу, а потім похуярити нею ж по головешці блядоруській?
m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740026 вiд 2026-01-27 22:55:01- - - - - - - - - -Voxa№ 1740012+1 про венгерку, це видно шось місцеве- - - - - - - - - -Київське.Були венгерка, полька, полубокс. Бокс то було, як у Роналду, так лише малих стригли.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740025 вiд 2026-01-27 22:31:34Вона ж не матюкалась і не істерила на корті, як кацапня їбуча робить. Культурно чемно зайшла за стіну і дала трохи волю емоціям. Молодець, я вважаю.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740024 вiд 2026-01-27 22:30:05В чому взагалі проблема? Ну постукала людина ракеткою від роздрату та розпачу і шо тепер? Шо тут взагалі обсмоктувати? Її ракетка, її нерви, що хоче, то зі своїм майном і робить.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740023 вiд 2026-01-27 22:27:46Єдине, що неправильно зробила Гауфф це не дійшла до роздягальні, а ще краще душової, де точно нема камер. Вона вважала, що якщо вона зайшла за лінію, за якою судячи з усього коридор до роздягалень, то камери їх вже не бачать. Будь-яка людина наодинці має право на невеличку істерику, тим більше в матеріальному виразі це півмільйона. Хтось з вас не розхерячить від безсилля наодинці інструмент, через невдалий підбір якого (ну і свої власні невдалі дії, але самотравмування це вже небезпечне психічне відхилення) отримав півмільйонні збитки?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740022 вiд 2026-01-27 22:19:10sk № 1740021 вiд 2026-01-27 22:14:15 теніс не наїжджайте на коко вона 2 рази грала у фіналах гренд-слем і 2 рази у фіналах вигравала у бульбо-дури! так що вона - «наша» людина! -------------- Ну ок. То треба було їй тоді похуярити тією ракеткою об тупу головешку тої бульбо-дури замість підлоги. Підлога то чим завинила?
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740021 вiд 2026-01-27 22:14:15тенісне наїжджайте на коковона 2 рази грала у фіналах гренд-слем і 2 рази у фіналах вигравала у бульбо-дури!так що вона - «наша» людина!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740020 вiд 2026-01-27 21:56:25klirik № 1740017 вiд 2026-01-27 21:25:33 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1740014 СБУ про неї ролик зробила на 8хв. Вона там навіть через постіль хотіла завербувати нашого військового. От курва. https://t.me/SBUkr/16657 --------------- Їблива сука!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740019 вiд 2026-01-27 21:45:07У нас з «венгерок» були тільки сливи. А ковзани були або дутиші або канади.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740018 вiд 2026-01-27 21:43:35PEPSI (Merkury) № 1739985 вiд 2026-01-27 12:34:33 Коко Ґуфф і нерви. Бідна ракетка. Ракетка повинна подати до суду, я вважаю. ------------------- Якась їбанута негритоска
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740017 вiд 2026-01-27 21:25:33Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1740014СБУ про неї ролик зробила на 8хв.Вона там навіть через постіль хотіла завербувати нашого військового. От курва.https://t.me/SBUkr/16657
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1740016 вiд 2026-01-27 21:21:02https://x.com/AdaetsX/status/2016053790382969285?s=20я хз чому мені х-уйітер підсовує тепер постійно новини як мурманськ-сєвєроморськ «лікують» проблеми з електрикою…зкрутили з корабельних сосен опору леп, вкопали у вічну мерзлоту - і зайєбісь!згадав як знайомий розказував про свій перший місяць в армії за полярним колом. «діди» що демобілізувались отримали «задачу» встановити паркан. зима. задача легка. викопав діру. поставив стовба. залив водою. через годину стовб стоїть «залізо-бетонно»а от весною, коли то все почало танути і валитись, при чому внизу мерзлота, і все що розтануло - купа «гівна» по пояс - воно зверху… і от «молодим» була задача то все «рятувати» …«втарая армія міра» …