🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2759.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640692 вiд 2022-07-12 10:54:44

Several Iranian sources report that Russian President Vladimir Putin will visit #Iran next week
-----------
РѕРіРѕ…
зазвичай С…СѓР№Р» Рѕ РІСЃРёС… РґРѕ себе РІРёРєР» икал Рѕ…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640691 вiд 2022-07-12 10:47:07

sk (здал еку…)
в„– 1640689
----
В цьому контексті цікава думка Ізраїл я. Щось будуть робити з санкціями чи ні?

Нагадаю, що Зел енський вказав РЅР° той факт, що Ізраїл СЊ РґРѕСЃС– РЅРµ запровадив обмежувал СЊРЅРёС… заходів проти Р РѕСЃС–С—. «РЎР°РЅРєС†С–С—. Це РЅРµ РїСЂРѕ гроші, РЅРµ РїСЂРѕ бізнес, це РїСЂРѕ цінності та СЃРїС–Р» СЊРЅСѓ безпеку. РЇРїРѕРЅС–СЏ підтримал Р°, Австрал С–СЏ, РЎРЁРђ, європейські країни. РќР° жал СЊ, РјРё РЅРµ дочекал РёСЃСЏ, РєРѕР» Рё Ізраїл СЊ приєднається РґРѕ санкційного режиму», - зазначив Зел енський.

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640690 вiд 2022-07-12 10:47:05

2sk (здал еку…)
в„– 1640689
Хуйл омтан і іранські дрони— цікаво, у вати пердаки не рвуться на шл яху від анал оговнєт до іранських дронів?

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640689 вiд 2022-07-12 10:36:32

White House: Iran might provide hundreds of drones to Russia.

The White House said on July 11 it has information that Russia is turning to Iran to provide the country with hundreds of unmanned aerial vehicles.
-----------
іран «100 СЂРѕРєС–РІ» РїС–Рґ санкціями, ал Рµ РІРёСЂРѕР±Р» СЏС” РґСЂРѕРЅРё СЏРєРёРјРё РјРѕР¶Рµ РїРѕРґС–Р» итись Р· С…СѓР№Р» останом (РјРѕР¶Р» РёРІРѕ, звичайно, Р· китаю імпортувал Рё РєРѕР» РёСЃСЊ) …

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640688 вiд 2022-07-12 10:33:20

Rep. Victoria Spartz
@RepSpartz
В·
8h
I hope
@JakeSullivan46
handles Kyiv better than Kabul.
Quote Tweet
Andriy Yermak
@AndriyYermak
В· 15h
Spoke to @JakeSullivan46 as part of ongoing dialogue.

Thanked 🇺🇸 for allocating another package of defense aid to 🇺🇦.
Stressed the 🇺🇸 leadership in supporting 🇺🇦 in our struggle for freedom and territorial integrity.
-----------
трол С–РЅРі РІС–Рґ вікторії продовжується…
до речі сал л іван від початку проводив пол ітику того що гол овний ворог дл я штатів - це китай. тому з хуйл останом потрібно дружити проти китаю
РґРѕР±СЂРµ що Р±Р» С–РЅРєС–РЅ-остін «РїРµСЂРµРєРѕРЅР°Р» Рё» байдена С– зараз РіРѕР» РѕРІРЅРёР№ РІРѕСЂРѕРі - С…СѓР№Р» остан, С– РІС–РґРїРѕРІС–РґРЅРѕ РїРѕР» ітика штатів набагато Р±С–Р» СЊС€ жостка…
ал Рµ С…Р·… сал Р» іван що С” РїСЂРѕ-СЂРѕСЃС–Р№СЃСЊРєРёРј РІ адміністрації штатів СЂРѕР·РјРѕРІР» СЏС” Р· єрмаком, СЏРєРёР№ Р±СѓР» РІ «РіРѕР» РѕРІРЅРёР№» РїРѕ переговорах Р· С…СѓР№Р» останом. навіть Р· козаком (чи СЏРє того РїС–Рґ-С…СѓР№Р» РѕРІРЅРёРєР° звал Рё?) СЏРєСѓСЃСЊ «Р±СѓРјР°Р¶РєСѓ» підписал Рё що україна РїРѕРёРІРЅРЅР° напряму РґРѕРјРѕРІР» ятись - «РїСѓС€РёР» інами» …

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640687 вiд 2022-07-12 10:28:15

Може вони вантажаться у дунайських портах України, а туди зерно завозять по земл і?
Правда вони мал енькі.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640686 вiд 2022-07-12 10:05:39

Ясно л ише, що маршрут через гирл о Дунаю - це не сценарій Ердогана, бо він про участь Румунії взагал і жодним чином не згадував.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640685 вiд 2022-07-12 09:56:44

Ердоган вже 2 тижні каже, що домовився з Хуйл ом про якийсь коридор. І ніби зал ишил ося узгодити з Зел енським.

Крім того в російських фсбешних канал ах, просувається наратив, що Зміїний русня навмисно зал ищил а, щоб створити коридор дл я зерна, типа нам віддал и.

А скоріше йде англ о-саксонський сценарій пробл еми вивозу зерна і турецький сценарій увійшл и в суперечку.

У Хуйл а ніякоо сценарію не ма і не бул о. Вони зараз в раздумьях. чи огол ошувати війну замість СВО і чи огол ошувати мобіл ізацію, чи почекати до морозів, кол и Европа та Україна мерзнутимуть?

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640684 вiд 2022-07-12 09:52:39

Гол овне щоб міни не дрейфувал и туди. Ал е мабуть відповідні карти течій дивил ися.

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640683 вiд 2022-07-12 09:49:47

olma
в„– 1640682
РіРёСЂР» Рѕ дунаю - то РІР¶Рµ майже СЂСѓРјСѓРЅС–СЏ С– дал С– РґРѕ босфору - РїРѕРІРёРЅРЅРѕ бути РІС–Р» СЊРЅРѕ…
ал Рµ РѕС‚ Р·РІС–Р» ьнення південного узбережжя, думаю, важл РёРІРµ Сѓ цьому сенсі, нам потрібен РІРёС…С–Рґ РІ чорне РјРѕСЂРµ Р· Р·РЅС–РїСЂР° С– РїРґ Р±СѓРіСѓ. РјРѕСЂСЃСЊРєС– баржі-корабл С– можуть РІРёСЃРѕРєРѕ заходити С– грузитись там РІ портах…
ал Рµ офіційні РїРѕРІС–РґРѕРјР» ення РїСЂРѕ Р·РІС–Р» ьнення РїС–РІРґРЅСЏ, думаю, це така відповідть РЅР° заяви С…СѓР№Р» Р° РїСЂРѕ «РјРё іщьо РЅС– начінал С–» …

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640682 вiд 2022-07-12 09:27:19

відгрузяться - мал ося на увазі завантажать в укр. портах зерно і підуть на Дунай.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640681 вiд 2022-07-12 09:08:19

sk (Xiaomi Redmi 6 pro)
в„– 1640674
-----
Це прибул и тіл ьки до портів, а подивимося як вони відгрузяться і попл ивуть в сторону гирл а Дунаю. По ідеї, якщо до гирл а Дунаю допл ивуть, то можуть і до Босфора проскочити?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640680 вiд 2022-07-12 08:36:28

в„– 1640661
к тому же на заводе гидравл ического машиностроения..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640679 вiд 2022-07-12 08:10:21

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1640677 РІiРґ 2022-07-12 07:44:03
Якщо Єрмак у рул я, то це ми маємо дякувати йому що Україна досі бореться?)

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640678 вiд 2022-07-12 08:05:16

Геть
в„– 1640675В РІiРґ 2022-07-12 04:15:58

Так, все вірно, то був Буцефал з 30мм автоматичною гарматою

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640677 вiд 2022-07-12 07:44:03

Тим часом, чл енкиня невгаває ;)
---------------------
«…I was disappointed to learn that instead of recognizing its military and launching an all-country effort to support it, Kyiv, with Andriy Yermak effectively at the helm, is playing politics».
---------------------
Якщо єрмачел л о фактично у рул я, то куди ж подівся такий собі Зел енський? В офіційній заяві, це оскорбуха дл я нашого героїчного президента.

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640676 вiд 2022-07-12 04:17:55

Batyj
в„– 1640621 РІiРґ 2022-07-11 19:21:53

2Геть
в„– 1640609
Вил л а корол я Бел ьгии Леопол ьда Второго. Ливин єйриа - Вил ь Франш сюр Мер. Самая дорогая на момент покупки недвидимость на Лазурном берегу. До казинов Монте Карл о де-то 3 км..
******

скіл ьки падл о крови з України висмоктал о аби на пів Європи понти кидати

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640675 вiд 2022-07-12 04:15:58

Starik (Україна, Київ)
в„– 1640672 РІiРґ 2022-07-12 00:37:33

здається таки БТР-4Е, бул и відео, де вони катаються від вул иці до вул иці і з кул емету (автоматична башня, стріл ок перед екраном всередині сидить) гатять по заду танка. Може я кал ібром помил ився, хз я цивіл ьний))

sk(Xiaomi Redmi 6 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640674 вiд 2022-07-12 00:55:21

вљЎпёЏ8 foreign ships enter Ukrainian ports to export grain.

Ukraine's Navy reported that with its help, the foreign ships were able to arrive at Ukrainian ports at the Danube-Black Sea Canal to allow for the transport of agricultural products by civilian vessels.

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640673 вiд 2022-07-12 00:45:01

Starik (Україна, Київ)
в„– 1640672 РІiРґ 2022-07-12 00:37:33

РјРѕР¶Рµ

Starik(Україна, РљРёС—РІ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640672 вiд 2022-07-12 00:37:33

Геть
в„– 1640671

думаю БМП2, на БТР вона мабуть не може бути змонтнована :)

катери Гюрза бул и оснащені, ал е думаю інша модифікація

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640671 вiд 2022-07-12 00:27:16

Не занітка, ал е наші 30мм кул емети на БТРах у Маріупол і хуйл о танки пал ил и теж. Аби правил ьно прикл астися.

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640670 вiд 2022-07-12 00:25:48

Зара зел ений найвел ичніший бубочка мусить Байдена хоч у дупу ціл увати за кожен додатковий хаймарс, снаряди та розвіддані до них. Так ефектно виносити скл ади кацапидл а, гадаю ніхто не очікував.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640669 вiд 2022-07-12 00:19:45

Масяня. Эпизод 162



пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640668 вiд 2022-07-12 00:17:59

Flak 8.8 - л егендарна гармата другої світової. Багато докуменал ок не оминають участь в тій чи іншій битві. Де їх тіл ьки не використовувал и)) да і гармата Тигра на базі цієї гармати.

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640667 вiд 2022-07-12 00:05:31

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1640662 РІiРґ 2022-07-11 23:51:47

а нiмцi в Африцi сил ьно бил и по англ iйцях з потужних зенитних гармат.

так, гугл каже що с300 може i по surface targets. не знав.
треба допил яти софт. payload пробл ематичний, ал е то таке.
sm-6 теж маэ невел ику вагу вибухiвки

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640666 вiд 2022-07-12 00:02:19

OlegSh
в„– 1640661
а ти хіба не чув історію, як орки десь під Харьковом мішками з сел ітрою бл індаж чи бл ок-пост укріпл ял и? :)

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640665 вiд 2022-07-12 00:00:34

РґРёРІР» СЋСЃСЏ СЏ оце РЅР° відео Р· Каховки, С– згадую стару РїС–СЃРЅСЋ, РїСЂРѕ «РљР°С…РѕРІРєР° - родная вінтовка». Рђ так СЏРє занаю тіки першу срочку С– РїСЂРѕ «Р±СЂРѕРЅРµРїРѕР·Рґ РЅР° запапасном путі», дай думаю почтиаю текст.
І шо ви думаєте, перший же купл ет:
"Каховка, Каховка - родная винтовка,
Горячая пул я, л ети!
Р? ркутск Рё Варшава, Орел Рё Каховка -
Этапы бол ьшого пути. "

Варшава бл ять!
я вже мовчу за, шо ж у вас там за такий путь був, бо совєти там же тупо пизди отримал и.

Starik(Україна, РљРёС—РІ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640664 вiд 2022-07-12 00:00:31

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1640662

ну це не така погана ідея.
АЗП-57 (частина С60) зараз монтують на КраЗи та камази і непогано так виходить.

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640663 вiд 2022-07-11 23:59:00

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1640662В РІiРґ 2022-07-11 23:51:47
Канонічним вважається використанням Роммел ем зеніток Flak 8.8 cm проти англ ійських танків Матіл ьда (і не тіл ьки) в травні 1941го

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640662 вiд 2022-07-11 23:51:47

У Другу Світову війну Красна Армія з зеніток їбашил а по танках - описується у мемуарах.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640661 вiд 2022-07-11 23:47:01

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1640660

Нахера їм стіл ьки сел ітри бул о? :-)

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640660 вiд 2022-07-11 23:38:23

кацапи РІР¶Рµ написал Рё шо папал Рё РІ «СЃРєР» ади СЃ сєл ітрой»

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640659 вiд 2022-07-11 23:31:40

Бывший пол ьский президент Вал енса высказал ся, что был о бы непл охо расчл енить Россию и уменьшить числ енность ее насел ения мил л ионов до пятидесяти.

http://www.kasparov.ru/material.php?id=62CC833FD5E2F

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640658 вiд 2022-07-11 23:28:34

РЈ кацапів це називається РѕРіС–РґРЅРёРј СЃР» РѕРІРѕСЃРїРѕР» ученням «РІС–Р№СЃСЊРєРѕРІР° смєкал очка»

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640657 вiд 2022-07-11 23:23:36

Ракета з С-300 (код не пам'ятаю, гугл ить впадл о) дійсно може впасти на земл ю і когось їбануть по гол ові, нашкодити.
Ал е ж бл ять, вона розрахована, щоб вести л ітак і розірватися БІЛЯ нього, і всякими ел ементами нанести максимал ьне тому пошкодження щоби він йобнувся.
Тол ку з бол ванки з тими кул ьками всередині, якщо впаде на, ну скажем так, скл ад - не дуже

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640656 вiд 2022-07-11 23:14:58

вибачаюся, щось миша загл ючил а!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640655 вiд 2022-07-11 23:14:05

Very nice
Ввечері 11 л ипня стал о відомо про вибухи на скл аді з боєприпасами у окуповані Новій Каховці. Джерел о:

https://censor.net/ua/v3353533

For thouse about to rock we salute you! (AC/DC)

Скіл ьки орки навезл и і наскл адувал и смертоносної зброї. І сл ава Святому Гімарсу, це вже не вдарить по Україні та українцям!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640654 вiд 2022-07-11 23:14:05

Very nice
Ввечері 11 л ипня стал о відомо про вибухи на скл аді з боєприпасами у окуповані Новій Каховці. Джерел о:

https://censor.net/ua/v3353533

For thouse about to rock we salute you! (AC/DC)

Скіл ьки орки навезл и і наскл адувал и смертоносної зброї. І сл ава Святому Гімарсу, це вже не вдарить по Україні та українцям!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1640653 вiд 2022-07-11 23:14:05

Very nice
Ввечері 11 л ипня стал о відомо про вибухи на скл аді з боєприпасами у окуповані Новій Каховці. Джерел о:

https://censor.net/ua/v3353533

For thouse about to rock we salute you! (AC/DC)

Скіл ьки орки навезл и і наскл адувал и смертоносної зброї. І сл ава Святому Гімарсу, це вже не вдарить по Україні та українцям!


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.