🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2780.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639852 вiд 2022-07-01 22:31:14

Їй бул о 4 роки

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639851 вiд 2022-07-01 22:30:30

СК не пише про теніс, то напишу я. Наші дівчата вил етіл и всі. Сьогодні Леся програл а німкені, а могл а перемогти. Леся й Марта робил и дуже потужні заяви дл я преси. Леся, як з'ясувал ося, родом з Микол аєва (того, що на л інії фронту). Сім'я жил а в Абхазії, кол и кацапи вл аштувал и різанину. Їй бул о е роки, кол и довел ося тікати звідти. Вона сказал а на пресусі, що л ише один кацап і біл орус приватно підійшл и сказати, що проти війни. Решта сахаються, які бул и типу приятел ями. Каже, нахуй. Переоцінил а все. Найкращі подруги тепер пол ька Френх і Марта. Попросил а дозвол у Вімбл дону грати з укр стрічкою й одержал а. Шкода, що вил етіл а сьогодні. Якби виграл а, бул а б британка Вотсон наступна. Теж можна б бул о грати. Леся повертається до першої сотні втім. Марта й Даяна вил етіл и у парах сьогодні, ал е сестри Киченки у різних жіночих парах досі грають.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639850 вiд 2022-07-01 22:15:26

Нічого виробл яти не вдасться, бо на терені України все знищать відразу під час війни. Зараз л ише постачання ззовні. Я сподіваюся, жодного трампа біл ьше не буде у США нікол и. Тож зброя йтиме. Не забувайте, що л ендл із почнеться л ише восени. Тобто все л ише починається.

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639849 вiд 2022-07-01 22:07:47

може, i не my business, ал е ця iсторiя трохи повторюэться iз 2014р. немаэ такого - побудувати заводи, щоб робил и нам зброю. нонсенс. можно побудувати (тобто купити) завод по виробництву банал ьних патронiв/може снарядiв. бо це старi технол огii. Нептун та стугни - технол огii 70-80 рокiв. Стугни можл иво мають попит деякий у свiтi -на такi дорогi.
даякi вашi стартапи/приватнi компанii - цiл ком серьознi, iмхо, як я бачив у 2015. тому що э все ж таки деякi мол одi кадри, л юди з обл астi IT та подiбне.

Ал е немаэ системно високоякiсних кадрiв. бо дл я вел икоi армii 40мiл краiни - треба виробл яти все ж вел икими серiями, а не штучно. i системи реб, i артил ерiю (яка э сьогоднi високотехнол огiчним продуктом). про ВПС я не вже мовчу.
керiвництво повинно вирiшити (це до вiйни) - що ви хочете? мета?
робити дешево та у вел икiй кiл ькостi (ал е зараз, швиденько) посереднi стугни/богдани, ремонтувати старi л iтаки? чи щось модернизовати, щось купити секонд-хенд у НАТО, та намагитись активно заходити/пол iтично л обiювати своiх у вiськових тендерах НАТО?
та гл янте на Iндiю. краiна IT та сакрал ьних авто ТАТА.
та гл янте на огл яди Jane за останнi пару мiсяцiв про Iндiю. теж сусiди там не зовсiм притомнi. та корупцiя/скандал и присутнi. щось самi вимучують, щось купл яють iз максимал ьною л окал iзацiэю виробництва/передача технол огiй. дуже показово. багато цiкавих та повчал ьних iстроiй. Турцiя/Байрактар - де бул а Турцiя 20-30р тому? купл ял а у нас модернiзацiю старих М60 та Фантомiм. а зараз модний та притомний Байрактар.
РґСѓР¶Рµ СЃРїРѕРґiваюсь, що зараз РІРё отримаэте багато технiРєРё/ел ектронiРєРё. Р° РєРѕР» Рё РѕСЂРґР° зал iР·Рµ Сѓ СЃРІРѕСЋ РґСѓРїСѓ, ал Рµ РЅРµ Р·РЅРёРєРЅРµ РїРѕРІРЅiстю, то требе Р±СѓРґРµ РѕР±СЃР» уговувати/РєСѓРїР» яти поповнення/навчатись (СЃРёРјСѓР» ятори…) РґРѕ оцього РІСЃСЊРѕРіРѕ. тодi Сѓ Радi треба Р±СѓРґРµ РЅР° законодавчому СЂiРІРЅi багато чого приймати.

от менi цiкаво - якщо зараз мол оду л юдину мобiл iзують до л ав ЗСУ, а л юдина здорова, ал е без жодного вiйськового досвiду - скiл ьки КМБ? э рiзниця, чи пiде до десанту, чи на допомiжнi частини?

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639848 вiд 2022-07-01 21:51:35

новий пакет військової допомоги дл я України на суму в $820 міл ьйонів. Він вкл ючатиме:
• додаткові боєприпаси до HIMARS;
• 150 тисяч артил ерійських снарядів до західних гаубиць;
• 2 системи протиповітряної оборони NASAMS;
• 4 контрбатарейні радари

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639847 вiд 2022-07-01 21:39:40

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1639841В РІiРґ 2022-07-01 20:49:45

Він щиро вірив (сподіваюсь, що вже нє) в то, що расію змінить нове покол іння з гаджетамт-хуєтами, доступом до західних бл аг, та всякими іншими ніштяками західної цивіл ізації. Тож він вважав, що не треба расію ізол ювати, а навпаки треба хол ити і пестити нове покол іння расісяйців, якому подобається західний стил ь життя. І буде тоді в расії щось тіпа пєрєстройкі, фол л ов зе масква, паст зе горкі парк, вінд оф чендж і все таке.
Свята наївність.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639846 вiд 2022-07-01 21:38:48

Yagshamash
в„– 1639845
ну бл ін, дивись ширше, я ж не про одинокого бурята з того сел а де гівняний скуптор.
Я ж про країну. І її здатність вести війну.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639845 вiд 2022-07-01 21:30:00

Voxa Вони заможніші, тому пиздять у нас унітази і прал ки?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639844 вiд 2022-07-01 21:26:26

Йобаний в рот, чувак, тебе самого ще не заїбал и ці сумні терпил ьні смайл ики? :((( Як ти бл ядь взагал і на світі існуєш з таким кисл им єбал ьником та настроєм, я хуїю.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639843 вiд 2022-07-01 21:15:25

olma
в„– 1639839
РЅСѓ СЏРє Р±Рё …
ця війна - назавжди. Бо нас не відпустять і тут або ми якось відіб'ємся, або нас небуде. Вже ж ніхто цього не приховує, все відкритим текстом.
Чи зможемо ми їх передавити сил ою, я якшо чесно незнаю, суто по цифрам ні, бо їх банал ьно біл ьше і вони заможніші. Ал е це питання вже друге. Зараз треба виживати, а дл я цього їх треба їбашить. Причом усім чим можем. До самого початку війни існувал о ембарго на постачанння Україні зброї. І навіть зараз нам дають чи продають дал еко не все. Це надо розуміть і будувать свої пл ани та бажання виходячи з реал ій.
Кіл ькість Х-22 - сотні. Їх там хвате ще на дві такі війни :( Якшо розраховувати шо а раптом завтра прил етить, но чогось не робить - нема сенсу. Прил етить. Обов'язково. Країні яка воює треба мати зброю, і свою теж. Завтра амереканські дописувачі О. оберуть Трампа і ніхто нам біл ьше нічого не дасть, а війна не закінччиться. Чимось прийдеться воювати. Тому треба думати і про своє теж. Бо це не тіки зброя, а і ВВП, яке у нас в жопі :( і занятість насел ення, і пр і пр.

Там десь в загашнику був проект Грома. Дивл ячись як працюють наші місцеві заводи Оборонпрома, я впевнений шо ніхто в КБ грошей не дав і про це навіть не думає. А хароший парень Тарас скаже шо то теж хуйня, шассі не таке, і десь є краше по ттх.
Поки ми не почнем відповідать, кацапи будуть рівнять с земл ею житл ові будинки і ТЦ.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639842 вiд 2022-07-01 21:14:33

отставших добивают?

Увечері 1 л ипня авіація РФ двічі нанесл а удар фосфорними бомбами по острову Зміїний.

Про це інформує Цензор. НЕТ із посил анням на сторінку Гол овнокомандувача ЗСУ Вал ерія Зал ужного.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639841 вiд 2022-07-01 20:49:45

olma [Останнi 20 месаг]
в„– 1639837 РІiРґ 2022-07-01 19:34:54

Гол РѕРІРЅРµ, щоб РЅРµ РІРёСЏРІРёРІСЃСЏ фанатом тол стоєвскава, чайковскава та мусОргскава. Рђ то треба кацапню 3.143дячити, Р° РІС–РЅ сидітиме, питиме чай С–Р· самовара, читатиме «РІРѕР№РЅСѓ С– РјС–СЂ» та СЃР» ухатиме оперу «С…ованщіна»;)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639840 вiд 2022-07-01 20:34:03

Sauron
в„– 1639836
---
У таких інфл юенсерів як Чмут дуже багато своєї думки на кожну пробл ему стосовно війни, озброєння, даних.

Він звісно має доступ до якоїсь інсайдерської внутрішньої інфи, біл ьше ніж пересічний кл аводав в інтернеті. Ал е, мати інформацію, не значить вміти анал ізувати на середньострокову, дал ьнострокову переспективу. Мати інформацію не значить анал ізувати і писати проекції на кіл ька місяців вперед.

Тому треба, щоб працювал и реал ьні анал ітичні центри і анал ізувал и з врахуванням не вчорашніх боїв, поразок і перемог, а трохи вперед, трохи на завтра і післ язавтра.

Це так - репл іка до самого себе.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639839 вiд 2022-07-01 20:24:03

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1639838
----
Питання скіл ьки у росіян того старого совіцьких ракет типу X-22 . Припустимо нал агодил и ми виробництво, все одно якась бл ять зрада і їбане по заводу. Тож на перспективу з ППО і зал ізним купол ом я за те щоб робити своє на своїх заводах. Ал е щоб хоча б на одне кол іну орду опустити то треба щось таке просто зараз.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639838 вiд 2022-07-01 20:08:25

РґР° це правил СЊРЅРѕ, тіко чого мел очіться непонятно, РїСЂРѕСЃРёРІ Р±Рё РІР¶Рµ одразу Томагавки, РІРѕРЅРё ще кращі …

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639837 вiд 2022-07-01 19:34:54

NEXTA
@nexta_tv
В·
5 РіРѕРґ
General Christopher Cavoli is the new commander of #NATO forces in Europe

General Cavoli has combat experience, speaks Russian, and holds a master's degree from Yale University in #Russian and East European Studies.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639836 вiд 2022-07-01 19:19:17

@TarasChmut
В·
35m
Напишу РѕРґРёРЅ раз С– РЅРµ Р±СѓРґСѓ РґРѕ того вертатися — РјРѕСЏ позиція РїРѕ В «РќРµРїС‚СѓРЅСѓВ» незмінна. Р† Сѓ РљР’РњРЎ теж. Р† Рє ГШ теж. РўРѕРјСѓ РїСЂРѕСЃРёРјРѕ захід В «Р“арпуни» та NSM. Позиція РїРѕ В «Р‘огдані» так само незмінна. Р† так, РЅР° РІС–РґРјС–РЅСѓ РІС–Рґ 99,9% Р» юдей СЏРєС– щось РїСЂРѕ це пишуть, СЏ знаю подробиці цього РІСЃСЊРѕРіРѕ 💁‍♂️

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639835 вiд 2022-07-01 17:45:45

торео [Останнi 20 месаг]
в„– 1639828 РІiРґ 2022-07-01 16:48:10

Якщо воно розробл ял ося проти гол ожопих зул усів зі списами, то не дивно, що фуєвато працює в умовах нашої війни.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639834 вiд 2022-07-01 17:44:13

Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]
в„– 1639831 РІiРґ 2022-07-01 17:12:21

Думаєцца, що воно вже все є, тіл ьки не у нас. Якщо ЗСУ будуть інтегровані до натівської воєнщини, то все це так чи інакше доведеться впроваджувати.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639833 вiд 2022-07-01 17:41:46

Згоден з попередніми дописами

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639832 вiд 2022-07-01 17:24:50

л укашеска ахуел і вже неприкрито усім погрожує:

В «РЎС‚раны РЅР° постсоветском пространстве РґРѕР» Р¶РЅС‹ стремиться Рє СЃР±Р» ижению СЃ государством Р Р¤ Рё Р Р‘, есл Рё хотят сохранить независимость Рё суверенитет».

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639831 вiд 2022-07-01 17:12:21

торео
в„– 1639826
РЅРµ, насправді СЃСЂРј це цікава фігня, ал Рµ РЅР° практиці РєС–Р» ькість трудозатрат РїРѕ супроводженню-веденню системи, перевищує РєРѕСЂРёСЃРЅСѓ РґС–СЋ РІС–Рґ С—С— застосування. РЈСЃС– Р¶ хотять шоб Р±СѓР» Р° РѕРґРЅР° РєРЅРѕРїРєР° - «Р·СЂРѕР±РёС‚Рё заєбісь» - нажав С– РІСЃРµ. Рђ так РЅРµ буває.
Якшо накл асти срм на армію, то це буде піздец.
Дл я армії потрібно шось інше - тіпа системи керування військом чи боєм, чи як там воно правил ьно називаеться. Як в кіно показують, сидять в штабі, тут тобі і данні з кожної камери на гол ові сол дада, і з гл обл -хал ка, і з супутника, і докал ьних дронів, і компьютер керування ракетами і все, все.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639830 вiд 2022-07-01 17:00:57

згідно ттх 300 Свічбл ейд важить 2,5кг все зуздром, тобто вибухівки там дійсно як в вогі. Шо ним зробиш?
Можна в принціпі когось разово уебать в окопі.
Ал е той же вог який скидають з квадріка багаторазве, а це одноразове.
Я так думаю шо вартує дороще ніж може принести користі, короче - в такій війні убиточна фігня.

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639829 вiд 2022-07-01 16:59:32

Президент Р Р¤ Р’РѕР» РѕРґРёРјРёСЂ Путін заявив РїСЂРѕ прискорення «РѕР±'єднавчого процесу» Р РѕСЃС–С— та Біл РѕСЂСѓСЃС–. «Р‘езпрецедентний РїРѕР» ітичний та санкційний тиск Р· Р±РѕРєСѓ так званого РєРѕР» ективного Заходу підштовхують нас РґРѕ того, щоби прискорити РѕР±'єднавчий процес», - сказав РІС–РЅ.
-----------
л укашеску ще з єл ьциним там щось об'єднувався у якесь
тепер С…СѓР№Р» Рѕ РІР¶Рµ 20+ СЂРѕРєС–РІ «РѕР±'єднує»
в поточних реал іях, хз що за перспектива у бул ба-фюрера
хуйл а засудять в гаазі і повісять десь там на пл ощі
РІ разі РѕР±'єднання С– Р» укашеску РїРѕСЂСѓС‡ повісять…
цікава тема РґР» СЏ Р±СѓР» ьбафюрера…

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639828 вiд 2022-07-01 16:48:10

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1639820

я не контактував з тими, хто їх застосовував, ал е читав негативні фідбеки. того ж чмута. десь ще розбирал и, що камера у них (300-і) якось незручно стоїть, та що в умовах щіл ьної реб вони не дуже.
я не викл ючаю, що і до операторів мал и би бути питання

а по ідеї дуже гарний був би варіант. кинути умовний джавел ін за 30 км та ще в умовах, кол и бої безконтактні, дуже добре.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639827 вiд 2022-07-01 16:45:11

olma
в„– 1639816 РІiРґ 2022-07-01 15:26:18

В «crm - це С…СѓР№РЅСЏВ «
———-

написав нижче.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639826 вiд 2022-07-01 16:43:23

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1639814

я не проти. систем управл іння і контрол ю є. а ще є стандарти управл іння.

я про те, що їх треба інтегрувати в зсу

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639825 вiд 2022-07-01 16:33:51

Недописувач (ал е Поціновувач) № 1639820
Треба розуміти, що Світчбл ейд - вундервафл я л окал ьного значення. Те, що нам дал и - це можл ивість доставити гранату типу ВОГ на значно біл ьшу відстань і точно поціл ити нею.

Тобто, якщо треба замочити моджахеда, що сидить десь на горі за скал ою нема ніякої протидії - то одне. І воно буде дієве. А як криють артою і РСЗВ, все дущать засобами РЕБ і пруть танками, то застосовувати Світчбел йди - заняття так собі. Може дл я спецури, замочити якогось командира, що необачно прийшов на передок.

У війні, де справу робл ять дал екобійною артил ерією і ракетами, Світчбл ейди - то комарі. Тому і не пишуть.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639824 вiд 2022-07-01 16:28:21

Enot [Останнi 20 месаг]
в„– 1639823 РІiРґ 2022-07-01 16:26:57

Так, це зрозуміл о. Ал е все одно швидко збудувал и.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639823 вiд 2022-07-01 16:26:57

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1639822 РІiРґ 2022-07-01 16:18:37
Це від мігрантів. Це не оборонна споруда.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639822 вiд 2022-07-01 16:18:37

Пишуть, пол яки вже завершил и будівництво паркану на кордоні з бул ьбожерією. Якщо по всій довжині (418 км) - то дуже швидко.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639821 вiд 2022-07-01 15:34:39

«Р‘РѕСЂС‰ наш». ЮНЕСКО визнав Р±РѕСЂС‰ українським

https://www.bbc.com/ukrainian/news-62008936?

Нарешті, можна спокійно борщу поїсти.

Кол и здохне Путін, гадаю, в той день борщ по всіх країнах світу буде на шару.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639820 вiд 2022-07-01 15:31:03

Публ ічної інформації про успєхі світчбл ейдів справді нема. Чи означає це, що немає і успєхів - хз.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639819 вiд 2022-07-01 15:28:34

торео [Останнi 20 месаг]
в„– 1639811 РІiРґ 2022-07-01 14:58:38

«РіР» аза Р» СѓР±СЏРЅРёС” просто» - це РЅРµ РїСЂРѕ РЅСЊРѕРіРѕ? ;)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639818 вiд 2022-07-01 15:27:41

Всі компьютерні ніштяки не працюють, якщо в компанії нема нал агоджених офф-л айн процесів. Стратегія - тактика - менеджмент - звітування і т. п.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639817 вiд 2022-07-01 15:26:49

sk (здал еку…)
в„– 1639809

Насправді, все навпаки.
Світчбл ейди виявил ись повною хуйнею. :)

Інфа 146%

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639816 вiд 2022-07-01 15:26:18

crm - це хуйня. А R3 - це ERP від фірми SAP

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639815 вiд 2022-07-01 15:25:30

Зрештою карти відкриті. Ціл л ю ЗСУ є враження і знищення живої сил и і техніки противника. Ціл л ю орків так само, знимщення ЗСУ і нашого міл ітарного потенціал у. Тобто вони вже не думають, а ось ЗСУ піде на Київ на Зєл єнського і Пороха.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639814 вiд 2022-07-01 15:22:55

СЃСЂРј?
РЅСѓ-РЅСѓ :)
РїРѕРјРЅСЋ СЏРє деякі заводи РєРѕР» РёСЃСЊ купувал Рё R3 … :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1639813 вiд 2022-07-01 15:19:39

https://www.pravda.com.ua/news/2022/07/1/7355817/
От пишуть, що трохи під Лісабоном поїбашил и орків з авіації нашої.

На жал ь зранку повідомл ення бул о, що орки засл ал и десантну групу на Лисичанський НПЗ який трохи пару км від л исичанської жил ої забудови - квартал у РТІ.

І типа вдал ося їм закріпитися. Ал е якщо нащі їх їбанул и, і в тому числ і і по скл адах, зробил и перерву постачання снарядів, то шанси є.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.