🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 279.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739895 вiд 2026-01-26 07:39:00

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1739894

Це одна з найогідниших потвор у вилізуванні зеленого очка, мерзенніше тільки Мосейчук

До речі, вчора слуг стало на одного менше.
У народного обранця вистачило розуму у темну пору дня на квадріку виїхати на зустрічну смугу, де на нього вже чекала маршрутка

https://suspilne.media/lviv/1223014-u-dtp-bila-lvova-zaginuv-nardep-orest-salamaha/

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739894 вiд 2026-01-26 07:20:37

Народна депутатка із фракції «Слуга народу» Єлизавета Богуцька привітала президента Володимира Зеленського з днем народження:

"…Європа почула, що нарешті в них з'явився Лідер. Той, який змінить все. Лідер, який буде визнаним на довгі роки, якими були Вінстон Черчіль, або Вацлав Гавел. І цей Лідер - Президент України. Це Ви, Володимир Олександрович.

…Ви стали реально сталевим левом, якого всесвітня історія зачекалась ".

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739893 вiд 2026-01-25 23:38:17

sk
№ 1739891
для цього є радники.
А за Канаду Нобеля не дадуть.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739892 вiд 2026-01-25 23:27:18

According to sources cited by Reuters and Bloomberg, reports are circulating that an attempted military coup took place in China aimed at overthrowing Xi Jinping. Two key generals have reportedly been detained, along with their families and up to 3,000 military personnel.
https://x.com/visionergeo/status/2015515946283143480?s=20

Цікаво…

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739891 вiд 2026-01-25 23:12:57

PEPSI
№ 1739890

Він скоріш за все по бєспрєдєлу піде на Канаду
А хуйлостан? Тишо! Вони ж перемогли наполєона та монголотатар!
Хуйло запрошене в раду миру трампа!

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739890 вiд 2026-01-25 22:47:30

доречі, є варіант закінчення війни.
Це коли Трамп піде по беспредєлу.
Послухав тези Портнікова на цю тему, і повністю згоден.

Питання чи піде на це Трамп залишається відкритим. А жаль. Є надія на те, що радники Трампа пояснять, що беспредел проти Росії зараз економічно вигідніше, ніж довга війна і стирання України. І Нобеля дадуть одразу.

Путин проиграет войну без правил | Виталий Портников
Трамп может действовать «по-путински». Но у него больше возможностей и ресурсов.


PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739889 вiд 2026-01-25 21:57:12

реалізували 2-3 штрафних - і допобачення.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739888 вiд 2026-01-25 21:56:37

Маліна монстр. Так вгатити.
Якби у ДК якось так сталося, що у основі грали б Алієв і Маліна одночасно - Кубок був би вдома.
Я про ЛЧ :)

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739887 вiд 2026-01-25 21:33:48

2Olma & Lazy
Намет, килимок та спальник - загалом дадуть до +5

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739886 вiд 2026-01-25 21:33:40

UR, так, метрів із 35 у дев'ятину поклав.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739885 вiд 2026-01-25 21:33:22

LAZY
№ 1739880 вiд 2026-01-25 20:37:02

При зміні лікаря і покращенні стану пацієнта ніколи не можна сказати напевне чи це нарешті подіяло попереднє лікування, чи нове, треба зі сторони аналізувати все детально. Ні, якщо експерти, що бачили всі матчі МЮ в сезоні стверджуватимуть, що саме Аморім запланував перемогу над Арсеналом, і після його уходу не встигли цей план зламати, то у мене нема аргументів, бо я тільки часом дивлюсь нарізки голів, і читаю аналітику, про характер гри МЮ майже нічого не знаю. Але Манчестеру піздєц, це я знаю точно!

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739884 вiд 2026-01-25 21:11:52

Класний гол сьогодні Малиновський забив. В результаті Дженоа з 0-2 зробила 3-2.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739883 вiд 2026-01-25 21:06:16

Чого питаю? Я приймаю ліки і там написано, що строк дії
лікуючої речовини 24 години, а далі треба знов приймати.
Коли знов кликати Аморіма за добавками ліків?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739882 вiд 2026-01-25 20:44:24

Того ніхто не зна!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739881 вiд 2026-01-25 20:40:39

Як довго діятимуть ці ліки?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739880 вiд 2026-01-25 20:37:02

Аморім цю команду зробив та вилікував клуб, не неси хуйню.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739879 вiд 2026-01-25 20:30:51

Lazy бачиш, без Аморіма МЮ норм команда виявляється

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739878 вiд 2026-01-25 20:28:26

Все …
МЮ трощить всіх.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739877 вiд 2026-01-25 20:24:45

Арсенал заштовхав (буквально) з кутового, але зразу отримав черговий голассімо (гляньте огляд, хто не дивиться) і рахунок 2-3.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739876 вiд 2026-01-25 20:18:53

Новина? Підписали до 30го року перспективного центрального півзахисника 27 років.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739875 вiд 2026-01-25 20:15:31

А що за трансферні новини обіцяв комент під час товарняка з косоварами? Міняють чучуркєса на фуюркєса?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739874 вiд 2026-01-25 19:58:37

Колю Несенюка бачив сьогодні … не хоче сидіти в Києві.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739873 вiд 2026-01-25 19:44:14

Два раза в стінку в паси в дотик Фернандеш з негром і останній виводиться на удар. Негр не думаючи вгатив з лінії штрафної в поперечину з відскоком в ворота і … голассімо. Рахунок 1-2 на користь МЮ.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739872 вiд 2026-01-25 18:29:51

Дитина пропустила з пенальті.
8-1.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739871 вiд 2026-01-25 18:29:10

«Дитину випустили на поле … в прямому сенсі».
Коментатор віджигає про воротаря суперників, що вийшов на заміну.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739870 вiд 2026-01-25 18:23:27

Волошин двічі виходив без всякого спротиву сам на сам і двічі не забиває …це система.
І реалізацію таких виходів треба тренувати. Всі тренують удари здалеку, або накрайняк з 11 метрової позначки.
Як я вже не один раз писав, що Герд Мюллєр був нібити дивакам, бо тренував удари з 5-10 метрів і тому був видатним бомбардиром.
А що там тренувати при виходах сам на сам, там будь-хто заб "є. Але це не так.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739869 вiд 2026-01-25 18:09:25

2Voxa
Я не буду дорікати гравцеві, якщо він правильно виконував технічний елемент, але він трохи не вийшов …
буває.
Але якщо раз по раз пробують чухати праве вухо лівою рукою, хоч, зазвичай, доречніше використовувати для цього праву руку, то я прошу тренерів на це звернути увагу, але вони «вивчають кожного суперника».
Це треба, але спочатку вивчити треба власних гравців і далі працювати по усуненню технічних недоліків.
Але я ніколи не чув, щоб тренери ДК коли-небудь казали «ми працюємо над індивідуальною технікою гравців».

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739868 вiд 2026-01-25 17:55:46

та схоже там усім пороблено, навіть якшо і нога «правильна» случиться, то влучать в стійку або у воротаря

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739867 вiд 2026-01-25 17:53:33

Костюк кричить Редушку «Забивай гол», але той не хоче (не вміє) забивати «, бо (але це частково) б» є ближньою робочою, хоч м "яч зручно йшов на неробочу.
Це треба тренувати до стану інстинкту, щоб гравці били тою ногою, на яку м "яч зручно лягає, а не били виключно робочою.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739866 вiд 2026-01-25 17:45:34

мотивашка від Енріке :-). Перешліть ля Костюка.



ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739865 вiд 2026-01-25 17:41:05

sk (chromebook)
№ 1739863 вiд 2026-01-25 17:35:31

Хуйлостанка теж мулатка, видно в нього є улюблений типаж.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739864 вiд 2026-01-25 17:35:50

2 SK
Стосовно Косова мовчать як риба об лід.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739863 вiд 2026-01-25 17:35:31

ProstoVlizPobalakaty
№ 1739859
декілька років назад нетфлікс зняв фільм про беккера. про те як він в тюрягу за борги попав
він мені ніколи не подобався…
але як я подивився фільм - трохи по іншому на нього подивився…
він по життю «артіст» в хорошому сенсі, але такі люди не пристосовані до сучасного життя…
мулатка - то ж була його перша дружина
а платив хуйлостанці, так… наче, якщо не помиляюсь, із слів беккера, та хуйлостанка «заманила» його десь в кладовку (при чому це на якомусь слемі було), зробила йому блов-джоб. ну і використала «матеріал» щоб завагітніти. і далі беккер аліменти платив…
і оттак багато хто його «грав» щоб отримувати бабло
останнє, за що він в тюрму за борги попав, якась «контора» запропонувала вкластись в нові нафтові родовища нігерії (чи десь в африці) …

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739862 вiд 2026-01-25 17:34:09

Піхальонку накатують на неробочу в забивній ситуації, але він не б "є, а відпасовує партнеру, бо невпевнений в свому ударі з неробочої. Раніше я таке бачив вже в нього не раз.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739861 вiд 2026-01-25 17:30:40

Valeriy
№ 1739860
а що там наші коментатори казали
україна ж офіційно косово не визнає
чи спорт поза політикою і про це не згадували?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739860 вiд 2026-01-25 17:04:04

Я вболіваю за ДК все своє життя і тому хочу, щоб гравці реалізовували стовідсоткові моменти.
І ось сьогодні, як і завжди в таких ситуаціях, чую від коментаторів «Як там можна було не забити? »
І не вмію так бігати і бити по м «ячу, як це роблять гравці ДК і мене ніхто не вчив і не показував, як це треба робити. Може в ДК і вчать не тільки тактиці а й техніці, але по тренуваннях, які транслювали, я цього не бачив. Без всяких тренерів, граючи в футбол я сам зауважив для себе, що якщо замикати простріл ближньою ногою, то м» яч летить круто вверх, а якщо дальньою, то м "яч летить низом.
Для альтернативно обдарованих, ще раз поясню як я трактую свої терміни.
«Ближня» нога, це та нога замикаючого простріл, яка є такою відносно напрямку польоту м "яча та того гравця який робить простріл.
Сьогодні Кабаєв замкнув простріл Шоли «дальньою» ногою, а от аналогічний простріл Шоли Пономаренко замикав «ближньою» і влучив з 5ти метрів в поперечину.
Далі, після зміни воріт, вже Шапаренко в подібній ситуації пальнув далеко вище воріт.
Висновок …
Передайте Костюку, що якщо в будь-ситуації гравець б "є тільки робочою ногою, то хай кладе при цьому свій корпус.
Краще б, звичайно, щоб хтось навчив їх замикати простріл так, щоб м "яч летів в рамку, але це, як я бачу багато років, з розділу фантастики.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739859 вiд 2026-01-25 17:02:33

sk (chromebook)
№ 1739858 вiд 2026-01-25 16:56:55

Це не завадило йому колись присунути страшній кацапо-мулатці і влетіти на мільйонні виплати, коли вона народила. До сих пір незрозуміло чи це був дефект презерватива, чи запліднення «вручну», коли презерватив залишився у неї.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739858 вiд 2026-01-25 16:56:55

Boris Becker
@TheBorisBecker
·
3h
Always been a big fan of the woman from the Ukraine??!
https://x.com/TheBorisBecker/status/2015392623683334546?s=20
-------
залишилось йому дописати що всі хуйло-тенісистки смокчуть у хуйла. і він буде «наш» на 100%
зараз тільки на 50% :)

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739857 вiд 2026-01-25 16:49:06

я тут недавно писав про хуйло-підлодки та сєвєрний хуйло-флот… і от пишуть що мурманск-сєвєроморск - блекаут
там і до того хуй-євато з інфраструктурою було…
звичайно, всім москалям на таке похуй…
країна велика. завжди десь щось таке стається…
-------
до речі. там, через вічну мерзлоту, теплотраси не закопують в землю, а вони йдуть на поверхні, замотані в ізоляцію. все місто в таких трубних магістралях…

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739856 вiд 2026-01-25 16:36:32

Тіаре феерить в захисті :)
-----------------
Найменший з Суркісів, як про такі ситуації кажуть зазвичай, «засунув» йому.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.