Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739855 вiд 2026-01-25 16:34:07Тіаре феерить в захисті :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739854 вiд 2026-01-25 16:08:32Тіаре феерить в захисті :)
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739853 вiд 2026-01-25 15:51:19yagshamash № 1739850 ага. інша «казашка» що живе в мск - ще, скоріш за все, на ігу в 1-4й вийде…
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739852 вiд 2026-01-25 15:49:38sk (chromebook) № 1739849 до речі та іва йович програла пів-фінал еліні в окленді на наст тижні дійшла до фіналу в хобарті і вже на ао 4 перемоги включаючи над паоліні та хуй-тінцевою… ну і далі буде бульбо-дура…
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739851 вiд 2026-01-25 15:32:42Vichny № 1739844 ні. Але дивлюсь достатньо матчів.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739850 вiд 2026-01-25 15:25:25SK Я переплутав, вони всі на одне обличчя. Мав на увазі хуякіну. Вона ще, здається, не вилетіла.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739849 вiд 2026-01-25 15:20:26теніс путінцева теж пішла нах. при чому позорно 0-6 1-6 хуйло-мєдвєдєв міг теж позорно останні два сети програти 0-6 0-6 (було 0-4) … у бульба-дури далі молода тінейджерка сербка з ам паспортом іва йович а мєдвєдєва послав нах нова чоловіча зірка лернер тьєн за нього «забувають», тому що вже розкрутили бразильця фонсєку, федерер його підписав на свій бренд ON…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739848 вiд 2026-01-25 15:19:15yagshamash № 1739842 вiд 2026-01-25 14:00:04 Вже плачуться, що вперше з 2018 їх не буде у чвертьфіналі АО, ну й добре, нема чого Австралії забруднювати
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739847 вiд 2026-01-25 15:06:18Дуже простеньке питання для знавців єдиноборств: у боксера Олександра Хижняка та сумоїста Данила Явгусішина міг би бути факт у біографії, який можна було б описати однаковими словами для обох з них. Але Олександр на відміну від Данила зупинився в останній день. Сформулюйте якими словами це однаково можна було б описати у їх біографії.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739846 вiд 2026-01-25 14:46:16Єбать, укротітєль мамкин
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739845 вiд 2026-01-25 14:30:53Оце блядь в чатику ЖК все більше таких довбойобів вилазить, які хочуть вулиці та проспекти перекривати, вимагаючи світла. Такому маскваротому «Юрі», бачте, «мєстниє фашисти» намагаються життя зіпсувати, навмисно світло не дають!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739844 вiд 2026-01-25 14:28:11Пепс, ти і в жіночому пенісі експерт? О_о
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739843 вiд 2026-01-25 14:07:03висновки: Еліна єдина укр. тенісистка, яка навчилась грати у теніс, і вміє грати у теніс. Усі інші, від Марти Костюк до Олійникової - самі не знають, що вони роблять у тенісі і чому вони досі займаються цією справою. Скоріше за все - так склалося. Тому займаються. Еліна досягла рівня, на якому вона може покусати будь-кого і попити крові у будь-кого. Не у титулах справа. Зупинити Еліну може лише недастатня фізика, вона не бой-баба і ніколи нею не стане. З головою - порядок. Матч з Андрєєвою Еліна виграла у тому числі і мізками. У нас є своя Іга.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739842 вiд 2026-01-25 14:00:04Сьогодні останніх двох кацапів відправили назад до мухосранська. За ними ще одного кренделя, що за кізякстан грає. Залишився бульбо-мужик і борато-хуютінцева.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739841 вiд 2026-01-25 13:52:48SK Наразі одержуймо кайф від цієї перемоги. З Ґофф, думаю, 50 на 50 шанси.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739840 вiд 2026-01-25 13:46:52теніссвітоліна виграда у другої-хуйло-тенісистки підрядна цей раз андрєєва у якої є мідалька від хуйладалі - коко гауф… еліна програла 2 останні зустрічі в 3х сетах. коко в гарній формі. так що хзеліна не була фаворитом у буків проти андрєєвої - але впевнено виграла… сподівюсь що і проти коко зробить сенсацію
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739839 вiд 2026-01-25 12:34:06PEPSI№ 1739837Наскільки розумію, Бульба у буткєвічя цілий віце-президент, а Ротань - усього лише головний тренер. Так шта Бульба за посадою і тепер має право його від3.143дити ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739838 вiд 2026-01-25 12:21:53Ще про конфлікт за участю Михайличенка - більш розлого:https://gordonua.com/ukr/publications/oleksij-mikhajlichenko-konfliktu-ne-bulo-sljusar-udariv-moju-druzhinu-v-hrudi-j-skazav-zabali-vi-vsi-1771342.html
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739837 вiд 2026-01-25 12:00:23класно кацапа Медведєва взули на слемі 3:0 Кайф, марожено. Також дивився товарняк Полісся, на лавці сиділи Хац, Ротань і Ребров (як гість). Згадалося як Хац дав Ротаню ляща колись. у Києві. Тепер разом працюють :-)))
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739836 вiд 2026-01-25 10:52:55Коментатор показав бросок на моделі. Тіпа як чистий бросок з реслінгу..
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739835 вiд 2026-01-25 10:40:46Тепер чекаємо церемонію нагородження. На місці імператорської сім'ї та прем'єр-міністра я б вже планував візит на останній день наступного турніру.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739834 вiд 2026-01-25 10:39:41«Імператорський кубок знову вдома!»Данило молодець. Виграє турнір в березні - і стане йокодзуною. В 22 роки.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739833 вiд 2026-01-25 10:34:53Заваліл..
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739832 вiд 2026-01-25 10:17:20Сумо Обидва лідери виграли свої матчі, і зараз після недільної сутички двох йокодзун буде фінал Аонішіки-Атаміфудзі. Данило явний фаворит, хоча суперник, який поборов обох йокодзун в середині турніру має трохи більше часу на відпочинок. Шіші програв і останню сутичку, що означає, що його підйом в таблиці на наступний турнір буде помірним, лише на кілька номерів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739831 вiд 2026-01-25 09:41:07Пермская Обітєль, автор Рулон Обоєв!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739830 вiд 2026-01-25 05:06:55а у Пермы зараз -25 по цельсию..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739829 вiд 2026-01-25 04:52:01https://nv.ua/ukr/world/countries/blekauti-ta-vibuhi-u-byelgorodi-taganrozi-permi-poshkodzhennya-energoob-yektiv-50578273.html. Пишуть, що Пермі теж пропало світло, ну це не Таганрог, це трохи далі на пару тисяч км
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739828 вiд 2026-01-25 04:46:52Я сплю одягнутий і хустка Buff вуха закриваю. Пет-Пляшки з тeплою водою в ліжко. Інакше при 10-11*С важкувато
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739827 вiд 2026-01-25 01:57:39LAZY, Є там гарні люди, правильні русофоби. Але поки їхня гумова мавпа смоктатиме у хуйла, будуть боратами. Ну і цейво, я проти Казахстану в єврофутболі незалежно від, бо що блять за хуйня людям з Європи тисячі кілометрів на виїзди ганяти? В Азії хай грають.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739826 вiд 2026-01-25 01:39:55Там у Берґгайн Бйорк іще виринає в кінці.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739825 вiд 2026-01-25 01:32:03Як вам Росалія з «Перлою»? Така сенсація нині всесвітня. А я був на концерті Муердо в Лондоні пару років тому в Лондоні. То в одній із пісень він із цієї малої насміхався. А вона виросла на таку штучку. ? si=zp68O_GL1vE0Py10 ? si=418bgE2UZEEuLdcy
Aspid [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739824 вiд 2026-01-25 01:13:01Тест
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739823 вiд 2026-01-25 00:53:15Гарний текст на цю тему. Окрім намета є ще деякі важливі моменти на які слід звернути увагу. https://www.facebook.com/share/p/1BuMZ4K1eP/
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739822 вiд 2026-01-25 00:31:55LAZY№ 1739819Візьми хороший зимовий спальник. Саме зимовий. Якщо є туристичний намет, можна тупо поставити його посеред кімнати, кинути на підлогу каремат/пінку, а зверху вже спальник. Намет дає зайвих пару градусів.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739821 вiд 2026-01-25 00:03:20Дякую. Та треба було, але я якось наївно думав, що трохи захистили-укріпили якось енергетику та усе таке. Виявилось, що якось не дуже. Хз, чи це взагалі можливо. Але ж бравурні реляції звучали регулярно, як всюди возводиться захист, та усе таке.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739820 вiд 2026-01-24 23:51:24LAZY № 1739819 тепла ковдра 35 Вт\ч, якщо є запас по електриці. всякі парафіново-етанолові грілки, бажано японські. банально палатка та сухий спірт. але це все літом треба було готувати…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739819 вiд 2026-01-24 23:33:08Спати доводиться у штанах, двох парах шкарпеток, термобілизні, футболці, сорочці та реглані :) йобана цибуля. Думаю, може спальний мішок взяти? Чи може є ще якісь ідеї?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739818 вiд 2026-01-24 23:28:08«Ми дуже близькі до зустрічі Путіна і Зеленського», – сказав один з американських чиновників. Він припустив, що якщо наступна тристороння зустріч в Абу-Дабі принесе більше прогресу, це може призвести до зустрічі сторін у Москві або Києві. Фaнтaзiї…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739817 вiд 2026-01-24 21:38:49Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1739815 Хто Мудріньйо?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739816 вiд 2026-01-24 21:37:19Нестерпно шкода всіх вас. Кацапи лише на це здатні. Морити холодом і голодом. Заморозили Наполеона з німаками, тепер покладаються на морози й проти України. Кацапня ніколи не була спроможна вигадати щось нове. Всі її кроки відомі століттями: спалити, отруїти, дефенеструвати, розстріляти, зґвалтувати, спиздити біде і насрати в нього. Треба триматися. Пиздуваті морози скоро припиняться. Республіканців скоро усунуть від влади у конґресі. Треба ще трохи. Винні кацапи. Не бийте комунальників!