🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 280.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739855 вiд 2026-01-25 16:34:07

Тіаре феерить в захисті :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739854 вiд 2026-01-25 16:08:32

Тіаре феерить в захисті :)

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739853 вiд 2026-01-25 15:51:19

yagshamash
№ 1739850
ага. інша «казашка» що живе в мск - ще, скоріш за все, на ігу в 1-4й вийде…

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739852 вiд 2026-01-25 15:49:38

sk (chromebook)
№ 1739849
до речі та іва йович програла пів-фінал еліні в окленді
на наст тижні дійшла до фіналу в хобарті і вже на ао 4 перемоги включаючи над паоліні та хуй-тінцевою…
ну і далі буде бульбо-дура…

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739851 вiд 2026-01-25 15:32:42

Vichny
№ 1739844
ні. Але дивлюсь достатньо матчів.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739850 вiд 2026-01-25 15:25:25

SK

Я переплутав, вони всі на одне обличчя. Мав на увазі хуякіну. Вона ще, здається, не вилетіла.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739849 вiд 2026-01-25 15:20:26

теніс
путінцева теж пішла нах. при чому позорно 0-6 1-6
хуйло-мєдвєдєв міг теж позорно останні два сети програти 0-6 0-6 (було 0-4) …
у бульба-дури далі молода тінейджерка сербка з ам паспортом іва йович
а мєдвєдєва послав нах нова чоловіча зірка лернер тьєн
за нього «забувають», тому що вже розкрутили бразильця фонсєку, федерер його підписав на свій бренд ON…

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739848 вiд 2026-01-25 15:19:15

yagshamash
№ 1739842 вiд 2026-01-25 14:00:04
Вже плачуться, що вперше з 2018 їх не буде у чвертьфіналі АО, ну й добре, нема чого Австралії забруднювати

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739847 вiд 2026-01-25 15:06:18

Дуже простеньке питання для знавців єдиноборств: у боксера Олександра Хижняка та сумоїста Данила Явгусішина міг би бути факт у біографії, який можна було б описати однаковими словами для обох з них. Але Олександр на відміну від Данила зупинився в останній день. Сформулюйте якими словами це однаково можна було б описати у їх біографії.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739846 вiд 2026-01-25 14:46:16

Єбать, укротітєль мамкин

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739845 вiд 2026-01-25 14:30:53

Оце блядь в чатику ЖК все більше таких довбойобів вилазить, які хочуть вулиці та проспекти перекривати, вимагаючи світла. Такому маскваротому «Юрі», бачте, «мєстниє фашисти» намагаються життя зіпсувати, навмисно світло не дають!



Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739844 вiд 2026-01-25 14:28:11

Пепс, ти і в жіночому пенісі експерт? О_о

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739843 вiд 2026-01-25 14:07:03

висновки:
Еліна єдина укр. тенісистка, яка навчилась грати у теніс, і вміє грати у теніс.
Усі інші, від Марти Костюк до Олійникової - самі не знають, що вони роблять у тенісі і чому вони досі займаються цією справою. Скоріше за все - так склалося. Тому займаються.

Еліна досягла рівня, на якому вона може покусати будь-кого і попити крові у будь-кого. Не у титулах справа. Зупинити Еліну може лише недастатня фізика, вона не бой-баба і ніколи нею не стане. З головою - порядок.
Матч з Андрєєвою Еліна виграла у тому числі і мізками.
У нас є своя Іга.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739842 вiд 2026-01-25 14:00:04

Сьогодні останніх двох кацапів відправили назад до мухосранська. За ними ще одного кренделя, що за кізякстан грає. Залишився бульбо-мужик і борато-хуютінцева.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739841 вiд 2026-01-25 13:52:48

SK

Наразі одержуймо кайф від цієї перемоги. З Ґофф, думаю, 50 на 50 шанси.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739840 вiд 2026-01-25 13:46:52

теніс
світоліна виграда у другої-хуйло-тенісистки підряд
на цей раз андрєєва у якої є мідалька від хуйла
далі - коко гауф… еліна програла 2 останні зустрічі в 3х сетах. коко в гарній формі. так що хз
еліна не була фаворитом у буків проти андрєєвої - але впевнено виграла… сподівюсь що і проти коко зробить сенсацію

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739839 вiд 2026-01-25 12:34:06

PEPSI
№ 1739837

Наскільки розумію, Бульба у буткєвічя цілий віце-президент, а Ротань - усього лише головний тренер. Так шта Бульба за посадою і тепер має право його від3.143дити ;)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739838 вiд 2026-01-25 12:21:53

Ще про конфлікт за участю Михайличенка - більш розлого:

https://gordonua.com/ukr/publications/oleksij-mikhajlichenko-konfliktu-ne-bulo-sljusar-udariv-moju-druzhinu-v-hrudi-j-skazav-zabali-vi-vsi-1771342.html

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739837 вiд 2026-01-25 12:00:23

класно кацапа Медведєва взули на слемі 3:0
Кайф, марожено.

Також дивився товарняк Полісся, на лавці сиділи Хац, Ротань і Ребров (як гість).
Згадалося як Хац дав Ротаню ляща колись. у Києві.
Тепер разом працюють :-)))

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739836 вiд 2026-01-25 10:52:55

Коментатор показав бросок на моделі. Тіпа як чистий бросок з реслінгу..

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739835 вiд 2026-01-25 10:40:46

Тепер чекаємо церемонію нагородження. На місці імператорської сім'ї та прем'єр-міністра я б вже планував візит на останній день наступного турніру.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739834 вiд 2026-01-25 10:39:41

«Імператорський кубок знову вдома!»

Данило молодець. Виграє турнір в березні - і стане йокодзуною. В 22 роки.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739833 вiд 2026-01-25 10:34:53

Заваліл..

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739832 вiд 2026-01-25 10:17:20

Сумо
Обидва лідери виграли свої матчі, і зараз після недільної сутички двох йокодзун буде фінал Аонішіки-Атаміфудзі. Данило явний фаворит, хоча суперник, який поборов обох йокодзун в середині турніру має трохи більше часу на відпочинок. Шіші програв і останню сутичку, що означає, що його підйом в таблиці на наступний турнір буде помірним, лише на кілька номерів.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739831 вiд 2026-01-25 09:41:07

Пермская Обітєль, автор Рулон Обоєв!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739830 вiд 2026-01-25 05:06:55

а у Пермы зараз -25 по цельсию..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739829 вiд 2026-01-25 04:52:01

https://nv.ua/ukr/world/countries/blekauti-ta-vibuhi-u-byelgorodi-taganrozi-permi-poshkodzhennya-energoob-yektiv-50578273.html. Пишуть, що Пермі теж пропало світло, ну це не Таганрог, це трохи далі на пару тисяч км

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739828 вiд 2026-01-25 04:46:52

Я сплю одягнутий і хустка Buff вуха закриваю. Пет-Пляшки з тeплою водою в ліжко. Інакше при 10-11*С важкувато

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739827 вiд 2026-01-25 01:57:39

LAZY,

Є там гарні люди, правильні русофоби.
Але поки їхня гумова мавпа смоктатиме у хуйла, будуть боратами.
Ну і цейво, я проти Казахстану в єврофутболі незалежно від, бо що блять за хуйня людям з Європи тисячі кілометрів на виїзди ганяти? В Азії хай грають.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739826 вiд 2026-01-25 01:39:55

Там у Берґгайн Бйорк іще виринає в кінці.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739825 вiд 2026-01-25 01:32:03

Як вам Росалія з «Перлою»? Така сенсація нині всесвітня. А я був на концерті Муердо в Лондоні пару років тому в Лондоні. То в одній із пісень він із цієї малої насміхався. А вона виросла на таку штучку.
? si=zp68O_GL1vE0Py10

? si=418bgE2UZEEuLdcy

Aspid [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739824 вiд 2026-01-25 01:13:01

Тест

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739823 вiд 2026-01-25 00:53:15

Гарний текст на цю тему. Окрім намета є ще деякі важливі моменти на які слід звернути увагу.
https://www.facebook.com/share/p/1BuMZ4K1eP/

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739822 вiд 2026-01-25 00:31:55

LAZY
№ 1739819

Візьми хороший зимовий спальник. Саме зимовий. Якщо є туристичний намет, можна тупо поставити його посеред кімнати, кинути на підлогу каремат/пінку, а зверху вже спальник. Намет дає зайвих пару градусів.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739821 вiд 2026-01-25 00:03:20

Дякую.
Та треба було, але я якось наївно думав, що трохи захистили-укріпили якось енергетику та усе таке. Виявилось, що якось не дуже. Хз, чи це взагалі можливо. Але ж бравурні реляції звучали регулярно, як всюди возводиться захист, та усе таке.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739820 вiд 2026-01-24 23:51:24

LAZY
№ 1739819

тепла ковдра 35 Вт\ч, якщо є запас по електриці.
всякі парафіново-етанолові грілки, бажано японські.
банально палатка та сухий спірт.

але це все літом треба було готувати…

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739819 вiд 2026-01-24 23:33:08

Спати доводиться у штанах, двох парах шкарпеток, термобілизні, футболці, сорочці та реглані :) йобана цибуля. Думаю, може спальний мішок взяти? Чи може є ще якісь ідеї?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739818 вiд 2026-01-24 23:28:08

«Ми дуже близькі до зустрічі Путіна і Зеленського», – сказав один з американських чиновників.
Він припустив, що якщо наступна тристороння зустріч в Абу-Дабі принесе більше прогресу, це може призвести до зустрічі сторін у Москві або Києві.

Фaнтaзiї…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739817 вiд 2026-01-24 21:38:49

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1739815

Хто Мудріньйо?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739816 вiд 2026-01-24 21:37:19

Нестерпно шкода всіх вас. Кацапи лише на це здатні. Морити холодом і голодом. Заморозили Наполеона з німаками, тепер покладаються на морози й проти України. Кацапня ніколи не була спроможна вигадати щось нове. Всі її кроки відомі століттями: спалити, отруїти, дефенеструвати, розстріляти, зґвалтувати, спиздити біде і насрати в нього. Треба триматися. Пиздуваті морози скоро припиняться. Республіканців скоро усунуть від влади у конґресі. Треба ще трохи. Винні кацапи. Не бийте комунальників!


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.