yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749896 вiд 2026-06-15 20:03:00olma Я був на Островах Зеленого Мису. Дуже гарна країна. Чудова кухня, танці й музика. Сезарія Евора звідти. Білосніжні пляжі і чистісінька вона в океані. Все видно без маски.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749895 вiд 2026-06-15 19:54:48якшо Іспанія шось не зміне глобально, то наступний більш вправний суперник зробе те шо Австралія зробила Турції
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749894 вiд 2026-06-15 19:53:32так бля, Кабо верде це вам не Пуерто ріко..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749893 вiд 2026-06-15 19:41:54Кабовердяни прикольно опираються, але видно, що вже на межі.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749892 вiд 2026-06-15 19:29:52пішки то ладно, тут може бігти і не надо буду, але ж треба по воротам бить
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749891 вiд 2026-06-15 19:22:01Іспанія вийшла в екорежимі грати. Виграють без питань, але дуже бережуть гравців. Намагаються у стики не йти.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749890 вiд 2026-06-15 19:20:42ProstoVlizPobalakaty№ 1749888Я слово Туніс прочитав як теніс) подум що в тенісі щось цікаве трапилось, раз пост такий довгий, я все пропустив)…Tunisia have fired their coach after losing their first World Cup match 5-1 to Sweden.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749889 вiд 2026-06-15 19:13:48Тяжелый бомбардировщик Ту-22М3 разбился в Иркутской области неподалеку от Свирска. Предварительно экипаж смог катапультироваться.…Гарна новина. Правда не на 100%
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749888 вiд 2026-06-15 17:41:28OlegSh № 1749887 вiд 2026-06-15 17:18:04 Туніс в основному в конкретних ситуаціях дико нахомутав в захисті, шведи реалізували три обрізки захисту і воротаря біля штрафного. Воротар не потягнув нічого, тільки в кінці один сейв зробив, статистично шведи трохи більше ніж на два голи награли. Ще й дивний стандарт, коли в момент подачі майже всі були в офсайді, крім Ісака, який був ближнім до подачі, і лише датчик в м'ячі зафіксував, що він торкнувся його, обнуливши цим офсайд у партнерів, там навіть зміни траєкторії не видно було. Чи могла б Україна так запресингувати і забити якщо не п'ять, то хоча б два - дискусійне питання.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749887 вiд 2026-06-15 17:18:04olma № 1749883 Після вчорашніх 5:1 навіть почувається краще: Ми шведам менше влетіли ніж Туніс. Але мабуть Кюрасао почуваються теж добре, бо виступили з німцями на рівні бразилів у 2014.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749886 вiд 2026-06-15 17:07:19ProstoVlizPobalakaty № 1749885 не знаю, не придивлявся. Написано що бій опубліковано 2 дні тому, і я подумав, що це перший бій Лома після повернення. Про повернення Лома говорив.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749885 вiд 2026-06-15 17:03:49 PEPSI (Merkury) № 1749881 вiд 2026-06-15 16:35:28 А яке відношення бій з 2022 року має до сьогоднішнього дня, тим більше, що Лома в 2025 офіційно повідомляв, що закінчив кар'єру?
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749884 вiд 2026-06-15 17:00:45Лома переміг. На досвіді. Але є багато але.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749883 вiд 2026-06-15 16:45:06Сьогодні гішпани грають з Кабо-Верде Країна Зеленого Мису. Чи перебьють вони Німців, які настріляли Кюрасао? Шведи Тунісу накидали вчора 5:1
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749882 вiд 2026-06-15 16:42:10Enot № 1749880 ---- Та ХЙЗ. Може іде типове для України явище, тупо реєструють нові бомаги, нову структуру, щоб не платити по боргах, щоб змінити менеджмент і т. п. Час покаже.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749881 вiд 2026-06-15 16:35:28сів дивитись бокс Vasyl Lomachenko (Ukraine) vs Jamaine Ortiz (USA). Лома постарів, швидкість не та, в ногах теж став повільний. (за) Багато став пропускати в табло. Ризикує з Легенди стати посміховиськом. Жалюгідне видовище. Лома! Сиди вдома! Або піднімись до супер-тяжів і кинь виклик Фьюрі. Оце б я подивився. Та й Аль-Туркі теж.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749880 вiд 2026-06-15 15:48:24ФК Харків вже був, він мав погану репутацію і закінчив безславно. Навіщо такий ребрендинг - не розумію
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749879 вiд 2026-06-15 14:31:30⚡️Офіційно: ФК «Металіст 1925» змінив назву на ФК «Харків» та презентував нову клубну емблему! Підтримайте ☺️?
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749878 вiд 2026-06-15 14:18:55там же ще Конате з Лівера чи вже перейшов чи переходе до Реала. Моур почав з найслабшої ланки, с захисту.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749877 вiд 2026-06-15 13:13:14sk (acer chromebook) № 1749876 вiд 2026-06-15 13:02:14 це розумний трансфер. але якщо ще черепаху Енцо з Челсі потягнуть, то засруть всю «розумність». Їм весь захист треба міняти і шукати свого Педрі в півзахист, бо Белінгем з Камавінгою не потягнуть. А якщо Вальверде продадуть - пиздець буде.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749876 вiд 2026-06-15 13:02:14футбол«музикант» кукурелья з челсі в реалцікаво. це вже мауріньо починає рулити трансферами? захист підсилюєколи дивився челсі з мудриком -той кукурелья був одним з найкращих (на мою думку)і в захисті ноги відривав нападниками, і вперед встигав бігати. небезпеки супернику привозити більше ніж мудрик…хз як кукурелья буде в реалі, коли попереду нього на фланзі вінісіус… :) подивимось :)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749875 вiд 2026-06-15 12:29:222Olma --- Як повідомило МВС, у той час, коли рятувальники намагалися загасити полум'я в головному соборному храмі Києво-Печерської Лаври, росіяни завдали повторного удару поруч - по Національному культурно-мистецькому та музейному комплексу «Мистецький арсенал».
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749874 вiд 2026-06-15 11:58:34Питання у мене, чи відразу ціль була Успенський собор Лаври чи ракета (дрон) збочив з курсу або рикошет? Була інфа що після першого нічного влучення, потім дрон летів туди в Успенський повторно. Як це роблять свиносообаки в Дніпрі, в Харкові, коли пожежників накривать другим ударом?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749873 вiд 2026-06-15 11:50:20Про Лавру та Успенський собор в 1941 році --- https://www.bbc.com/ukrainian/blogs/2016/11/161103_tsalyk_uspensky_cathedral_sk
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749872 вiд 2026-06-15 11:34:35Укрпроектреставрація зробила проект відновлення собору лише наприкінці 80-х, а ми 3D модель схеми «Верхня будівля - фундамент - основа» з урахуванням зсувного району при просадочності ґрунтів 2 типу..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749871 вiд 2026-06-15 11:18:38Khomenko Alex 2 год · ⭕️ КРУГИ ІСТОРІЇ ЛАВРА 1918 Штаб Муравйова розміщується саме тут, артилерія руйнує місто, кулемети на дзвінниці, а митрополита просто вбили… 1929 Спаплюжена перед другою світовою 1941 Успенський підірвало НКВД 2026 Успенський руйнує нове нквд… Історія - мов суфлер, підказує людям, а люди, які не чують шепіт Історії, приречені на вічне її повторення… PS. Вчора їздили в Крути - такі самі «круги історії» … https://www.facebook.com/share/p/18djQFu7Gp/
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749870 вiд 2026-06-15 10:30:27всі репостять допис казанського------Предыдущий раз Лавру бомбили и жгли нацисты, теперь это сделали русские.-----це ж коммі пропаганда. коли совєти залишали київ в 41му - замінували все що можна було мінувати…і потім підривали (за допомогою «партизан») …в тому числі й успенський собор. наче були очікування що ледь не гітлер приїде… тому коли якась німецька делегація приїхала подивитись на собор - партизани підірвали…наче після цього випадку (можливо ще пари таких же), німці видали указ - не заселятись (використовувати) будинки в центрі -поки не перевірять на наявність мін
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749869 вiд 2026-06-15 09:58:05Підари ракетами влучили і знищили новий сортувальний центр НП в Києві. https://www.pravda.com.ua/news/2026/06/15/8039321/ У них в тій сраній Рашці ще срати і срати до таких технологій. Тому і бісяться свинособаки.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749868 вiд 2026-06-15 09:22:48ну I зaoднo Мoсфiльм… «Росія атакувала Національну кіностудію імені Олександра Довженка в Києві. Одну з найстаріших кіностудій України. Виникла пожежа. Внаслідок влучання пошкоджено костюмний цех. Знищено найбільшу і найстарішу костюмну колекцію України. У студії перебували близько ста тисяч костюмів і три мільйони одиниць різноманітного одягу. Також пошкоджено інші корпуси та будівлі кіностудії.»
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749867 вiд 2026-06-15 09:19:46LAZY № 1749864 прийшoв чaмс щoб мoскoвськe ПВO збилo укрaїнськi дрoни нa сoбoр Вaсiлiя Блaжeннoгo кoлo Крeмлa…
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749866 вiд 2026-06-15 07:30:012 LAZYА як тобі зараз ШІ-портрети?
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749865 вiд 2026-06-15 02:39:28LAZY № 1749864 Це хуйло свого рудого друга з днем народженням привітало.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749864 вiд 2026-06-15 02:29:07
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749863 вiд 2026-06-15 02:19:33Цікаво буде вранці глянути, в якому стані буде Київ. Бо ночка пиздецька. Звісно не така, як бувало, але також гучно до усрачки. Там Лавра горить.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749862 вiд 2026-06-15 01:11:57Цікаво буде вранці глянути, в якому стані Туніс? В цій групі може вилетіти з останнього місця команда, яка б в інших групах за друге місце успішно боролась би.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749861 вiд 2026-06-15 01:01:51другий тайм гарний вийшов, голландці могли б і докатать до перемоги, але чомусь припинили грать за 15 хвилин до кінця. але футбол цікавий
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749860 вiд 2026-06-15 00:59:49LAZY № 1749859 так. б'ються до останього. і похуй проти кого.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749859 вiд 2026-06-15 00:57:13Сука японський менталітет це сила. Незалежно від поколінь. Завжди сила духа на висоті.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749858 вiд 2026-06-15 00:48:53Це чесно. Японці не заслуговують на поразку. В приїнципі, рівний матч.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749857 вiд 2026-06-15 00:29:31«Більярдисти» :)До речі, вони не програвали в основний час з 2006 року, а з 2010 року не програвали зовсім, крім серій пенальті.