🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 29.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749896 вiд 2026-06-15 20:03:00

olma

Я був на Островах Зеленого Мису. Дуже гарна країна. Чудова кухня, танці й музика. Сезарія Евора звідти. Білосніжні пляжі і чистісінька вона в океані. Все видно без маски.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749895 вiд 2026-06-15 19:54:48

якшо Іспанія шось не зміне глобально, то наступний більш вправний суперник зробе те шо Австралія зробила Турції

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749894 вiд 2026-06-15 19:53:32

так бля, Кабо верде це вам не Пуерто ріко..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749893 вiд 2026-06-15 19:41:54

Кабовердяни прикольно опираються, але видно, що вже на межі.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749892 вiд 2026-06-15 19:29:52

пішки то ладно, тут може бігти і не надо буду,
але ж треба по воротам бить

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749891 вiд 2026-06-15 19:22:01

Іспанія вийшла в екорежимі грати. Виграють без питань, але дуже бережуть гравців. Намагаються у стики не йти.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749890 вiд 2026-06-15 19:20:42

ProstoVlizPobalakaty
№ 1749888

Я слово Туніс прочитав як теніс) подум що в тенісі щось цікаве трапилось, раз пост такий довгий, я все пропустив)

Tunisia have fired their coach after losing their first World Cup match 5-1 to Sweden.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749889 вiд 2026-06-15 19:13:48

Тяжелый бомбардировщик Ту-22М3 разбился в Иркутской области неподалеку от Свирска. Предварительно экипаж смог катапультироваться.

Гарна новина. Правда не на 100%

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749888 вiд 2026-06-15 17:41:28

OlegSh
№ 1749887 вiд 2026-06-15 17:18:04

Туніс в основному в конкретних ситуаціях дико нахомутав в захисті, шведи реалізували три обрізки захисту і воротаря біля штрафного. Воротар не потягнув нічого, тільки в кінці один сейв зробив, статистично шведи трохи більше ніж на два голи награли. Ще й дивний стандарт, коли в момент подачі майже всі були в офсайді, крім Ісака, який був ближнім до подачі, і лише датчик в м'ячі зафіксував, що він торкнувся його, обнуливши цим офсайд у партнерів, там навіть зміни траєкторії не видно було.
Чи могла б Україна так запресингувати і забити якщо не п'ять, то хоча б два - дискусійне питання.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749887 вiд 2026-06-15 17:18:04

olma
№ 1749883

Після вчорашніх 5:1 навіть почувається краще: Ми шведам менше влетіли ніж Туніс. Але мабуть Кюрасао почуваються теж добре, бо виступили з німцями на рівні бразилів у 2014.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749886 вiд 2026-06-15 17:07:19

ProstoVlizPobalakaty
№ 1749885
не знаю, не придивлявся. Написано що бій опубліковано 2 дні тому, і я подумав, що це перший бій Лома після повернення.
Про повернення Лома говорив.



ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749885 вiд 2026-06-15 17:03:49

PEPSI (Merkury)
№ 1749881 вiд 2026-06-15 16:35:28

А яке відношення бій з 2022 року має до сьогоднішнього дня, тим більше, що Лома в 2025 офіційно повідомляв, що закінчив кар'єру?

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749884 вiд 2026-06-15 17:00:45

Лома переміг. На досвіді.
Але є багато але.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749883 вiд 2026-06-15 16:45:06

Сьогодні гішпани грають з Кабо-Верде Країна Зеленого Мису. Чи перебьють вони Німців, які настріляли Кюрасао? Шведи Тунісу накидали вчора 5:1

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749882 вiд 2026-06-15 16:42:10

Enot
№ 1749880
----
Та ХЙЗ. Може іде типове для України явище, тупо реєструють нові бомаги, нову структуру, щоб не платити по боргах, щоб змінити менеджмент і т. п. Час покаже.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749881 вiд 2026-06-15 16:35:28

сів дивитись бокс Vasyl Lomachenko (Ukraine) vs Jamaine Ortiz (USA).
Лома постарів, швидкість не та, в ногах теж став повільний. (за) Багато став пропускати в табло. Ризикує з Легенди стати посміховиськом.
Жалюгідне видовище.

Лома! Сиди вдома!

Або піднімись до супер-тяжів і кинь виклик Фьюрі.
Оце б я подивився. Та й Аль-Туркі теж.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749880 вiд 2026-06-15 15:48:24

ФК Харків вже був, він мав погану репутацію і закінчив безславно. Навіщо такий ребрендинг - не розумію

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749879 вiд 2026-06-15 14:31:30

⚡️Офіційно: ФК «Металіст 1925» змінив назву на ФК «Харків» та презентував нову клубну емблему!

Підтримайте ☺️?

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749878 вiд 2026-06-15 14:18:55

там же ще Конате з Лівера чи вже перейшов чи переходе до Реала.
Моур почав з найслабшої ланки, с захисту.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749877 вiд 2026-06-15 13:13:14

sk (acer chromebook)
№ 1749876 вiд 2026-06-15 13:02:14
це розумний трансфер. але якщо ще черепаху Енцо з Челсі потягнуть, то засруть всю «розумність». Їм весь захист треба міняти і шукати свого Педрі в півзахист, бо Белінгем з Камавінгою не потягнуть. А якщо Вальверде продадуть - пиздець буде.

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749876 вiд 2026-06-15 13:02:14

футбол
«музикант» кукурелья з челсі в реал
цікаво. це вже мауріньо починає рулити трансферами? захист підсилює
коли дивився челсі з мудриком -той кукурелья був одним з найкращих (на мою думку)
і в захисті ноги відривав нападниками, і вперед встигав бігати. небезпеки супернику привозити більше ніж мудрик…
хз як кукурелья буде в реалі, коли попереду нього на фланзі вінісіус… :)
подивимось :)

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749875 вiд 2026-06-15 12:29:22

2Olma
---
Як повідомило МВС, у той час, коли рятувальники намагалися загасити полум'я в головному соборному храмі Києво-Печерської Лаври, росіяни завдали повторного удару поруч - по Національному культурно-мистецькому та музейному комплексу «Мистецький арсенал».

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749874 вiд 2026-06-15 11:58:34

Питання у мене, чи відразу ціль була Успенський собор Лаври чи ракета (дрон) збочив з курсу або рикошет?
Була інфа що після першого нічного влучення, потім дрон летів туди в Успенський повторно. Як це роблять свиносообаки в Дніпрі, в Харкові, коли пожежників накривать другим ударом?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749873 вiд 2026-06-15 11:50:20

Про Лавру та Успенський собор в 1941 році
---
https://www.bbc.com/ukrainian/blogs/2016/11/161103_tsalyk_uspensky_cathedral_sk

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749872 вiд 2026-06-15 11:34:35

Укрпроектреставрація зробила проект відновлення собору лише наприкінці 80-х, а ми 3D модель схеми «Верхня будівля - фундамент - основа» з урахуванням зсувного району при просадочності ґрунтів 2 типу..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749871 вiд 2026-06-15 11:18:38

Khomenko Alex
2 год
·
⭕️ КРУГИ ІСТОРІЇ ЛАВРА
1918 Штаб Муравйова розміщується саме тут, артилерія руйнує місто, кулемети на дзвінниці, а митрополита просто вбили…

1929 Спаплюжена перед другою світовою

1941 Успенський підірвало НКВД

2026 Успенський руйнує нове нквд…

Історія - мов суфлер, підказує людям, а люди, які не чують шепіт Історії, приречені на вічне її повторення…

PS. Вчора їздили в Крути - такі самі «круги історії» …

https://www.facebook.com/share/p/18djQFu7Gp/

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749870 вiд 2026-06-15 10:30:27

всі репостять допис казанського
------
Предыдущий раз Лавру бомбили и жгли нацисты, теперь это сделали русские.
-----
це ж коммі пропаганда. коли совєти залишали київ в 41му - замінували все що можна було мінувати…
і потім підривали (за допомогою «партизан») …
в тому числі й успенський собор. наче були очікування що ледь не гітлер приїде… тому коли якась німецька делегація приїхала подивитись на собор - партизани підірвали…
наче після цього випадку (можливо ще пари таких же), німці видали указ - не заселятись (використовувати) будинки в центрі -поки не перевірять на наявність мін

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749869 вiд 2026-06-15 09:58:05

Підари ракетами влучили і знищили новий сортувальний центр НП в Києві.

https://www.pravda.com.ua/news/2026/06/15/8039321/

У них в тій сраній Рашці ще срати і срати до таких технологій. Тому і бісяться свинособаки.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749868 вiд 2026-06-15 09:22:48

ну I зaoднo Мoсфiльм…

«Росія атакувала Національну кіностудію імені Олександра Довженка в Києві. Одну з найстаріших кіностудій України. Виникла пожежа. Внаслідок влучання пошкоджено костюмний цех. Знищено найбільшу і найстарішу костюмну колекцію України. У студії перебували близько ста тисяч костюмів і три мільйони одиниць різноманітного одягу. Також пошкоджено інші корпуси та будівлі кіностудії.»

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749867 вiд 2026-06-15 09:19:46

LAZY
№ 1749864

прийшoв чaмс щoб мoскoвськe ПВO збилo укрaїнськi дрoни нa сoбoр Вaсiлiя Блaжeннoгo кoлo Крeмлa…

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749866 вiд 2026-06-15 07:30:01

2 LAZY
А як тобі зараз ШІ-портрети?

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749865 вiд 2026-06-15 02:39:28

LAZY
№ 1749864

Це хуйло свого рудого друга з днем народженням привітало.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749864 вiд 2026-06-15 02:29:07



LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749863 вiд 2026-06-15 02:19:33

Цікаво буде вранці глянути, в якому стані буде Київ. Бо ночка пиздецька. Звісно не така, як бувало, але також гучно до усрачки.
Там Лавра горить.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749862 вiд 2026-06-15 01:11:57

Цікаво буде вранці глянути, в якому стані Туніс? В цій групі може вилетіти з останнього місця команда, яка б в інших групах за друге місце успішно боролась би.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749861 вiд 2026-06-15 01:01:51

другий тайм гарний вийшов,
голландці могли б і докатать до перемоги, але чомусь припинили грать за 15 хвилин до кінця.
але футбол цікавий

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749860 вiд 2026-06-15 00:59:49

LAZY
№ 1749859

так. б'ються до останього. і похуй проти кого.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749859 вiд 2026-06-15 00:57:13

Сука японський менталітет це сила. Незалежно від поколінь. Завжди сила духа на висоті.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749858 вiд 2026-06-15 00:48:53

Це чесно. Японці не заслуговують на поразку. В приїнципі, рівний матч.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749857 вiд 2026-06-15 00:29:31

«Більярдисти» :)

До речі, вони не програвали в основний час з 2006 року, а з 2010 року не програвали зовсім, крім серій пенальті.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.