Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739815 вiд 2026-01-24 21:26:12Voxa№ 1739813Був уже один, і, що характерно, також відвертий педріньйо - не за іменем, а по суті.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739814 вiд 2026-01-24 21:14:07Класно Сибіга орбана мокнув: Сибіга порівняв Орбана з посіпакою Гітлера https://www.pravda.com.ua/news/2026/01/24/8017697/
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739813 вiд 2026-01-24 20:46:21"27-річний вінгер «Шахтаря» Педріньо вже найближчим часом може змінити громадянство та отримати право виступати за збірну України, повідомляє ESPN. Зазначається, що з футболістом контактував особисто головний тренер збірної України Сергій Ребров, який продемонстрував зацікавленість у послугах Педріньо у національній команді. Останніми днями відповідальні особи поспішно оформляли всі необхідні документи, аби Педріньо дозволили вдягнути форму національної збірної України вже у березні. Передбачається, що Педріньо буде доступним для виклику до збірної України на поєдинок плей-оф кваліфікації на ЧС-2026 проти Швеції, який призначено на 26 березня. " мало було шнелі--мєлі
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739812 вiд 2026-01-24 20:12:29Кацапку йобнули по голові, але мосх нє задєт.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739811 вiд 2026-01-24 19:11:35Розумна вродлива дівчина VS тупа риб'яча губаста пика із порожніми очима
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739810 вiд 2026-01-24 18:51:25Каменти також ок:
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739809 вiд 2026-01-24 18:48:46Хто там на боратів пиздив?? … Росіянка на Балі 10 січня відгребла світильником по довбешці від казахстанської моделі під гаслом «Слава Україні!». Російська блогерка Каріна Фадєєва заявила, що в одному із закладів острова на неї напала казахстанська модель Ґульсезім Алтайбекова за те, що Каріна зробила зауваження Ґульсезім, щоб та припинила слухати українську музику. На що казашка відповіла «Слава Україні!», після чого почалася бійка. За словами Фадєєвої, їй прилетіло по голові, після чого вона знепритомніла. Голову росіянки довелось зашивати, пропав слух в одному вусі. Але Фадєєва не сказала, що бійку затіяла сама. Фадєєва зазначила, що не знайома із Алтайбековою.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739808 вiд 2026-01-24 18:41:58Мешканці можуть допомогти з ліхтаоями, генераторами, зварюванням, занесуть на любий поверх інструмент, так ні, ніхто не комунікує і не просить допомоги, а ресурсів організаторських і фізичних малувато.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739807 вiд 2026-01-24 18:38:45Коли аналітики видають і прогнозують 3 сценарії (найлегший для нас, так собі середній, і найшірший, найважчий для нас, - наш верховний головгокомандувач Завжди вибирає- найлегший, найпопулістичніший. А щоб вижити, треба прогнозувати пиздець. Можна було б приготувати кадри по бронямиі відстрочкам, запланувати підвищені ставки і вищу ЗП наперед на зимові місяці, придбати ліхтарі. Зварку, труби і тп. Ні ніхуа. У нас не забудовник, ЖЕК і теж ради не дають. Позавчора почали давати теплоносій в будинок, гідроудари, рвонула одна труба стояк, а також в деяких квартирах потекли батареї, ну ЖЕК перекрив теплопостачання, а ремонтувати нічого не робив, і не каже в чому проблеми, Мешканці можуть
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739806 вiд 2026-01-24 18:24:52LAZY№ 1739805До тебе питань ніяких, і до мешканців вашого жк теж. Не всі можуть морально стійко переносити побутові незгоди, особливо з дітьми на руках.Це я таке узагальнення зробив на основі твоїх спостережень
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739805 вiд 2026-01-24 18:00:56Причому ті запобіжники міняли не компанія, не дтек, не місто, це просто мешканці ЖК зкинулись тупо грошима на банку і два чувака-ентузіаста із мешканців, які шарять у електриці, поїхали та купили їх та самі мастирили це. Практично все робимо своїми силами тут. Що поробиш, війна. Цей ЖК все більш перетворюється на якусь забацану «воронью слободку». У дверях одного з під'їздів вибило скло - поставили поки що фанеру. Виглядає жахливо. Якщо що, я не нию, не скиглю, не скаржусь, я хуйло та усіх кацапів у гробу бачив, будемо терпіти та триматись, врешті решт героям у окопах в сто разів складніше, хулі нам тут скиглити. Але тенденції не дуже гарні бачу, нажаль, серед людей.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739804 вiд 2026-01-24 17:47:11LAZY№ 1739800Гарний пост і відповідь для тих, хто питає а що кацапам дає террор населення?Бо потім це саме моральне виснажене населення піде на вибори/референдум і погодиться на все (і добровільне віддасть території Донбасу) аби всі ці жахіття закінчились
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739803 вiд 2026-01-24 17:41:03причем, возле дома, где одна из моих квартир, большушая котельная на весь массив. По ней ничего не прилетало Целехонькая. Ни порывов, ни провалов, ни разливов кипятка, нихуя. Какого хуя не работает - непонятно..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739802 вiд 2026-01-24 17:37:032LAZY № 1739800 у мене в городі теж само. Тому я в селі..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739801 вiд 2026-01-24 17:29:26*напівлегальні = напівлокальні
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739800 вiд 2026-01-24 17:28:34Batyj № 1739793 вiд 2026-01-24 12:16:20 наступні 11 годин розтягнулися до 14… … І шо? А по 25 годин, по три доби поспіль без світла - не бажаєш? Тобі ще гріх скаржитись, у мене тут пиздець повний, то світла немає через прильоти по 25-40 годин, то якісь запобіжники в ЖК згоріли, три доби їх міняли, тільки дають світло - вибиває нахер, за три доби світло три рази по 10 хвилин! То світло ніби є, але його по факту немає, бо напруга то до 280 скаче то до 180 по всій вулиці і зубри все рублять. То трансформатори горять та вибухають у сусідніх будинках і ми знову вигрібаємо. І так оце все - глобальні проблеми + локальні + напівлегальні по колу вже хуй зна який тиждень. Люди не знають, куди звертатись, компанія-забудовник з 1 лютого згортає обслуговування ЖК, вже поклали хуй на скарги мешканців. Футболять мешканців з їхніми скаргами до ДТЕК, ДТЕК посилає назад до забудовника і ніхто ніхуя не робить. Це жопа, найважча зима за всю війну. Так що 11-14 годин без світла то ще можна потерпіти. Ну про відсутність тепла і дубак в хаті і відсутність води я вже мовчу, це багато у кого так. Люди в ЖК вже настільки у відчаї, що одні на антидепресантах сидять, інші вже на картах таро розклади роблять, щоб світло з'явилось. Шиза та розпач потроху зростає.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739799 вiд 2026-01-24 17:06:51ProstoVlizPobalakaty, SK До речи, Ноле виграв сьогодні чотирьохсотий матч на Сламах.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739798 вiд 2026-01-24 15:44:02yagshamash № 1739796 вiд 2026-01-24 15:35:21 Ну таке, там не емоції, я ще раз передивився відео, і це був аут від суперника за лінію, Новак вже почав замах у відповідь, і мабуть від сигналу про аут втратив концентрацію, і м'яч полетів від ракетки аби куди. Він сам одразу перелякався, що так невдало вдарив.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739797 вiд 2026-01-24 15:40:42теністак. хуйло-тенісисти стадом на вихід. це гудще дідуган чіліч вилетівджокович майже вилетів :)еліна завтра десь аж в обід за києвом. можна буде подивитись…мамша осака знялась. хз що там… вона вже нікого не дивує своїми виходками…мамаша бенчіч також програла ще в 2му колі, хоча наче в супер-формі була…почитається 2й тиждень. і вже буде щось цікавесподіваюсь що молода канадка вікторія мбоко, з габаритами серени, щось зможе зробити проти бульба-дури…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739796 вiд 2026-01-24 15:35:21ProstoVlizPobalakaty Нічого собі! Не знав про це. Вже не навчиться контролювати емоції.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739795 вiд 2026-01-24 15:21:15yagshamash № 1739794 вiд 2026-01-24 13:38:58 Джокович незважаючи на легку перемогу, сьогодні був в сантиметрі від другої дискваліфікації за однакове порушення за останні пару років. Знов лупанув м'ячик аби куди після невдалого розіграшу, на цей раз в сантиметрі від голови ball-girl, що сиділа біля сітки.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739794 вiд 2026-01-24 13:38:58теніс: гарний день на АО: всі три кацапи аут - рулон абоєв, тьолка сіннера і ще якась нова аксана. Ще хуякіна лишилася з кацапстану, але грає за боратів. Шкода, 41-річний Ваврінка вилетів.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739793 вiд 2026-01-24 12:16:20наступні 11 годин розтягнулися до 14…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739792 вiд 2026-01-24 11:25:16Сьогодні було схоже на поразку в «камінь-ножиці-папір», вірніше «голова і дві руки», бо Данило тупо влетів головою в точку, де його чекав потужний поштовх рукою, а свої руки виставив невдало, щоб зробити якийсь контртиск.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739791 вiд 2026-01-24 11:12:13в Аонішікі з Оносато 0-4 після особистої зустрічі. Просто невдалий кадр…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739790 вiд 2026-01-24 11:02:01новий режим – 11 годин відключення електроенергії, 50 хвилин електріка. Пристрої більше не заряджаються навіть на 50%..
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739789 вiд 2026-01-24 10:56:46І Аонішікі теж нічого не зміг, Оносато вдало рукой штовхнув його в обличчя зі старту, та випрямив. Тепер лідерів два - Аонішікі та Атаміфудзі, чекаємо розклад на завтра, хоча у Данила на 100% буде Котозакура
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739788 вiд 2026-01-24 10:55:23проіпал Явгусішин..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739787 вiд 2026-01-24 10:47:56Macron прийшов на прессконференцію у чорних окулярах. Фінгал?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739786 вiд 2026-01-24 10:24:07Шіші нічого не зміг проти Йосінофудзі, чекаємо Аонішікі.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739785 вiд 2026-01-24 09:23:58Мені тут стрічка новин підкинула, що в снукері у України на наступні два роки буде ще один учасник Мейн Туру, 17річний Михайло Ларьков виграв юніорський ЧС, як раніше робив Юліан Бойко.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739784 вiд 2026-01-24 09:16:09Тим часом, трампидло хотіло заручитися підтримкою з боку тотемного птаха ОБСІЛФу, але натомість лише вчергове забруднило свої старі підштанники:https://glavcom.ua/world/world-politics/pinhviniv-nemaje-u-hrenlandiji-bilij-dim-zhanbivsja-cherhovoju-svitlinoju-z-trampom-1099507.html
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739783 вiд 2026-01-24 01:31:52‼️ Київ — спуск балістики!--------бля. жостко…типу «переговори в абу-дабі» почались…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739782 вiд 2026-01-23 20:39:45Точка зору Міхи:https://champion.com.ua/ukr/football/vin-vdariv-moyu-druzhinu-mihaylichenko-prokomentuvav-skandal-zi-zvinuvachennyam-u-pobitti-santehnika-1061944
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739781 вiд 2026-01-23 18:57:49Хтось стрибки з трампліну дивиться? Сьогодні був супергігант в Оберстдорфі, там де нормально літають за 200 метрів, а лідери можуть і за 230 видати. Наш Євген Марусяк поки що в топ-20, хоча це не дивно - хлопець любить величезні трампліни :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739780 вiд 2026-01-23 17:43:28Знайшов ще один цікавий факт, про який всі почнуть говорити, якщо Аонішікі офіційне отримає повідомлення після січневого турніру, що перемога чи рівний з переможцем результат в березні зробить його йокодзуною. Останній день турніра в березні 22 (неділя). А в понеділок 23-го Данилу виповниться 22 роки. Було б красиво досягти вершини саме в такий день.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739779 вiд 2026-01-23 16:22:50теніскоментар бувшого тренера мєдвєдєва на і-вью Олійниковоїтренер з тієї бази у франції де до-хуй-я хуйлостанців тренуються…---------"Олександро, я не можу і не хочу залишатися байдужим до твого життя або до життя багатьох інших людей, які перебувають у такій самій або схожій ситуації (і не тільки через війну…). Це може статися з ким завгодно на цій планеті - рано чи пізно. Моя повага і захоплення мужністю вашого опору "-----------хтось казав що поки мєдвєдєва тренував правильний тренер - то він не їздив на турніри газпромаяк тільки мєдвєдєв змінив команду тренерів - одразу й поїхав…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739778 вiд 2026-01-23 15:57:31Захід - перелякані інфантили, виродженці і дегенерати, які так і не стали дорослими. Притомних мало. Особливо у керівництві. Цікаво як закінчать лідери, що трошки проснулись - макрон і мерц.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739777 вiд 2026-01-23 15:52:11sk № 1739775 Там є буданов. Сподіваюсь як мінімум у нього вистачить клепки розсадити всіх у різні літаки. Бо якщо /боже збав/ всі сядуть у один літак, і він «впаде», то увесь світ полегшено зітхне і про літак швидко забудуть. Світу дуже муляє вперта україна, яка не хоче здаватись. І демократії, і диктатури. Кругом одні підараси.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739776 вiд 2026-01-23 15:02:50тенісвсе-такі еліні прийдеться другий матч грати проти хуйлостанкиці шнайдер-андрєєва - білзнєци-братья. виграли срібло олімпіади. отримали мідальки від хуйлаандрєєва лайкала новини з хуйлом десь в соц-мережах…дуже давно у фарнції (разом із своєю старшою стестрою). в одному клубі з мєдвєдєвим і грачьовою… грачьова вже із французським паспортом…