🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2817.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638372 вiд 2022-06-15 17:33:50

Бл ять, розсл абтесь.
Що це за хуй такий цей Shashank Joshi?
Ви впевнені, що Зал ужний зобов'язаний його питати де і як воювати?
Ну, пиздець. :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638371 вiд 2022-06-15 17:31:13

Не зрозуміл а суть таких повідомл ень. Тобто нафіга казати, кол и і де розгортаємо МЛРС у відкритому етері?

Також не зрозуміти повідомл ення типа Штати нададуть Україні розвідну інформацію дл я враження ціл ей цими самими МЛРСами.

Ви розгорніть, надайте мовчки інфу по ціл ях, в'їбіть по кацапах, щоб аж до Вороніжа чи Ростова тікал и. А потім вже кажіть що і як.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638370 вiд 2022-06-15 17:24:23

Сіверськодонецьк - це не місце розміщення, а напрямок використання.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638369 вiд 2022-06-15 17:01:22

Sauron
в„– 1638354

без оперативноїї паузи нам не обійтись. ми і так тримаємся на останніх сил ах

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638368 вiд 2022-06-15 16:56:01

sk (здал еку…)
в„– 1638362

можл иво працювати по сєвєру будуть з гл ибшого тил у

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638367 вiд 2022-06-15 16:55:22

рос арта л упить і по сєвєру, і по л исичанську. по нашим комунікаціям а цьому районі, скупченню ж/с і техніки, скл адам. і небезуспішно

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638366 вiд 2022-06-15 16:52:30

в„– 1638362
нахуя дал ьнобойной арте и т. п. ехать в Северодонецк, где идут ул ичные бои?

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638365 вiд 2022-06-15 16:48:53

Нехай подол яки з арєстовічами запропонують Заходу побудувати в Україні підприємство дл я збагачення урану місцевого видобутку. Звичайно, фуй хто це зробить, ал е запропонувати можна.

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638364 вiд 2022-06-15 16:44:18

Shashank Joshi
@shashj
MLRS training finishes today & systems deploy next week. First stop presumably Severodonetsk. «The first Ukrainian MLRS team is scheduled to complete training on Wednesday, and it will be deployed next week, according to officials briefed by the Pentagon.»

The Rosatom Exemption: How Russia's State-Run Nuclear Giant Has Escaped Sanctions
------------
rfl прочитал а запитання Батия про атомні станції і ядерне пал ьне з хуйл остану - і накатал а відповіть :)
якщо коротко - якщо СЃРІС–С‚ РІС–РґРјРѕРІР» яється РІС–Рґ нафти-газу - то потрібно чимось компенсувати. тому РїРѕРєРё що атомні станції С– пал СЊРЅРµ Р· С…СѓР№Р» остану - чіпати РЅРµ будуть…
https://www.rferl.org/a/rosatom-russia-nuclear-giant-escapes-sanctions/31899192.html#0_8_10089_8766_2710_241481063

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638363 вiд 2022-06-15 16:41:54

sk (здал еку…) [Останнi 20 месаг]
в„– 1638361 РІiРґ 2022-06-15 16:29:37

назарбаю в пол ітиці мабуть вже пєсда, бо надто старий та немічний.

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638362 вiд 2022-06-15 16:37:28

Shashank Joshi
@shashj
MLRS training finishes today & systems deploy next week. First stop presumably Severodonetsk. «The first Ukrainian MLRS team is scheduled to complete training on Wednesday, and it will be deployed next week, according to officials briefed by the Pentagon.»
---------
С…Р· нафіга світити що перші РјСЂР» СЃ-Рё поїдуть РІ сєвєродоецьк… ал Рµ нехай бояться…

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638361 вiд 2022-06-15 16:29:37

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв запевнив, що союзницькі відносини його країни з Росією триватимуть без порушень санкційного режиму, запроваджений Заходом.
Джерел Рѕ: інтерв’ю Токаєва РґР» СЏ СЂРѕСЃС–Р№СЃСЊРєРѕРіРѕ державного тел еканал Сѓ «Р РѕСЃС–СЏ 24»
----------
портніков РІС–РґРѕСЃ записав. РЅР° економічний форум РґРѕ С…СѓР№Р» Р° приїхав назарбаєв. токаєв взнав РїСЂРѕ це - С– теж швидко приїхав… РїСЂРёРґРІРѕСЂРЅС– собачки. хто краще Р±СѓРґРµ СЃР» ухатись С…СѓР№Р» Р° -той С– Р±СѓРґРµ «С†Р°СЂСЊРѕРј» РІ казахстані… таке СЃРѕР±С–…

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638360 вiд 2022-06-15 16:26:09

Немає змісту видумувати якісь хитрожопі сценарії. Читав кол ись біо Ґол ди Меір. Так от кол и вона їздил а по штатам збирал а гроші дл я Ізраїл я, то в них бул а схожа з нами ситуація: багато хто не хтів псувати відносини з арабами, яких бул о дохуя, а євреїв жменька. Так от кол и вона виступал а, то казал а, шо ми воюватимемо у будь-якому випадку тим чим є, ал е від вас зал ежить чи ми переможемo чи нас знищать. В нас те саме: боротися треба у будь-якому випадку. Ця війна вірогідно не остання.

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638359 вiд 2022-06-15 16:18:09

пишуть що останній генерал що поїхав РЅР° концерт РґРѕ РєРѕР±Р·РѕРЅР°, РЅС–-С…СѓР№-Р№Р° РЅРµ РІС–Рґ нашої арти загинув…
просто бухав десь РІ Р» уганську РІ рестоані. тут С…СѓР№-йак. С…Р» РѕРїРѕРє газу. С– РІСЃРµ…
РІ принципі РїРѕС…. ал Рµ якщо РІ Р» уганську С…Р» РѕРїРѕРє газу РІС–РґР±СѓРІСЃСЏ раз… то РјРѕР¶Р» РёРІРѕ Р±СѓРґРµ С– повтор…

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638358 вiд 2022-06-15 16:10:27

Turkey rejects Nato offer of trilateral talks with Sweden and Finland - Financial Times

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638357 вiд 2022-06-15 15:57:15

+в„– 1638356

Ще памʼятаю табл ичку, у якій фігурував щедрий дар від Іспанії - 1 (одна) санітарна машина.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638356 вiд 2022-06-15 15:55:49

торео [Останнi 20 месаг]
в„– 1638344 РІiРґ 2022-06-15 14:56:31

У нашій нинішній ситуації звичайно сл ід дякувати за будь-яку допомогу, ал е насправді сл ід бул о б посл ати козойобів нафуй з їхнім древнім совячим зал ізом.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638355 вiд 2022-06-15 15:41:00

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1638351 РІiРґ 2022-06-15 15:17:25
Якщо Україна звіл ьнить всю територію з Кримом вкл ючно - буде так само. Росія не зміриться з поразкою. Ал е пауза буде до нової агресії, а не окупації. А от якщо Україна зміриться з втратою території, то вона зміриться і з втратою державності. Ну і ніхто Україні не буде постачати зброю, так само як ніхто їй не постачав зброю з 2014 по 2022 рік. Це бул а умова Росії, бул а, є і буде.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638354 вiд 2022-06-15 15:36:50

Якщо буде пауза, то бажання постачати нам зброю зменшиться в кіл ька разів.
Під час війни біл ьше шансів випросити суттєві поставки.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638353 вiд 2022-06-15 15:25:16

Паузи бувають СЂС–Р·РЅС–. Якщо це пауза, протягом СЏРєРѕС— Україна РїСЂРѕРґРѕРІР¶СѓС” отримувати Р·Р±СЂРѕСЋ (Сѓ С‚. С‡. важку) РІС–Рґ країн Заходу, Р° кацапня, Сѓ СЃРІРѕСЋ чергу, зал ишається РїС–Рґ санкціями - то це прийнятний варіант. Якщо це пауза РїС–Рґ гасл РѕРј «Р±С–знес СЏРє звичайно» Р· кацапами, Р° РІ Україні тим часом С–Р· РЅРѕРІРѕСЋ СЃРёР» РѕСЋ починається «Р°РЅС‚икорупційна боротьба» та РѕР±РєР» адання РѕРґРёРЅ РѕРґРЅРѕРіРѕ фуями (тепер РІР¶Рµ РїС–Рґ СЃРѕСѓСЃРѕРј РјРѕР¶Р» РёРІРѕРіРѕ єврокандидатства) - тоді це саме той поганий РјРёСЂ, СЏРєРёР№ РјРѕР¶Рµ стати РґР» СЏ нас смертел СЊРЅРёРј.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638352 вiд 2022-06-15 15:19:18

sk (здал еку…)
в„– 1638350 РІiРґ 2022-06-15 15:12:46

> Казначейство США не бл окуватиме випл ати Росії за енергоносії, яка вона постачає, до 5 грудня, аби країни Європи встигл и підготуватися до запровадження жорсткого ембарго.

Ніпанятна.
На опл ату від ЄС Штати наче впл ивати не можуть.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638351 вiд 2022-06-15 15:17:25

Enot
в„– 1638348
ну гаразд, дійшл и, кацапи сказал и ок. І взял и паузу. Ту саму до нової окупації. Можем навіть нічого формал ьно не підписувать.
ну і в принципі +\- про це Арахамія домовл явся в Стамбул і півтора місяці назад.
Донбас за скобками. Про Крим не згадуєм.
І чим це не Мінск-3

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638350 вiд 2022-06-15 15:12:46

Казначейство США не бл окуватиме випл ати Росії за енергоносії, яка вона постачає, до 5 грудня, аби країни Європи встигл и підготуватися до запровадження жорсткого ембарго.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638349 вiд 2022-06-15 15:07:51

Якщо в резул ьтаті агресії Росія офіційно отримає земл і, а Україна буде змушена погодитися - дуже швидко буде повна окупація, а спротиву не буде, бо насел ення і армія будуть повністю деморал ізовані.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638348 вiд 2022-06-15 15:06:13

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1638339 РІiРґ 2022-06-15 14:34:16
Витіснення російських військ як мінімум за л інію 24.02

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638347 вiд 2022-06-15 15:05:30

Інша справа, кого вони саджатимуть у ті бронемашини, хоч самі надсучасні, якщо пересічний бундес ніфуя воювати не хоче.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638346 вiд 2022-06-15 15:05:18

Sauron
в„– 1638342
ну тут нема або, або. Або 1, або 2.
Ми б'ємось, добиваємся до чогось, і пермир'я. Або мир, якшо у кацапів стає все погано і ми встигаєм скористатись шансом.
Іншого бути не може.

Не, можна пофантазувати, шо ми доходим до Кремл я і його оточуєм, ал е небудем.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638345 вiд 2022-06-15 15:02:27

торео
в„– 1638344

Причому самі німці нещодавно заявил и, що дл я своєї армії накл епають біл ьш сучасну БМП ніж Мардер, який дл я них вже не фонтан.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638344 вiд 2022-06-15 14:56:31

греки дадуть нам 30 машин бмп-1. очевидно, замість них отримають новіші модел і ifv.

концепція так собі дл я нас. греки оновл ять парк ббм, а рухл ядь спишуть на нас.

Р±РјРї-1 надто РІР¶Рµ застаріл Р° модел СЊ. РјРё ще РєРѕР» РёСЃСЊ 35 СЂРѕРєС–РІ тому називал Рё С—С— «РіСЂРѕР± РЅР° гусеницях». РІРѕРЅР° С– С”.

некраще бул о б домовл ятися з сша про можл ивість надходження нового озброєння відразу нам?

важке питання. ясно, що освоювати стару рад техніку нам просто. і якісь запаси запчастин, компетенція і можл ивості ремонту і обсл уговування є. та і техніка потрібна вже на вчора.

з іншого боку, отримання старої техніки (дуже старої, яка застаріл а навіть вже наприкінці срср) не вирішує нашу пробл ему: перемогти ми не можемо кіл ькістю, бо у кацапів буде біл ьше зал іза дл я війни 3-го покол іння, та і л юдей теж, а можемо якістю. та дл я якості потрібна зброя, ттх якої переважає російські, та така, яка є зброєю нового покол іння і дозвол яє скл асти ел ементи ведення війни 4-го покол іння в ціл існі військ системи і компл екси.

проте ми поки що йдемо шл яхом збору наявної радянської зброї. щодо боєкомпл ектів дл я арти це правил ьно, звичайно, бо ще є ствол и, не викидати ж їх.
ясно, що вирішуємо тут не л ише ми, а здебіл ьшого союзники.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638343 вiд 2022-06-15 14:56:25

— Мы здесь навсегда!
— А зачем тогда вы вывозите зерно, трол л ейбусы и комбайны?
— Мы не знаем, как дол го это навсегда продл ится.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638342 вiд 2022-06-15 14:53:48

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1638340

Тут все просто.

1-й варіант (ми б'ємося).
Можемо перемогти, а можемо програти, втративши багато життів.

2-й варіант (перемир'я).
Повна поразка, окупація, репресії та депортації досить швидко.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638341 вiд 2022-06-15 14:42:15

Домовл ятись про щось із кацапами можна буде спробувати, кол и здохне Фуйл о. Хоча навіть і тоді жодної довіри цим підарасам бути не може.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638340 вiд 2022-06-15 14:37:51

Sauron
в„– 1638337
шоб строїть такий прогноз, треба розуміти де і на чому ми зупинемось.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638339 вiд 2022-06-15 14:34:16

Enot
в„– 1638336
ну і як ти уявл яєш закінчення війни?
без Мінска?

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638338 вiд 2022-06-15 14:34:06

Зараз - тіл ьки воювати і сподіватись, що:
- захід нас не кине
- бродіння всередині рф рано чи пізно призведуть до потрясінь

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638337 вiд 2022-06-15 14:33:16

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1638335

На цей раз вел икої перерви не буде, бо санкції не відмінять.
Попруть вперед можл иво вже через рік.
З мобіл ізацією кіл ькох десятків тисяч на нових окупованих територіях.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638336 вiд 2022-06-15 14:29:45

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1638335 РІiРґ 2022-06-15 14:27:31
Мінська-3 не має бути. Якщо Росія переможе, Україну чекатиме дол я міжвоєнної Чехосл оваччини.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638335 вiд 2022-06-15 14:27:31

Enot
в„– 1638333
ну так я це умом давно розумію. Ніяких іл л юзій вже нема.
тут питання л ише проміжку часу від умовного Мінска-3 до початку чергової окупації. І як ми цією паузою скористаємся. Бо в них теж будуть потрясіння - санкції доїдуть так чи інакше, хуйл о кол ись то здохне, почнеться война за престол.
А може і пропетл яєм.

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638334 вiд 2022-06-15 14:15:20

Enot
в„– 1638328 РІiРґ 2022-06-15 13:46:34
Voxa (м. Запоріжжя)
мені теж здається що персонал СЊРЅС– стосунки РІ РїРѕР» ітиці - це 80% СѓСЃРїС–С…Сѓ. С–, РґРѕ речі, порошенко мав багато «РґСЂСѓР·С–РІ» Сѓ євро-, та Р№ взагал С– світовій РїРѕР» С–С‚-тусовці…
С– це ще РѕРґРёРЅ РєРѕРјРїР» екс Р·Рµ С– Р№РѕРіРѕ команди РґРѕ РІС–Р№РЅРё… РЅРµ РјРѕРіР» Рё багато питань СЂРѕР·СЂСѓР» ювати, тому РїСѓР±Р» ічно «СЃРєР°РєР°Р» Рё» РЅР° РјРІС„ С– С‚. Рї. Р· нападками, РјРѕРІР» СЏРІ, давай бабл Рѕ без СѓРјРѕРІ, Сѓ нас СЃРІС–Р№ шл СЏС… С– С‚. Рї…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638333 вiд 2022-06-15 14:10:34

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1638332 РІiРґ 2022-06-15 14:02:28
Якщо «РЅС–РєСѓРґРё РЅРµ дінемося», то можеш готуватися РґРѕ РІРёС—Р·РґСѓ Р· України РІР¶Рµ зараз. Якщо Р±СѓРґРµ РњС–РЅСЃСЊРє-3 - Р·РіРѕРґРѕРј Р±СѓРґРµ РїРѕРІРЅР° окупація. РќРµ Р±СѓРґРµ України, Р±СѓРґРµ геноцид.
Єдина можл ивість фізичного збереження українців - перемога над Росією. Біл ьш нічого їх врятувати не зможе.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.