🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2823.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638132 вiд 2022-06-13 15:38:58

Russia earned 93 billion euros from fossil fuel exports during the first 100 days of war.

According to a report by the Finnish Center for Research on Energy and Clean Air (CREA), the EU imported 61% of the total sum, which is worth approximately 57 billion euros.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638131 вiд 2022-06-13 15:38:44

торео
в„– 1638125
====
Дуже тривожно. Зел я пару днів тому л япнув, що дол я Донбасу вирішується в Сіверодонецьку. Крім того там і Буданов фоткався, в промзоні і всі кому не л інь. Дуже мені це не сподобал ося.

Ось ранішній пост від ЛОДА. Там видно як акуратно підірвано або розбомбл ено останній міст (синецький).
Сподіваюся наші вивел и бодай броню-техніку і самі підірвал и.

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638130 вiд 2022-06-13 15:34:40

торео
в„– 1638127
мені ютьюб останні РґРЅС– РїС–РґРєРёРЅСѓРІ пару РІС–РґРѕСЃС–РІ РґРµ бутусов дає РґРѕРІРіС– С–-РІСЊСЋ…
СЏРєРѕСЃСЊ забагато часу Сѓ РЅСЊРѕРіРѕ, якщо РІС–РЅ РїР° передку…
С– сенсу розганяти зразу зараз Р·РѕРІСЃС–Рј немає…

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638129 вiд 2022-06-13 15:33:04

ironbelly (LMW28IF)
в„– 1638117
без маріупол СЏ - РїРѕСЂС‚, херсона - РІРёС…С–Рґ РІ РјРѕСЂРµ Р· РґРЅС–РїСЂР°, експорт метал Сѓ Р· Р·Рї Р№ зерна РїРѕ РґРЅС–РїСЂСѓ…
без цього - смерть економіки
фіни втратил Рё СЃРІРѕС— території СЏРєС– Р±СѓР» Рё дел еко Сѓ Р» С–СЃС–. РІРёС…С–Рґ РґРѕ РјРѕСЂСЏ теж Р±СѓРІ РЅРµ критичним…
поки що офіційні заяви - ок. що від нас, що від макрона
післ я розмови з зе він офіційно повторив що ніякої віддачі території, хуйл остан - підараси і т. п.
ал Рµ РґС–Р№СЃРЅРѕ С…Р· що та «СЃРІСЏС‚Р° троїця» везе РґРѕ Р·Рµ, РїСЂРё чому окремо без штатів-бритів-РїРѕР» СЏРєС–РІ…

Шубин [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638128 вiд 2022-06-13 15:15:38

Кириенко который гаул яйтер РІ Мариупол Рµ теперь вчера задвинул речь поздравител СЊРЅСѓСЋ РІ интернете, Рє ихнему празднику. РўРёРїР° озвучил хотел РєРё. Референдум Рё присоединение, Херсон РІ том числ Рµ. Причем там такой тон… Нагл РѕРµ спокойствие. Наши РїРѕРєР° РјРѕР» чат…

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638127 вiд 2022-06-13 14:39:44

по сєвєру бутусов викл ав пост з обмеженим доступом з критикою оборонних рішень там, в т. ч. застосування нашого спецназу як л егкої піхоти у вул ичних боях. навіть при цьому ми знову втратил и центр міста.
є багато критики щодо контрбатарейної боротьби нашої арти, чим я трохи здивований, чесно кажучи.

питання до пол ководницьких якостей бутусова звичайно є. ал е дивитися на наєва без бол ю неможл иво. наче його відсторонил и вже.

схоже, що сєвєр має біл ьше пол ітичне, ніж військове значення дл я обох сторін. ну, кацапи можуть собі дозвол ити превал ювання пол ітики у війскових операціях, м. яса у них ще достатньо, і зал іза теж.
а ми собі цього дозвол ити не можемо. пол овину професійної частини армії ми вже втратил и в загал ьних сан втратах. л юди з досвідом б/д у нас на вагу зол ота (особл иво бол ючі втрати сержантського скл аду. це кістяк, напрацьований роками). та і техніка теж, якщо чесно.

ну що ж, побачимо, чим це закінчиться. може кацапи вичерпають потенціал в сєвєрі раніше, ніж ми. шансів небагато, ал е ж, ал е ж

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638126 вiд 2022-06-13 14:26:05

орєстовєчь - провокатор, цинік і водночас справді невігл ас. Цинізм і невігл аство - це смертел ьно небезпечна комбінація, бо здоровий цинізм має принаймні грунтуватися на знаннях. Мал ограмотного і дрімучого циніка можна охарактеризувати л ише як підараса (у поганому сенсі).

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638125 вiд 2022-06-13 13:41:13

olma
в„– 1638121

ну, я теж дуже сподіваюся. ал е трохи познайомившись з рівнем бардака у наших, як і з якістю деяких рішень (вперта ночівл я в казармах по всій країні), якось тривожно

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638124 вiд 2022-06-13 13:38:52

ironbelly (LMW28IF)
в„– 1638120

та, зовсім забув про неї

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638123 вiд 2022-06-13 13:37:25

арестовичу про мал у кул ьтуру україни від натал ії сокол енко

РЇ РЅРµ маю Р¶РѕРґРЅРѕРіРѕ бажання сперечатися С–Р· Арестовичем (« украинская РєСѓР» ьтура мал енькая»). РђР» Рµ РґР» СЏ тих РґСЂСѓР·С–РІ, хто РІ СЃРёР» Сѓ СЂС–Р·РЅРёС… обставин мал Рѕ знає РїСЂРѕ українську РєСѓР» ьтуру, хочу сказати: Арестович - невігл ас.
Якось один художник мені сказав: західна кул ьтура не має дна. Тобто, відкриваєш якогось діяча, а за ним ще пл аст предтечі і посл ідовників, дізнаєшся про подію в історії кул ьтури, а навкол о неї ще ціл ий кул ьтурний космос.
Я подумал а, а чи можна сказати, що українська кул ьтура не має дна? Моя відповідь: так! От візьміть українських філ ософів-пол емістів Доби Відродження - там стіл ьки текстів і супровідного матеріал у, що не перечитаєш, або архітектуру мазепинського бароко - вел ичезний пл аст невимовно красивих форм, або живопис українських модерністів і нонконформістів 60-70 рр XX ст - вони досі не представл ені добре, не вивчені. А композитори XVIII стол іття - Артемій Ведел ь, Максим Березовський і Дмитро Бортнянський (за їхніми партитурами досі співає моспатріархат, до наших композиторів в росцерквах музики не бул о). І цей список нескінчений і нема дна української кул ьтури. Тому не вірте невігл асам - просто поцікавтеся українською кул ьтурою у будь-якому часі і регіоні і перед Вам розгорнеться космос.
А пускати чужу кул ьтуру треба на свою міцну ниву, де зійшл о пол е освічених націонал ьною кул ьтурою громадян.
Іл юстрація: Вел икомучениці Варвара і Катерина. 1740-і рр. Північне Лівобережжя. Дошка л ипова, л евкас, гравіювання, темпера, ол ія, срібл ення, позол ота. 114х70. Кол екція NAMU.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638122 вiд 2022-06-13 13:11:54

olma
в„– 1638121

+1
Це л егко прогнозувал ось.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638121 вiд 2022-06-13 13:02:39

торео
в„– 1638119
----
Взагал С– ця ситуація РїРѕ мостах Р±СѓР» Р° очевидною РІР¶Рµ місяць тому. «РџР°РІР» оградський» РјС–СЃС‚, що Р№РѕРіРѕ Р±СѓР» Рѕ РІ 2014 підірвал Рё С– РІ 2016 відремонтувал Рё. Так само РїСЂРѕР» СЊРѕС‚ рванул Рё місяць тому. Був ще РјС–СЃС‚ РІ районі СЃРѕРґРѕРІРѕРіРѕ Р·-РґСѓ, ал Рµ сумніваюся, що там РјРѕРіР» Р° проїхати навіть 10 тонна машина, РІС–РЅ Р±СѓРІ закритий.

Зал ишається один міст Синецький (Прол етарський).

Я сподіваюся ця ситуація бул а прогнозована, а Сєвєр тримал и, щоб виграти час в основному дл я укріпл ення позицій на правому високому березі Донця.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638120 вiд 2022-06-13 12:58:39

торео № 1638119
Чого ти на безугл у накидаєш? По евакуації з оточення є майстер - верещучка.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638119 вiд 2022-06-13 12:55:56

ironbelly (LMW28IF)
в„– 1638114

sk (здал еку…)
в„– 1638115

значить бронетехніку вивести із сєвєра вже не вийде. якщо така там зал ишил ася. та, ясно, що зал ишил ася.
як виводити л юдей, теж питання. сподіваюся, у безугл ої є пл ан

а потім подол як напише, скіл ьки союзники нам мають дати танків і бмп дл я наступу

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638118 вiд 2022-06-13 12:47:46

sk (здал еку…)
в„– 1638116

Ось це вже схоже на реал ьні запроси.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638117 вiд 2022-06-13 12:30:29

sk (здал еку…) в„– 1638116
Скорше вся та подол яцько-арестовсько-арахамієвська шобл а готує ватіант завершення війни по типу Фінл яндії 1940. Ще зараз три вершники старої Європи з своїм марним пл аном припхаються.

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638116 вiд 2022-06-13 12:27:05

Михайл о Подол як
@Podolyak_M
В·
2h
Being straightforward – to end the war we need heavy weapons parity:

1000 howitzers caliber 155 mm;
300 MLRS;
500 tanks;
2000 armored vehicles;
1000 drones.

Contact Group of Defense Ministers meeting is held in #Brussels on June 15. We are waiting for a decision.
---------------
мені здається що наша риторика, РєРѕР» Рё почал Рё світити Рє-ть загибл РёС…, розрахована Р±С–Р» ьше РЅР° західних партнерів. щоб ворушил РёСЃСЊ швидше…
дакож, РґС–Р№СЃРЅРѕ, пропал Р° денісова, «РїСЂРѕРїР°Р» Рё» меседжі РїСЂРѕ бучу Р№ інші дикунства С…СѓР№Р» Рѕ-РѕСЂРєС–РІ…

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638115 вiд 2022-06-13 12:24:49

торео
в„– 1638113
в„– 1638077 РІiРґ 2022-06-12 23:02:36

Serhiy Hayday
@serhey_hayday
В·
18m
Two bridges on the approach to #Severodonetsk have been destroyed by russian forces. The third bridge was under constant fire today.
It is old and in a critical state, trucks can’t use it due to the high risk of collapse. If this route is destroyed, Severodonetsk will be cut off

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638114 вiд 2022-06-13 12:14:53

торео № 1638113
Ще вчора Гайдай писав, що міст в дуже поганому стані і вантажівками по ньогму їздити не можна.

У кого є час на л онгріди. Стаття про такого собі Сергейцева, котрий видумав деукранізацію і денацифікацію. А також три сорти українців дл я виборів Ющенко-Янукович. Вибачте за джерел о.
https://holod.media/2022/06/10/sergeitsev/

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638113 вiд 2022-06-13 12:05:19

ніби є пошкодження третього мосту в сєвєрі. ал е пишуть кацапи, підтвердження з боку наших не бачу

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638112 вiд 2022-06-13 11:43:52

ironbelly (LMW28IF)
в„– 1638106
не передьоргуй :)
зараз страшно подумати наскіл СЊРєРё СЃСЃСЃСЂ Р±СѓРІ РґРёРєРѕСЋ країною С– СЏРєС– РјРё РІСЃС– РґРёРєСѓРЅРё Р±СѓР» Рё живучи Р·Р° зал С–Р·РЅРёРј занавісом…
я от тіл ьки зараз задумався, якщо совок був під санкціями, як пепсі продовжувал а возити концентат?
СЃРєРѕСЂС–С€ Р·Р° РІСЃРµ С– перший завод РІ РЅРѕРІРѕСЂРѕСЃС–Р№СЃСЊРєСѓ - тому що там РїРѕСЂС‚ С– концентрат РїС–РґРІРѕР·РёР» Рё туди (СЃРєРѕСЂС–Р¶ Р·Р° РІСЃРµ РЅР° танкерах що РїСЂРёС…РѕРґРёР» Рё нафтою затарюватись) …

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638111 вiд 2022-06-13 11:36:14

не пепсі, фанта

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638110 вiд 2022-06-13 11:35:18

1980, москва, київський вокзал. виходжу з поїзда через зал, а там черга метрів тридцядь не до кас. пепсі автомати, монета 20коп і 200гр смаку заграниці, всього через 10 хвил ин.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638109 вiд 2022-06-13 11:29:52

Да бл ять, отказал ись френчи от газа.. зато в 3 раза увел ичил и закупку с урал а обогащенного урана..

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638108 вiд 2022-06-13 11:19:43

ironbelly

Ніхуя не ностал ьгія. Я її терпіти не можу.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638107 вiд 2022-06-13 11:18:53

As the EU is considering stricter sanctions against Russia, France has increased its imports to become the largest buyer of LNG in the world. ”

Since most of these are spot purchases rather than long-term contracts, France is consciously deciding to use Russian energy in the wake of Moscow’s invasion of Ukraine, Myllyvirta added.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638106 вiд 2022-06-13 11:11:02

Позбирал ись, ностал ьгують за фантою. Зараз ще за совком і ол ів "є почнете. Вічного на вас нема з пл яшкою Обол оньского пива ;).

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638105 вiд 2022-06-13 11:01:18

Бл РґСЊ, РїРѕРґРѕР» як—це щось… СЏРєРёР№ мудак назвав Р№РѕРіРѕ піарником? Р’С–РЅ просто РґРѕРІР±РѕР№РѕР±. Його вербал ізація того, що нам потрібно РґСѓР¶Рµ СЃС…РѕР¶Р° Р· вкрбал ізацією РІС–Рґ януковича (СЃРєС–Р» СЊРєРё грошей потрібно) та іншими В «С…отєл ками» … Хто таке виносить РЅР° РїСѓР±Р» С–РєСѓ? Двбб

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638104 вiд 2022-06-13 10:55:19

У меня про ол импиаду в Киевн самое мощное воспоминание - это что категорически запретил и курить на трибунах. Это был о несл ыхано и невидано. До того на трибуне во время игры не тока курил и, а и бухал и и закусывал и..
Так вот, во время игр ол импийского футбол ьного турнира в рядах через метров 30 по ступенькам стоял и чуваки в штатском л ицом к трибуне, спиной на пол е, сиотрел и, чтоб не курил и. Причем мешал и не сигареты и их дым, а спички. Мотивировал ось тем, что зажигание спичек прикурить - верл ятный теракт, кого-то ил и чо-то поджечь могут..

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638103 вiд 2022-06-13 10:43:51

Пам'ятаю, на Республ іканському поставил и на ол імпіяду автомати з фантою (це теж новость бул а небачена), ал е то працювал о л ише на пробних заходах ще до Ігор. Сам ту фанту випив раз. Потім сова це все пол амал а, і на самій ол імпіяді то вже не діял о.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638102 вiд 2022-06-13 10:27:42

Памʼятаю, що під час л імпіади-восімісят звичайні бул очки, які коштувал и 3 коп., стал и продавати не просто так, а запаяними у пол іетил ен - мабуть щоб показати, що у сові афуєнний рівень гігієни, а не десь там пал ьцем у сраці кол упаються.

Це один із моїх небагатьох спогадів про ту л імпіаду саввішну - хіба що також іше мєдвєдІ л італ и під пєстні л ьва л єщєнгі.

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638101 вiд 2022-06-13 10:04:23

How Pepsi Came To Own A Soviet Naval Fleet
https://lethbridgenewsnow.com/2022/02/09/how-pepsi-came-to-own-a-soviet-naval-fleet/#:~:text=In%20a%20bizarre%20agreement%2C%20Russia, 't%20last%20long%2C%20though.
-------------
перше РїРѕСЃРёР» ання РІ С–-неті РїСЂРѕ пепсі С– СЂСѓСЃ субмарини…
там коротко все розписано :)
«РІСЃРµ Р±СѓР» Рѕ» -це така агітка…
той Р¶Рµ аманд хамер - продавав РґР» СЏ СЃРѕРІРєР° РѕР±Р» аднання РґР» СЏ видобування нафти (РІ СЃРѕРІРєСѓ нормал СЊРЅРёС… технол РѕРіС–Р№ РЅРµ Р±СѓР» Рѕ), звичайно що те РѕР±Р» аднання Р±СѓР» Рѕ старе, списане американськими конторами, ал Рµ РїРѕС……
РІ Р·РІ'СЏР·РєСѓ Р· останніми РїРѕРґС–СЏРјРё, СЏРєРѕСЃСЊ РїСЂРѕ санкції подумав…
я теж пепсі перший раз спробував кол и бул а москва-ол імпіада. 1980. ал е тоді ж вже санкції бул и
фанта - РїСЂРѕРґСѓРєС‚ РєРѕРєРё. СЏРєР° РґСѓР¶Рµ давно С” СЃРїРѕРЅСЃРѕСЂРѕРј РѕР» імпідати. тому РІРёРґРЅРѕ завезл Р° «СЃРїРѕРЅСЃРѕСЂСЃСЊРєС–» напої РїС–Рґ РѕР» імпіаду…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638100 вiд 2022-06-13 09:52:23

Р’ 1974 РіРѕРґСѓ «РџРµРїСЃРё-РєРѕР» Сѓ» начал Рё изготавл ивать РІ Советском РЎРѕСЋР·Рµ — построил Рё РІ РќРѕРІРѕСЂРѕСЃСЃРёР№СЃРєРµ первый РёР· десяти цехов РїРѕ разл РёРІСѓ американского напитка. Р’ Киев РѕРЅ поступал РІ ограниченных РєРѕР» ичествах, его буквал СЊРЅРѕ разметал Рё СЃ РїСЂРёР» авка. Ажиотаж РІ РіРѕСЂРѕРґРµ немного утих спустя четыре РіРѕРґР°, РїРѕСЃР» Рµ открытия первого РІ РЈРЎРЎР  разл ивочного цеха РІ крымском РіРѕСЂРѕРґРµ Евпатория (РЅР° церемонии присутствовал американский РјРёР» Р» иардер Арманд Хаммер). РџРѕР» ностью СЃРїСЂРѕСЃ СѓРґРѕРІР» етворил Рё, нал адив выпуск «РџРµРїСЃРё» РІ Киеве.

Р’ 1980 РіРѕРґСѓ РІ стол ице РЈРЎРЎР  «РїСЂРѕРїРёСЃР°Р» ась» ещё РѕРґРЅР° заморская штучка — «Р¤Р°РЅС‚Р°». РћРЅР° пришл Р° РІ РіРѕСЂРѕРґ Р±Р» агодаря футбол ьным матчам XXII Р» етних РћР» РёРјРїРёР№СЃРєРёС… РёРіСЂ, проходивших РІ Киеве. РќР° РћР» РёРјРїРёР№СЃРєРѕРј стадионе (тогда ещё — Централ СЊРЅРѕРј) установил Рё автоматы, Сѓ которых выстраивал ась РґР» инная очередь. Опускаешь монету, РёР· специал СЊРЅРѕРіРѕ отсека выл етает одноразовый стакан РёР· РїР» отного картона СЃ Р» оготипом «Р¤Р°РЅС‚С‹» Рё РІ него нал ивается жёл тый газированный напиток СЃРѕ РІРєСѓСЃРѕРј апел СЊСЃРёРЅР°. Фантастика! Ошел РѕРјР» ённые Р±РѕР» ел ьщики забирал Рё фирменные стаканы РЅР° сувениры — показать РґРѕРјР°, похвастаться РЅР° работе. Рђ СѓР¶Рµ РІ СЃР» едующем РіРѕРґСѓ «Р¤Р°РЅС‚Сѓ» начал Рё выпускать РІ Киеве. Как Рё «РџРµРїСЃРё», её продавал Рё РІ бутыл ках 0,33 Р» РїРѕ 45 копеек.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638099 вiд 2022-06-13 09:52:10

Впервые напитки компании Coca‑Cola оказал РёСЃСЊ РІ РЎРЎРЎР  накануне РјРѕСЃРєРѕРІСЃРєРѕР№ РћР» импиады 1980 РіРѕРґР°. Coca‑Cola Рё Fanta стал Рё официал ьными напитками Р? РіСЂ, Рё РІ 1979-Рј РЅР° РњРѕСЃРєРѕРІСЃРєРѕРј пивобезал РєРѕРіРѕР» СЊРЅРѕРј комбинате (ныне В «РћС‡Р°РєРѕРІРѕВ») начал РѕСЃСЊ производство Fanta РІ обычных стекл янных бутыл ках 0,33 Р» итра.

------

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638098 вiд 2022-06-13 09:48:43

sk (здал еку…)
в„– 1638097
----
Я пив пепсі в Симферопол і в 1985 році, у нас в Донбасі не продавал и. В Києві здається Росинка розл ивал а у 1980-х. Що значить вал юти в СССР не бул о? Бул о все.
В Москві кока-кол а продавал ася і фанта!

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638097 вiд 2022-06-13 09:07:37

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1638085
пепсі без концентрату не розіл ьєш. потрібно купувати у тієїж компанії пепсіко
вал юти РІ СЃСЃСЃСЂ РЅРµ Р±СѓР» Рѕ, тому контракт Р±СѓРІ РІ «Р±Р°СЂС‚ері». РїР» яшка пепсі - РїР» яшка стол ічной
РїРѕРєРё афган РЅРµ стався…
хз як пепсі продавал а концентракт, якщо санкції бул и. ал е розраховуватись чим не бул о - тому під кінець совка пепсі погодил ась на бартер на старі підл одки
є багато про це в і-неті :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638096 вiд 2022-06-13 08:57:55

2 Akela
в„– 1638094
))

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638095 вiд 2022-06-13 08:57:09

подробненько про ракеты дл я РСЗВ M270:

https://mil.in.ua/uk/news/ssha-zamovyly-modernizatsiyu-rszv-m270-do-rivnya-m270a2/

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638094 вiд 2022-06-13 08:11:14

Мемуари: Батий кол ись давно спробував персі і так збудився, що потім фігачив без зупину пепсі-кол у)))

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638093 вiд 2022-06-13 05:52:48

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1638081 РІiРґ 2022-06-12 23:15:28
Тоді б цей серіал не був би помічений


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.