🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2826.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638012 вiд 2022-06-12 18:13:29

торео
в„– 1638010
так вертаємся назад.
цю тезу запустив Арестовіч. йому за це натикал и хуїв. ну за вийнятком кого понятно.
Ти кажеш № 1637972 шо він там шось каже правил ьно.
Я намагаюсь спростувать :)

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638011 вiд 2022-06-12 18:11:32

та ж не москал ь
в„– 1638002

ти знайомий з порохом?

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638010 вiд 2022-06-12 18:09:36

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1637989

РґРёРІРёСЃСЏ, ти спочатку створюєш тезу, СЏРєСѓ СЏ РЅРµ РІРёСЃР» РѕРІР» ював («…шо надо наш РўР‘ чи естраду розбавить беженцями Р· кацапії?»), С– потім починаєш героїчно С—С— спростовувати («.. шоб шо? РЇРє РїРѕР» СЊСЃРєР° чи ческа РєСѓР» ьтура С–СЃРЅСѓС” без кацапів?..»).

Р° оця штука «.. РґР» СЏ Р±СѓРґСЊ СЏРєРѕРіРѕ кацапа, найбіл ьшого демократа, РјРё українці завжди будем Р» СЋРґСЊРјРё ІІ сорту..» - РІРѕРЅР° РїСЂРѕСЏРІР» СЏС” нашу меншовартість. Р±Рѕ мені начхати РЅР° те, що РІРѕРЅРё думають РїСЂРѕ мене. СЏРє С—Рј начхати, що РїСЂРѕ РЅРёС… думаєш ти чи СЏ.

та і пішл и вони нахуй

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638009 вiд 2022-06-12 18:04:40

Enot
в„– 1638007

тa ти щo? тoбi зaрaз рoзкaжуть щo пeрeмoгa кується л ишe пiд чутким кeрiвництвoм Пo, який нa свoї грoшi утримує всю aрмiю.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638008 вiд 2022-06-12 18:03:16

Enot
в„– 1638005

РґeС‰o Р· РЅaтяжкoСЋ, aР» e Р±iР» СЊС€ СЂeaР» iстичнo РЅiР¶ РЅiчнi С„aРЅС‚aР·iС— СтьoРї РїСЂo Р±СѓРІ Р±Рё Рџo, РјРё Р± РІР¶e РґaРІРЅo РєСЂoРєСѓРІaР» Рё Рїo РљСЂaСЃРЅiР№ РїР» oС‰aРґi…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638007 вiд 2022-06-12 18:02:52

та ж не москал ь
На війні вирішують сил и та засоби, а не особистість президента.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638006 вiд 2022-06-12 18:01:21

Yagshamash
в„– 1637963

aРІС‚oРјaтичнoРіo РґoРґaРІaРЅРЅСЏ Р·РІРёС‡aР№РЅo РЅe Р±СѓРґe… С†e Р·aР№Рјe С‡aСЃ, РЅoРІРёР№ Р“oР» oРґoРјoСЂ i С‚. Рґ… aР» e РґСѓРјРєa РјaС” СЃeРЅСЃ i AСЂeСЃС‚oРІРёС‡ СЂoбить РїСЂaРІРёР» СЊРЅРёР№ aРєС†eРЅС‚ РЅa С‚e… С…aР№ РІ ЄврoРїaС… Р·aдумуються…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638005 вiд 2022-06-12 18:00:31

Якщо у ЄС і НАТО не потрібна Україна, то вона не буде потрібна за будь-якої української вл ади.
Якщо ЄС і НАТО так і не почнуть реал ьну військову допомогу і продадуть Україну росіянам, то Україна буде окупована рано чи пізно. З усіма насл ідками про які я писав раніше.
Тому пропоную робити свої подал ьші життєві пл ани з урахуванням імовірності такого розвитку подій.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638004 вiд 2022-06-12 17:58:45

o СтьoРїa Р·РЅoРІСѓ РІРёР» iР·… Р±СЂaР¶Рєa РІРёРґРЅo СЃРєiнчил aСЃСЏ… a РЅoРІСѓ Р±oчку С‰e РЅe РІiРґРєСЂРёРІ…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638003 вiд 2022-06-12 17:57:59

inguard (тутейший)
в„– 1637967

РґСѓРјaР№…

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638002 вiд 2022-06-12 17:57:19

по ТВ презентаціях, звинувачує нал іво і направо всіх, крім себе, чекає, що манна небесна сама впаде на них, а дал і подивл яться, що з нею робити, бо вони зараз пуп земл і, то нічого біл ьшого чекати й не варто.

з. і. дл я тупих микол - був би Порох, нікол и б хуйл о не дозвол ил о того, що зараз маємо, скотобаза зел ена і дал і за своє, а наші хл опці через них життя віддають. покажіть мені, бл яді, хто з тих підарів зел ених воює за нас? і покажіть, хоч одного кол аборанта від Порошенка.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638001 вiд 2022-06-12 17:57:08

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1637968

Р’oР» oРґСЏ, СЃРїoС‡aтку РЅaвчись читaти i СЃРїoРєiР№РЅo aРЅaР» iР·СѓРІaти, a РЅe iСЃС‚eрити…

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1638000 вiд 2022-06-12 17:48:41

- ніхто нам не винний, крім самих себе.
- нікому ми не потрібні ні в НАТО, ні в ЄС.
-вони помагають не нам, а самі собі, посл абл юючи росію нашими руками їхньою зброєю.
-кул ьтура, чи мул ьтикул ьтура, то все до сраки - бал ачки.
Чому так? - бо поки не буде у нас вл ада, справжня проукраїнська, проєвропейська, з чіткою і ясною позицією, а не цей ситуативний сурогат, що зараз шариться по ТВ презе

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637999 вiд 2022-06-12 17:31:31

2Enot
Там є венєсул л а, нікарагуа. Ще ті розсадники ідей кацапів

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637998 вiд 2022-06-12 16:41:01

В Латинській Америці армії ніякі, бразил ьська серед них найкраща. Ал е їй тіл ьки з терористами у джунгл ях потенційно доведеться воювати, там же нема кацапів.

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637997 вiд 2022-06-12 16:33:22

Стосовно постачання зброї, Бразил ія робил а перевірки арсенал ів та загал ьного стану речей пару-трійку років тому. З'ясувал и, що амуніції їм вистачить на 3 дні ведення повноцінних бойових дій.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637996 вiд 2022-06-12 16:27:00

Yagshamash
в„– 1637993
ну ні звісно. ніхто ж ордл о окремо від кацапів не рахує.
Ал е це зовсім не заважає тамошньому зомбованому народонасел енню нас ненавидіть.

Папка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637995 вiд 2022-06-12 16:21:25

2 Sauron
в„– 1637981

РўСѓС‚ питання навіть РЅРµ РІ постачанні західної техніки РІ Україну… Р° взагал С– РІ постачанні. Р’РѕРЅРё РєРёРЅСѓР» Рё РїРѕР» СЏРєС–РІ (обіцял Рё надати СЃРІРѕС— танки замість Рў-72, що РїРѕР» СЏРєРё надал Рё нам) С– так само хочуть кинути греків (тіл СЊРєРё ті, РІР¶Рµ навчені, РЅРµ повел РёСЃСЏ С– сказал Рё, що нададуть нам Р·Р±СЂРѕСЋ тіл СЊРєРё РїС–СЃР» СЏ того, СЏРє отримають заміну Р· Німеччини… РЅР° чому РІСЃРµ Р·СѓРїРёРЅРёР» РѕСЃСЊ).

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637994 вiд 2022-06-12 15:43:34

І чого ж тоді, як не подивишся на їбал ьники їхні, то як на азіат, то кавказець? Все м'ясо наше кол ишнє? Ага. Вже бачу.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637993 вiд 2022-06-12 15:41:57

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1637985

РЇРє РІРѕРЅРё (РѕСЂРґР» Рѕ) воювал Рё без кацапів, РјРё бачил Рё. 2014 С—С… СѓР¶Рµ гнал Рё РІ С…РІС–СЃС‚ С– РіСЂРёРІСѓ, заки кацапи втрутил РёСЃСЏ напряму. Потім 8 СЂРѕРєС–РІ разом С–Р· кацапами СЃРёРґС–Р» Рё РЅР° Р» С–РЅС–С— Р№ обстріл ювал Рё. РђР¶ РїРѕРєРё «РѕСЂРґР» Рѕ» пішл Рѕ Сѓ наступ (насправді хмара кацапні). Р’Рё серйозно думаєте, що зараз, СЏРє це кажуть кацапи, проти України Р· СѓСЃРїС–С…РѕРј РІРѕСЋСЋС” домбабве?

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637992 вiд 2022-06-12 15:01:08

торео
в„– 1637988
тому що в жорстку пропаганду вміють і можуть л ише диктатури. Як на кацапії.
Там працює вел ичезна і якісна пропагандиська машина заточена ще з часів срср, тому шо добре фінансується з загал ьного бюджета.
Да, можно шось спробувать притиставить, ал е це зовсім не просто бо банал ьно ти не отримаш доступ до кого б хотів. Тупо заброкують.
он, канал ДОМ, чим закінчився?

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637991 вiд 2022-06-12 14:57:47

2 торео
в„– 1637982
Ок, звузимо рамки— доки мордор буде з ядерною зброєю.
Прикл ади на десятки років? Корея. Китай—Тайвань.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637990 вiд 2022-06-12 14:53:18

торео
в„– 1637984 РІiРґ 2022-06-12 14:32:03
Де ти тут бачиш ура-пропаганду? В ЛДНР тотал ьна мобіл ізація, всіх чол овіків підряд гребуть, вони по чердаках десь ховаються. У Донецьку навіть музикантів з філ армонії мобіл ізувал и та відправил и на убой і вони загинул и за день чи два.
Подібна тактика у Сирії бул а в ІГІЛ. Спочатку смертники на шахідомобіл ях підривал и позиції супротивника, наносячи важкі втрати, потім в атаку йшл и новачки. А потім, за невдачі новачків - досвідчені бойовики, які добивал и супротивників, яким вдал ося вижити післ я перших атак.
У росіян шахідомобіл ів немає, ал е масовані артил ерійські обстріл и с успіхом їх заміняють. Втрачати мобіл ізоване м'ясо, до того ж українське, набагато менша втрата ніж втрачати кадрових навчених військових.
Насправді така сама тактика Р±СѓР» Р° С– РІ РЎР РЎР , РЅР° форсування Дніпра РІ 1943 році взагал С– сел СЏРЅ РІ чорних свитках гнал Рё, СЏРєРёС… перед тим нахапал Рё РЅР° «Р·РІС–Р» ьнених» територіях, часто навіть без Р·Р±СЂРѕС—.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637989 вiд 2022-06-12 14:43:16

торео
в„– 1637972
я чесно нерозумію про шо оце ти говориш. шо надо наш ТБ чи естраду розбавить беженцями з кацапії? шоб шо? Як пол ьска чи ческа кул ьтура існує без кацапів? як сл овацька чи румунська?
і да, кацапи ніде не дінуться, ал е ал ьтернативи кордону і жорсткому візовому режиму нема. А як інакше?
дл я будь якого кацапа, найбіл ьшого демократа, ми українці завжди будем л юдьми ІІ сорту. Он прикл ад - Каспаров, який вже од нас зібарвся захищать Крим.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637988 вiд 2022-06-12 14:40:14

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1637985

не згоден, що інфорвійну програє демократична вл ада. ми просто не брал и у часті у цій війні системно. ну і називати наші адміністрації демократичними.. ну, таке. демократи ще ті

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637987 вiд 2022-06-12 14:38:06

торео
в„– 1637983 РІiРґ 2022-06-12 14:27:53

> пол яки ж в нато

Танки та БМП ми від них отримал и тіл ьки радянські.

Р—Р†
РЇ РЅРµ кажу, що ті РґРѕРјРѕРІР» еності справді мал Рё місце, ал Рµ РЅС– Мардери РЅС– Леопарди РґРѕ нас РЅС–СЏРє РЅРµ можуть попасти…

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637986 вiд 2022-06-12 14:34:56

Sauron в„– 1637981
____
ironbelly (LMW28IF)
С” 1635897 РІiРґ 2022-05-24 17:51:03

Ой, як гарно
https://twitter.com/GresselGustav/status/1529033136381763587
Remarkable interview. 🇩🇪 state sectretary @SiemtjeMdB
claimed that «there is a common #NATO position not to supply Werstern designed MBT and IFV to 🇺🇦».
No other country/diplomat has yet mentioned such a policy, although no W designed MBT have been delivered.
_______
До речі, через останні виступ Байдена, чи треба вважати його л юдиною Порошенка? Невже всемогутній Порох з порохоботами підкупив ПОТЮСа?

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637985 вiд 2022-06-12 14:34:36

торео
в„– 1637974
Enot
в„– 1637975

шо точно і 100%, так це те, шо ненавидять вони нас (які ордл о) біл ьше ніж кацапи. Біл ьш мотивовані доказать і біл ьш жорстокі.
Да пропаганда. І її програє будьяка демократична вл ада. Гарна і якісна своя картинка і жорсте знищення чужої.
Причом, помните тезу РІ 2015-16 «С‚реба жити краще РЅС–Р¶ РІРѕРЅРё - самі попросяться». Так ніфіга. РќР° деокупованих ртериторія Р±СѓР» Рѕ РІСЃРµ краще С– життя С– робота С– РІС–РґРЅРѕСЃРёРЅРё С– той Р¶Рµ безвіз, та банал СЊРЅР° якість доступної С—Р¶С–. Р† шо це дал Рѕ?
«8 Р» єт бамбіл С– данбас»
та, он, подивиться на ськіки вати л ишил ось в Маріке :(

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637984 вiд 2022-06-12 14:32:03

Enot
в„– 1637975

це непогані тези дл я внутрішньої ура-пропаганди. ал е ситуація скл адніша, і ми маємо мисл ити тверезо

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637983 вiд 2022-06-12 14:27:53

Sauron
в„– 1637981

пол яки ж в нато

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637982 вiд 2022-06-12 14:27:29

пробегавший
в„– 1637973

скл адна тема.

можеш навести історичний прикл ад, кол и ворог - назавжди, або на дуже довгі часи післ я завершення війни?

арабо-ізраїл ьські війни? ну так там і до цього часу війна. ал е парал ел і скл адно провести. проте хіба можна сказати, що ізраїл ь зберігає ворожі відносини з усіма країнами, з якими воював?

росія-афганістан? і при всіх звірствах радармії в афгані

срср-німеччина?

бал кани?

у всіх випадках попри високі рівні післ явоєнної ненависті починал ося потихеньку з різного ступеню пол ітичних відносин, які поступово розширювал ися, і з бізнесу. потім нормал ізувал ося якось. причому вороги ставал и навіть союзниками

тому що держава - це механізм, який має інтереси, і вони вимагають продовження відносин з іншими державами там, де це принесе вигоду тим чи іншим сил ам в цій державі. насамперед, це торгівл я.

я б передбачив, що мордор перестане бути ворогом протягом кіл ькох років післ я завершення війни. якщо він програє, звичайно. або якщо ми не програємо.

не дл я всіх українців, бо є багато крові. мама вбитого сина не зможе простити. чи дружина - за чол овіка.

не забувай, що на донбасі значна частина насел ення сприймає нас також як ворога. бо багато сімей там зал ишил ося без чл енів сімей внасл ідок дій наших воїнів. крим взагал і майже весь ватний. я навіть з відносно притомними кримчанами, які не хочуть сваритися зі мною, не можу нормал ьно говорити.

якщо ми відвоюємо донбас, скіл ьки післ я того там ще буде війна?

імхо, ніскіл ьки. при всіх обсягах ненависті до україни немал ої частини місцевих, вони будуть собі працювати на шахтах чи фабриках, які будуть інтегровані в укр економіку, їздити у відрядження кудись до л ьвову і таке.

якщо з росією закінчиться війна, ринки будуть відкриватися з обох боків. росія - це вел икий і при цьому відносно л егкий дл я нас зарубіжний ринок. і укр компанії будуть туди експортувати. навіть ті, працівники яких загинул и на фронті.

та, вл асне, достатньо гл янути на торг обмін укр-рос з 2014 року. Це бул а війна, ал е ми туди торгувал и тим, що не підпадал о під заборону.

звичайно, деякі речі мають змінитися. наприкл ад, Р· кацапами має бути РІС–Р·РѕРІРёР№ режим. С– РЅРµ інакше. ал Рµ ще побачимо, чи наша РІР» ада Р№РѕРіРѕ запровадить. Р° навіть запровадивши, потім РЅРµ відмінить, Р±Рѕ якесь там Р±СѓРґРµ «РІС–РґРЅРѕРІР» ення С– нормал ізація РґРѕР±СЂРѕСЃСѓСЃС–РґСЃСЊРєРёС… РІС–РґРЅРѕСЃРёРЅ», СЏРєРµ Р±СѓРґРµ трапл ятися «РЅР° РІРёРјРѕРіСѓ трудящіхся». СЏРєС–СЃСЊ придумають заходи Р· примирення.

все це трапиться післ я війни, і швидше, ніж ми цього чекатимемо. і при тому, що ти і я це будемо сприймати негативно. бо цього вимагатимуть економічні інтереси обох сторін.

і не л ише наших двох сторін. умовно, американська тнк, яка має завод в україні, зацікавл ена в тому, щоб продавати в росію, якщо в україні є порівнял ьні переваги в тому товарі, який вона виробл яє. це вл асне і відбувал ося в харчовому секторі до війни. а американцям наші багатовікові образи на кацапів якось не цікаві.

трохи цинічно це все, ал е так воно трапл яється.

С” ще РјРёР» РёР№ моєму серцю сценарій, що кацапія розпадеться РЅР° князівства. так РІРѕРЅРѕ РјРѕР¶Рµ С– трапиться. ал Рµ СЏ Р± РЅРµ розраховував РЅР° це серьйозно. Р° РѕС‚ РІС–РґРЅРѕРІР» ення економічних Р·РІСЏР·РєС–РІ С–, СЏРє насл С–РґРѕРє, «РїРѕР» ітику примирення», виходячи Р· історичного РґРѕСЃРІС–РґСѓ, очікую РґСѓР¶Рµ РІС–РґРЅРѕСЃРЅРѕ швидко. РЅРµ через 40 СЂРѕРєС–РІ.

тому і питання, враховуючи такий ймовірний сценарій

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637981 вiд 2022-06-12 14:24:25

Папка
в„– 1637980

Десь в західній пресі написал и, що країни НАТО домовил ись не постачати в Україну танків та БМП натівської якості.: /
Не знаю чи то правда, ал е ми досі не отримал и ані танків ані БМП, хоча Мардери бул и дуже бл изько.

Папка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637980 вiд 2022-06-12 14:21:24

2 Jen
в„– 1637979

Чому це тебе дивує?
Щодо намірів німців вже, мені здається, не повинно бути ніяких іл юзій.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637979 вiд 2022-06-12 14:18:58

а підари німці заборонил и Іспанії надісл ати до України 40 Леопардів :(

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637978 вiд 2022-06-12 14:14:28

Sauron
в„– 1637976 РІiРґ 2022-06-12 14:02:54
Так. Саме за рахунок цього кацапня наступає. А західні країни бл окують поставки важкого озброєння в Україну. Імовірно вони домовил ися з росіянами, що післ я виходу Росії на кордони Донецької та Луганської обл асті буде перемир'я та перемовини. Путін, звісно, кине їх, ал е це ж не їм гинути, а українцям.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637977 вiд 2022-06-12 14:02:58

Inguard, я просто розвинув твій комент щодо л якати тих, що тобі допомагають. 1637950

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637976 вiд 2022-06-12 14:02:54

Enot
в„– 1637975

Ал е арта все перемішує в пісок спочатку, і арти в них дохуя. :(
Мені здається, що кол и в нас буде хоча б в 2-3 рази менше арти (а не як зараз - в багато разів), то можна перейти в атаку, бо натівська арта набагато якісніша.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637975 вiд 2022-06-12 13:45:31

Наскіл ьки мені відомо, добре воюють кадрові корпуси ЛДНР. Тому що вони реал ьно воюють 8 років і навчил ися за цей час, на відміну від вл асне російських військ.
А м'ясо, яке мобіл ізують на окупованих територіях мал обоєздатне, ал е їх гонять на кул емети заради виявл ення вогневих точок, а от дал і працюють вже справжні сол дати.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637974 вiд 2022-06-12 13:38:22

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1637969

масштаби оцього «РІСЃС–С… перевдягають С– женуть» трохи перебіл ьшені нашою пропагандою. треба розуміти, що там вистачає україноненавистників серед місцевих, СЏРєС– готові повоювати. такі С” С– серед РјРѕР» РѕРґС–, СЏРєР° останні 8 СЂРѕРєС–РІ вчил ася РІ умовах СЂРѕСЃ пропаганди, С– щиро хоче вбивати «Р±Р°РЅРґРµСЂР°РІС†РµРІ С– нацистав».

донбас - це прикл ад програної нами інформаційної війни, насл ідком якої є задіяння проти нас наших же внутрішніх сил. або механізмів саморуйнації.

і ще одна проста річ, яку наші замовчують: оці корпуси л днр часто воюють краще, ніж регул ярні російські частини. якби не вони, битву за донбас, імхо, кацапи вже б програл и.

а так нам треба перемол оти і кацапів, і заражених кацапами наших.

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1637973 вiд 2022-06-12 13:35:19

2 торео
в„– 1637972
А що замисл юватись? Мордор — ворог. На дуже довгі часи. Скіл ьки минул о часу з розпду совка? ось тобі і перший горизонт єбанізма. І він відповідає твоїм 20—40 років (так, 20—40 років це абстрактно, ал е…)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.