Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739695 вiд 2026-01-22 14:20:04коли він давно читав про сумо. Меню. Їдять протягом 1 години. Варену яловичину запивають пивом.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739694 вiд 2026-01-22 14:18:24Another Ukrainian on his way to Girona!Ukraine U21 CF Oleksandr Pyshchur (6’8) is heading to the La Liga side!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739693 вiд 2026-01-22 14:06:27ProstoVlizPobalakaty № 1739683 Мабуть те саке має більш ритуальне значення, міцність 15-19 % а пиво просто для втамування спраги. 150 кг дядько випіє пару горняток саке і поставить галочку для себе і для фанів, що він відпочиває після турніру.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739692 вiд 2026-01-22 14:05:37Монголам є за що відповідати ;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739691 вiд 2026-01-22 13:48:51Завтра представників України очікує битва проти монголів. Соколовський зійдеться з Кірішімою, Явгусишин – проти Хошорю.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739690 вiд 2026-01-22 13:46:53SK Ваврінка молоток. Ноле і Чилич наразі пройшли два кола взагалі без проблем. Але далі буде важче, звісно. Еліна завтра о 10 за Києвом починає.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739689 вiд 2026-01-22 13:32:50Batyj № 1739688 а там накопичувальний ефект здається. Він дійсно пару раз помилився в попередніх матчах, ну і понеслась критика. Може десь і не безпідставна, коли купили ЗЦ за 60М і сподівались шо він вирішить усі проблеми в захисті самотужки. Тому тепер усі дії під мікроскоп і знаходять помилки навіть де їх і нема. + преса погана, постійно хтось з місцевих цигаників критикує, мол не відповіда витраченим коштам.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739688 вiд 2026-01-22 13:03:28переглянув огляд ПСЖ-Спортінг. І наш коментатор та фани ПСЖ стверджують, що Сантос обіграв Забарного, після чого віддав пас, потім удар, потім добивання та гол. На записі видно, що Сантос дійшов до Забарного, не пішов у обиграш, а просто віддав упоперек поля пас у центр, звідки й був удар по воротах. Істерика - Забарний винен, що ПСЖ програли, вали в Україну. Ну не підори?
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739687 вiд 2026-01-22 12:29:24ProstoVlizPobalakaty№ 1739685Традиції треба шанувати :)Хоче бути йокодзуною, нехай завалить йокодзун.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739686 вiд 2026-01-22 12:28:53тенісдідуган ваврінка в свої 40 років за 4,5+ годин виграв в 5ти сетах у 20ти-річного хлопчика…так що мінімум один «дід» є в 3му колі…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739685 вiд 2026-01-22 11:53:25Ukrainian Ranger № 1739684 вiд 2026-01-22 11:44:51 Та все традиційно, завтра підтверджено Хосьорю, потім Оносато і Котозакура. Жертвувати матчами одзекі і йокодзун ніхто не буде, навіть якщо хтось з маегашира одноосібно лідирує, йому максимум дають боротись з секіваке в останні 3 дні. Сергію дали Кірішіму, хай відплатить за Данила. Пояс мабуть зіпсувався, запасний був такий, хоча може ще якась причина є.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739684 вiд 2026-01-22 11:44:51ProstoVlizPobalakaty№ 1739680В коментарях до трансляції сьогодні стиль Шіші назвали «п'яним сумо», але підкреслювалося те, що він відпрацьовує дуже ефективно.Ось мені цікаво, чому Данило змінив сьогодні колір поясу на чорний, заслуживши в коментарях на титул Darth Aonishiki :)По ідеї, йому мають зараз підкинути йокодзун. Але там «внизу» всі хлопці з 9-3 вже переборолися між собою. Тож можуть і Асанояму впендюрити, або зробити нам падлянку та поставити двох українців між собою.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739683 вiд 2026-01-22 11:40:28sk № 1739682 вiд 2026-01-22 11:19:31 Під час тренувальних днів трошки саке і багато пива вже з обіду. В турнірні дні алкоголь можна тільки після завершення турнірного дня, і помірно, щоб зранку це не було по них помітно.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739682 вiд 2026-01-22 11:19:31ProstoVlizPobalakaty№ 1739681це правда що саке - частина раціону? типу для збільшення апетиту?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739681 вiд 2026-01-22 11:14:41*немає, а не «не п'є», думаю що Сергій нормально п'є саке, як і всі інші сумоїсти.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739680 вiд 2026-01-22 11:13:05Сумо Аонішіки перемігши сьогодні в домінуючому стилі прямого конкурента Атаміфудзі став одноосібним лідером, бо другого конкурента Абі акуратно відірвав від землі і поставив за лінію одзекі Котозакура. Знов приємно здивував Шіші, який витримав натиск Охо на старті, а потім став вдало ухилятися від поштовхів і провалив суперника. Сергій явно перебалансував вагу і швидкість на користь швидкості, і виявилось, що його техніки достатньо, щоб на рівних змагатись з найвищою десяткою, не п'є ніякої потреби сидіти в 30-их місцях. Головне щоб це було не на один турнір. Таким чином у Данила 6 переслідувачів, Сергій серед них, а от йокодзуни відстають вже на 2 перемоги. До сих пір на сайті асоціації нема розкладу на завтра, не ясно з ким з йокодзун боротиметься Данило, і хто буде суперником Сергія.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739679 вiд 2026-01-22 11:12:54Vichny № 1739678 шо не зробиш зараді перфоменса
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739678 вiд 2026-01-22 10:58:09Voxa (м. Запоріжжя) № 1739659 вiд 2026-01-21 18:17:46 «Поліція Астани прямо під час матчу ЛЧ між Кайратом і Брюгге затримала трьох фанатів бельгійців у легендарних жовтих купальниках Бората» ------ Круті бельгійці, але в таку погоду!
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739677 вiд 2026-01-22 10:53:54трамп, після того як майже всіх обізвав підарасами з приводу переговорів по гренландії, в кінці, як завжди, сказав «а, нє, показлось», всі - красавчікі. щас домовимось переговорна група венс-рубіо-вітьков…хз чому наші аналітєги розказують що «з їх джерел» вітьков втомився вести наші переговори?та він і близький схід і гренландію зараз розрулить… і до хуйла злітає кулєбякі з бобра з'їсть…універсальний солдат
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739676 вiд 2026-01-22 10:18:23sk № 1739673 не мечи бісер, то зайве. тАВАРІСЧУ яґшамашеву все одно, які проблеми з організаторами мають у турі наші еліни і марти. Йому важливо прокукурікати за завданням рос. кураторів про відсутність «чесности, патріотичности і незламности» у наших спортсменок і спортсменів. А потім сісти на лявку біля будинку десь у ліонському кварталі і смачно закурити Бєломор.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739675 вiд 2026-01-22 10:02:51sk№ 1739673https://x.com/jon_wertheim/status/2013682668224028774?s=20ось. кому цікаво в картинках як регламентовано використання лого і реклами на одежі тенісистів (я так розумію що це тільки для слемів, на решті турнірів може бути по іншому)цікаво що багато хто (майже всі), мають контракти з брендами годинників. дехто з дівчат грають в «кольє» спонсорських…видно ті бренди платять за те що в їх виробах гравці виступають…ми дивимось теніс, а там - мільйони-й-мільйони спонсорського бабла крутяться. при чому всі лізуть туди. купа невеликих нішевих брендів мають контракти з 1-2-3 гравцями, рібок повернувся в теніс підписавши контракт з магдаленою фрех…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739674 вiд 2026-01-22 09:43:41yagshamash№ 1739667вадік рєпін, женя кісін і ще якийсь фуїсін. «Мама Миши Ботвинника на торжественном приеме у гинеколога» (с)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739673 вiд 2026-01-22 09:25:58тенісPerfect Stranger [Останнi 20 месаг] № 1739671 вiд 2026-01-22 06:04:28 yagshamashя не впевнений на 100% але ситуація в турі такає тур жіночий і чоловічий. а ти в турі «найманий» працівник. підписуєшся на роботу, підписуєшся під купою правил. і після першого року а-хуя, «педерації» прописали це в правилах… марта недавно розказувала (між рядків) що на нагороджені коли програла сабі, не сказала слово «війна», не сказала хто агресор і хто підарас (видно це прописали в правилах)десь в х-уйітері недавно була картинка. частина правил по формі для гравців. і там детально описано на кожному елементі форми і ракетки чи можна наносити рекламу, чи тільки лого виробника, розміри…типу на ракетці тільки лого виробника ракетки чи струн. на кросовках - тільки лого виробника кросовок. якщо кепка -то одна реклама розмір такий-то… якщо налобна пов'язка - аналогічноскоро будуть прописувати в регламентах, якщо у тебе татуха з «рекламою» якогось бренду - то будеш лейкопластирем заклеюватисаба вийшла на гру з фітнес-браслетом (якийсь новий модний) - попросили зняти. у туру немає з ним контрактумарта після однією з ігор прийняла якісь пігулки, суддя на вишці зробив зауваження, пігулки не мають спонсорського контракту з туром - не можна світити на камеру…це тільки те що на поверхні…
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739672 вiд 2026-01-22 08:23:59таварісч ягшамашев може не пердіти у диван, а змайструвати плакат форматом А3 і вийти на одиночний пікет перед офісом WTA. А не хаяти Елін-Світолін, які словом і ділом роблять все можливе на своєму місці. таварісч ягшамашев - конторський пенс і має багато часу для перфоменсів, замість топтання клави но О.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739671 вiд 2026-01-22 06:04:28yagshamash № 1739670 як би Eлiнa булa #1 тo прислухaлися б, a тaк спoнсoри рaхують бaблo
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739670 вiд 2026-01-22 04:53:33SK теніс Тут в Еліни спитали про Олійникову, тобто про її висловлювання, що кацапок треба викинути з турнірів ВТО. Еліна відповіла, що вона вже багато про це казала, на це нуль реакції, а тому треба із цим жити. Типу, ніц зробити не можна. Як на мене, це - якась хуйня. Поразництво від Еліни. Так казати не можна. Тим паче, що Олійникова це каже, а ти не підтримуєш? Гальо? Думаю, Еліна Олійникову просто не знає. А та наїхала на Кіченок, що святкувала новийгод із кацапками. Тож Еліна стала на бік Кіченок, бо знає її, а Олійникову не знає. Щось такого.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739669 вiд 2026-01-22 00:09:03ProstoVlizPobalakaty № 1739666 ну він і в чужі зумів :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739668 вiд 2026-01-21 23:34:12ProstoVlizPobalakaty № 1739662 І не кажи - нові реалії: зайобаний аул - якесь екс-колхозчі із третьої ліги сови - вже в Європі сере комусь на голову. O tempora o mores.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739667 вiд 2026-01-21 23:16:17Кумедно досить: у Маннгаймі скасували концерт такого собі вадіка рєпіна. Це був один із кого я називаю «псувачів дитинства» (мого). Тобто це коли сова підіймала якогось рібьонка до небес, і від цього ригати хотілося. Тож забути не можу пєрдьож про мальчіка-вундєркінда, що грав на скрипці «краще за Єгуді Менухіна». Його здається показували на сов тб із симфонічним оркестром, коли йому було 6-7 років. То, як виявляється, цей поц тепер має бельгійське громадянство і мешкає у Відні, але це не завадило йому любити хуйла взасос й одержувати кацапонагороди. Видно, ще як піонер одержав скрипку дзержинського.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739666 вiд 2026-01-21 22:57:30Левандовський гарно замкнув подачу з кутового, але виявилось, що це ворота Барселони, так що зрівняв рахунок перед перервою.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739665 вiд 2026-01-21 22:16:55ProstoVlizPobalakaty№ 1739657ага. соррі. не побачив :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739664 вiд 2026-01-21 22:01:01olma № 1739660 вiд 2026-01-21 19:36:54 В Твіттері мудрі людоньки насрали під новиною
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739663 вiд 2026-01-21 21:57:39Хоча пару команд можуть обійти сьогодні, а в минулому році й 11 очок Загребу не вистачило. Карабах може бути виявитись реальним претендентом на 25 місце, хоча стрибнув в цілому вище голови.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739662 вiд 2026-01-21 21:54:48Карабах вирвав 3 очки у Айнтрахта на 99% пройшов у плей-офф. Думаю, до кінця дня, коли всі зіграють, пройде на 100%, з урахуванням календаря останнього туру навряд чи буде можливо, щоб його 8 команд обійшло в останній день. Але зачекаємо.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739661 вiд 2026-01-21 20:14:49№ 1739659подумаєш, всього 386 грнhttps://rozetka.com.ua/ua/438729818/p438729818/
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739660 вiд 2026-01-21 19:36:54Загинув колишній керівник Укренерго Олексій Брехт. Його вдарило струмом Олексій Брехт, колишній керівник Укренерго, трагічно загинув. Про це повідомили в Міненерго. Йому було 47 років. Він очолював Укренерго у 2024-2025 роках, а після цього відповідав за експлуатацію та відновлення мережі. Був членом правління компанії. Брехт починав кар'єру як інженер на Київській ГАЕС і дійшов до очільника системного оператора. У Міненерго висловили співчуття і зазначили, що Брехт «до останнього подиху залишався вірним своїй справі». Про обставини загибелі деталей не повідомили. За даними джерел Економічної правди, він загинув від ураження струмом на одній з підстанцій Укренерго. Джерела ВВС News Україна також підтвердили удар струмом. «Смерть наздогнала його там, де він вважав за необхідне бути, щоб якнайшвидше повернути людям світло», - зазначили в Укренерго. Брехт другий день поспіль особисто керував відновлювальними роботами на одному з нещодавно атакованих енергооб'єктів. https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cdxje0l412po При роботі з високовольтним обладнанням і мережами досить чіткий протокол по безпеці. Але під час війни при такій кризовій ситуації не до протоколу. :( Світла пам'ять і подяка!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739659 вiд 2026-01-21 18:17:46«Поліція Астани прямо під час матчу ЛЧ між Кайратом і Брюгге затримала трьох фанатів бельгійців у легендарних жовтих купальниках Бората»
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739658 вiд 2026-01-21 17:19:46Щоправда, я ще раз подивився, основною причиною підвернутої ноги могло бути зіткнення ногами, коли Данило свою різко виставив вперед, рвонувши суперника, а той від ривку однією ногою вдарився об ногу Данила, а іншу взагалі підвернув. Але момент був робочий, такі перемоги з випадковим травмуванням суперника бувають і без порушення правил.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739657 вiд 2026-01-21 17:06:47sk № 1739655 вiд 2026-01-21 16:54:59 Звіт був під # 1739645. Додам ще, що японські та інші фанати у Фейсбук знову відмічають дуже достойну поведінку Аонішікі. Його суперник явно підвернув ногу (Данило ривками тягнув його за пояс, і той переступаючи невдало поставив ногу так, що ступня поїхала) і сів на підлогу. Данило миттєво після того, як зрозумів що виграв, подав супернику руку, щоб той міг підвестися і лише коли впевнився, що той стоїть, і зможе сам йти, тоді зробив крок на початкову позицію для легкого поклону і прийому як рішення судді, так і конвертів з винагородою.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739656 вiд 2026-01-21 17:00:37тенісyagshamash№ 1739654еліну також питали. вона сказала що wta atp вже давно свою позицію показали. тому їм (включаючи олійникову), залишається тільки використовувати теніс як платформу для донесення того що відбувається і збирати кошти на допомогу…олійникова додала жару… мєдвєдєва теж питали, типу олійникова його згадувала. викрутився. сказав що поважає думку кожного…-------десь показували стати по швидкості подачі у жінок в першому колі. аліша-паркс, напарниця даяни по парі, на першому місці…вінус у свої 45 на 14му… наших десь не видно…