🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 284.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739695 вiд 2026-01-22 14:20:04

коли він давно читав про сумо. Меню. Їдять протягом 1 години. Варену яловичину запивають пивом.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739694 вiд 2026-01-22 14:18:24

Another Ukrainian on his way to Girona!

Ukraine U21 CF Oleksandr Pyshchur (6’8) is heading to the La Liga side!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739693 вiд 2026-01-22 14:06:27

ProstoVlizPobalakaty
№ 1739683

Мабуть те саке має більш ритуальне значення, міцність 15-19 % а пиво просто для втамування спраги.

150 кг дядько випіє пару горняток саке і поставить галочку для себе і для фанів, що він відпочиває після турніру.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739692 вiд 2026-01-22 14:05:37

Монголам є за що відповідати ;)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739691 вiд 2026-01-22 13:48:51

Завтра представників України очікує битва проти монголів. Соколовський зійдеться з Кірішімою, Явгусишин – проти Хошорю.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739690 вiд 2026-01-22 13:46:53

SK Ваврінка молоток. Ноле і Чилич наразі пройшли два кола взагалі без проблем. Але далі буде важче, звісно.

Еліна завтра о 10 за Києвом починає.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739689 вiд 2026-01-22 13:32:50

Batyj
№ 1739688
а там накопичувальний ефект здається. Він дійсно пару раз помилився в попередніх матчах, ну і понеслась критика. Може десь і не безпідставна, коли купили ЗЦ за 60М і сподівались шо він вирішить усі проблеми в захисті самотужки.
Тому тепер усі дії під мікроскоп і знаходять помилки навіть де їх і нема. + преса погана, постійно хтось з місцевих цигаників критикує, мол не відповіда витраченим коштам.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739688 вiд 2026-01-22 13:03:28

переглянув огляд ПСЖ-Спортінг. І наш коментатор та фани ПСЖ стверджують, що Сантос обіграв Забарного, після чого віддав пас, потім удар, потім добивання та гол.
На записі видно, що Сантос дійшов до Забарного, не пішов у обиграш, а просто віддав упоперек поля пас у центр, звідки й був удар по воротах. Істерика - Забарний винен, що ПСЖ програли, вали в Україну. Ну не підори?

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739687 вiд 2026-01-22 12:29:24

ProstoVlizPobalakaty
№ 1739685

Традиції треба шанувати :)

Хоче бути йокодзуною, нехай завалить йокодзун.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739686 вiд 2026-01-22 12:28:53

теніс
дідуган ваврінка в свої 40 років за 4,5+ годин виграв в 5ти сетах у 20ти-річного хлопчика…
так що мінімум один «дід» є в 3му колі…

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739685 вiд 2026-01-22 11:53:25

Ukrainian Ranger
№ 1739684 вiд 2026-01-22 11:44:51

Та все традиційно, завтра підтверджено Хосьорю, потім Оносато і Котозакура. Жертвувати матчами одзекі і йокодзун ніхто не буде, навіть якщо хтось з маегашира одноосібно лідирує, йому максимум дають боротись з секіваке в останні 3 дні. Сергію дали Кірішіму, хай відплатить за Данила. Пояс мабуть зіпсувався, запасний був такий, хоча може ще якась причина є.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739684 вiд 2026-01-22 11:44:51

ProstoVlizPobalakaty
№ 1739680

В коментарях до трансляції сьогодні стиль Шіші назвали «п'яним сумо», але підкреслювалося те, що він відпрацьовує дуже ефективно.

Ось мені цікаво, чому Данило змінив сьогодні колір поясу на чорний, заслуживши в коментарях на титул Darth Aonishiki :)

По ідеї, йому мають зараз підкинути йокодзун. Але там «внизу» всі хлопці з 9-3 вже переборолися між собою. Тож можуть і Асанояму впендюрити, або зробити нам падлянку та поставити двох українців між собою.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739683 вiд 2026-01-22 11:40:28

sk
№ 1739682 вiд 2026-01-22 11:19:31

Під час тренувальних днів трошки саке і багато пива вже з обіду. В турнірні дні алкоголь можна тільки після завершення турнірного дня, і помірно, щоб зранку це не було по них помітно.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739682 вiд 2026-01-22 11:19:31

ProstoVlizPobalakaty
№ 1739681

це правда що саке - частина раціону? типу для збільшення апетиту?

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739681 вiд 2026-01-22 11:14:41

*немає, а не «не п'є», думаю що Сергій нормально п'є саке, як і всі інші сумоїсти.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739680 вiд 2026-01-22 11:13:05

Сумо
Аонішіки перемігши сьогодні в домінуючому стилі прямого конкурента Атаміфудзі став одноосібним лідером, бо другого конкурента Абі акуратно відірвав від землі і поставив за лінію одзекі Котозакура. Знов приємно здивував Шіші, який витримав натиск Охо на старті, а потім став вдало ухилятися від поштовхів і провалив суперника. Сергій явно перебалансував вагу і швидкість на користь швидкості, і виявилось, що його техніки достатньо, щоб на рівних змагатись з найвищою десяткою, не п'є ніякої потреби сидіти в 30-их місцях. Головне щоб це було не на один турнір. Таким чином у Данила 6 переслідувачів, Сергій серед них, а от йокодзуни відстають вже на 2 перемоги. До сих пір на сайті асоціації нема розкладу на завтра, не ясно з ким з йокодзун боротиметься Данило, і хто буде суперником Сергія.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739679 вiд 2026-01-22 11:12:54

Vichny
№ 1739678
шо не зробиш зараді перфоменса

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739678 вiд 2026-01-22 10:58:09

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1739659 вiд 2026-01-21 18:17:46

«Поліція Астани прямо під час матчу ЛЧ між Кайратом і Брюгге затримала трьох фанатів бельгійців у легендарних жовтих купальниках Бората»
------
Круті бельгійці, але в таку погоду!



sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739677 вiд 2026-01-22 10:53:54

трамп, після того як майже всіх обізвав підарасами з приводу переговорів по гренландії, в кінці, як завжди, сказав «а, нє, показлось», всі - красавчікі. щас домовимось
переговорна група венс-рубіо-вітьков…
хз чому наші аналітєги розказують що «з їх джерел» вітьков втомився вести наші переговори?
та він і близький схід і гренландію зараз розрулить… і до хуйла злітає кулєбякі з бобра з'їсть…
універсальний солдат

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739676 вiд 2026-01-22 10:18:23

sk
№ 1739673
не мечи бісер, то зайве.
тАВАРІСЧУ яґшамашеву все одно, які проблеми з організаторами мають у турі наші еліни і марти. Йому важливо прокукурікати за завданням рос. кураторів про відсутність «чесности, патріотичности і незламности» у наших спортсменок і спортсменів. А потім сісти на лявку біля будинку десь у ліонському кварталі і смачно закурити Бєломор.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739675 вiд 2026-01-22 10:02:51

sk
№ 1739673

https://x.com/jon_wertheim/status/2013682668224028774?s=20
ось. кому цікаво в картинках як регламентовано використання лого і реклами на одежі тенісистів (я так розумію що це тільки для слемів, на решті турнірів може бути по іншому)
цікаво що багато хто (майже всі), мають контракти з брендами годинників. дехто з дівчат грають в «кольє» спонсорських…
видно ті бренди платять за те що в їх виробах гравці виступають…
ми дивимось теніс, а там - мільйони-й-мільйони спонсорського бабла крутяться. при чому всі лізуть туди. купа невеликих нішевих брендів мають контракти з 1-2-3 гравцями, рібок повернувся в теніс підписавши контракт з магдаленою фрех…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739674 вiд 2026-01-22 09:43:41

yagshamash
№ 1739667

вадік рєпін, женя кісін і ще якийсь фуїсін.

«Мама Миши Ботвинника на торжественном приеме у гинеколога» (с)

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739673 вiд 2026-01-22 09:25:58

теніс
Perfect Stranger [Останнi 20 месаг]

№ 1739671 вiд 2026-01-22 06:04:28

yagshamash

я не впевнений на 100% але ситуація в турі така
є тур жіночий і чоловічий. а ти в турі «найманий» працівник. підписуєшся на роботу, підписуєшся під купою правил. і після першого року а-хуя, «педерації» прописали це в правилах… марта недавно розказувала (між рядків) що на нагороджені коли програла сабі, не сказала слово «війна», не сказала хто агресор і хто підарас (видно це прописали в правилах)
десь в х-уйітері недавно була картинка. частина правил по формі для гравців. і там детально описано на кожному елементі форми і ракетки чи можна наносити рекламу, чи тільки лого виробника, розміри…
типу на ракетці тільки лого виробника ракетки чи струн. на кросовках - тільки лого виробника кросовок.
якщо кепка -то одна реклама розмір такий-то… якщо налобна пов'язка - аналогічно
скоро будуть прописувати в регламентах, якщо у тебе татуха з «рекламою» якогось бренду - то будеш лейкопластирем заклеювати
саба вийшла на гру з фітнес-браслетом (якийсь новий модний) - попросили зняти. у туру немає з ним контракту
марта після однією з ігор прийняла якісь пігулки, суддя на вишці зробив зауваження, пігулки не мають спонсорського контракту з туром - не можна світити на камеру…
це тільки те що на поверхні…

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739672 вiд 2026-01-22 08:23:59

таварісч ягшамашев може не пердіти у диван, а змайструвати плакат форматом А3 і вийти на одиночний пікет перед офісом WTA.
А не хаяти Елін-Світолін, які словом і ділом роблять все можливе на своєму місці.
таварісч ягшамашев - конторський пенс і має багато часу для перфоменсів, замість топтання клави но О.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739671 вiд 2026-01-22 06:04:28

yagshamash
№ 1739670

як би Eлiнa булa #1 тo прислухaлися б, a тaк спoнсoри рaхують бaблo

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739670 вiд 2026-01-22 04:53:33

SK
теніс
Тут в Еліни спитали про Олійникову, тобто про її висловлювання, що кацапок треба викинути з турнірів ВТО. Еліна відповіла, що вона вже багато про це казала, на це нуль реакції, а тому треба із цим жити. Типу, ніц зробити не можна. Як на мене, це - якась хуйня. Поразництво від Еліни. Так казати не можна. Тим паче, що Олійникова це каже, а ти не підтримуєш? Гальо? Думаю, Еліна Олійникову просто не знає. А та наїхала на Кіченок, що святкувала новийгод із кацапками. Тож Еліна стала на бік Кіченок, бо знає її, а Олійникову не знає. Щось такого.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739669 вiд 2026-01-22 00:09:03

ProstoVlizPobalakaty
№ 1739666
ну він і в чужі зумів :)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739668 вiд 2026-01-21 23:34:12

ProstoVlizPobalakaty
№ 1739662

І не кажи - нові реалії: зайобаний аул - якесь екс-колхозчі із третьої ліги сови - вже в Європі сере комусь на голову. O tempora o mores.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739667 вiд 2026-01-21 23:16:17

Кумедно досить: у Маннгаймі скасували концерт такого собі вадіка рєпіна. Це був один із кого я називаю «псувачів дитинства» (мого). Тобто це коли сова підіймала якогось рібьонка до небес, і від цього ригати хотілося. Тож забути не можу пєрдьож про мальчіка-вундєркінда, що грав на скрипці «краще за Єгуді Менухіна». Його здається показували на сов тб із симфонічним оркестром, коли йому було 6-7 років.

То, як виявляється, цей поц тепер має бельгійське громадянство і мешкає у Відні, але це не завадило йому любити хуйла взасос й одержувати кацапонагороди. Видно, ще як піонер одержав скрипку дзержинського.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739666 вiд 2026-01-21 22:57:30

Левандовський гарно замкнув подачу з кутового, але виявилось, що це ворота Барселони, так що зрівняв рахунок перед перервою.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739665 вiд 2026-01-21 22:16:55

ProstoVlizPobalakaty
№ 1739657

ага. соррі. не побачив :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739664 вiд 2026-01-21 22:01:01

olma
№ 1739660 вiд 2026-01-21 19:36:54
В Твіттері мудрі людоньки насрали під новиною

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739663 вiд 2026-01-21 21:57:39

Хоча пару команд можуть обійти сьогодні, а в минулому році й 11 очок Загребу не вистачило. Карабах може бути виявитись реальним претендентом на 25 місце, хоча стрибнув в цілому вище голови.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739662 вiд 2026-01-21 21:54:48

Карабах вирвав 3 очки у Айнтрахта на 99% пройшов у плей-офф. Думаю, до кінця дня, коли всі зіграють, пройде на 100%, з урахуванням календаря останнього туру навряд чи буде можливо, щоб його 8 команд обійшло в останній день. Але зачекаємо.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739661 вiд 2026-01-21 20:14:49

№ 1739659

подумаєш, всього 386 грн
https://rozetka.com.ua/ua/438729818/p438729818/

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739660 вiд 2026-01-21 19:36:54

Загинув колишній керівник Укренерго Олексій Брехт. Його вдарило струмом

Олексій Брехт, колишній керівник Укренерго, трагічно загинув. Про це повідомили в Міненерго. Йому було 47 років.

Він очолював Укренерго у 2024-2025 роках, а після цього відповідав за експлуатацію та відновлення мережі. Був членом правління компанії.

Брехт починав кар'єру як інженер на Київській ГАЕС і дійшов до очільника системного оператора.

У Міненерго висловили співчуття і зазначили, що Брехт «до останнього подиху залишався вірним своїй справі». Про обставини загибелі деталей не повідомили.

За даними джерел Економічної правди, він загинув від ураження струмом на одній з підстанцій Укренерго.

Джерела ВВС News Україна також підтвердили удар струмом.

«Смерть наздогнала його там, де він вважав за необхідне бути, щоб якнайшвидше повернути людям світло», - зазначили в Укренерго.

Брехт другий день поспіль особисто керував відновлювальними роботами на одному з нещодавно атакованих енергооб'єктів.

https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cdxje0l412po

При роботі з високовольтним обладнанням і мережами досить чіткий протокол по безпеці. Але під час війни при такій кризовій ситуації не до протоколу.
:(
Світла пам'ять і подяка!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739659 вiд 2026-01-21 18:17:46

«Поліція Астани прямо під час матчу ЛЧ між Кайратом і Брюгге затримала трьох фанатів бельгійців у легендарних жовтих купальниках Бората»

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739658 вiд 2026-01-21 17:19:46

Щоправда, я ще раз подивився, основною причиною підвернутої ноги могло бути зіткнення ногами, коли Данило свою різко виставив вперед, рвонувши суперника, а той від ривку однією ногою вдарився об ногу Данила, а іншу взагалі підвернув. Але момент був робочий, такі перемоги з випадковим травмуванням суперника бувають і без порушення правил.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739657 вiд 2026-01-21 17:06:47

sk
№ 1739655 вiд 2026-01-21 16:54:59

Звіт був під # 1739645. Додам ще, що японські та інші фанати у Фейсбук знову відмічають дуже достойну поведінку Аонішікі. Його суперник явно підвернув ногу (Данило ривками тягнув його за пояс, і той переступаючи невдало поставив ногу так, що ступня поїхала) і сів на підлогу. Данило миттєво після того, як зрозумів що виграв, подав супернику руку, щоб той міг підвестися і лише коли впевнився, що той стоїть, і зможе сам йти, тоді зробив крок на початкову позицію для легкого поклону і прийому як рішення судді, так і конвертів з винагородою.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739656 вiд 2026-01-21 17:00:37

тенісyagshamash
№ 1739654

еліну також питали. вона сказала що wta atp вже давно свою позицію показали. тому їм (включаючи олійникову), залишається тільки використовувати теніс як платформу для донесення того що відбувається і збирати кошти на допомогу…
олійникова додала жару… мєдвєдєва теж питали, типу олійникова його згадувала. викрутився. сказав що поважає думку кожного…
-------
десь показували стати по швидкості подачі у жінок в першому колі. аліша-паркс, напарниця даяни по парі, на першому місці…
вінус у свої 45 на 14му… наших десь не видно…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.