sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739655 вiд 2026-01-21 16:54:59сумоа де звіт?глянув оглад поєдинківданило відносно легко перемігсергій програв, при чому його суперник «обманув», відстрибнув в сторону коли сергій хотів його знести з розгону…от той що виграв у сергія, разом з данилом і ще одним чуваком мають 9-2в одному поєдинку йокодзуна «допоміг» комусь вилетіти, так би мовити, трохи далі за перший ряд глядачів…хто туди квитки купує? :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739654 вiд 2026-01-21 16:42:54SK 1739650 Так, це - правило. Винятків дуже мало. Та френчовка, що з нею Марта не могла дати собі раду, легко просерла хуютинцевій 1 6 2 6. Так, ні до чого.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739653 вiд 2026-01-21 16:33:32Japan to restart world's biggest nuclear plant after 15 year shutdown.---------8+ гігават наче… поки німці «жаліються»
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739652 вiд 2026-01-21 16:03:58Journalist: We’ve seen Russia continue their attacks on critical infrastructure, most recently energy infrastructure, leaving thousands, maybe millions of Ukrainians without power, without heat. Do you think Putin is truly here for a peace deal? Witkoff: Well, first of all, they’re in a war and so they’re shooting at each other. And we don’t condone that. We think it’s unfortunate https://x.com/BohuslavskaKate/status/2013957614879617422?s=20 … Як би так зробити щоб ці підараси згоріли прямо тут і зараз… а вже потім в пеклі?
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739651 вiд 2026-01-21 11:34:38про політ трампа в давосну вже «вищі сили» кажуть - не лети тудити вже достаньо хуй-ні наробив/наговорив/натворив…сиди у себе на базі, грай в гольф…хуйвам!
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739650 вiд 2026-01-21 11:33:08yagshamash№ 1739647о. пізно побачив твоє повідомлення…там кожного хуйло-тенісиста (і не тільки) на цьому зловитипросто інші хуйло-спортсмени взагалі не вистувають. теніс - одне з виключеньмовчу про їх виступи в показових турнірах де газпром - спонсор…кудєрьмєтова мєдальку від преза татарстану отримувалаазарєнка прямо на нагородженнях казала «спасіба лукашенка» … бульбадура теж десь в масовках з лукашеску світиласьдумаю що половина хуйло-тенісистів тренувались і отримували гранти в клубах типу цска і т. п…
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739649 вiд 2026-01-21 11:30:22Буданов у Давосі - аплодую
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739648 вiд 2026-01-21 11:28:55теніспро шнайдер, і мєдальку від хуйла (олійникова згадувала про це у своїх і-вью на ао)----------------Так, Діана Шнайдер (разом зі своєю партнеркою по парі Міррою Андрєєвою) отримала державну нагороду від Володимира Путіна у вересні 2025 року.Ось основні деталі:Нагорода: Медаль ордена «За заслуги перед Вітчизною» I ступеня.Привід: Офіційне формулювання — «за заслуги в розвитку фізичної культури та спорту, багаторічну сумлінну працю», проте фактично нагороду вручили за завоювання срібної медалі на Олімпіаді-2024 у Парижі. Це була єдина медаль російських спортсменів на тих Іграх, де вони виступали в нейтральному статусі.Реакція Шнайдер: У грудні 2025 року в інтерв'ю вона заявила, що їй «дуже приємно, що глава держави відзначив їхні заслуги», і висловила сподівання незабаром отримати нагороду особисто з рук Путіна.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739647 вiд 2026-01-21 11:20:17SK Ця уйобіщна шнайдер висловила надію отримати нагороду, що їй виписало хуйло, з його особистих щупальців Діана Шнайдер – про орден від Путіна: «Мені дуже приємно, що глава держави відзначив наші заслуги» - Теніс на UA. Tribuna. com https://share.google/1R0IR8JTWRrkxYHFW
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739646 вiд 2026-01-21 11:18:06Будь-який притомний німець, зустрівши на вулиці стару пєсду Ангелу, мав би плювати їй у їбало. … Цього замало. Меркель повинна сидіти за гратами за все що вона зробила.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739645 вiд 2026-01-21 11:09:41Сумо Лідерів залишилось три, програли наш Шіші (Абі, який залишився серед лідерів, зловив Сергія ухилившись від зіткнення на старті) і Кірішіма (йокодзуна Оносато продемонстрував дива боротьби однією рукою, вдало виставивши здорове плече, а потім практично діями однієї руки виштовхавши суперника). Крім згаданого Абі в лідерах Атаміфудзі та наш Аонішікі (сьогодні його суперник Хакунофудзі оступився і сів на підлогу вже через пару секунд під тиском Данила, і йшов у роздягальню накульгуючи). Завтра у них буде очна зустріч, а для Абі зустріч з одзекі Котозакурою, який сьогодні дивно програв, може знову болить давня травма ноги. Швидше за все на три останні дні у Данила будуть обидва йокодзуни і Котозакура, тому навіть одноосібне лідерство, яке реально отримати завтра, ще нічого не гарантує. А от поразка Данила завтра практично зробить Атаміфудзі основним претендентом на перемогу, він вже майже з усіма найсильнішими боровся.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739644 вiд 2026-01-21 10:59:04Voxa№ 1739637Будь-який притомний німець, зустрівши на вулиці стару пєсду Ангелу, мав би плювати їй у їбало.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739643 вiд 2026-01-21 10:48:27С сегодняшнего дня в ЕС запрещены закупки нефтепродуктов, произведенных из российской нефти в третьих странах (например, в Индии или Турции).Если НПЗ закупал или перерабатывал российскую нефть в предыдущие 60 дней, поставлять нефтепродукты в ЕС он не сможет.---------це те про що всі давно говорятьіндія купує до-хуй-я хуйло-нафти. це - «нєхарашо»а бенз-дизель які виробляє індія з тієї нафти купує єс - і це «ок» …4й рік війни… «прозріли» …
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739642 вiд 2026-01-21 10:46:41Voxa№ 1739640повезло що встигли відносно швидко набудувати терміналів для прийому зрідженого газуначе зараз в штатах купуютьале, дивлячись на розвиток ситуації, єс потрібно диверсифікувати постачання газуот наче моді з еміратам домовився. довгий контракт на постачання газу…якщо хуйлостан і буде колись по трубі газ на німців відправляти, то розрахунки за газ німці повинні платити на рахунок в україну…а-ля як було з саддамом і грошима на відновлення кувейту (дозволяли продавати нафту, частина прибутку у «спеціальний фонд»)звичайно цього не буде. трамп з хуйлом он «раду миру» будуть разом будувати…виглядає як пакт молотова-ріббентропа. «великі» хлопчики будуть світ ділити на зони впливу…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739641 вiд 2026-01-21 10:42:36теніселіна очікувано йде далідалі хуйлостанка шнайдерцікаво що вона з тольятті. звідки ж і касаткінаначе вона й алєксандрова стояли в черзі за австрійським паспортом. і тут їх потапова «обігнала». і наче австрійці хуй другий паспорт комусь ще дадутьцікаво що в кінці минулого року десь на турнірі в китаї грала у фіналі і щось там по китайські говорила на нагородженні…розказувала що працює з психологомминулий рік грала з хустинкою на голові, тільки лінивий не коментував що то імідж людини що пройшла курс «хімії» …в минулому році декілька тренерів змінювала. одна з них сафіна. місяць попрацювали - і все… до речі наче колись сафіна і калініну тренувала. теж не довго…не слідкую за нею. знаю що минулий рік непогано грала. піднімалась до топ-20…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739640 вiд 2026-01-21 10:38:34sk № 1739639 ну при том газ в них залишається чи единим основним на тес, і ще вроде пару будують. Так шо може десь там і сподіваються. Наземна труба ціла і одна гілка потоку теж.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739639 вiд 2026-01-21 10:31:43Voxa№ 1739637при чому буквально пару міс назад підривали залишки атомної станції… типу воно нам не потрібнехз. можливо там не було шансів на тому ж місці відновити щось…мінімум це говорить про те що німці вже навіть не мріють в короткій чи середній перспективі мати дешевий газ з хуйлостану…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739638 вiд 2026-01-21 10:18:55https://www.facebook.com/share/16SYSJHJy4/ Багатовекторність для Канади. Прості Данілич :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739637 вiд 2026-01-21 10:06:54«Відмова від ядерної енергетики була серйозною стратегічною помилкою. Зараз ми здійснюємо найдорожчий енергетичний перехід у всьому світі. Зараз я не знаю жодної іншої країни, яка б так ускладнювала та здорожувала життя, як Німеччина» о, «слєпой прозрєл» ти диви :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739636 вiд 2026-01-21 09:21:16Мабуть побоюються, що вона (жопа) добереться до того чумайдана та почне кидатися його вмістом у керівників інших держав.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739635 вiд 2026-01-21 09:16:44Незрозуміло, чому за старою жопою досі не возять чумайдан із гівном, як за його добрим другом вовою фуйластим.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739634 вiд 2026-01-21 08:34:44Хоча пише, що пересів на інший літак, хавчик перегрузили, і полетіли в Швайцарію. Подивимося з ким клоун туситиме в Давосі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739633 вiд 2026-01-21 08:31:09https://nv.ua/ukr/world/countries/litak-trampa-povernuvsya-do-ssha-cherez-tehnichnu-nespravnist-50577255.html Красиво злився. Мабуть подумали там у Трампа, що тут не буде йому вже жодних компліментів, сраколизства. Тут вже вмі прозріли. Та ну нах, хулі там робить полетіли назад в маро ларго
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739632 вiд 2026-01-21 08:20:45https://champion.com.ua/ukr/tennis/tenis-australian-open-svitolina-viyshla-u-tretye-kolo-zmagan-1061719 Еліна Світоліна виграла другий матч на АО, перегравши дебютантку цього турніру польку Лінду Клімовічову 7:5, 6:1 Чудово! Нам після 20 год відключки дали о 5.10 світло. вирубили о 7.50. В хаті 13*С було. Приготували їжу, зарядили дивайси, заповнили термоси. Зараз сонце лоджію нагріє. День буде кольоровий
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739631 вiд 2026-01-21 05:09:10Письменник і волонтер Андрій Любка повідомив про рішення мобілізуватися до лав Збройних сил України.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739630 вiд 2026-01-21 05:04:15sk (Mobile) № 1739628 кoли ти гoвoриш «лaтинoси», тo кoгo мaєш нa урaзi? :)
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739629 вiд 2026-01-21 04:31:12 Я колись забився на ящик віскарю на те, що це станеться (Бейсбол програє соккеру). Наші шляхи розійшлися, я так і не знаю, чи я вийшов, чи ні, бо там ще був якийсь термін.
sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739628 вiд 2026-01-21 00:51:06Soccer has????????? baseball to become America’s third-most popular sport, trailing only American football and basketball.??? [ @TheEconomist ] Латвноси з бейсболу на соккер переключились..
sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739627 вiд 2026-01-21 00:24:32Терштеген з барси в жирону З таким воротнікова наші ще в єврокубках зіграють
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739626 вiд 2026-01-21 00:02:58Арсенал забив Інтер, цікаво… Не так це просто думаю
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739625 вiд 2026-01-20 23:41:43Реалу відно пістонів хтось вставив4-0 і мбапе показує команді виходити на пресинг а не курити бамбук
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739624 вiд 2026-01-20 23:09:33Мордокнига раптово підсунув Вл. Нечипоренка, ака Гаффер, з пропозицією записатись у друзі. Цікаво, чим він це заслужив?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739623 вiд 2026-01-20 22:26:45Да, дякую..
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739622 вiд 2026-01-20 22:21:30Batyj Це сьомий тур групової фази.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739621 вiд 2026-01-20 22:09:54а що там за регламентом? Буде друга гра чи Бодя вже вибив Сіті із турніру?
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739620 вiд 2026-01-20 21:03:25Batyj № 1739618 дійсно якесь знущання… мало того що їх юнайтед йобнули на вихідних… так тут ще «ноунейми» до-йобують… не для того доннарума з псж, вигравши лч, йшов у сіті… хоча, можливо, шейхи там забашляли, тому пох… у минулому році сіті програвали ледь не щоматчу десь місяці 2… ті самі гравці що прем'єр-лігу вигравали підряд декілька сезонів…
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739619 вiд 2026-01-20 20:43:55теніс спитав у ШІ - скільки гравців основної сітки на ао 30 чи старші. каже що у мужиків 23%, у жінок - 17% це при тому що віландери-сафіни… та й взагалі всі закінчували до 30. агассі в свої 33 чи коннорс, наче до 38 грав… ці два були супер «космонавтами» зараз конкуренція «заставила» всіх сидіти на зож, мати фізіо, які слідкують за тілом, шукають підходи до тіла, щоб тримати у формі і не «зношувати» на убойних тренуваннях…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739618 вiд 2026-01-20 20:32:35Бодяглимп жарит Сіті..
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739617 вiд 2026-01-20 19:48:0940річний Модріч грає в Мілані 39річний Джеко їде до Шальке (друга позиція в Бундеслізі) Рональдо та Мессі виглядають як виключення, що тільки підтверджують правило Довбик та Рубчинскький травмуються за 10 хвилин на полі, ну Артем хоч забив. Про Циганкова всі і так в курсі, та й Мудрик також вилітав. Мабуть все таки треба в школи когось з Аякса запрошувати… Фізо та медіцина виглядає дуже непрофесійно у нас.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739616 вiд 2026-01-20 17:36:51уже вроде і новий тренер по фізо, а розминатись як слід перед виходом на поле навчити не можуть