m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739615 вiд 2026-01-20 16:39:33Дійшло, що заклик Кличка виїздити з Києва мені нагадувавhttps://youtube.com/clip/UgkxqEI3EA8mA_A5vA9cPzxRGm35ml1_AvTH?si=1snIuoczgN0id0yK
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739614 вiд 2026-01-20 16:18:44«reports that the project could result in a 10-year contract with France’s defense procurement agency» діло не сьогоднішнього і певно не завтрашнього дня. це шось тіпа отих 150 літаків.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739613 вiд 2026-01-20 16:02:14yagshamash№ 1739611От уже і повніша картина на основі кількох різних джерел.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739612 вiд 2026-01-20 15:57:18yagshamash№ 1739610Дякую, тут більш інформативно, ніж у фуїттері, хоча не говориться про призначення дронів (чи то камікадзе, чи то жопарідзе ;)).
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739611 вiд 2026-01-20 15:56:57Ще з іншого джерела Renault Enters Drone War as French Carmaker Builds Long-Range Suicide Drones for Ukraine — UNITED24 Media https://share.google/0tMJNKlcZzofj47Do
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739610 вiд 2026-01-20 15:50:35Nedopysuvach Про Рено є у Файненшл Таймз Renault to team up with French defence group to make drones for Ukraine https://share.google/Gm7Pl91IibPKYPSgU
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739609 вiд 2026-01-20 15:39:13sk № 1739608 Трохи не так: allies fear us, adversaries do not respect us.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739608 вiд 2026-01-20 15:26:48тільки хотів спитати а де рубіо, як він там по гренладнії…а нє… на місці… балаболить на підтанцьовках…----------Secretary Marco Rubio @SecRubio · 23m In just one year, President Trump has reclaimed American sovereignty by boldly pursuing peace through strength. Because of his decisive leadership, our allies respect us, our adversaries fear us, and the American people are put first. Promises made, promises kept.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739607 вiд 2026-01-20 14:58:26тенісолійниковаhttps://x.com/serhiyprytula/status/2013562723578036604?s=20Serhiy Prytula @serhiyprytula Кого цікавила футболка Олександри Олійникової на Australian Open, то ось! А якщо її звернення вам відгукнеться, то ось тут https://oneunited.now можете долучитись!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739606 вiд 2026-01-20 13:39:39ProstoVlizPobalakaty№ 1739605Це падло, яке розповідало, що допомога скоро буде, фактично несе відповідальність за загибель додаткового числа протестувальників - бо якби не його заяви, може б не всі вийшли на вулиці.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739605 вiд 2026-01-20 13:01:50Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1739599 вiд 2026-01-20 12:36:24 Останнє що він сказав, це що він вирішив злитися з цієї теми особисто, а не за проханням арабських держав.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739604 вiд 2026-01-20 12:59:03Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1739597цікаво ще в цифрах побачити лардж-скейл - це скільки на місяць? з урахуванням що від хуйлостану нам на голову летить десь 1.5к (? включаючи обманки на всілякі модифікації у вигляді «реактивних») …
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739603 вiд 2026-01-20 12:57:21Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1739599у рижого клоуна нові іграшкигренладнія і «нове оон» …він і про нас вже давно мовчить…буде з хуйлом будувати нове «оон майбутнього» …---------з іншого боку правильно макає єс мордою в гівнотипу ви так захистите гренладію як у свій час захистили україну… тут важко сперечатись…
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739602 вiд 2026-01-20 12:55:33Pryvyd Zamku№ 1739601Може, він підгледів десь, але робив сам і тільки один.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739601 вiд 2026-01-20 12:52:032 berehon№ 1739600я купив такий в зборі. виглядає один в один
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739600 вiд 2026-01-20 12:46:33Pryvyd Zamku№ 1739598Він сам зварив, бо мав час та натхнення. Але перший варіант (з меншою батареєю) робили у великому старому корпусі від ПК.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739599 вiд 2026-01-20 12:36:24До речі, а що це йобане трампидло вже нічого загрозливого не 3.143дИть про Іран? Там же останніх протестувальників мабуть добивають.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739598 вiд 2026-01-20 12:31:452 berehon№ 1739571а де корпус куплявся?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739597 вiд 2026-01-20 12:29:50Якщо офіційно, то має бути прес-реліз чи принаймні якесь офіційне повідомлення від Рено.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739596 вiд 2026-01-20 12:07:19Well, it is official! Renault is set to begin large-scale production of loitering munitions (kamikaze drones) for Ukraine.https://x.com/aidefranceukr---------пишуть що аналоги шахедів…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739595 вiд 2026-01-20 11:59:09Andriy Maslo 4 год.CALL SHIT — SHITАбо «називайте речі своїми іменами» Так люблять казати британці. І саме цього дедалі частіше бракує гравцям у міжнародній політиці. Хоча не всім… На відео — Ед Дейві, великий друг України та за сумісництвом лідер Ліберальних демократів — третьої за чисельністю партії у Великій Британії. Політик, який не облизує цього рудого чупа-чупса. Коли йому плюють в очі — він не каже, що це падає дощ і не загортає реальність у дипломатичну вату. Дурість він називає дурістю, корупцію — корупцією, а Трампа — токсичним міжнародним гопником.https://www.facebook.com/share/v/1B7381URUU/ ---Ну це тому що Ед Дейві не представляє уряд і йому не треба зводити бюджет. то може гнати і на Трампа.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739594 вiд 2026-01-20 11:47:43На відзначення цього буткєвічь має виставити персоналу кожного з магазинів АТБ по ящику найдешевшої водяри та дозволити зжерти ті продукти, у яких вичерпався термін придатності.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739593 вiд 2026-01-20 11:45:07Весело полісся зганяло товарняк з підарською Легією у іспанії. Третя хвилина - пряма червона картка кіперу полісся. Далі увесь матч у меншості (або якби це написав СМЕРШист ягшамашев - меншости), бо судді порадившись прийняли рішення не вирівнювати склади команд на полі, що для товарняків нонсенс, бо зазвичай склади вирівнюють і навіть поляки були за. Але. Матч закінчився 0:0
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739592 вiд 2026-01-20 11:35:40Сумо Тепер лідерів стало п'ять, бо Кірішіма програв одзекі Котозакурі, а чотири його переслідувачі виграли, серед них обидва українці. Шіші зробив мабуть найбільшу сенсацію дня, зі своїм М14 не давши жодного шансу М7 Фуджінокава у якого теж було тільки дві поразки. Той вчора виграв ухиленням від стартового зіткнення, а сьогодні потужний і агресивний Сергій просто його зніс, від останнього поштовху він вилетів десь у третій ряд глядачів. Данило виграв трохи важче, але досить впевнено. Обидва йокодзуни вийшли, і якщо Хосьорю знайшов таки можливість виграти якимось айкодішним використанням сили Охо, що не втримався на ногах, то Оносато двічі на думку гьодзі програв Атаміфудзі, який йде серед лідерів. Вперше нарада суддів його врятувала, бо там при боковому кидку і відрив ніг у обох був одночасний, і обидва одночасно впали на руку. Я б особисто не давав рематч, але результат вийшов справедливий. Тепер Оносато з 4 поразками має зустрітись з Кірішіма, шансів у нього виграти хоч у когось дуже мало з таким сумо.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739591 вiд 2026-01-20 10:51:32sk№ 1739589Теперь замість фстрєчі з рускай дєвушкой сам стане дєвушкой для рускіх.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739590 вiд 2026-01-20 10:50:11Статистика збитих ракет і БПЛА виглядає красиво, але, судячи з повідомлень Баксьора, підари знову влучили по-серйозному.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739589 вiд 2026-01-20 10:23:57A US citizen sailed his own yacht from America to Russia to meet a girl from Kazan he'd chatting with online. The journey took almost a year (with stops in Portugal, Spain, Italy, Greece and Turkey).When he finally docked in Sochi, illegally and without a visa, the FSB found a rifle and ammunition on board during a customs inspection. He says he brought it for self-defence and didn’t realise it was illegal to bring into Russia. A Sochi court today sentenced him to five years in a penal colony.--------черговий в обмінний фонд. потім хуйлостан обміняє на бута чи якогось «дипломата» якого спіймають за тим що-не-можна-робити…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739588 вiд 2026-01-20 10:22:23Циркон хуйнули з Крима по передмістю Вінниці
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739587 вiд 2026-01-20 10:19:47Украину #атаковали 339 Шахедов и дронов-обманок, а также 34 ракеты.Сбито и подавлено: • дроны: 315/339 • Х-101: 13/15 • Искандер-М, С-300: 14/18 • Циркон: 0/1--------так… ще й «циркон»не знаю куди воно летіло і прилетілоале в 2 ночі дуже незвичний звук бувзвуковою хвилею аж двері в спальні при-відкрились… при тому що наче десь дакело було…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739586 вiд 2026-01-20 10:16:23Украину #атаковали 339 Шахедов и дронов-обманок, а также 34 ракеты.Сбито и подавлено: • дроны: 315/339 • Х-101: 13/15 • Искандер-М, С-300: 14/18 • Циркон: 0/1--------циркон?
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739585 вiд 2026-01-20 08:53:57тенісОлександра Олійникова на пресконференції після матчу першого кола Australian Open проти чинної чемпіонки Надпис на футболці: «Мені потрібна ваша допомога, щоб захистити українських дітей і жінок, але тут я не можу про це говорити»https://t.me/TennisUa/40908
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739584 вiд 2026-01-20 08:52:39тенісдійсно. повна «жопа» з цим аотільки еліна не підводитькрім еліни, думаю, на ранніх стадіях особливо нічого цікавого не буде. хіба що з фаворитів може хтось вилетіти…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739583 вiд 2026-01-20 06:33:04Якщо потрапить до 3 кола, там досить важкий шлях. Спершу дві кацапки - шнайдер й андрєєва (звісно, якщо першу з них пройде). У чвертьфіналі Коко Ґофф. Далі бульбомужик у півфіналі.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739582 вiд 2026-01-20 06:24:59tennis Мабуть, найгірший АО для України за останні роки. Після 1 кола Еліна із 6 залишилася сама. Олійникова у 1 сеті боролася проти чинної чемпіонки Кіз. Провадила 4 0, але програла 6 8 на тайбрейку. Калініна без боротьби. В Еліни ноунейм у 2му колі. Якась чешка, що взяла польський пашпорт. Повинна проходити.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739581 вiд 2026-01-19 23:43:41berehon № 1739579, та я ж не проти, в принціпі схема має право на життя, в окремо взятому домогосподарстві, і навіть автоматику якусь можно сколхозить шоб по часу перемикало. Якась економія напевно шо і буде. Чи буде «на круг» з урахуванням усіх витрат на батареї-обладнання - х. з. нада рахувать. Якшо комусь не ліньки і є наснага, чому б ні. напишеш потім, якшо буде фідбек, шо вийшло і чи є якась дійсна економія в грошах.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739580 вiд 2026-01-19 23:42:15ТенісОлійникова дала інтерв'ю одному з самих відомих тенісних журналістівЩе додала карму до своєї а-хуй-єнностіhttps://btu.org.ua/ua/golovne/56827-oleksandra-olijnikova-velikij-stadion-meni-potriben-dlya-togo-shob-predstavlyati-svoyu-krayinu-i-govoriti-lyudyam-pro-te-sho-vijna-vse-she-trivaye.html
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739579 вiд 2026-01-19 23:34:38Voxa№ 1739577Це робить мій вуй, він з руками, але в електриці не петрить, тож я його вчив і керую здалю. Почалося все з UPS з свинцем для котла, а потім я його все ж звабив на lfp (я вже багато років тому собі зробив і використовую батарею для човна), ну і за рік він двічі покращив інвертор і одного разу батарею, а потім ще й поставив фотовольтаїку. Я не в курсі всіх двозонних справ, але він щось дізнавався у всяких дтеках і запланував на наступний рік перейти на схему автоматичного заряду вночі і роботи від батареї вдень. Я подробиць поки не знаю, але якщо б не було дешевої надійної схеми, наврядчи він би планував. Наскільки я розумію, якщо батарея покриває максимальне денне споживання, то достатньо таймера з розімкненням перед інвертором, щоб він просто фізично вимикав мережу, коли закінчується нічний тариф, і вмикав, коли знову дешево.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739578 вiд 2026-01-19 23:27:00Starik (Україна, Київ) № 1739574 трьохзонний лічільник не вигідно, двозонний - так. сам пралку вмикаю після 23.00
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739577 вiд 2026-01-19 23:22:21berehon № 1739576 мова про мирний час, коли електрика є завжди. А оцей пристрій як спроба економії граючись між денним і нічним тарифом. про зараз понятно, аби шо було, все в толок шо працює.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739576 вiд 2026-01-19 23:16:53Voxa№ 1739573Не треба жодної автоматики наразі для України. Інвертор на вхід будинку, і все. Він сам перемикає на батарею, коли немає електрики, і знову на мережу, коли з'являється.Якщо додати фотовольтаїку, то пів року взагалі з мережі нічого не споживаєш. І коштує все разом не більше за якийсь топовий смартфон. І треба розуміти, що у Польщі, до прикладу, електрика коштує зараз десь 18 грн за кВт г. Не думаю, що в перспективі ціна в Україні значно відрізнятиметься.