🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2877.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635972 вiд 2022-05-25 15:56:23

а хто чув інфу чи працює пн-кримський канал?
жданов СЏРєРѕСЃСЊ сказав що СЂРёСЃРѕРІС– РїРѕР» СЏ РїС–Рґ джанкоєм наповнюються Р· цього канал Сѓ…

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635971 вiд 2022-05-25 15:51:08

Secretary Antony Blinken
@SecBlinken
В·
7m

United States government official
I spoke with
@NikolPashinyan
yesterday about how the United States supports the positive momentum in Armenian discussions with Azerbaijan and Turkey. The United States will continue to engage to help the South Caucasus find peace.
---------
натяк на те хто розрул ює ситуацію з нагорним карабахом

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635970 вiд 2022-05-25 15:48:39

https://twitter.com/HelloMrBond/status/1529322211101777920/photo/1
Р·РІСЂ С…СѓР№Р» остану тануть Р·С– швидкістю 1 СЏСЂРґ РЅР° день РІС–Рґ початку РІС–Р№РЅРё…
РґРёРІРЅР° ситуація, тому що РґРѕС…РѕРґ РІС–РЅ нафто-газу десь теж СЏСЂРґ РЅР° день (тіл СЊРєРё РІ РїР» СЋСЃ), Р· урахуванням того що РЅР° те бабл Рѕ Р·-Р·Р° РєРѕСЂРґРѕРЅСѓ нічого РЅРµ імпортується, Р·РІСЂ РїРѕРІРёРЅРЅС– зростати РЅР° СЏСЂРґ-РЅР° день…
РІ Р±-СЏРєРѕРјСѓ випадку - тренд позитивний. РїР» СЋСЃ С…СѓР№Р» останці «С‡РµСЃРЅРѕ» показують СЃРІРѕС— Р·РІСЂ без заморожених десь 300+ СЏСЂРґС–РІ. наразі Сѓ РЅРёС… 260 СЏСЂРґС–. тобто РЅР° 9 місяців вистачить

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635969 вiд 2022-05-25 15:45:04

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1635938

«РќС–, РЅРµ Р·РѕРІСЃС–Рј»
Твоя така відповідь на моє питання - то значить дл я нас біл ьш-менш ок чи геть хуйово?

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635968 вiд 2022-05-25 15:22:52

RWE подписал а согл ашение о покупке 2,25 мл н тонн в год на заводе Sempra в Порт-Артуре в Техасе сроком на 15 л ет. Это 3,1 мл рд кубиков газа в год.
-------
перший контракт німців Р·С– штатами РЅР° зріджений газ. тиждень-РґРІР° назад Р±СѓРІ контракт Р· катаром…

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635967 вiд 2022-05-25 15:18:56

«РІРѕР№РЅР° РІРѕР№РЅРѕР№, Р° обєд РїРѕ распісанію»:

«РїСЂРµРґСЃС‚авники РЎР» СѓР¶Р±Рё автомобіл СЊРЅРёС… РґРѕСЂС–Рі Запорізької РѕР±Р» асті РїРѕРІС–РґРѕРјРёР» Рё, що 23 травня Р±СѓР» Рѕ Р» іквідовано ямковість РїР» ощею 276 РєРІ. Рј РЅР° окремих РґС–Р» янках націонал СЊРЅРѕС— автодороги Рќ-15 Запоріжжя - Донецьк.»

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635966 вiд 2022-05-25 15:06:41

«РџСѓС‚РёРЅ подписал указ, расширяющий упрощенный прием РІ гражданство Р РѕСЃСЃРёРё РЅР° жител ей Херсонской Рё Запорожской РѕР±Р» астей»

пенси по обл асті другий місяць без пенсії сидять, зараз їм рубл ів в обмін на громадянство і підкинуть :(
там ще і вата підтягнеться. І кол и в осени до перемовин дойде, кацапи витягнуть на стіл пару сотен тисяч громадян :(

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635965 вiд 2022-05-25 14:57:58

Sauron
в„– 1635954

та трохи неясно. хоча правда, мабуть, посередині. трасу фізично кацапи не контрол юють, ал е можуть здійснювати вогневе ураження. якщо там дійсно 2-3 км, і вони овол оділ и хоча парою висот, то можна і крупнокал іберних кул еметів обробл яти вантажі. не кажу вже про танки чи птури. ал е хез, чи є місця, де траса в пол і візуал ьного спостереження. якщо так, то ситуація так собі

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635964 вiд 2022-05-25 14:54:01

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1635961

кім нікуди не зникав. записує собі рол ики, в соцмережах вони розходяться гарно. що там не тел ебаченні, не знаю. не дивл юся вже років біл ьше 10 точно

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635963 вiд 2022-05-25 14:53:33



торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635962 вiд 2022-05-25 14:51:04

«Р”еякі загол РѕРІРєРё, взагал С–, РІРёРєР» икають обурення. Писати» СЂРѕСЃС–СЏРЅРё перерізал Рё СЃРїРѕР» учення трасою Лисичанськ-Бахмут. Луганщина РІ котл С–? «Р±РµР·РІС–дповідал СЊРЅРѕ С– маніпул ятивно. РЎРІРѕС— припущення зал иште РїСЂРё СЃРѕР±С–. Р§Рё думал Рё РІРё РїСЂРѕ те, що Р±СѓРґРµ Р· СЂС–РґРЅРёРјРё захисників, СЏРєС– боронять Луганщину та родичів тих, хто зал ишився РІ РѕР±Р» асті, РєРѕР» Рё РІРѕРЅРё це прочитають? РЇРєРёР№ котел?», - РѕР±СѓСЂРёРІСЃСЏ Гайдай.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635961 вiд 2022-05-25 14:39:39

sk (здал еку…)
в„– 1635958
війна в цьому дєл і не завада, а може і навпаки.
Згадай як в пеший місяць вибл искував і не сходив з екранів-фейсбуків такий собі гол ова Микол аївщини Кім. Зел ьц і рядом не відсвічував за харизмо-закоханністю жіночок. І раптом зник. Чому не чуть? А тому.
До речі, в якості конспірол огії, може прочто спвпал о, ал е і Марченко звідти прибрал и, в той самий час. Бо забагато успіхів бул о.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635960 вiд 2022-05-25 14:33:31

Enot
в„– 1635955

Бо Гайдая я на цьому ще не л овив. :)

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635959 вiд 2022-05-25 14:30:45

olma
в„– 1635952
як тіки найвел ичніший л ідер віл ьного світу (ТМ) побаче шо Льоша вибл искує яскравіше ніж його вл асне випромінювання. І почне задвигати в другий ешел он ул юбл енців. Бо акторстої майстерності у Арестовіча не менше, а мо і біл ьше, і тембр гол оса біл ьш приємний, і зростом вище :) - усі переваги дл я ціл ьоової аудиторії.

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635958 вiд 2022-05-25 14:29:03

olma
в„– 1635953
л юди що л юбл ять відоси знімати - самозакохані (в позитивному сенсі)
РІС–РЅ «Р¶РёРІРµ» тим що РЅР° РЅСЊРѕРіРѕ РґРёРІР» яться РЅР° ютьюбі…
тому РїРѕРєРё РІС–Р№РЅР° - С– Р№РѕРіРѕ СЏРІРЅРѕ РЅРµ вигонять - Р±СѓРґРµ сидіти РІ тел евізорах РЅР° РІСЃРёС… тв-канал ах…
Р· іншого Р±РѕРєСѓ - неможл РёРІРѕ передбачити СЏРє РїС–-ар заходи спрацюють… РѕС‚ буданов заявив що СЏРєС–СЃСЊ кавказці РїР» анувал Рё напад РЅР° С…СѓР№Р» Р°. цей меседж рознесл Рё РІСЃС– Р» РѕРј-Рё… там наче С– британська СЂРѕР·РІС–РґРєР° РїСЂРѕ щось таке казал Р°?
РЅСѓ С– дал С– що? (РјРѕР¶Р» РёРІРѕ) СЏРєС–СЃСЊ РЅРµ-СЂСѓСЃСЊРєС– що С– вправду незадовол ені С…СѓР№Р» РѕРј С– мал Рё СЏРєС–СЃСЊ «РґСѓРјРєРё» Р· цього РїСЂРёРІРѕРґСѓ - РґС–Р№СЃРЅРѕ подумають, Р° що так Р±СѓР» Рѕ РјРѕР¶РЅР°?
з іншого боку охорона хуйл а що повинна думати? ще біл ьш гл ибого його в бункер засунути і додатковий бронік на нього натягнути?
РґРѕ речі той Р¶Рµ буданов підтвердив що південь - РїСЂРѕ-Р№С”-бал С–. хоча майже РІ той самий день арєстович Сѓ фейгіна розказував що «РїРѕСЂРѕС€РµРЅРєРѕ винен» (РЅСѓ тобто РІСЃРµ Р±СѓР» Рѕ заміновано Р° просто РѕСЂРєС–РІ Р±СѓР» Рѕ РґРѕС…СѓСЏ) …
ал Рµ, РґС–Р№СЃРЅРѕ, що пішл Рѕ РЅРµ так РЅР° початку РІС–Р№РЅРё, то РІР¶Рµ РїС–СЃР» СЏ РІС–Р№РЅРё потрібно розбиратись…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635957 вiд 2022-05-25 14:28:36

Enot
в„– 1635955
---
У держчиновника Гайдая кращий пруф наразі. Довезл и гуманітарку і всякі такі речі. Може не тіл ько гуманітарку. Зачекаймо.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635956 вiд 2022-05-25 14:26:57

Sauron
в„– 1635954
----
Бутусов це медійна Р» СЋРґРёРЅР°. «РЎРїРµС†С–ал С–СЃС‚» Сѓ РІСЃСЊРѕРјСѓ, ал Рµ СЏ бачу РІС–РЅ адренал С–РЅРѕ-зал ежний С– гравець С–РіСЂРѕРє, якщо РїРѕ СЂСѓСЃСЃРєС–. Так що Р№РѕРјСѓ Інша справа РІС–РЅ С– Р№РѕРіРѕ сайт СЂРѕР±Р» ять гігантичну хорошу роботу Р· інформування. Треба пробачити Р№РѕРјСѓ.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635955 вiд 2022-05-25 14:23:20

Sauron
А чому ти вважаєш що піздить саме Бутусов, а не держчиновник?

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635954 вiд 2022-05-25 14:20:43

olma
в„– 1635947 РІiРґ 2022-05-25 13:55:31

> Луганщину не відрізано, трасу Лисичанськ - Бахмут не перекрито, - Гайдай

Бл ять, це не вперше Бутусов пиздить.: /

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635953 вiд 2022-05-25 14:20:07

Я про це (може хто забув)

https://news.liga.net/ua/politics/news/arestovich-obyasnil-svoyu-otstavku-napisal-o-shou-v-julyanah

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635952 вiд 2022-05-25 14:13:37

Я чекаю, кол и Льша Арестович вдруге грюкне дверима.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635951 вiд 2022-05-25 14:11:17

olma
в„– 1635947
показати «СЃС–вдчення» медведчука

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635950 вiд 2022-05-25 14:06:27

Ол ександр Турчинов
1 РіРѕРґ В·
Отримав СЃСЊРѕРіРѕРґРЅС– Р·С– Р—РњР† інформацію, РїСЂРѕ неадекватний РїРѕР» ітичний піар РЎР» СѓР¶Р±Рё безпеки. Рђ саме, – РЅР° сайті СБУ розміщена повістка РїСЂРѕ РІРёРєР» РёРє мене майже тиждень тому РЅР° РґРѕРїРёС‚ РІ якості СЃРІС–РґРєР°. Хочу проінформувати В «РіРµСЂРѕС—чних» СЃР» ідчих, що перебуваю РЅР° південно-СЃС…С–РґРЅРѕРјСѓ фронті С– готовий дати РІС–РґРїРѕРІС–РґС– РЅР° Р±СѓРґСЊ-СЏРєС– питання РІ РѕРґРЅРѕРјСѓ Р· РѕРєРѕРїС–РІ.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635949 вiд 2022-05-25 14:03:12

olma в„– 1635947
А чого тобі не вистачає? От, Batyj № 1635948 про позитив написав.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635948 вiд 2022-05-25 14:01:39

зато у баканова все по пл ану

У справі пʼятого президента України Петра Порошенка та депутата Верховної Ради Віктора Медведчука, СБУ викл икал а на допит кол ишнього міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, кол ишнього секретаря РНБО Ол ександра Турчинова та кол ишнього премʼєр-міністра Арсенія Яценюка.

Про це свідчить інформація на веб-сайті СБУ.
Так, пол ітиків викл икал и повістками на 19 травня.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635947 вiд 2022-05-25 13:55:31

Геть паніку!

Луганщину не відрізано, трасу Лисичанськ - Бахмут не перекрито, - Гайдай Джерел о: https://censor.net/ua/n3343727

ЗІ. В ці дні треба ой як треба потопити якусь вел ику посудину або їбанути по аеродрому і наєбнути багато л ітаків.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635946 вiд 2022-05-25 13:44:38

https://www.facebook.com/andrij.bondar/posts/pfbid02QUuk14zcXKG4NgRyH2wiEJCGqszqwuFmXyndhhUJSYK7dJmsGwtunkGB6YDfTNYil

Highly recommend to read прихил ьникам Зе, які бездумно створюють кул ьт особи знічев'я.

Від себе зазначу, що спочатку Русня наєбнул ася на законі природи: кол и дохуя 100 раз на день пиздіти всяку хуйту пропагандиську або натягувати правду на жопу, то можна повірити в неї і сл ідувати як це вже фактична реал ьність, доконаний факт.

Тепер черга Р—Рµ команди С– РїРѕР» ітичного керівництва, СЏРєС– РїРѕРІС–СЂРёР» Рё РІ те що Р±СѓР» Рѕ тіко РІ евентуал СЊРЅС–Р№ проекції С– відірвал РёСЃСЏ РІС–Рґ земл С–. РњРё РїРѕРіРѕРЅРёРјРѕ РІРѕСЂРѕРіР°, війдемо РІ РљСЂРёРј, Р РёРј С– Ростов…Тепер час спускатися РЅР° ЗЕмл СЋ.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635945 вiд 2022-05-25 13:18:50

А ось і анал із від фінського Машовця.
https://twitter.com/J_JHelin/status/1529191305665990656?cxt=HHwWgMCy_f7Y47gqAAAA
Там довгий тред з мапами. Вибач, Вічний, за твіттер.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635944 вiд 2022-05-25 13:15:48

Preved
в„– 1635942

ротація потроху йде. не можу писати, що знаю. ал е все одно, знаю не так багато, щоб робити хоч якісь висновки. л ише сподіваюся, зал ужний і компанія знають, що робл ять. воно, щоправда, ситуація з розгромом наших в казармах микол аєва і десни натякають на різні висновки, ал е все ж стратегічних прорахунків ми наче не робил и. так, бул о багато тактичних помил ок, кол и ми втрачал и ціл і кол они через помил ки командування, ал е це мал о швидше тактичні насл ідки. хіба крім херсону. (хоча є от таке, наприкл ад, кол и контактуєш з кимось, хто працює в керівництві бригади, а він каже: та, та, я є у месенджерах, звичайно. у вайбері, набери мене туди. а вотсап? а нє, не маю. сігнал? а шо це таке? ну бл я! і хочеться кричати матюками у трубку, ал е ж, бл яха-муха)

також сподіваюся (ну а що ще робити), що оточення добре укріпл еного міста, якщо там є запас їжі і б/к, призведе до значних втрат орків. якщо вони не зможуть повноцінно утворити два кіл ьця навкол о району оточення, то їм теж буде не сол одко.

при штурмі севєродонєцка перевага арти дещо знівел юється. не повністю, як бачимо по маріку, ал е все ж. пзрк там сподіваюся є, тож зал ітати безкарно теж не вийде.

марік довго тримався. якби не відверта зрада комбрига морпіхів і не здача в пол он майже тисячі морпіхів (це ще питання без відповіді, якщо ця інформація підтвердиться), то марік би ще стояв до л ипня біл ьш-менш. не знаю, так принаймні казал и деякі оборонці азову.

нам треба виснажити ударний кул ак кацапів в тому районі. я думаю, це станеться, кол и вони втратять там ще до 4-5 тис убитими. з нинішніми темпами знищення орків по 100-200 гол ів на день вигл ядає не скоро, ал е хто зна, може брімстоуни і світчбл ейди підійдуть в кіл ькостях, та трохи арти доїде.

нам треба простояти на один день довше, ніж вони.

крім того, у нас є варіанти розбл окування з інших напрямків - зокрема, загрозою виходу в тил угрупуванню кацапів в ізюмі, створенню загроз в напрямку міста найкращої в україні черешні (якщо вони там впадуть, то кінець окупації херсону і загроза поставкам із криму), активізацією біл я херсону тощо.

я не знаю пл анів гш, як і реал ьного співвідношення сил і засобів. та це і добре може.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635943 вiд 2022-05-25 12:54:15

тишком і без зайвого гал асу нам виявл яється крім 24-к, ще добрі л юди і СУ25 передал и. Це добре. Видно шо л ітають

Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635942 вiд 2022-05-25 12:13:31

2 торео
в„– 1635939

да уж бл єать! ((
якщо нема зброї захiдної в достатнiй кiл ькостi та нема нових свiжих пiдроздiл iв на ротацiю та пiдсил ення фронту, то цiл ком зрозумiл о, що вводячи новi резерви пацакi продавл ять до кордонiв л угандону рано чи пiздно ((
гадаю, що командуванню ЗСУ виднiше, що зараз треба робити i що буде з меньшими втратами - оборона (не дай Боже з оперативними оточуваннями) та зал ишення позицiй з вiдходами, чи штурми потiм у наступi

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635941 вiд 2022-05-25 12:02:38

торео
в„– 1635939
думаю шо в останні тижні, з урахуванням артел ерійської війни де вони мають значну перевагу, в нас втрати біл ьші :(
а якшо припл юсувать пошти 3,5к пол онених в Маріку, то значно.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635940 вiд 2022-05-25 11:58:13

⚡️ Російські війська вчора вийшл и на трасу Бахмут - Лисичанськ у районі сіл Нагірне та Біл огорівка, траса перекрита, - Бутусов

---

Це інша Біл огорівка.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635939 вiд 2022-05-25 11:38:45

Preved
в„– 1635936

я так розумію, на сьогодні ще є рішення, які могл и б допомогти уникнути цього. відверто, я не знаю, що наші будуть робити, ал е якщо робити те ж саме, що ми робимо зараз, то воно все рухається до оточення. і це буде гірше за іл овайськ.

є ще якась надія, що русня втомиться раніше, ніж оформить оточення, ал е з їхньою перевагою у вогні - сподівання таке собі.

я бачу дані гшу пр втрати русні. по 100-150 орків на день? цього критично мал о дл я виснаження живої сил и противника. ясно, що нам важче зараз їх нищити. вони змінил и тактику дуже сил ьно. та і контактних боїв не так багато. спочатку рівняють все артою. які б окопи не вирив, на десятий-двадцятий артобстріл воно таке.. та і втрати навіть у фортифікації все одно є, і немал і.

я так розумію, на сьогодні по щоденних втратах у нас відносний паритет. це вигідніше кацапам, на жал ь. хоча і це непрсто, враховуючи кіл ькість ствол ів з їїх боку проти наших, і фактичний безл іміт по б/к.

є ще одна неприємна річ, яку ми замовчуємо. ал е від цього вона нікуди не дівається. довбнів на керівних посадах у зсу вистачає. і гівнюків. і показухи та приписок і зараз навал ом. хоч і війна. особл иво, в средній і вищій л анці. звичайно, менше ніж в 2014, тоді взагал і був капець, ал е надто багато все одно, як дл я війни.

тил ові сл ужби знову ж. мій друг-сапер (до речі, керівник одного із уоп підприємств з зал ізною бронею, який пішов добровол ьцем), наприкл ад, заходив до тил овиків з вибухівкою в руках, підготовл енною ждо застосування з наміром провести тренінг з вибухової справи. девайс був нефункціонал ьний, звичайно, ал е вони ж не знал и, а у нього в очах бул и ознаки тимчасової некерованості, то з какашками в штанах хл опці таки пішл и на зустріч.

єдине, що добре, що масштаби довбоєбізму у кацапів історично бул и захмарно високими, і вони вищі, ніж у нас.

хоча, РІРѕРЅРё Р¶ РЅРµ РїРѕРІРЅС– ідіоти, РїРѕРїСЂРё твердження РІС–Р№СЃСЊРєРѕРІРѕРіРѕ «РµРєСЃРїРµСЂС‚Р°», Р° насправді Р·РІРёР·РґСѓРЅР° ротом арестовича, СЏРєРѕРіРѕ так шанують деякі СЃР» абкі РґСѓС…РѕРј місцеві дописувачі. кацапи поступово вдосконал юються, варіюють тактики, покращують взаємодію, нал агоджують ефективність використання матчастини, РґСѓР¶Рµ ефективно працює Сѓ РЅРёС… Р·РІ "СЏР·РєР° РґСЂРѕРЅ-гармата.. РЅРµ РјРѕР¶РЅР° недооцінювати С—С….

ця вся фігня в нашому управл інні і пл ануванні, як і черепахові темпи західної допомоги (і треба вже визнати це нарешті) перекривається героїзмом біл ьшості наших бійців і їхньою мотивацією.

віримо в зсу, допомагаємо їм, хто як може. з нами Бог

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635938 вiд 2022-05-25 11:27:16

Vichny
в„– 1635937
РЅС–, РЅРµ Р·РѕРІСЃС–Рј

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635937 вiд 2022-05-25 11:21:00

Кацапня бодро рапортує шо по цехам Мотор-Січ йобнул и.
Сподіваюсь, що якщо і так, то попал и в якийсь третьєрозрядний скл ад

Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635936 вiд 2022-05-25 11:13:15

Оперативне оточення 10 тис це буде дуже погано. Фактично нове зєДебал ьцеве та зєМарiк ал е пiд назвою Сєвєродонецьк/Лисичанськ ((

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635935 вiд 2022-05-25 10:54:10

Геть
в„– 1635925

торео буде задовол ений, якщо ми хоча б вирівняємо вогневі можл ивості з кацапськими. і якщо ми не будемо втрачати наших хл опців щодня в нинішніх кіл ькостях. і кол и постачання зброї нарешті будуть йти вчасно, а не так як зараз. і кол и вони будуть достатніми, бо сотня-півтори ствол ів і пару десятків рсзв ситуацію не змінюють принципово.
С– РєРѕР» Рё тут деякі дописувачі почнуть реал СЊРЅРѕ оцінювати ситуацію, Р±Рѕ, бачу, тут багато хто «РІР¶Рµ переміг». разом Р· арестовичем.

в артил ерії на 90%, якщо не біл ьше зараз ми ведемо війну вл асною зброєю. яка вже так собі.

хоча кому це я

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635934 вiд 2022-05-25 10:34:54

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
в„– 1635926

бутусов теж пише, що «Р РѕСЃС–Р№СЃСЊРєС– РІС–Р№СЃСЊРєР° вчора вийшл Рё РЅР° трасу Бахмут - Лисичанськ Сѓ районі СЃС–Р» Нагірне та Біл РѕРіРѕСЂС–РІРєР°. Траса перекрита.»

росіяни дотискають до оточення. я так розумію, завадити цьому ми поки що не можемо. є загроза оперативного оточення значного контингенту біл ьше 10 тис наших.

якщо закінчиться ще одним маріупол ем, це буде удар дл я нас, від якого важко буде одужати. там обстріл яні воїни, замінити на сьогодні нема ким.

важкі і багато в чому визначал ьні дні.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635933 вiд 2022-05-25 10:19:23

а в нас сьогодні рано в ранці денаціфікувал и торгівел ьний центр. Добре шо ранком і зрітел е


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.