🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 289.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739495 вiд 2026-01-18 20:43:30

Так. Батий круто що є якась автономність. Не то що у мене. Сидиш ждеш у моря погоди (у мера світла). Вчора тяжко було 12 годин без світла. Газова плитка туристична виручає.
Сьогодні балдьож.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739494 вiд 2026-01-18 20:18:59

зрозумів, питання про котел був. Котел газовий у мене старий, працює без електрики..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739493 вiд 2026-01-18 20:15:58

електрика в селі вдень була, годині 8, зараз знову немає..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739492 вiд 2026-01-18 20:10:49

olma
№ 1739489

я у селі. Тут опалення не залежить від електрики. ну тільки насос циркуляції від дабсона. плюс піч та камін на дровах. а що в місті, не знаю.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739491 вiд 2026-01-18 19:58:00

У верблюда між горбами можна облаштувати позицію для кулемета.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739490 вiд 2026-01-18 19:46:53

Enot
№ 1739488
----
Напевно в якомусь ШІ сервісі зробили. Бойові Верблюди і Тойоти - золотий стандарт воєн в пустелі! Згоден.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739489 вiд 2026-01-18 19:44:54

Батий, питання. Чи сьогодні достатньо дали тобі електрики? Прогрів хату?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739488 вiд 2026-01-18 19:36:56

OlegSh
№ 1739486 вiд 2026-01-18 18:27:36

Це Тойоти, золотий стандарт воєн у пустелі ще з 80-х років минулого століття.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739487 вiд 2026-01-18 19:34:06

Сирійська армія з кількох сторін увійшла в місто Ракка
https://x.com/i/status/2012908062743359761

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739486 вiд 2026-01-18 18:27:36

Enot
№ 1739485

Схоже на АІ. Забагато майже ідентичних білих авто

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739485 вiд 2026-01-18 18:16:44

Збройні сили Сирії на Тойотах їдуть бити курдів
https://x.com/i/status/2012897902910492880

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739484 вiд 2026-01-18 17:48:48

Теніс
Марта написала що підвернула ногу в кінці першої гри, тому знімається з парного турніру

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739483 вiд 2026-01-18 14:52:57

Молодий перспективний митець:



ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739482 вiд 2026-01-18 14:52:01

ironbelly (LMW28IF)
№ 1739480 вiд 2026-01-18 14:18:54

Це Der Postillon - німецький сайт фейкових новин. Але жарт вдалий, хоча рівнем набагато вищий ніж Трамп може зрозуміти, тому до адресата не дійде.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739481 вiд 2026-01-18 14:48:33

ironbelly (LMW28IF)
№ 1739480

Вишукано

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739480 вiд 2026-01-18 14:18:54

Wiener Kunstakademie bietet Donald Trump Studienplatz an

Wien (dpo) - Die renommierte Akademie der bildenden Künste Wien hat Donald Trump heute überraschend einen Studienplatz für Malerei angeboten. Obwohl er sich eigenen Angaben zufolge nie um einen Platz bewarb, muss der US-Präsident nun überlegen, ob er seine politische Laufbahn fortsetzt oder lieber eine schillernde Karriere als angesehener Künstler einschlägt.

«Wir sind in den letzten Wochen und Monaten verstärkt auf Herrn Trump aufmerksam geworden und möchten ihn gerne bei uns willkommenheißen», erklärt Rektor Johan Friedrich Weichle.

In der Vergangenheit habe die Hochschule manchem vielversprechenden Feingeist nicht immer seine verdiente Chance gegeben und ihn so unnötig in die Politik getrieben. «Das soll sich nie mehr wiederholen», so Weichle.
https://www.der-postillon.com/2026/01/wiener-kunstakademie.html

Відень (dpo) – Відома Віденська академія образотворчих мистецтв сьогодні несподівано запропонувала Дональду Трампу місце для навчання живопису. Хоча він стверджує, що ніколи не подавав заявку, президент США тепер має подумати, чи продовжувати свою політичну кар'єру, чи будувати блискучу кар'єру шанованого художника.

«За останні тижні та місяці ми все більше дізнаємося про пана Трампа і хотіли б вітати його», – пояснює ректор Йохан Фрідріх Вайхле.

У минулому академія не завжди надавала деяким перспективним молодим талантам можливості, яких вони заслуговували, таким чином безпідставно штовхаючи їх у політику. «Це ніколи не повинно повторитися», – заявив Вайхле.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739479 вiд 2026-01-18 14:08:39

klirik
№ 1739478

макрон же недавно злив відос як він в травні дзвонив трампу і казав що зе готовий на припинення вогню на 30 днів. а рижий клоун щось там відповідав: о, нобелівка ближче…
ну і недавно макрон заявив що зараз 2-3 розвід інфи україні надає франціє (чи країни єс?), тобто не штати…
---------
що там рубіо? він робив якісь заяви з приводу тарифів на євро-країни за те що гренландію не хочуть «продати» штатам?
а те що трамп «фонд» по відбудові гази організовує, і хто хоче приєднатись - повинен внесок в ярд зробити? і трамп сам буде тим фондом розпоряджатись…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739478 вiд 2026-01-18 13:46:07

Це таке кажуть французи на своєму телебаченні. Посилання не буде, це скріншот з тв-передачі

«Ukrainian intell services sent false strategic info to US intell services … and observed that the information had been relayed to RUS and was used by RUS forces.»

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739477 вiд 2026-01-18 13:24:43

теніс
«дідуганша» вінус програла першій красавіці туру ані данілович. вигравала 4-0 в третьому. але «бензин» закінчвся
марта теж у фіналі недавно грала. але це ні про що не каже
калініна зіграла 250ку у франції, думаю що десь поруч з місцем її базування. і якраз піходило для повернення у тур
пройшла відносно легко квали. так що має гру на топ-100… будемо дивитись…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739476 вiд 2026-01-18 12:30:10

Ярослава Магучіх вийшла на непогану форму. Вчора на легкоатлетичному турнірі у Львові в манежі повторила свій рекорд 203 см.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739475 вiд 2026-01-18 12:21:07

SK

Ще, може, Ангеліна вистрелить. Недавно в якомусь 250 турнірі до фіналу дійшла.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739474 вiд 2026-01-18 12:06:25

yagshamash
№ 1739473

по даяні. так… згадав. що то було 2 роки назад коли даяна з квали вийшла в основу…
можливо старо-олійникова сенсації зроблять. з позитивом для нас…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739473 вiд 2026-01-18 11:39:05

SK tennis

Хріново щодо Марти. Не чекав такого після Брісбену.

Знову вся надія на Еліну.

Даяна у півфіналі була 2 роки тому. Торік програла у третьому колі. То втратить трохи менше.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739472 вiд 2026-01-18 11:18:16

Сумо
Аонішікі програв тому що Кірішіма на досвіді обрав правильний контрстиль проти нього і виграв старт, не давши Данилу ні дотягнутися до пояса, ні підсісти під нього, впершись головою у груди. В результаті йому вдалося Данила випрямити, остання спроба Аонішікі зробити борцівський кидок закінчилась лише тим, що суперник захопив його пояс ззаду і виштовхнув. Але це абсолютно не сенсація, коли #4 програє добре готовому #5. Сенсації відбулись далі бо обидва йокодзуни програли ще з меншими шансами щось змінити, ніж Данило. Причому наскільки я побачив, то Хакунофуджі боляче натиснув Оносато в його травмоване плече, на додаток до того, що він просто зі старту всією силою навалився в здорове плече, щоб заблокувати здорову руку. Таким чином Кірішіма і Абі два лідери з однією поразкою, а по дві поразки у 8 сумоїстів, серед яких наші Аонішікі та Шіші. Завтра у Данила принциповий поєдинок з Вакатакакаге, який надурив його в листопаді, ухилившись від зіткнення. Вірогідність, що хтось з йокодзун зніметься до кінця турніру різко виросла, Оносато був просто ніякий, ще й отримав поштовх у вивихнуте плече. Хосьорю не вражає роботою ніг, видно проблеми з коліном даються взнаки.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739471 вiд 2026-01-18 10:42:55

Проіпал Аонішика Кірішимє..

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739470 вiд 2026-01-18 10:34:15

теніс
ще 5 коп
вилетів на 50% українець з канадським паспортом - габріель діало (програв звєрєву), мама - українка, тато з гани
вилетіла надя подорошська з арг паспортом (бабуся-дідусь «давні» емігранти але розмовляє українською, хоча сама каже що вона аргентинка)
каті волинець в парі грає з людою кіченок. люда одна з найкращих парниць туру, видно не може собі знайти сильну напарницю, ну хоч з українкою з ам паспортом пограє
ще наші в парах - зі своїми «стандартними» напарницями
ястремська - аліша паркс із шатів, марта-габріела русе, надя - з японкою у яких непогано виходило грати в минулому сезоні, але вони не є топ парою
парні ігри вже завтра починаються, але за ними слідкувати є сенс десь з 1-4ї

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739469 вiд 2026-01-18 10:27:51

теніс
такбля…
у нас все як завжди
у марти вже «класичний» виліт в першому колі
вілсон, в принципі як і завжди, зробив для неї бомбезний «аутфіт». але покрасуватись у ньому довго не вийшло
можливо у парі з габріела-русе вийде
румунка знялась через травму з лід-ап турніру, але в 1му колі вибила даяну
даяна рік назад була на ао у пів-фінані… так що зараз в рейтингу дуже далеко відкотиться. можна забути про те що вона буде сіяна на слемах у цьому році…
--------
«інтриги» ао…
у чоловіків нічого нового. алькараз-сінер
а алькараза це єдиний слем який він не виграв. по-моєму може стати наймолодшим, хто всі 4 слеми візьме
але сінер вважається королем харду, тому таке собі
плюс алькараз звільнив свого тренера який його вивів в ранг супер-стар, і з яким він працював з 14ти років… потрібно спостерігати чи вплине це…
також дідугани турі: джокович, монфілз, ваврінка. два останні оголосили що це останній рік в турі
жінки
саба на голову вище за інших, навіть голову підлікувала останні 2 роки. але все може бути. рік назад кіз «нізвідки» виграла. зараз вона не у формі, хоча все рівно перший матч проти нашої олійникової - на папері легко повинна пройти, але це шанс для олександри спробувати чіплятись. тим більше що вона «грунтовичка», може довго повертати м-ячі назад (з іншого боку - у кіз чоловіча техніка і дуже потужні удари. якщо олександра зможе їх наздоганяти і повертати - є шанси, том що кіз на 3-4 ударі точно буде помилятись) …
«дідугани» жіночої половини: вінус (хз для чого в пару з хуйлостанкою алєксандровою записалась), тетяна-марія (вилетіла)
ну і «мамаші», крім еліни, бенчіч та осака…
----
багато хто у чол турі позмінював ракетки-струни. раніше такі зміни були «не модними». зараз всі шукають нюанси, тому що тур дуже конкурентний, крім фізухи, менталки, тактики, потрібен ще «підходящий інструмент»
з топ-ів хто на слуху це бублік та ціціпас
нагадаю що рік назад меді кіз змінила ракетку і виграла ао…
всі зміни в основному на те щоб ракетка допомагала пробивати більш потужно. те що збільшиться % помилок - пофіг, вважається не критично…

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739468 вiд 2026-01-18 10:11:17

yagshamash
№ 1739462
олійникова з києва
на ютьбі є 2-годинна і-вью її з батьком на 1му тенісному подкасті
те що вона - ахуйєнна, тут 1500%
-----
олійникова казала що хотіла нашивку на матчі ностити drones4ua але тенісна педерація заборонила
марта на днях в і-вью розказувала що на неї вилилось багато хейту за те що вона на нагородженні у фіналі згадала що в україні при -20 люди сидять без тепла і світла. і в подкасті сказала фразу «я не сказала про війну, не сказала що хуйлостан - агресор»
є у мене підозра що жін федерація ввела якісь правила. і якщо ти у турі - то не повинен болотних підарасів називати підарасами і тп…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739467 вiд 2026-01-18 09:19:09

Мама Еліна пройшла. Марта Костюк програла

"Марта Костюк зазнала поразки від?? Ельзи Жакмо у більш ніж тригодинному стартовому матчі на Відкритому чемпіонаті Австралії - 7:6(4), 6:7(4), 6:7(7).

У першому сеті українка змогла повернутися у гру, програючи з рахунком 1:3, а у другому вона була попереду 5:3, проте їй не вдалося реалізувати матчбол у наступному геймі та втримати перевагу на тай-брейку.

У вирішальному сеті обидві тенісистки не програли жодного гейму на своїх подачах. Під час розіграшу за рахунку 5:6 30-15 Костюк підвернула ногу та була вимушена взяти медичну перерву.

Після відновлення гри Марта перевела гру на тай-брейк, протягом якого поступалася 1-5 та 4-7, змогла зрівняти рахунок, але програла наступні три розіграші.

Українка вперше за п'ять років не змогла вийти до другого кола Australian Open.

Найшвидшого відновлення, Марто "

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739466 вiд 2026-01-18 04:10:21

ястремська не готова. Злилась 0:2
Практично без бою і без супротиву. Неясно де тренувалась і як готувалась, але головою була десь далеко.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739465 вiд 2026-01-18 02:01:20

yagshamash
№ 1739464

гaньбa їх бaтькaм oчo нe нaвчили…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739464 вiд 2026-01-18 01:05:53

На Австраліан Оупен починає її одномістянка-одеситка Даяна десь за годину, що української і досі не знає і, підозрюю, наврядчи дізнається.
+++++++++++++++++
Я завжди вважав і вважаю нездатність говорити українською неймовірною тупістю і вродженою хворобою. А дітей, що й досі не здатні засвоїти мову і слухають кацапомузику, я вже не знаю просто як назвати. Я був у Празі десь досить недавно. Сів на лявку у парку. Раптом прийшла ватага дівчат (штук із 6). Я чую: говорять українською (!) між собою. В них ящик (на кшталт маґнітофону). Починає хуярити з нього кацапо- «музика». Ці дівки підспівують хором. Тоді якийсь чувак устав із лявки, до них підійшов і щось там прошепотів (я не почув що, але він виглядав на українця). Вони швидко забрали манатки і з'їбалися. Але як україномовні 15-16 річні розважаються у парку в Празі під кацапомузику? Це був шок. Якби не той пан, я б теж підійшов спитати. Але це - ганьба просто.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739463 вiд 2026-01-18 00:35:02

Ось уривки її інтерв'юхи

https://www.facebook.com/share/r/1G4xVkuvtk/

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739462 вiд 2026-01-18 00:29:46

Tennis

Бачив інтерв'ю з Олійниковою. Вона неймовірна. Сказала, що отримує кайф від кадрів із кацапами, що вмирають. Також, виявляється, вона не знайома з Еліною і хотіла б познайомитися в Мельбурні. Вільно говорить українською. Сама з Одеси. Звучить природно для когось, хто з 10 років мешкала у Хорватії. Я думаю, вивчила українську через хорватську. Але не знаю. Молоток у кожному разі. На Австраліан Оупен починає її одномістянка-одеситка Даяна десь за годину, що української і досі не знає і, підозрюю, наврядчи дізнається.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739461 вiд 2026-01-18 00:24:09

Верховний лідер Ірану аятолла Алі Хаменеї підтвердив, що під час протестів у країні загинули «кілька тисяч» людей, однак звинуватив у цьому протестувальників та президента США Дональда Трампа.

«Прекрасно»

Та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739460 вiд 2026-01-17 22:19:37

Batyj
№ 1739430
Так культурно тобі скажу - не лізь зі своїми коментами в тему, в якій нічого не рубиш

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739459 вiд 2026-01-17 22:07:01

Наскільки розумію, всі повідомлення про автокатастрофу за участю кадирки-молодшого грунтуються на заявах чеченської опозиції. Та сама опозиція вже кілька років періодично заявляє, що кадирка-старший от-от здохне - а воно, падло, і досі живе.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739458 вiд 2026-01-17 22:02:01

подивився огляд юнайтед-сіті
всі моменти в матчі - це контри юнайтед
три м-ячі відмінили через офф-сайд. плюс поперечка, плюс штанга…
у сіті жодного моменту (принаймні в огляді нічого не показали)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739457 вiд 2026-01-17 21:31:38

Пишуть, двопартійна делегація американського Конгресу у Копенгагені фактично виступила проти планів трампидла щодо Гренландії.

https://www.washingtonpost.com/world/2026/01/17/congressi,nal-delegation-denmark-greenland-trump/

Якщо правда, то це доволі рідкісний випадок - як правило на іноземну аудиторію конгресмени не виносять свої суперечки з адміністрацією.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739456 вiд 2026-01-17 20:24:44

2 Kaizer,
Це ж дивись, 1) таке придумати ще треба, 2) а потім ще реалізувати, кастінг, режисерія, підготовка, операторська робота. Тільки включив, відразу таке враженння, щось тут дуже по нервах щипає і смикає.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.