🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2887.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635572 вiд 2022-05-21 14:54:38

2 Українська розвідка повідомл яє
Це ті, хто повідомл яв, що війна, наступ мордору неможл ивий?

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635571 вiд 2022-05-21 14:54:26

olma
в„– 1635563

я ж не заперечую.

єдине, що є ще нюанс.

рятування бідної африки від гол оду - це ще рятування інтересів крупних зернотрейдерів і страхових компаній.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635570 вiд 2022-05-21 14:48:25

В «РЈРєСЂР°С—РЅСЃСЊРєР° СЂРѕР·РІС–РґРєР° РїРѕРІС–РґРѕРјР» СЏС”, що РІ СЂРѕСЃС–С— почал ася підготовка РґРѕ загал СЊРЅРѕС— РјРѕР±С–Р» ізації.

В «Р РѕСЃС–СЏРЅРё почал Рё отримувати РјРѕР±С–Р» ізаційні розпорядження, СЏРєС– Р·РѕР±РѕРІ'язують Сѓ разі РѕРіРѕР» ошення РјРѕР±С–Р» ізації протягом 10 РіРѕРґРёРЅ Р·'явитися РґРѕ військкоматів. Р РѕР·СЃРёР» РєР° Р№РґРµ масово Р·Р° місцем роботи, зокрема Р» СЋРґСЏРј, СЏРєС– РЅС–РєРѕР» Рё РЅРµ СЃР» СѓР¶РёР» Рё РІ армії, Р° Р» ише закінчил Рё РІС–Р№СЃСЊРєРѕРІС– кафедри», – РїРѕРІС–РґРѕРјРёР» Рё РІ розвідці.
ZN. UAВ»

сценарій, про неможл ивість якого, починає потроху набувати обрисів))

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635569 вiд 2022-05-21 14:36:08

Batyj
в„– 1635565
----
Не маю заперечень по суті!

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635568 вiд 2022-05-21 14:28:01

Зєл єнський - хуєнський

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635567 вiд 2022-05-21 14:25:49

Yagshamash в„– 1635566
Подивися, хто разом з кацапами л ає Штати, і зроби висновки.
__________
Зел енський з компанією?

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635566 вiд 2022-05-21 14:18:53

Подивися, хто разом з кацапами л ає Штати, і зроби висновки. Ціл ком очевидні. І це триває від початку війни.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635565 вiд 2022-05-21 14:12:03

все это про гол од - херня. Повод начать с хуйл ом переговоры и снимать санкции. А Украину принудить к территориал ьным уступкам.
Видал и? Без украинского подсол нечника мир сдохнет.. Усраться не жить..
Кто там РіР» авный? Дол жен заявить, что РґРѕ конца РІРѕР№РЅС‹ РїСЂРѕРґРѕРІРѕР» ьствие самим необходимо. ИРЅРґРёСЏ РІРѕРЅ запретил Р° подажи. Китай тоже. Индонезия менжуется СЃ пал ьмовым масл РѕРј, то РЅРµ продает, то продает..
ИР±Рѕ нехуй.. РљРѕСЂРёРґРѕСЂС‹ РѕРЅРµ ищут. Р» СЏ зерна, нехай РєРѕСЂРёРґРѕСЂС‹ РґР» СЏ горючего поищут. Рђ С…СѓР» Рё там искать. Дать РџР’Рћ, сами разберемся. РџРѕ Дунаю что СѓРіРѕРґРЅРѕ РёРѕР¶РЅРѕ подогнать..
А то уже и л уку прощают и хуйл о спасают..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635564 вiд 2022-05-21 14:04:12

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1635559 РІiРґ 2022-05-21 13:35:07
Поки що ні. Ал е редакційна стаття у Нью-Йорк таймс, це думка частини американського істебл ішменту, причому від Демократичної партії. Якщо будуть американське суспіл ьство рухати у бік миру з Росією, то будуть і відповідні рішення.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635563 вiд 2022-05-21 14:02:33

торео
в„– 1635561
----
Насправді американці як і кожна західна демократія навіть з л юдоїдською путл ерівською державою пробує домовитися і створити ситуацію він-він. При чому американці не контактують з Хуйл ом, ал е з МО РФ або з МІД РФ контактують. сам Хуйл о Путл ер, як ми всі знаємо, пішов ва-банк і згоден на гру з нул ьовою сумою виграшу.

І я думаю саме в цьому контексті треба розуміти оці тяні-тол кай, а ми то не дамо, а не нада ескал ації.
Міл іони л юдей помруть з гол оду! Щоденно Росія обстріл ює ракетами мирну територію України аж під саму Пол ьщу, а вони типа не нада ескал ації.
Тому я за те щоб дал и зброю, якою можна дістати по воєнним аеродромам РФ.
Вчорашня стаття в ФТ чи в Економісті про дебл окаду Чорного моря. Я за всі методи одночасно. 1) Торпеди підбивають топл ять 2 вел иких корабл я РФ 2) Туреччина і НАТО ставл ять ул ьтиматум, щоб робити конвой траспорту з збіжжям 3) Біл оруси в обмін на поступки відкривають дорогу дл я зерновозів до Кл айпеди по зал ізничній кол ії широкої.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635562 вiд 2022-05-21 13:56:40

Enot
в„– 1635558

на жал ь, значною мірою так.

звичайно, є ще інші країни, ті ж пол яки з прибал тами, ал е наскіл ьки вони витягнуть …

нам потрібно орієнтовно по 5-6 мл рд дол арів щомісяця.

є і інший варіант. переведення економіки на військ рейки, продовол ьство через розподіл ення, військовозобовязані всі працюючі і т. д.
як в срср у 2 світовій.

ал е наші л юди до такого не готові. принаймні, так здається.
та і вирішити пробл ему із боєприпасами неясно як. ще протримаємося певний час, а потім що? закінчиться і так дефіцитний 152 кал ібр, і все

ал е сподіваюся на інший сценарій

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635561 вiд 2022-05-21 13:49:39

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1635555

1. ми вже знищуємо ціл і на території росії. і що трапил ося надзвичайного?

2. сша вже ж визнал и, що наша атака на вйськ ціл і кацапів на їхній території - л егітимні? десь бачив це в новинах

3. рсзо сша можуть вразити на біл ьшу відстань, ніж наші рсзо? ок, можуть, ал е якщо заряджати їх отбр типу atacms. так не давайте нам тактичні ракети дл я хаймарсів.
а якщо звичайними реактивними снарядами, то на скіл ьки вона дал екобійніша за наші рсзо смерч? різниця принципова? ясно, що ні.

С–РјС…Рѕ, РІСЃС– ці СЂРѕР·РїРѕРІС–РґС– РїСЂРѕ В «С‰РѕР± РЅРµ Р±СѓР» Рѕ ескал ації» - це РґРёРј РІ очі.

в чому реал ьна причина?

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635560 вiд 2022-05-21 13:39:59

торео
в„– 1635557

Я написав - рік, можл иво, десь до наступної посівної.
Мені б теж хотіл ося, аби кацапів вибил и до кінця л іта. Ал е, на жал ь, наші бажання не мають практично ніякого значення, хіба що вони трансформуються в якісь практичні дії по набл иженню цього.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635559 вiд 2022-05-21 13:35:07

Enot [Останнi 20 месаг]
в„– 1635558 РІiРґ 2022-05-21 13:26:51

Я не бачу підстав дл я такого пол ітичного рішення - бо Фуйл у реал ьно нема чого запропонувати американцям, тоді як ізол яція і поступовий занепад фуйл остану є дл я США вигідними.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635558 вiд 2022-05-21 13:26:51

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1635555 РІiРґ 2022-05-21 13:23:22
Це американці так вирішил и. Україна не може цьому завадити ніяк. Біл ьше того якщо у Біл ому домі буде пол ітичне рішення миритися з Путіним, у України не буде інших варіантів як погодитися на втрату територій та частково суверенітету. Бо Україна тотал ьно зараз зал ежить від західної підтримки.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635557 вiд 2022-05-21 13:24:11

Shmyg
в„– 1635543

середній проміжок часу - це, на твою думку, скіл ьки? до 3 років?

мені б хотіл ося, щоб ми вибил и кацапів до кінця року. об» єктивно, у можуть бути передумови дл я цього. наші артил еристи - реал ьно боги війни, які з не дуже гарним інструментом творять дива.
якщо ми б почал и отримання достатньої кіл ькості арти хоча б станом на сьогодні, до л ипня можна бул о змінити бал анс сил у вогневих засобах ураження на нашу користь. з цього почнеться перел ом.

звичайно, крім арти треба ще інші речі, ал е ж

питання ж дл я нас ще в одному. кацапи руйнують країну. щодня наші збитки багатоміл ярдні. зайвий рік війни дл я нас - це ще сотні міл ьярдів.
окреме питання - втрати л юдей. кожний наш громадянин безцінний, а ми втратил и вже, мабуть, десятки тисяч.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635556 вiд 2022-05-21 13:23:59

Ще гірша інформація. Зараз через ООН за посередництва Туреччини готують часткове зняття санкцій з Росії щоб Путін дозвол ив вивезти українське зерно з Одеси морем.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635555 вiд 2022-05-21 13:23:22

За ескал ацію - хз, якщо не брати зброю масового ураження, то мабуть л ише масовані авіабомбардування основних міст, ал е маю сумніви, що у кацапні дл я цього є сил и та засоби. Та й неодноразово знищена ;) українська ППО також дещо може протиставити.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635554 вiд 2022-05-21 13:22:18

Очевидно що РІРѕРЅРё бояться що Україна Р±СѓРґРµ обстріл ювати СЂРѕСЃС–Р№СЃСЊРєС– міста. Рђ це «РЅРµРєРѕРЅС‚СЂРѕР» ьована ескал ація» С– СѓСЃРєР» аднить майбутні перемовини РЎРЁРђ Р· Росією.
Р† ще щось казал Рё що РЎРЁРђ будуть самі визначати РІ СЏРєС– РїС–РґСЂРѕР·РґС–Р» Рё Р—РЎРЈ Р±СѓРґРµ поступати американська Р·Р±СЂРѕСЏ. Імовірно теж бояться занадто мотивованих, СЏРєС– можуть щось робити РЅРµ Р·Р° американськими РїР» анами. РЇ так СЂРѕР·СѓРјС–СЋ РЅР° нас чекає «Р±РѕСЂРѕС‚СЊР±Р° Р·Р° РјРёСЂ», припинення РІРѕРіРЅСЋ та визнання РЅРѕРІРёС… реал С–Р№ та РЅРѕРІРёС… РєРѕСЂРґРѕРЅС–РІ. РќСЊСЋ-Йорк таймс РІР¶Рµ написал Р° РІС–РґРїРѕРІС–РґРЅСѓ редакційну статтю.
РљСЂС–Рј того вчора, здається, Італ С–СЏ РІРёСЃСѓРЅСѓР» Р° РїР» ан припинення РІС–Р№РЅРё, С– це РЅРµ тіл СЊРєРё С—С— позиція, це позиція європейських країн «СЃС‚арої Європи». Тобто РІ резул ьтаті Україна зал ишиться без територій, Р· мораторієм РЅР° вступ РґРѕ ЄС та РќРђРўРћ та ще щось РїР» анують щодо контрол ем над озброєннями, щоб Україна РЅРµ мал Р° занадто вел РёРєРѕРіРѕ РІС–Р№СЃСЊРєРѕРІРѕРіРѕ потенціал Сѓ.
Зараз вони чекають виходу російських військ на кордони Луганської та Донецької обл асті, а потім будуть перемовини.
Завадити цьому можуть тіл ьки ЗСУ.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635553 вiд 2022-05-21 13:10:17

хто найбіл ьше допомагає.

я б сказав: вел икобританія, пол ьща, прибал тика - перші у рейтингу. якщо брати у % від їхніх можл ивостей.

номінал ьно - штати.

ал е хто пояснить, чому не надають достатньої кіл ькості артил ерії? вже ж ніби бул и ми їх дотисл и? вже ніби так. а потім знову - а раптом ескал ація? яка ескал ація, бл ть? ядерна атака? ну та. 777 не призведуть до ядерної війни, а рсзо - так?

дадуть нам рсзо? мабуть, так. ал е як і все - трішки пізніше.

яке нормал ьне пояснення чому?

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635552 вiд 2022-05-21 13:05:00

Sauron
в„– 1635533

байрактар - це кл асна штука і проявил а себе дуже гарно.

ал е об» єктивно: це розходка, ми їх втрачаємо, бо вимушені працювати в умовах щіл ьного кацапського ппо. і це нормал ьно дл я війни. скіл ьки їх маємо на сьогодні - хез. ал е навіть ті кіл ькості, які бул и, якби ми навіть не втратил и жодного, їх можемо викл ристовувати дл я ведення розвідки переважно і точкових ударів по приорітетних ціл ях в кл ючових місцях.
л інія фронту довжел езна, і тут знаходяться ще тисячі буквал ьно одиниць техніки кацапів. тому бити по танках навряд чи варто.

зверни увагу, відео зі страйками байрактарів з» явл ються дуже нечасто.

сподіваюся, отримаємо ударних дронів ще

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635551 вiд 2022-05-21 12:55:52

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1635542

неодноразово чув, що і ющ, і йул я отримал и від путіна премію, щоб профанувати процес з пдч.

щодо йул і навіть не сумніваюся, вона і відкати за газовий контракт отирмувал а.

а от щодо юща почав вірити, кол и януковощі фінансувал и юща на парл аментських виборах 2012 року.

не викл ючаю, що і меркел ь без пл юшок не зал ишил ася.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635550 вiд 2022-05-21 12:52:39

AlMat
в„– 1635547

нас дофіга. тому переможемо

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635549 вiд 2022-05-21 12:51:24

Yagshamash
в„– 1635546

іди нахуй довбойоб

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635548 вiд 2022-05-21 12:50:43

Enot
в„– 1635544

помил ився. подал и заявку, ал е не отримал и

AlMat [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635547 вiд 2022-05-21 12:50:04

Цікаво, СЃРєС–Р» СЊРєРё таких «С‚орео» Сѓ СЃСѓСЃРїС–Р» ьстві зараз? 40%? 60?

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635546 вiд 2022-05-21 12:49:02

Чувак невил іковний. Знову скигл ить, що найбіл ьше винні у наших жертвах ті, хто найбіл ьше допомагає.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635545 вiд 2022-05-21 12:41:12

З позбавл енням Вімбл дону рейтинґів це Надал ь заварив - л юбител ь руского теніса.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635544 вiд 2022-05-21 11:42:12

торео
«РїРґС‡ нато РєРѕР» Рё ще отримал Рё». Р† РєРѕР» Рё Р¶ це Україна отримал Р° ПДЧ РІ РќРђРўРћ?

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635543 вiд 2022-05-21 10:41:52

торео
в„– 1635540

Американці отримують найбіл ьший профіт від цієї війни, це очевидно. Скинул и старе озброєння, тестують нове в бойових умовах, заводи завантажені на повну, безробіття найнижче щось там за сорок років. Прочищають трохи мізки своїм союзникам по НАТО, витісняють Росію з ринків. Все зрозуміл о. Ал е вони не зацікавл ені в довгій війні, це теж зрозуміл о. Вони зацікавл ені в стратегічній поразці Росії в середньому проміжку часу, поки пробл еми від цієї війни не почнуть йти хвил ями по всьому світу. Я би оцінив це в рік.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635542 вiд 2022-05-21 10:33:21

торео [Останнi 20 месаг]
в„– 1635540 РІiРґ 2022-05-21 10:15:29

Про ПДЧ за часів Ющенка особисто знаю, що все бул о вже на мазі - тобто говорил и як про майже доконаний факт, ал е все обісрал и у першу чергу місцеві (парл аментські та інші) підараси.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635541 вiд 2022-05-21 10:16:25

Російське бабл о. Інакше це я пояснити не можу. Подивимося на Рол ан Гаросі як будуть стрічати російських і біл оруських тенісистів.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635540 вiд 2022-05-21 10:15:29

sk (chromebook acer 14)
в„– 1635525 РІiРґ

є така думка, що швидке закінчення війни в україні не дуже й вкл адається в інтереси штатів. чекати від них ал ьтруізму не варто. вони дуже прагматичні і цинічні. що є нормал ьно.

росія має застрягнути тут надовго, втратити свій впл ив, виповзти із сирії і взагал і - не пл утатися під ногами (ал е не розпастися, ясна справа), німці-французи - трохи попуститися і обирати правил ьних партнерів з т. з. інтересів сша, ну і китай же має пройти через правил ьні рефл ексії.

все це потребує часу дл я здійснення і фіксації. ми пл атимо за це кров� ю. л ише за позавчора привезл и л ише в одну і л ікарень одного обл центру майже півтори сотні поранених. майже всі - безконтактні враження.

(ал е хто нам л ікар. що заважал о вкл адатися в безпеку, а не розкрадати і розвал ювати 30 років? пдч нато кол и ще отримал и. та це довга і окрема дискусія.)

і це нам ще дуже пощастил о, що інтереси сша багато в чому (не у всьому) співпал и з нашими. якби не це, бул о б л ише занепокоєння та якісь л айт санкції, як і в 2014 від кодишнього начал ьника дідапердіда байдена гндона обами. під якими росія спокійно собі провел а програму переозброєння. добре, що крал и там багато, а то бул о б нам важче.

по петріотам і по тих же ф16 (хоча, не факт, що саме вони нам треба) наші вже зараз просят байдена: не даєте, ок, так хоч почніть навчати наших піл отів, може пізніше щось змінитися. (за петріоти не знаю, може щось і рухається з тренінгами, може і ні). но от же х. й поки що.

надія РЅР° громадську РґСѓРјРєСѓ РІ сша. С– РЅР° РіСЂСѓРїРё громадських Р» обістів україни (РЅРµ повязаних Р· В «РєРѕРЅРµС‡РЅРѕ умнєнькой дєвочкой, но…», СЏРє С—С— назвал Р° южаніна СЏРєРѕСЃСЊ, СЏРєР° там зараз РїРѕСЃРѕР»), СЏРєС– розкрутил Рё несл абеньку підтримку громадськ РґСѓРјРєРё, тисячі Р» истів конгресменам, сотні заходів С– С‚. Рґ.

арта (і супутні засоби розвідки тощо) дл я нас зараз - це ал ьфа і омега.
біл ьше 90% втрат обох сторін безконтактні. арта рул ить у цій війні. ал е у кацапів в рази перевага. а у нас і на тому, що є радянського, ствол и роздовбані, і шасі убиті. і міняти ніби як не дуже є і чим.
що казати, якщо в одному із інтервю на цензорі наш артил ерист каже, що рапіри вимушені використовувати як гаубиці. рапіри, бл ять.

наші артил еристи навіть в таких умовах навал юють капітал ьно. ал е ж і втрати несуть.
нам арта - і ствол ьна, і рсзв - потрібна конче. і її дохрєна у штатів. но нєт. то дал и, а це - не дамо. чого? а х його знає. так того ж недостатньо!!! шо? кажіть гол осніше! не чує дід!

все ж сподіваюся, що громадскість знов дотисне діда.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635539 вiд 2022-05-21 10:08:02

Ніхуйова зрада від WTA та ATP.

---

Wimbledon has been stripped of world ranking points after the ATP and WTA decided to effectively render the championships as an exhibition event on the men’s and women’s tours

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635538 вiд 2022-05-21 10:05:55

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1635536

Якщо не помил яюсь, Тарас Чмут сказав, що дал ьність 8 км (якщо запускати так, як ми це робимо).

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635537 вiд 2022-05-21 10:04:22

торео [Останнi 20 месаг]
в„– 1635531 РІiРґ 2022-05-21 09:42:45

А отета наташа - вона має інфу з наївисших ешел онофф?

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635536 вiд 2022-05-21 10:03:27

торео [Останнi 20 месаг]
в„– 1635532 РІiРґ 2022-05-21 09:45:28

Писал Рё, що наші навчил РёСЃСЏ використовувати Brimstone СЏРє ракету «Р·РµРјР» СЏ-земл СЏ», ал Рµ там дал ьність, зал ежно РІС–Рґ модифікації, 20-60 РєРј (причому це РґР» СЏ повітряного РїСѓСЃРєСѓ).

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635535 вiд 2022-05-21 10:02:12

торео
в„– 1635531
РѕР±РјС–РЅ пертіоти РЅР° СЃ300 - то Р¶ РІР¶Рµ наче те що РІС–РґР±СѓР» РѕСЃСЊ…
можл иво цю дію вкл ючил и в л енд-л із
РґРѕ речі 40 СЏСЂРґС–РІ - це РЅРµ «С‡РёСЃС‚Рѕ» Р·Р° озброєння, Р° також доставку, тренінги С– С‚. Рї…
тому те що, СЏРє пишуть, корабл С– нагружені технікою, РІР¶Рµ вийшл Рё Р· портів штатів - РіСѓРґ, тому що Р» ітаками доставл яти РєСѓРїСѓ техніки - Р±СѓР» Рѕ Р± РґРѕСЂРѕРіРѕ. краще РїРѕРІС–Р» ьніше РґР° Р±С–Р» ьше…
петріоти Р±СѓР» Рѕ Р± РіСѓРґ РїРѕ закінчені РІС–Р№РЅРё РІР·РґРѕРІР¶ РєРѕСЂРґРѕРЅС–РІ розмістити… тому що таких установок потрібно С…Р· СЃРєС–Р» СЊРєРё… розмістиш С—С… навкол Рѕ києва - РІРѕРЅРё почнуть ракетами обстріл ювати одесу чи РјС–СЃС‚ через Р» иман С– С‚. Рї…

AlMat [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635534 вiд 2022-05-21 10:00:46

торео
в„– 1635531 РІiРґ 2022-05-21 09:42:45

все там як треба, а усіх хто пише/говорить, що нам якось не так допомагають, то або корисні ідіоти, або вороги.

це як та дура, що по захисному шол ому стріл ял а й зраду почал а роздмухувати, щоб вл асний пройоб заховати.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1635533 вiд 2022-05-21 09:58:38

торео
в„– 1635532

Як мінімум можна бул о б Байрактаром раз на тиждень шось розбивати.
Або можна бул о 1 шт арти тягати біл я кордону і шмал яти по військовим об'єктам або мостам тощо.
У нас в прикордонних обл астях мабуть всі мости потрощено.

Р—Р†
Я диванний експерт і повністю довіряю військовим тож якщо не б'ють - значить так треба.
Ал е ж бл ять так хочеться тримати русню в напрузі та наносити їм ураження на їх території.: /


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.