Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739455 вiд 2026-01-17 20:08:01якoсь швидкo, кoрoткo i спoдoбaлoсь. Adolescense one cut movie
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739454 вiд 2026-01-17 18:55:52Я пойняв. А 'валять дурака' є в нашій мові відповідник 'клеїти дурня'
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739453 вiд 2026-01-17 18:55:27?? Трамп наклав 10% мита на імпорт будь-яких товарів із Данії та ще семи європейських країн за їхню позицію щодо Гренландії. Про це президент США написав у соцмережі Truth Social.Він зазначив, що мита діятимуть з 1 лютого і до укладення угоди про «купівлю» Гренландії. А з 1 червня вони зростуть до 25%----тільки єс переключився на покупку газу із сша… хуякі вже сша не «надійний» партнерприйдеться, як і канаді, підписувати договори з китаємта газ у арабів купувати…шанс у хуйла - запропонувати єс свій газцікаво. якби хуйлостан-китай пробували захопити гренландію, то що, трамп, точніше штати, як член нато, артікль 5 застосовувати не будуть?
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739452 вiд 2026-01-17 18:49:13olma№ 1739451ввчора по-моєму був один поєдинок. більше хвилини таскали один-одного. пару раз просто зупинялись «видилахи». суддя їх підматюковував, щоб дурака не валяли…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739451 вiд 2026-01-17 18:24:152 sk, авжеж прикольний спорт, шо мені подобається, так це що швидко сам двобій сутичка триває. І при цьому сила силенна всіляких нюансів.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739450 вiд 2026-01-17 16:58:16сумрProstoVlizPobalakaty№ 1739442мені ютьюб підсовує щодня топ-10 схваток дня з турніру…то якщо «придивитись» схватки декілька днів підряд, то досить інтелектуальний спорт. мільйон варіантів як суперника завалити, і не дати завалити себе…є пара «хлопчиків» зростом 177 з вагою всього-лише 120+якийсь «дядя» 41 рікпри чому в кожній схватці видно що «моща» там у борців - коня можуть викинути за басьо. при чому кожний з них. навіть ті що маюсь «дитячі» 120 кгну і, блін, наш данило, викинув суперника, але ж летіли вниз з басьо і мабуть обидва головами гепнулисьпопередні дні бачив пару раз коли кров з лоба йшласьогодні у одного йокодзуни така рана 5 на 5 см на лобі. а його ще заставили рематч робити…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739449 вiд 2026-01-17 16:49:24berehon№ 1739448а що сталось?сенсація на рівному місці… юнайтед порвав сіті…мабуть до матчу ставки були 1 до 100
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739448 вiд 2026-01-17 16:44:11Непоганий у Керріка дебют стався
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739447 вiд 2026-01-17 15:41:37Пишуть що імбецил адам особисто був за кермом
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739446 вiд 2026-01-17 14:36:15пишуть, Адам Кадиров всі свої нагороди заповідав Дональду Трампу..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739445 вiд 2026-01-17 13:28:53№ 1739441це не спиздили. Коли прокладають нову леп, отримують ордер на вирубку певної смуги лісу з приписом, куди ліс здати..
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739444 вiд 2026-01-17 12:56:19Enot№ 1739443Дуже непогана стаття. Фактично означає, що нам потрібен як план А, так і план Б - орієнтація на співпрацю зі «здоровими» країнами Європи.А ще пам'ятаємо, що євроскептики десь перемагають, а десь програють. Румунію вже програли, на черзі Угорщина.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739443 вiд 2026-01-17 12:39:26https://newssky.com.ua/u-berlini-zagovoryly-pro-mozhlyvyj-rozpad-yes-shho-cze-oznachaye-dlya-yevropy-ta-ukrayiny/ У Берліні заговорили про можливий розпад ЄС: що це означає для Європи та України
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739442 вiд 2026-01-17 12:03:51Сумо Сьогодні першу поразку отримав лідер Абі, більшість переслідувачів включаючи Аонішіки та обох йокодзун виграли (щоправда Хосьорю лише в рематчі, бо в перший раз вони з Хакунофуджі впали в результаті взаємної спроби завадити суперника на бік практично одночасно, судді навколо дохьо не стали перевертати рішення гьодзі, який визначив переможцем Хосьорю, хоча його рука торкнулась дохьо першою, а дали рематч). Тепер у 6 сумоїстів по 6-1, Шіші теж виграв і у нього 5-2, і він один з 10 з таким результатом. Завтра може остаточно підтвердились перший вилітаючий, бо М17 Хацуяма має 0-7, його може врятувати лише 8 перемог підряд, а так як він найнижчий за рейтингом, то ще одна поразка для нього це виліт назад в дзюрьо. Завтра найконкурентнішим поєдинком стане матч Аонішікі з секіваке Кірішімою, у якого теж 6 перемог, причому свої поразки вони обидва отримали від Охо, який в свою чергу програв всі інші свої поєдинки. Кірішіма дуже досвідчений, сам в січні 2024 року лише 2 матчі не дотягнув, щоб самому стати йокодзуною, виграв кубок у листопаді 2023, йшов 11-2 у січні 2024, але програв два поєдинки, зокрема останній йокодзуні Терунофуджі, який з 13-2 взяв тоді кубок. Потім за 2 наступних турніри втратив ранг одзекі через травму і останні турніри проводив добре через раз, в листопаді щоправда з 4-4 на старті зробив 11-4, так що витривалість у нього в порядку, і зараз він знов націлений на 10+ перемог, щоб на наступному турнірі пробувати повернути собі ранг одзекі, взявши 33 перемоги за 3 турніри.
inguard(тутейший ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739441 вiд 2026-01-17 11:33:441739438 В мене біля дачі проходить високовольтка саме з Рівненської АЕС на Київ. Коли її будували, стіл Ки лісу спиздили. Лісових повз мене їздили 24/7
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739440 вiд 2026-01-17 11:18:26№ 1739438Здрасте вам. Славутич був запітан на Ровеньську, покі свою тес на тирсу не переклали..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739439 вiд 2026-01-17 11:11:59а перший пеналь, так, лівуватий. Щас за таку обіймашку не ставлять. Крайній випадок пригадується -Колина поставив у якомусь фіналі.
running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739438 вiд 2026-01-17 11:10:492 Batyj На схід від аес
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739437 вiд 2026-01-17 11:08:28.. опорну ногу. Встояти там не було можливості
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739436 вiд 2026-01-17 11:04:50№ 1739435Та ні. Захисник безпосередньо зачепив ногу негра підйомом своєї ступні.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739435 вiд 2026-01-17 10:30:50Batyj№ 1739423Другий пеналь лівуватий дуже.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739434 вiд 2026-01-17 10:20:58Куди сюди?
running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739433 вiд 2026-01-17 10:04:062 Batyj № 1739430 У нас нема можливості передачі електроенепгії сюди. Питання не в генерації, навіть за відсутності маневрових потужностей
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739432 вiд 2026-01-17 09:53:26Тут Вл. Кудрицький розклав, що треба було б зробити, і чому такий бардачелло з енергетикою.
m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739431 вiд 2026-01-17 09:26:03… той в цирку не сміється (с) https://x.com/pogrebeckij/status/2012210114116153355?s=20
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739430 вiд 2026-01-17 06:11:28а все тому, що заборонено перетікання вимушеного надлишку у Європу. Хвилюються за свій рейтинг у наріду. Блекаут, а вони продають світло за кордон. Розуміють рівень розуму у свого електорату..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739429 вiд 2026-01-17 06:05:40до речі, світла немає не тому, що не вистачає генерації, а тому, що не вистачає споживачів. якщо де пошкоджені мережі на 0,4 гіга споживачів, то відключають блок атомної на 1 гіг і світла немає додатково у споживачів 0.6 гіга.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739428 вiд 2026-01-17 05:58:39вкотре переконався, що підерастический дтек не контролює ситуацію. Диспетчери не знають, що у них відбувається. У мене 20 годин немає світла, диспетчер стверджує, що є..
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739427 вiд 2026-01-17 04:47:14зіна, маліна, сікан - пора додому. Гратимуть! (с) Буткевич
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739426 вiд 2026-01-17 04:45:47ще так 10 голів і Жирона забуде за Довбика :-)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739425 вiд 2026-01-17 00:24:29еспаньол ще пару міс назад стояв однією ногою на виліт. зараз вже тією ж ногою стоїть на зону євро-кубківдесь писали що барса ферштегена їм в оренду хоче віддати до кінця року… хз. поки офіційно не перейде - вірити не можна. але для німця супер-варіант. інакше так на лавці й залишиться. шансів на основу - нуль.новий основний воротнік барси якраз з еспаньолу ж прийшов. нормальний обмін воротніками…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739424 вiд 2026-01-17 00:20:14пів дня не читав новини…бля. всі чекали що кадиров здохне. хуйвам! син на шару щас всі свої органи подарує!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739423 вiд 2026-01-17 00:05:06Знов пендаль, знов Ванат, 0-2. — Світла нема вже 14 годин..
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739422 вiд 2026-01-16 23:37:46Kijów jest przepiękny, ale jest też słodko-gorzki. Z jednej strony piękne zabytki, miasto jest czyste, fajnie skomunikowane, metro… Świetne miejsce. Z drugiej strony na każdym placu widzisz znicze, flagi, zdjęcia chłopaków, którzy zginęli na froncie. Ich biografie. Patrzysz - rocznik 2001, 2002… Zdajesz sobie sprawę, że to bardzo młodzi ludzie. Widzisz to cierpienie, ból. Widzisz bardzo wiele osób z protezami, gdzie widać, że to weterani wojenni. Z jednej strony dostrzegasz piękno miasta, z drugiej cierpienie. To dwa tak skrajne odczucia, że z czymś takim nigdy się nie spotkałem " Це тренер Динамо, поляк Мацей Кендзьорек розповідає про свої враження від Києва. Гадаю переклад слів не потрібен, більш-менш все зрозуміло
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739421 вiд 2026-01-16 22:51:14а не, дали перебить, з другої спроби забив
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739420 вiд 2026-01-16 22:49:04Ванат пеналь не забив
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739419 вiд 2026-01-16 22:45:35olma № 1739388 вiд 2026-01-16 01:06:09 А що у цієї дівчини з цицьками? Куди вона їх поділа?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739418 вiд 2026-01-16 21:26:42Batyj № 1739413 100% Real Madrid for 2024/25: Total Revenue: €1.185 billion Profit After Tax: €24 million
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739417 вiд 2026-01-16 20:40:35Спешил похитить Зеленского? В Грозном в ДТП разбился Адам Кадыров - он госпитализирован в тяжёлом состоянии.Не успел подохнуть старший Кадыркин, как младший решил обогнать батю. По данным чеченских оппозиционных пабликов и источников издания «Кавказ. Реалии», младший сын главдона попал в аварию во время движения кортежа на высокой скорости. Из-за внезапной помехи на дороге машины начали врезаться друг в друга — пострадавших, по сообщениям, много.Адама Кадырова без сознания доставили в республиканскую больницу в Грозном. Его реанимируют и, как пишут источники, готовят к срочной транспортировке в Москву. Подъезды к медучреждению перекрыты, в городе введены жёсткие ограничения движения.Официальные власти Чечни ситуацию не комментируют. Куда так летел Кадырка - никто пишет. Может, таки дождался приказа на доставку Зеленского в Чечню?? Пожелаем обладателю всех медалей скорейшей отправки на концерт Кобзона - и батю пусть захватит.@RomaTsymbaliuk
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739416 вiд 2026-01-16 20:30:52yagshamash № 1739415 Як воно могло не погодитись? Воно ж заробило. Хто ж ще стільки війн зупинив? Он в Ірані могла початися війна на днях. Але ж теж зупинив.