🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 290.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739455 вiд 2026-01-17 20:08:01

якoсь швидкo, кoрoткo i спoдoбaлoсь. Adolescense
one cut movie

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739454 вiд 2026-01-17 18:55:52

Я пойняв. А 'валять дурака' є в нашій мові відповідник 'клеїти дурня'

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739453 вiд 2026-01-17 18:55:27

?? Трамп наклав 10% мита на імпорт будь-яких товарів із Данії та ще семи європейських країн за їхню позицію щодо Гренландії. Про це президент США написав у соцмережі Truth Social.

Він зазначив, що мита діятимуть з 1 лютого і до укладення угоди про «купівлю» Гренландії. А з 1 червня вони зростуть до 25%
----
тільки єс переключився на покупку газу із сша… хуяк
і вже сша не «надійний» партнер
прийдеться, як і канаді, підписувати договори з китаєм
та газ у арабів купувати…
шанс у хуйла - запропонувати єс свій газ
цікаво. якби хуйлостан-китай пробували захопити гренландію, то що, трамп, точніше штати, як член нато, артікль 5 застосовувати не будуть?

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739452 вiд 2026-01-17 18:49:13

olma
№ 1739451

ввчора по-моєму був один поєдинок. більше хвилини таскали один-одного. пару раз просто зупинялись «видилахи». суддя їх підматюковував, щоб дурака не валяли…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739451 вiд 2026-01-17 18:24:15

2 sk, авжеж прикольний спорт, шо мені подобається, так це що швидко сам двобій сутичка триває. І при цьому сила силенна всіляких нюансів.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739450 вiд 2026-01-17 16:58:16

сумрProstoVlizPobalakaty
№ 1739442
мені ютьюб підсовує щодня топ-10 схваток дня з турніру…
то якщо «придивитись» схватки декілька днів підряд, то досить інтелектуальний спорт. мільйон варіантів як суперника завалити, і не дати завалити себе…
є пара «хлопчиків» зростом 177 з вагою всього-лише 120+
якийсь «дядя» 41 рік
при чому в кожній схватці видно що «моща» там у борців - коня можуть викинути за басьо. при чому кожний з них. навіть ті що маюсь «дитячі» 120 кг
ну і, блін, наш данило, викинув суперника, але ж летіли вниз з басьо і мабуть обидва головами гепнулись
попередні дні бачив пару раз коли кров з лоба йшла
сьогодні у одного йокодзуни така рана 5 на 5 см на лобі. а його ще заставили рематч робити…

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739449 вiд 2026-01-17 16:49:24

berehon
№ 1739448

а що сталось?
сенсація на рівному місці… юнайтед порвав сіті…
мабуть до матчу ставки були 1 до 100

berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739448 вiд 2026-01-17 16:44:11

Непоганий у Керріка дебют стався

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739447 вiд 2026-01-17 15:41:37

Пишуть що імбецил адам особисто був за кермом

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739446 вiд 2026-01-17 14:36:15

пишуть, Адам Кадиров всі свої нагороди заповідав Дональду Трампу..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739445 вiд 2026-01-17 13:28:53

№ 1739441

це не спиздили. Коли прокладають нову леп, отримують ордер на вирубку певної смуги лісу з приписом, куди ліс здати..

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739444 вiд 2026-01-17 12:56:19

Enot
№ 1739443

Дуже непогана стаття. Фактично означає, що нам потрібен як план А, так і план Б - орієнтація на співпрацю зі «здоровими» країнами Європи.

А ще пам'ятаємо, що євроскептики десь перемагають, а десь програють. Румунію вже програли, на черзі Угорщина.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739443 вiд 2026-01-17 12:39:26

https://newssky.com.ua/u-berlini-zagovoryly-pro-mozhlyvyj-rozpad-yes-shho-cze-oznachaye-dlya-yevropy-ta-ukrayiny/
У Берліні заговорили про можливий розпад ЄС: що це означає для Європи та України

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739442 вiд 2026-01-17 12:03:51

Сумо
Сьогодні першу поразку отримав лідер Абі, більшість переслідувачів включаючи Аонішіки та обох йокодзун виграли (щоправда Хосьорю лише в рематчі, бо в перший раз вони з Хакунофуджі впали в результаті взаємної спроби завадити суперника на бік практично одночасно, судді навколо дохьо не стали перевертати рішення гьодзі, який визначив переможцем Хосьорю, хоча його рука торкнулась дохьо першою, а дали рематч). Тепер у 6 сумоїстів по 6-1, Шіші теж виграв і у нього 5-2, і він один з 10 з таким результатом. Завтра може остаточно підтвердились перший вилітаючий, бо М17 Хацуяма має 0-7, його може врятувати лише 8 перемог підряд, а так як він найнижчий за рейтингом, то ще одна поразка для нього це виліт назад в дзюрьо. Завтра найконкурентнішим поєдинком стане матч Аонішікі з секіваке Кірішімою, у якого теж 6 перемог, причому свої поразки вони обидва отримали від Охо, який в свою чергу програв всі інші свої поєдинки. Кірішіма дуже досвідчений, сам в січні 2024 року лише 2 матчі не дотягнув, щоб самому стати йокодзуною, виграв кубок у листопаді 2023, йшов 11-2 у січні 2024, але програв два поєдинки, зокрема останній йокодзуні Терунофуджі, який з 13-2 взяв тоді кубок. Потім за 2 наступних турніри втратив ранг одзекі через травму і останні турніри проводив добре через раз, в листопаді щоправда з 4-4 на старті зробив 11-4, так що витривалість у нього в порядку, і зараз він знов націлений на 10+ перемог, щоб на наступному турнірі пробувати повернути собі ранг одзекі, взявши 33 перемоги за 3 турніри.

inguard(тутейший ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739441 вiд 2026-01-17 11:33:44

1739438

В мене біля дачі проходить високовольтка саме з Рівненської АЕС на Київ. Коли її будували, стіл Ки лісу спиздили. Лісових повз мене їздили 24/7

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739440 вiд 2026-01-17 11:18:26

№ 1739438

Здрасте вам. Славутич був запітан на Ровеньську, покі свою тес на тирсу не переклали..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739439 вiд 2026-01-17 11:11:59

а перший пеналь, так, лівуватий. Щас за таку обіймашку не ставлять. Крайній випадок пригадується -Колина поставив у якомусь фіналі.

running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739438 вiд 2026-01-17 11:10:49

2 Batyj
На схід від аес

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739437 вiд 2026-01-17 11:08:28

.. опорну ногу. Встояти там не було можливості

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739436 вiд 2026-01-17 11:04:50

№ 1739435

Та ні. Захисник безпосередньо зачепив ногу негра підйомом своєї ступні.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739435 вiд 2026-01-17 10:30:50

Batyj
№ 1739423

Другий пеналь лівуватий дуже.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739434 вiд 2026-01-17 10:20:58

Куди сюди?

running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739433 вiд 2026-01-17 10:04:06

2 Batyj
№ 1739430
У нас нема можливості передачі електроенепгії сюди. Питання не в генерації, навіть за відсутності маневрових потужностей

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739432 вiд 2026-01-17 09:53:26

Тут Вл. Кудрицький розклав, що треба було б зробити, і чому такий бардачелло з енергетикою.



m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739431 вiд 2026-01-17 09:26:03

… той в цирку не сміється (с)
https://x.com/pogrebeckij/status/2012210114116153355?s=20

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739430 вiд 2026-01-17 06:11:28

а все тому, що заборонено перетікання вимушеного надлишку у Європу. Хвилюються за свій рейтинг у наріду. Блекаут, а вони продають світло за кордон. Розуміють рівень розуму у свого електорату..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739429 вiд 2026-01-17 06:05:40

до речі, світла немає не тому, що не вистачає генерації, а тому, що не вистачає споживачів. якщо де пошкоджені мережі на 0,4 гіга споживачів, то відключають блок атомної на 1 гіг і світла немає додатково у споживачів 0.6 гіга.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739428 вiд 2026-01-17 05:58:39

вкотре переконався, що підерастический дтек не контролює ситуацію. Диспетчери не знають, що у них відбувається. У мене 20 годин немає світла, диспетчер стверджує, що є..

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739427 вiд 2026-01-17 04:47:14

зіна, маліна, сікан - пора додому.

Гратимуть! (с) Буткевич

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739426 вiд 2026-01-17 04:45:47

ще так 10 голів і Жирона забуде за Довбика :-)

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739425 вiд 2026-01-17 00:24:29

еспаньол ще пару міс назад стояв однією ногою на виліт. зараз вже тією ж ногою стоїть на зону євро-кубків
десь писали що барса ферштегена їм в оренду хоче віддати до кінця року… хз. поки офіційно не перейде - вірити не можна. але для німця супер-варіант. інакше так на лавці й залишиться. шансів на основу - нуль.
новий основний воротнік барси якраз з еспаньолу ж прийшов. нормальний обмін воротніками…

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739424 вiд 2026-01-17 00:20:14

пів дня не читав новини…
бля. всі чекали що кадиров здохне. хуйвам! син на шару щас всі свої органи подарує!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739423 вiд 2026-01-17 00:05:06

Знов пендаль, знов Ванат, 0-2.

Світла нема вже 14 годин..

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739422 вiд 2026-01-16 23:37:46

Kijów jest przepiękny, ale jest też słodko-gorzki. Z jednej strony piękne zabytki, miasto jest czyste, fajnie skomunikowane, metro… Świetne miejsce. Z drugiej strony na każdym placu widzisz znicze, flagi, zdjęcia chłopaków, którzy zginęli na froncie. Ich biografie. Patrzysz - rocznik 2001, 2002… Zdajesz sobie sprawę, że to bardzo młodzi ludzie. Widzisz to cierpienie, ból. Widzisz bardzo wiele osób z protezami, gdzie widać, że to weterani wojenni. Z jednej strony dostrzegasz piękno miasta, z drugiej cierpienie. To dwa tak skrajne odczucia, że z czymś takim nigdy się nie spotkałem "

Це тренер Динамо, поляк Мацей Кендзьорек розповідає про свої враження від Києва. Гадаю переклад слів не потрібен, більш-менш все зрозуміло

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739421 вiд 2026-01-16 22:51:14

а не, дали перебить, з другої спроби забив

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739420 вiд 2026-01-16 22:49:04

Ванат пеналь не забив

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739419 вiд 2026-01-16 22:45:35

olma
№ 1739388 вiд 2026-01-16 01:06:09

А що у цієї дівчини з цицьками? Куди вона їх поділа?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739418 вiд 2026-01-16 21:26:42

Batyj
№ 1739413

100%

Real Madrid for 2024/25:

Total Revenue: €1.185 billion
Profit After Tax: €24 million

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739417 вiд 2026-01-16 20:40:35

Спешил похитить Зеленского?

В Грозном в ДТП разбился Адам Кадыров - он госпитализирован в тяжёлом состоянии.

Не успел подохнуть старший Кадыркин, как младший решил обогнать батю. По данным чеченских оппозиционных пабликов и источников издания «Кавказ. Реалии», младший сын главдона попал в аварию во время движения кортежа на высокой скорости. Из-за внезапной помехи на дороге машины начали врезаться друг в друга — пострадавших, по сообщениям, много.

Адама Кадырова без сознания доставили в республиканскую больницу в Грозном. Его реанимируют и, как пишут источники, готовят к срочной транспортировке в Москву. Подъезды к медучреждению перекрыты, в городе введены жёсткие ограничения движения.

Официальные власти Чечни ситуацию не комментируют. Куда так летел Кадырка - никто пишет. Может, таки дождался приказа на доставку Зеленского в Чечню??

Пожелаем обладателю всех медалей скорейшей отправки на концерт Кобзона - и батю пусть захватит.

@RomaTsymbaliuk

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739416 вiд 2026-01-16 20:30:52

yagshamash
№ 1739415

Як воно могло не погодитись? Воно ж заробило. Хто ж ще стільки війн зупинив? Он в Ірані могла початися війна на днях. Але ж теж зупинив.




Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.