🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 30.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749856 вiд 2026-06-15 00:24:45

обидва голи через штангу

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749855 вiд 2026-06-15 00:16:46

Ще й Zion звати

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749854 вiд 2026-06-15 00:15:26

А чого у японців раптово воротар нігер? Скаженого психопата вурдалака мабуть попердолить від цього факту.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749853 вiд 2026-06-15 00:00:16

У японців прикольний Suzuki в чорному кольорі.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749852 вiд 2026-06-14 23:45:37

Японці класні.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749851 вiд 2026-06-14 23:03:17

Путін поговорив з Трампом телефоном: домовились про візит Віткоффа та Кушнера до РФ Джерело: https://censor.net/ua/n4008294

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749850 вiд 2026-06-14 23:02:14

Подивився, ще Чехи, Хорвати, Корея та Узбекістан грають своїми гравцями.

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749849 вiд 2026-06-14 22:58:36

LAZY
№ 1749806 вiд 2026-06-14 06:03:44

В сраку твоє Гаїті. Шотландці - красені, збірна без негрів у складі!
ЗІ. Мулат один є, шотландцький.

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749848 вiд 2026-06-14 22:55:40

2 OG
№ 1749846
2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1749843

Карагуніс у 2012му зробив нас щасливими. Деякі з нас тут пам'ятають Мелекіно, яке зараз окуповане :(((

Оу йє

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749847 вiд 2026-06-14 22:03:58

Voxa (Запоріжжя)
№ 1749842
----
Та отож. Це мабуть потрапили до пульки ЧС по квоті «кольорових», зате з Європи всього шішнадцять команд. Достатньо типа.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749846 вiд 2026-06-14 22:02:15

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1749843

Карагуніс у 2012му зробив нас щасливими. Деякі з нас тут пам'ятають Мелекіно, яке зараз окуповане :(((

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749845 вiд 2026-06-14 21:57:36

sk (acer chromebook)
№ 1749817
вже є. Ще не промислово, але поодинокі особі вже трапляються.
Недавно бачив фото, такий нічогенький, більше метра.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749844 вiд 2026-06-14 21:57:10

Тут цікава статистика. На цю мить німці обійшли бразильців за сумарною кількістю голів у фінальних турнірах чемпіонатів світу. 239 проти 238.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749843 вiд 2026-06-14 21:55:31

Старий фуй (Dick) вже сидить прігорюнівшись, сцуко. Мабуть його навіть із кацапською збірною з таким рахунком не їбли.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749842 вiд 2026-06-14 21:54:01

я так розумію на цьому лікері усі інші учасники групи будуть робити різницю

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749841 вiд 2026-06-14 21:53:19

А памятаєте було німці-бразили 7:1.
Сьогодні теж 7:1.
Але Кюрасао.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749840 вiд 2026-06-14 21:47:48

Іппать, на американському стадіоні реклама для красножопих підарів китайською мовою.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749839 вiд 2026-06-14 21:42:17

2 Sauron
№ 1749810
В добрий час!

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749838 вiд 2026-06-14 21:29:05

olma
№ 1749837

a пaмятaєтe як тoк Гaззaєв пiдсoвувaв «СупeрЛiгу СНГ» i Суркiс пoгoджувaвся?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749837 вiд 2026-06-14 21:25:33

До 2014 року Динамо Київ тренували Юрій Сьомін і Валерій Газаев.

Так що тут всіх Суркісів три покоління і зятя треба в Миротворець вносити.)))

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749836 вiд 2026-06-14 21:20:06

2 olma
№ 1749834

Це було до 2014, але все одно.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749835 вiд 2026-06-14 21:19:26

2 Vichny
№ 1749833

Ще й збірну

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749834 вiд 2026-06-14 21:09:45

Vichny
№ 1749833
---
Згоден. Варт створити такий список тренерів, які після 2014 року працювали в Рашці і заїбашити їх в базу Миротворець.

*Миротворець - останнім часом нічоого не чув про цю базу.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749833 вiд 2026-06-14 21:00:13

Це ж цей хуй пізденіт тренував?
Тож хай на себе іде

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749832 вiд 2026-06-14 20:58:50

А дік - це хуй

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749831 вiд 2026-06-14 20:54:47

Блю кюрасао воно синє,

«Лікер Блю Кюрасао (Blue Curaçao) виготовляють на основі винного спирту або якісного зернового дистиляту з додаванням висушеної цедри гіркого апельсина, прянощів (гвоздика, кориця, мускатний горіх) та харчового барвника, який надає напою характерного яскраво-синього кольору.»

А ось Адвокат - це здайється яєчний лікер. Так і є ось ШІ дає

«Лікер «Адвокат» (традиційний нідерландський напій) виготовляють шляхом змішування яєчних жовтків, цукру, бренді (або іншого міцного алкоголю) та ароматизаторів. Завдяки такій рецептурі кремовий лікер має густу консистенцію та смак заварного крему, а його міцність зазвичай становить 14–20%»

Шо гадство вражає, що і те синє карибське і це жовте - це все Нідерланди і Кюрасао і Дік Адвокат. Чудеса та й годі.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749830 вiд 2026-06-14 20:39:33

Дабл лІкер

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749829 вiд 2026-06-14 20:35:40

Кюрасао - це лікер. А тренує їх Адвокат - тобто також лікер.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749828 вiд 2026-06-14 20:25:26

VVV
№ 1749827
---
Вечір стає цікавішим!

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749827 вiд 2026-06-14 20:24:02

Синьо-жовті забили німцям, які валяють хуї у захисті.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749826 вiд 2026-06-14 20:08:53

Fozzey
№ 1749824
-----
Так, нумо піднімемо келишки за те, що нас об'єднує, а не роз'єднує. Це ж богоугодна справа :)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749825 вiд 2026-06-14 20:08:05

Та ну це не серйозно. Німці, наче у футзалі, поклали.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749824 вiд 2026-06-14 18:50:55

2 Vichny
№ 1749781

Прямо лайк співпав. Дуже дивно.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749823 вiд 2026-06-14 14:06:49

Так би і писали - переїзд печінки і яйця (1 шт)).

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749822 вiд 2026-06-14 13:00:34

Оставшиєся органи - це подряпана, уся в синцях жопа, одне яйце та змучена алкоголем печінка.

sk(Samsung ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749821 вiд 2026-06-14 12:24:51

Штаб Черноморского флота РФ разрабатывает план переезда оставшихся органов управления с Крыма (Севастополь) в Новороссийск.

Произошло это на фоне недавних ударов ракет Storm Shadow и Нептун по Севастополю

Око Гора

Оставшихся органов (с))))

sk(Samsung ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749820 вiд 2026-06-14 12:15:07

2 inguard
№ 1749818
Потрібно питати що там на рибних базарах Запоріжжя- чи продають свіжу, браконєрську рибку)

sk(Samsung ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749819 вiд 2026-06-14 12:13:46

️| Zlatan: “The DIFFERENCE between Messi and Ronaldo is that People tell Messi that he's the GOAT, while Ronaldo tells people that he's the GOAT. "

inguard(тутейший ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749818 вiд 2026-06-14 10:54:27

sk

Десь читав, що почали повертатись.

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749817 вiд 2026-06-14 10:32:30

географія-топономіка
рибінськ… цікаво тільки те що на північ від мск
тобто, прийшлось облітати оті всі «кільця хуйло-ппо над центром прінятія рєшєній» …
напряг ші. виявляється що той рибінськ - була «мекка» по ловлі осетрових
поставляли на стіл царю…
і от згадалось що давно не згадувалось :). а осетрові в дніпрі?
після знищення каховської дамби, до зп вже доходять? популяція відновлюється?
мені ютьюб постійно підсовує відоси про великий луг… а про рибу - нічого :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.