Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749856 вiд 2026-06-15 00:24:45обидва голи через штангу
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749855 вiд 2026-06-15 00:16:46Ще й Zion звати
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749854 вiд 2026-06-15 00:15:26А чого у японців раптово воротар нігер? Скаженого психопата вурдалака мабуть попердолить від цього факту.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749853 вiд 2026-06-15 00:00:16У японців прикольний Suzuki в чорному кольорі.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749852 вiд 2026-06-14 23:45:37Японці класні.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749851 вiд 2026-06-14 23:03:17Путін поговорив з Трампом телефоном: домовились про візит Віткоффа та Кушнера до РФ Джерело: https://censor.net/ua/n4008294
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749850 вiд 2026-06-14 23:02:14Подивився, ще Чехи, Хорвати, Корея та Узбекістан грають своїми гравцями.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749849 вiд 2026-06-14 22:58:36LAZY № 1749806 вiд 2026-06-14 06:03:44 В сраку твоє Гаїті. Шотландці - красені, збірна без негрів у складі! ЗІ. Мулат один є, шотландцький.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749848 вiд 2026-06-14 22:55:402 OG№ 17498462 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1749843Карагуніс у 2012му зробив нас щасливими. Деякі з нас тут пам'ятають Мелекіно, яке зараз окуповане :(((Оу йє
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749847 вiд 2026-06-14 22:03:58Voxa (Запоріжжя) № 1749842 ---- Та отож. Це мабуть потрапили до пульки ЧС по квоті «кольорових», зате з Європи всього шішнадцять команд. Достатньо типа.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749846 вiд 2026-06-14 22:02:152 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1749843Карагуніс у 2012му зробив нас щасливими. Деякі з нас тут пам'ятають Мелекіно, яке зараз окуповане :(((
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749845 вiд 2026-06-14 21:57:36sk (acer chromebook) № 1749817 вже є. Ще не промислово, але поодинокі особі вже трапляються. Недавно бачив фото, такий нічогенький, більше метра.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749844 вiд 2026-06-14 21:57:10Тут цікава статистика. На цю мить німці обійшли бразильців за сумарною кількістю голів у фінальних турнірах чемпіонатів світу. 239 проти 238.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749843 вiд 2026-06-14 21:55:31Старий фуй (Dick) вже сидить прігорюнівшись, сцуко. Мабуть його навіть із кацапською збірною з таким рахунком не їбли.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749842 вiд 2026-06-14 21:54:01я так розумію на цьому лікері усі інші учасники групи будуть робити різницю
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749841 вiд 2026-06-14 21:53:19А памятаєте було німці-бразили 7:1. Сьогодні теж 7:1. Але Кюрасао.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749840 вiд 2026-06-14 21:47:48Іппать, на американському стадіоні реклама для красножопих підарів китайською мовою.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749839 вiд 2026-06-14 21:42:172 Sauron№ 1749810В добрий час!
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749838 вiд 2026-06-14 21:29:05olma № 1749837 a пaмятaєтe як тoк Гaззaєв пiдсoвувaв «СупeрЛiгу СНГ» i Суркiс пoгoджувaвся?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749837 вiд 2026-06-14 21:25:33До 2014 року Динамо Київ тренували Юрій Сьомін і Валерій Газаев. Так що тут всіх Суркісів три покоління і зятя треба в Миротворець вносити.)))
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749836 вiд 2026-06-14 21:20:062 olma№ 1749834Це було до 2014, але все одно.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749835 вiд 2026-06-14 21:19:262 Vichny№ 1749833Ще й збірну
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749834 вiд 2026-06-14 21:09:45Vichny № 1749833 --- Згоден. Варт створити такий список тренерів, які після 2014 року працювали в Рашці і заїбашити їх в базу Миротворець. *Миротворець - останнім часом нічоого не чув про цю базу.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749833 вiд 2026-06-14 21:00:13Це ж цей хуй пізденіт тренував? Тож хай на себе іде
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749832 вiд 2026-06-14 20:58:50А дік - це хуй
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749831 вiд 2026-06-14 20:54:47Блю кюрасао воно синє, «Лікер Блю Кюрасао (Blue Curaçao) виготовляють на основі винного спирту або якісного зернового дистиляту з додаванням висушеної цедри гіркого апельсина, прянощів (гвоздика, кориця, мускатний горіх) та харчового барвника, який надає напою характерного яскраво-синього кольору.» А ось Адвокат - це здайється яєчний лікер. Так і є ось ШІ дає «Лікер «Адвокат» (традиційний нідерландський напій) виготовляють шляхом змішування яєчних жовтків, цукру, бренді (або іншого міцного алкоголю) та ароматизаторів. Завдяки такій рецептурі кремовий лікер має густу консистенцію та смак заварного крему, а його міцність зазвичай становить 14–20%» Шо гадство вражає, що і те синє карибське і це жовте - це все Нідерланди і Кюрасао і Дік Адвокат. Чудеса та й годі.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749830 вiд 2026-06-14 20:39:33Дабл лІкер
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749829 вiд 2026-06-14 20:35:40Кюрасао - це лікер. А тренує їх Адвокат - тобто також лікер.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749828 вiд 2026-06-14 20:25:26VVV № 1749827 --- Вечір стає цікавішим!
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749827 вiд 2026-06-14 20:24:02Синьо-жовті забили німцям, які валяють хуї у захисті.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749826 вiд 2026-06-14 20:08:53Fozzey № 1749824 ----- Так, нумо піднімемо келишки за те, що нас об'єднує, а не роз'єднує. Це ж богоугодна справа :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749825 вiд 2026-06-14 20:08:05Та ну це не серйозно. Німці, наче у футзалі, поклали.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749824 вiд 2026-06-14 18:50:552 Vichny№ 1749781Прямо лайк співпав. Дуже дивно.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749823 вiд 2026-06-14 14:06:49Так би і писали - переїзд печінки і яйця (1 шт)).
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749822 вiд 2026-06-14 13:00:34Оставшиєся органи - це подряпана, уся в синцях жопа, одне яйце та змучена алкоголем печінка.
sk(Samsung ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749821 вiд 2026-06-14 12:24:51Штаб Черноморского флота РФ разрабатывает план переезда оставшихся органов управления с Крыма (Севастополь) в Новороссийск.Произошло это на фоне недавних ударов ракет Storm Shadow и Нептун по СевастополюОко Гора…Оставшихся органов (с))))
sk(Samsung ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749820 вiд 2026-06-14 12:15:072 inguard№ 1749818Потрібно питати що там на рибних базарах Запоріжжя- чи продають свіжу, браконєрську рибку)
sk(Samsung ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749819 вiд 2026-06-14 12:13:46️| Zlatan: “The DIFFERENCE between Messi and Ronaldo is that People tell Messi that he's the GOAT, while Ronaldo tells people that he's the GOAT. "
inguard(тутейший ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749818 вiд 2026-06-14 10:54:27sk Десь читав, що почали повертатись.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749817 вiд 2026-06-14 10:32:30географія-топономікарибінськ… цікаво тільки те що на північ від мсктобто, прийшлось облітати оті всі «кільця хуйло-ппо над центром прінятія рєшєній» …напряг ші. виявляється що той рибінськ - була «мекка» по ловлі осетровихпоставляли на стіл царю…і от згадалось що давно не згадувалось :). а осетрові в дніпрі?після знищення каховської дамби, до зп вже доходять? популяція відновлюється?мені ютьюб постійно підсовує відоси про великий луг… а про рибу - нічого :)