sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739255 вiд 2026-01-13 23:36:58Voxa№ 1739254Юля! Юля!)Все… про міндіча всі забудуть…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739254 вiд 2026-01-13 23:17:12sk № 1739253 за чутками: "вела перемовини з декількома депутатами про перехід в фракцію «Батьківщини» за грошове винагородження або за неформальне долучення до БЮТу. хтось із депутатів записував і передав матеріали в НАБУ. "
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739253 вiд 2026-01-13 23:11:10Voxa№ 1739252Зараз буде: алігахі не дають простим українцям жити! Версія 2.0Як так. Стара партія, яка на цьому собаку зїла 1500 раз, і так попалася…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739252 вiд 2026-01-13 23:00:26там он пишуть у Юлі буде «вторая ходка»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739251 вiд 2026-01-13 22:31:05sk № 1739250 так нічого особливо нового в криптографії і не придумали. Певно шифрують по книгам, як і тоді. «тєплий ламповий звук» :) безальтернативно. І я думаю шо особливо зараз, коли втаємничити листування практично неможливо, це повинно бути досить затребувано
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739250 вiд 2026-01-13 22:15:52LAZY№ 1739248Я в часи розвалу совка служив у штабі «сторожевих кораблєй ракетних» у сєвєродвінськуОт один з таких як я був супер «секретчик», не плутати із звичайним «секретчиком»Так от цей «супер» займався тим що шифрував і розшифровував супер секретні дєпєші… так би мовити, якщо пафосно, криптографом був…)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739249 вiд 2026-01-13 21:14:26Звільнення Алонср це велика помилка Переса. Арбелоа - не та постать для зведняка Реала. Можна стверджувати, що довго не протримається і цього сезону Реал залишиться без трофеїв..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739248 вiд 2026-01-13 19:07:37sk (chromebook) № 1739244 вiд 2026-01-13 18:38:49 з іншого боку. 21 сторіччя… який нах «криптограф»? крипту майнить? :) … А ти що, думав, що все вже роблять роботи та «ШІ»? Гадаю, ти дуже сильно переоцінюєш 21 сторіччя та «ШІ». Немає ніякого сраного «ШІ». Ця срана бульбашка вже починає сдуватись. Скоро вже їбане та забризкає гівном усіх клоунів. Багатьох потопить. І нехай. А справжній ШІ може через 40-50 років буде. Тобі тут про це і поспілкуємось ;)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739247 вiд 2026-01-13 18:53:51Не может быть!!!!!!!!!!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739246 вiд 2026-01-13 18:53:35sk (chromebook) № 1739244 вiд 2026-01-13 18:38:49 Найденный мертвым в посольстве РФ на Кипре «дипломат» оказался шифровщиком спецслужб Погибший 8 января при невыясненных обстоятельствах сотрудник посольства России в Никосии А. Панов был криптографом Службы внешней разведки РФ (СВР), … Да вы штоооо????????????????????
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739245 вiд 2026-01-13 18:44:24https://x.com/LindseyGrahamSC/status/2011092971421131003?s=20 трамп і грем продовжують строчити букви типу іранці. вас вбивають. все хуй-ня. записуйте хто у вас стріляє. їм буде пиздець. всі на барикади аятола - підарас, з ним розмовляти не буду… десь так «в середньому»
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739244 вiд 2026-01-13 18:38:49Найденный мертвым в посольстве РФ на Кипре «дипломат» оказался шифровщиком спецслужб Погибший 8 января при невыясненных обстоятельствах сотрудник посольства России в Никосии А. Панов был криптографом Службы внешней разведки РФ (СВР), ----- наша слушпа і апасна і трудна (с) як з країн єс поперли тих кого називали «дипломати», то там тепер одні «секретні служби» сидять. дипломатам місця немє… з іншого боку. 21 сторіччя… який нах «криптограф»? крипту майнить? :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739243 вiд 2026-01-13 18:04:50PEPSI (Merkury) № 1739239 Цікаво що перед звільненням Алонсо хотів прибрати Асенсіо. А звільнили Хабі по суті за soft skills, не показав акціонерам впевненості у розмові. Криза вона може і є, але риба гниє з голови. Власне знову паралелі прослідковуються, Попова ж подовжили :) І хто тепер укр реал? :))
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739242 вiд 2026-01-13 17:38:38Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1739241 вiд 2026-01-13 17:04:52 Мішу не голосували, щоб двічі за день не позоритись.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739241 вiд 2026-01-13 17:04:52Хоча і цифрового мішу теж прокотили. Мабуть щось хочуть цим сказати главному.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739240 вiд 2026-01-13 17:00:58Оце шмиглу халепа - нафуй послали, а там зустріти забули: --------------------------- «Рада не призначила Шмигаля главою Міненерго після звільнення з посади міністра оборони»
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739239 вiд 2026-01-13 16:51:40У реала криза. І ніякий захист. Цікаво що там по луніну.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739238 вiд 2026-01-13 15:34:00
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739237 вiд 2026-01-13 15:28:55Yagshamash № 1739234 --- Дякую, я перший сезон бачив. ам, здається Гью Лоррі грав лиходія. Непогано
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739236 вiд 2026-01-13 14:36:57тенісBelindaBencic becomes the third woman in 40 years to return to the Top 10 in singles after having a child. ------кім клястерзсерена вільямзбелінда бенчічеліна наразі 12та! рік назад була в 1/4й на ао. потрібно мінімум ці очки підтвердити!!!
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739235 вiд 2026-01-13 13:34:30yagshamash№ 1739227Вони вирішили зробити антологію, за мотивами творів, а не за творами в принципі.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739234 вiд 2026-01-13 11:57:37Olma, з'явилися 3 серії другого сезону, як і на бі-бі-сі. Я подивився одну на rezka-ua. tv. Там є ориґінальна версія. Я почув це буквально позавчора на радіо 2 бі-бі-сі. Зроби пошук на The Night Manager.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739233 вiд 2026-01-13 11:51:30ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] № 1739204 вiд 2026-01-12 22:05:08Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № вiд 2026-01-12 20:18:59коли країни східного блоку вступали в єс, їм давали декілька млн євро на «пропаганду»тому що для приєднання потрібен був референдумподумалось що і ми б з польщею-литвою могли б зробити «унію» і вступити в єс… потім можна від'єднатись, якщо що … правил немає. в штатах якийсь сенатор підготував закон про приєднання гнренландії… можливо й нас приєднають?повний розрив шаблонів. хто сильніший - той робить що заманеться…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739232 вiд 2026-01-13 11:42:01Ukrainian Ranger № 1739230 вiд 2026-01-13 11:23:29 Рематч Оносато виграв впевнено, а от призначили його дійсно в ситуації де слабшому проти сильнішого присудили б поразку. Його руки торкнулись підлоги раніше, ніж на неї сів Ура. Єдине що врятувало Оносато, це те, що Ура вже явно падав від поштовху, судді вирішили, що ініціативу мав йокодзуна і міг виставляти руки. Ну також, йокодзуну треба перемагати чисто, а не на мілісекундах при обоюдному падінні. Йосінофудзі через кілька хвилин показав як це робиться. А взагалі за ці дні найбільш впевненим є одзекі Котозакура, він залякував травми, з'явилась пристойна швидкість, а при його вазі він просто всіх виносить без контршансів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739231 вiд 2026-01-13 11:40:44- - - - - - - - - -yagshamash№ 1739227Кіно (і нємци): У Британії зняли другий сезон Нічного менеджера - серіял за мотивами Джона ле Карре. Перший сезон був рівно 10 років тому. Неясно лише, який стосунок до другого сезону мав сам Ле Карре. Він помер років із п'ять тому. Але Том Гіддлстон - класний актор. Я щойно його якраз бачив у Житті Чака (дуже класний фільм за Стивеном Кінґом). Ну й Олівія Колман там теж грає. Я подивився першу серію. Захопило наразі. Перший сезон не дуже добре пам'ятаю. Але загальне враження було позитивне.- - - - - - - - - -Яка платформа крутить цей серіал?
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739230 вiд 2026-01-13 11:23:29Новини сумо - обидва українці після трьох турів йдуть без поразок. З цікавинок - один йокодзуна сьогодні програв, а по факту програли обидва, але другого врятували судді.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739229 вiд 2026-01-13 11:15:54WarMonitor????@WarMonitor3 · 1h Captured Venezuelan tanker Bella 1 was found to be carrying Iranian drones and large sums of cash.--------щось там вчора трамп-грем-молодий шах - багато букв писали в х-уїтер… вангую що крім букв нічого не будегрем обіцяв на цьому тижні що його законопроект буде проголосований дво-партійною пітримкою… щось, видно, «забув» в черговий раз…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739228 вiд 2026-01-13 11:10:41Yagshamash№ 1739226відклав собі - почитаю пізнішену хз… уявляючи що там за життя було, більше повірю що їх розтріляли тихенько і все…там же така «боротьба за владу» почалась після того як сталін здох, що прийшлось просити жукова щоб допоміг арештувати берію, тому що берія керував мвд+кдб+ядерний проект. і, якщо що - міг дати команду себе захищати. тому жуков, «від імені армії», так би мовити…ну й ростріляли потім берію «тихенько» …а жуков наче в опалі був після війни. але прийшлось повертати, давати повноваження, бо берія б усих сам би «розстріляв» нах, як сталін зробив із своїми «конкурентами» …тому слабо віриться що оті всі ноу-нейми двійники-трійники залишились вживих та ще й «книжки» понаписували…хоча ми достеменно не знаємо. як і про хуйла…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739227 вiд 2026-01-13 11:09:52Кіно (і нємци): У Британії зняли другий сезон Нічного менеджера - серіял за мотивами Джона ле Карре. Перший сезон був рівно 10 років тому. Неясно лише, який стосунок до другого сезону мав сам Ле Карре. Він помер років із п'ять тому. Але Том Гіддлстон - класний актор. Я щойно його якраз бачив у Житті Чака (дуже класний фільм за Стивеном Кінґом). Ну й Олівія Колман там теж грає. Я подивився першу серію. Захопило наразі. Перший сезон не дуже добре пам'ятаю. Але загальне враження було позитивне.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739226 вiд 2026-01-13 10:51:51Ось іще стаття про двійників політиків, де пишеться про багато фактів використання двійників державними діячами. https://historycollection.com/strange-life-joseph-stalins-body-double/
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739225 вiд 2026-01-13 10:43:12Ось знайшов публікацію про одного зі сталінських двійників, що залишив мемуари. Пишуть, що хуйлівський режим дав йому дозвіл на публікацію. https://share.google/u5OHrf9ezaRkC8tUD
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739224 вiд 2026-01-13 10:41:48Xabi Alonso had a 71.4% win rate as manager of Real Madrid. That’s higher than Zinedine Zidane managed in both of his tenures (69.8% and 60.5%), more than Ancelotti 68.8%, and only 0.5% behind José Mourinho’s galactico era (71.9%). --------а що по реалу пишуть? зізу підхопить в черговий раз? і три лч по ходу справи підряд виграє, нє?чи купили мбапе - тепер його будуть слухати - кого він хоче на тренера поставити?а на початку сезону купа аналітики було як алонзо перебудував гру команди. вінні або паше, або на лавці і т. п…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739223 вiд 2026-01-13 10:33:27Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1739220наче недавно відставний британський розвідник те саме заявляв…ну хз… публічні зустрічі з народом - в хуйлостані? таке собі. згенерять за допомогою ШІ «спілкування з народом» - і окдля чого тримати тих двійників? вони на люди хоч десь виходять, чи їх в закритих клітках тримають щоб ніхто десь коло ларька з пивом не побачив?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739222 вiд 2026-01-13 10:31:38sk № 1739218 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1739220 SK, Де їх ховають не має значення. Відомі точно двоє двійників сталіна. Вони залишили спогади. Зокрема, Рашид помер лише 1991 року. Він виступав замість сталіна перед змі і проводив зустрічі з урядовцями. Був також інший чувак, що написав книжку, і про нього був документальний фільм на Заході. Рашид казав, що, опріч нього, були інші двійники. Знаючи любов хуйла до всього сталінського, я майже на 100 відсотків певен, що він має двійників. Японські вчені друкували аналіз, у якому збіги із зовнішністю хуйла у двох випадках становили менше 50 відсотків. Там ішлося про якийсь парад на дєвятне мая і пам'ятний візит до даґестану, коли воно перецілувало весь даґестанський народ.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739221 вiд 2026-01-13 10:31:32коли 80% твого експорту йде через хуйлостан…--------По данным Bloomberg, экспорт казахстанской нефти через терминал Каспийского трубопроводного консорциума резко обвалился до 800–900 тысяч баррелей в сутки. А это примерно на 45% ниже тех объёмов, которые закладывали в планах ещё в середине декабря. Трейдеры уже отменили более половины запланированных отгрузок, то есть как минимум 21 танкер из 45.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739220 вiд 2026-01-13 10:03:25Двійники можуть використовуватися на публічних заходах чи, скажімо, для спілкування з кацапським народом, на який все одно всім насрати. Доцільність використання двійників на переговорах із лідерами іноземних держав не є зрозумілою.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739219 вiд 2026-01-13 09:41:01тенісаовсі наші пройшли перше коломолодець даша снігур. виграла у зірки хофман-кап від польщі катаржини кавиале старо-даша-ангеліна - від них очікування що повинні пройти в основуа от віталій сачко - молодець. перше коло - є. очікувань - немає. виграв 250ку в кінці сезону і різко піднявся в топ-200. дуже несподівано грав на турнірі, по ходу вигравши у бубліка, який з цього тижня 10й в рейтингу…------вінус вільямз, у свої 45, отримала вайлд-кард на ао. тому «тренується» на лід-ап турнірах. два програші в 1х колах. сьогоді проти німкені тетяни-марїї, якій 38 роківя так подумав що сам топлю за «дідуганів» яким під 40. джокович, монфілз, вавринка, якому 40…але от в 45 пробувати себе в турі - це «перебор» …тим більше пару міс назад вийшла заміж, чоловік якийсь актор-італієць… все добре… є купа турнірів для «пенсіонерів» :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739218 вiд 2026-01-13 09:29:32Yagshamash№ 1739215я зовсім не вірю у двійниківрозказували про сталіна що купа двійників була. сталін здох - їх хтось бачив?а що якщо двійник викличе до себе херасімова і накаже йобнуть ядеркой кудись?їх десь тримають ізольовано? в якійсь «тюрмі»?щоб ніхто не побачив і не зняв відос як двійники від нічого робити десь там козла забивають?
sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739217 вiд 2026-01-13 07:56:24Paris FC eliminate defending champs PSG from the Coupe de France in the Round of 32
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1739216 вiд 2026-01-13 07:06:54Паспорт Кумби та захисник, що народився чотири рази: як Африка підробляє документи заради футболу https://champion.com.ua/ukr/football/tut-narodzhuyutsya-po-chotiri-razi-yak-u-africi-pidroblyayut-pasporti-futbolistiv-1060889/