🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 300.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739055 вiд 2026-01-10 14:41:15

Vichny,

Ти пропонуєш не розміщувати вояків? Чому, крім того, щоб, начебто, не їбали українських
дівчат? Чи навпаки розміщувати не 6, а 600 тисяч? Ну, тоді спробуй переконати у цьому Макрона.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739054 вiд 2026-01-10 14:29:52

https://www.pravda.com.ua/news/2026/01/10/8015477/

Єбічєска сила!
6 тисяч французів у Львові.
Кацапи точно злякаюттся і більше не нападуть

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739053 вiд 2026-01-10 13:47:06

Berehon

У мене просто тепер грає o dia fm з Ріо. Звісно, там босою не пахне. Грає норм бразі поп :)

berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739052 вiд 2026-01-10 13:28:20

olma
№ 1739039

Я якось перехворів аудіофільством ще за часів Stereo&Video, потім пройшов всі ці колекціонування CD, потім lossless, і врешті десь років 20 тому просто забив, зрозумів, що достатньо, щоб якість відтворення не викликала дискомфорту. Звісно, з часів колекціонування залишилася бібліотека iTunes, вона завжди в айфоні, але чимдалі рідше з'являється бажання послухати ABBA чи Гадюкіних з неї, і це якщо не згадувати «руслана і людмілу» чи інші кацапізми, які десь там мабуть ще є. Я слухаю просто якісь онлайнові радіо типу smooth jazz, top hits або classic rock чи щось інше, щ настрій підкаже. Якщо щось конкретне хочу, то просто Youtube.

До колонок теж тепер ставлюся простіше, зараз у мене вже багато років просто два Jawbone Big Jambox, я їх підключив окремо як лівий та правий канал, їх вистачає для моєї музики вдома, і зручно їх возити з собою, наприклад, для ночних танців з друзями у лісі. Їх замало для гри на гітарі з ефектами, але я ж просто аматор, і, чесно, не вистачає часу розібратися з оптимальною конфігурацією аудіодевайсів для всіх сценарієв, тому зараз просто джембокси. Хаха, моя дівчина каже, що коли хтось каже, що на щось не вистачає часу, то це завжди означає, що він просто не хоче цього робити, бо є більш цікаві справи. Ось, мені не вистачає часу на аудіофільство.

berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739051 вiд 2026-01-10 13:07:58

Vichny
№ 1739025

Ну, як «вивчив» … Якщо ніколи не розмовляв з носієм, то, напевно, «вивичив» — це ще не зовсім правда. Тексти пісень чи новини на bbc розумію здебільшого, і якби бразилець хотів мене зрозуміти, то ми змогли б порозумітися. І англійську у 80-ті я вчив по піснях, бо шкільні уроки добре давали лексику та граматику (що насправді є дуже важливим), але не вчили розмовляти, а іншіх текстів англійською майже не було. Пам'ятаю, як я кілька років не міг зрозуміти «a love like ours will never die» — це у мене було щось накшталт «our life like hours will never die» — «наше життя, як години, що ніколи не закінчуються». Тобто слово ours не було в школі, і все, воно для тебе out of scope, ти фантазуєш. Мій однокласник був впервнений, що та сама пісня Scorpions називається Steel Avenue, а не Still Loving You. Короче, лізалі всьо подряд. А Hotel California на слух совковому школьнику перекласти, гадаю, взагалі без шансів було.

LAZY
№ 1739031

Я грав на трубі, і це було найкраще, що можна було грати у 80-ті, бо альтернативою були марші-туші або балада про нєуловімих. На початку 90-х ми вже зіграли macscafogo у нашому ВІА (ха-ха, яке слово), а до цього я там грав «юнность моя ти горі нє згорай». Щодо «тягомотини» — для мене музика має бути з енергією, але ця енергія має бути позитивною, а не скаженою, як рок-н-рол чи панк. Для мене у музиці має бути грув, хоч це буде фанк, рок або 2 Unlimited. В моєму житті музика як метроном, я якось почуваюсь незрозуміло, коли немає музики. Ну хіба що у човні на рибалці ми без музики.

LAZY
№ 1739034

Якщо десь є якісь проблеми, дуже прошу сповіщати через клопа. Для цього треба просто написати звиклу месагу, можна з цитатою або скріншотом, але на самому початку написати ффф, і вона не запоститься на гест, а піде до клопа (він праворуч від кнопки «нехай буде!»). Не можу обіцяти реагувати оперативно, але поступово все виправлю, що знайдемо.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739050 вiд 2026-01-10 13:02:18

Зіна ж ніби книжки пише - де взяти час на той футбол?

sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739049 вiд 2026-01-10 12:39:42

Трохи про зіну у форест і

Дайчі жорстко пройшовся по складу, який грав у першому таймі проти Рексема. Серед них і Зінченко.

«Вони більше ніколи не будуть стукати у мої двері із запитаннями «Чому я не граю?». Відповідь була сьогодні на полі»?

Нагадаю, Зінченка замінили вже у перерві після жахливого першого тайму.

Дуже сумна оренда у Ноттінгем, яка розпочалася з серії травм і продовжується невпевненою грою на фоні неможливості набрати притомні ігрові кондиції.

Теж важливий дзвінок у контексті збірної. Якщо так і буде продовжуватися в наступні два місяці, то збірна отримає одного з лідерів у дуже сумнівному стані на ключові матчі відбору до ЧС.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739048 вiд 2026-01-10 12:26:52

Voxa (м. Запоріжжя) № 1739046
klirik № 1739045

Ще цікаво, як вони відокремили британців?

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739047 вiд 2026-01-10 12:19:11

Lazy, там стиль трохи самбу нагадує. Але лише трохи. Ось тема на карнавал 2026 однієї із провідних шкіл самби Ріо Бейжафлор.
? si=_DVu7UBZuT729tY_

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739046 вiд 2026-01-10 11:52:22

klirik
№ 1739045
певно шо емігранти першої хвилі, з західної частини, яка була в тій же Австрійскій імперії, а не Російській
вони чітко себе ідентифікували.
а там видно враховували по тому ким себе вважаєш, і хто на національністю, а не колишне громадянство

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739045 вiд 2026-01-10 11:40:03

Bobb
№ 1739023

Теж у гуглі знайшов

Але яким чином нас розділили з кацапами у 1928 та 1934?

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739044 вiд 2026-01-10 11:32:53

sk
№ 1739042
«тонкість» момента марта-саба - у тому що це фінал
і буде нагородження
останній раз коли марта грала і виграла фінал турніру - у фіналі була грачьова, яка тоді була ще з рус паспортом
і марта «домовилась» з організаторами що буде наче 2 різні церемонії. спочатку нагородили грачьову. та сказала свою промову. пішла з зони нагородженя. туди прийшла марта, отримала приз і т. п… ніяких фоток разом і навіть стояння поруч…
хз як воно буде зараз. але спочатку потрібно зробити все щоб виграти

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739043 вiд 2026-01-10 11:21:45

теніс
еліна теж у фіналі
але там ноу-нейм китаянка з 50+ рейтингом
марта та даяна на наст тижі на 500ці в аделаїді

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739042 вiд 2026-01-10 11:15:26

теніс
неочікувано від марти. молоток
я вчора трохи некоректно написав
марта програла сабі в мадриді-римі 0-2
але з 4х сетів програла три на тай-брейк
зараз буде дуже важлива психологічна боротьба
еліна виграла 1й сет на тай-брейк проти іви йович
це молода американка, чергова «зірка», тінейджерка-американка з найвищим рейтингом. вигравала юніорський оранж-боул і т. п…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739041 вiд 2026-01-10 11:11:56

да, цікава загадка, я не зав звісно :) але в гуглі знайшов швидко …

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739040 вiд 2026-01-10 11:01:20

OlegSh
№ 1739029

Цікава ідея. Але збігається лише слово «перший». Зроблю підказку — це пов’язано зі спортом.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739039 вiд 2026-01-10 10:54:13

2 berehon,
вау! У тебе виходить якийсь надзвичайно гармонійний цілісний світопогляд на музику, зокрема на бразильську музику. Для мене трошки привідкрив тезу, що слова і мова мають одначе значення у цьому жанрі музики.

Питання, як ти слухаєш музику сьогодні, з якого джерела: спотіфай, грамплатівки, сд-диски. Які слухавки чи акустичні системи використовуєш?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739038 вiд 2026-01-10 10:45:34

У фіналі на Марту очікує скандальна білоруска Аріна Сабалєнко.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739037 вiд 2026-01-10 10:44:33

Костюк розгромила шосту ракетку світу на шляху до фіналу Brisbane International

Марта Костюк (26) сенсаційно розгромила Джессіку Пегулу (6) на шляху до фіналу турніру в Брісбені.

Матч тривав 56 хвилин і завершився з рахунком 6:0, 6:3 на користь українки.

https://champion.com.ua/ukr/tennis/kostyuk-rozgromila-shostu-raketku-svitu-na-shlyahu-do-finalu-brisbane-international-1060589

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739036 вiд 2026-01-10 09:22:06

Користуючись нагодою, berehon, хочу подякувати за жиркура! Закреслювати слова це була давня мрія. Без отих всіх ваших тегів і т. д.

Але з усією повагою до тебе, як до чисто технаря та не гуманітарія, хочу повідомити, що «бразильської мови» не існує ;) І ніколи не було.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739035 вiд 2026-01-10 09:19:44

Але, бачу, воно там все одно працює із відкриванням відео і усе таке.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739034 вiд 2026-01-10 09:10:21

Останній висєр не зміг відправити з жиркура, бо видавало помилку та вимагало щось правити у тексті

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739033 вiд 2026-01-10 09:09:36

Але мене дуже пре тема з фінальних титрів. Іноді навіть її сам собі підспівую :) А що це за стиль музики, агов, знавці? :)



LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739032 вiд 2026-01-10 08:56:31



ось вам, дрочери :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739031 вiд 2026-01-10 08:53:32

berehon
№ 1739021

Оооо, улюблений мульт дитинства. Та й взагалі його все життя обожнюю. Шедевр угорської анімації! З дитинства знаю весь мульт покадрово. Абсолютно культова річ у східній Європі.
Але в моєму випадку отой самий фрагмент, що ти виклав - це був і є найбільш нудний та тягомотний пиздець за весь фільм, завжди його ненавидів та налаштовувався, якби пережити ці хвилини нудоти якамога швидше та почати кайфувати знов від мульта.
Мені завжди цікаво, як люди, які пруться від такої музики, можуть взагалі цікавитись футболом?! Футбол - це ж за духом скоріше рок-н-рол, панк, ска і усе таке, а не оця ваша клубна боса нова бля

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739030 вiд 2026-01-10 05:34:33

Vichny
№ 1739026

всe щo ти I знaєш, тaк цe блeaти…

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739029 вiд 2026-01-10 05:20:26

Bobb
№ 1739023

Перший електричний трамвай?

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739028 вiд 2026-01-10 03:41:20

? si=r2SHsBqkJuC4tyt4

Добраніч

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739027 вiд 2026-01-10 03:17:16

Berehon 1739021

Неймовірно цікава історія. Максимальна повага. Це - просто лише перша реакція. Я напишу ще на цю тему. Boa noite.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739026 вiд 2026-01-10 02:47:58

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1739022 вiд 2026-01-09 23:13:31

Ти просто смішний, трохи пихатий клоун. Знавець, блєать %)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739025 вiд 2026-01-10 02:47:13

berehon
№ 1739021 вiд 2026-01-09 22:57:32

Крута історія. І нічого собі - вивчив португальську з пісень? Вау.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739024 вiд 2026-01-10 00:49:31

Crown Prince
@PahlaviReza
: “My message to Khamenei is this: leave now and you will be able to live next to Assad in Moscow”

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739023 вiд 2026-01-10 00:24:49

Гарна загадка (не моя). За яким принципом розставлені країни?



Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739022 вiд 2026-01-09 23:13:31

Vichny
№ 1739018

тaк, я пoмилився - ти нe знaєш :)

berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739021 вiд 2026-01-09 22:57:32

yagshamash
№ 1739014

Eu sei portugues mas so um pouco. Ніколи не мав жодної практики, окрім пісень. Мова дуже подобається, особливо повноголосся (яке дуже цінуєш, коли зрозумієш кілька мов) та вимову. І бразильська португальська подобаєтьс набагато більше ніж оригінал.

Я фіксую свою першу симпатію до боси, як не дивно, на творі угорського композитора, який я намагався записати на магнітофон у 80-ті з радянського телевізора на протязі кількох років, і з третьої спроби мені це вдалося



Взагалі, музика — головна пристрасть мого життя, у мене вона грає (або я граю) завжди, скільки себе пам'ятаю. Тиші без музики немає ніколи, навіть вночі. Мій дядько розповідає, що коли мене однорічного залишали з ним, він вдягав на мене навушники, і я годинами слухав його Pink Floyd. Як казала Кенді Далфер, будь-яка музика є чудовою, окрім диксиленду. Гадаю, той угорський мультик не був першою музикою, подібною до боси, що я полюбив. Принаймні, навіть колискова умки — це теж явний вплив боси. Пізніше я завжди фіксував цей ритм (скоріше, грув) та схожі гармонії, просто не знав, що це босанова. Я чув це у кацапів розенбаумів-агутіних, у Сінатри, багато де. До речі, до Жобіма і Жилберту я прийшов саме через Сінатру. Ну а потім я відкрив для себе всю бразильську музику (я не знаю, наскільки всю, але творчість і основні факти про всіх, кого ти називав, знаю), а потім бразильську мову, і так і залишився зачарований.

Коли на душі погано, я переглядаю карнавали. Це дуже надихає. Бідний народ, що працює дуже тяжко, демонструє, як треба любити та насолоджуватися життям, хоча й навіть tristeza nao tem fim.

Я слухаю і люблю дуже різну музику і ціную в музиці саме музику, а не тексти чи техніку виконання. Різна музика дає різні відчуття — енергію, радість, спокій, піднесення, бажання танцювати, веселощі. Але бразильська музика дає відчуття оптимізму та вдячності за красу нашого життя.



sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739020 вiд 2026-01-09 22:47:40

«замачетили» (с)
----
Іранське державне видання «Mehr news», пов'язане з Корпусом вартових ісламської революції, повідомляє про вбивство полковника Норуза Шаріаті, командувача поліції округу в провінції Ілам.

Його зарубали за допомогою мачете.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739019 вiд 2026-01-09 22:44:54

футбол
зіна тайм за форест зіграв… не найгірша оцінка в команді… 2га з кінця…
хз що з ним…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739018 вiд 2026-01-09 22:31:59

Дякую за думки стосовно тих «миротворців» у Львові.
Але ж хуйня страшенна.

Після війни-не після, але ж розмміщення вйськ НАТО для хуйла - неприйнятно, так само як членство в НАТО. І якщо з (не) членством втиху погоджуються, то тут навпаки - по всякому і всюди вип'ячують. Хз, може дійсно - елемент торгу.
Бо ці «миротворці», в таких кількостях, з таким їх гіпотетичним розташуванням і із зобов'язаннями недайбоже невступити в бойові дії - то ні про шо.

Perfect Stranger трохи розсмішив зі своїм «всі знають».

Карочє, впизду «миротворців».
Я взагалі хуїю із Заходу.
Сробили б дійсно сильний хід - виключили б орбаністан з НАТО і взяли би нас. Ото б хуйло обісралося. І війні кінець.
Але фантастика - ми всі (тм) знаєм де.

m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739017 вiд 2026-01-09 20:58:55

Vichny
№ 1739003

Є такий анекдот, коли банкір іншому банкіру каже, що пояснити він і сам може, питання, чи ЗНАЄ колега, що відбувається.
Боюсь, що навіть ті, хто проводять ці мутки, точно не уявляють, куди воно приведе

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1739016 вiд 2026-01-09 20:27:27

Breaking scenes from Iran. Protesters are reportedly setting fire to the tomb of Khomeini, the founder of the 1979 Islamic Revolution. This is an extraordinary moment that highlights the intensity of the unrest.
-----
ніхуясі! а от протестувальники на болотній не пішли мавзолєй з лєніним палити! сопляки, бля! :)
хз що там насправді і кому вірити. на одному із стрімів сьогодні чув що той син шаха - пахлаві, коли було 12-денна війна ізраїль-штати трохи іран побомбили, то він заявляв що вільні люди ірану повинні підтримати ізраїль, так як ізраїль допомагає скинути режим аятол
і наче протестні настрої такі що з ним погоджуються…
тут би Che7 з-явився та розказав що там і як, так би мовити «зсередини»


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.