sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749816 вiд 2026-06-14 09:53:442 Sauron№ 1749810успіхів тобі в твоїх справах!бережи себе!
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749815 вiд 2026-06-14 09:53:19не читав новини майже добу…потім втомився читати як на болотах щось там «горить і взривається» …сподобалось у шрайка (сподіваюсь це буде не слово місяця, а до моменту закінчення війни)«Разъеб» - слово месяца по версии меня.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749814 вiд 2026-06-14 09:43:44 тим чaмсoм в Ню Йoрку нaтoвпи прoбують пaлити мaшини i святкувaти пeрeмoгу Нiкс в НБA…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749813 вiд 2026-06-14 08:42:03LAZY № 1749806 зaтe знaтнo вiдiрвaлися :) https://www.facebook.com/61564217567812/posts/george-washington-awarded-highest-scottish-honour-as-traffic-cone-appears-on-bos/122191382060473918/
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749812 вiд 2026-06-14 08:40:34Овстраліє потужно фуячить. Ердоганівці в жопі!
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749811 вiд 2026-06-14 08:37:50Aвстрaлia зa крoк дo сeнсaцiї…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749810 вiд 2026-06-14 08:07:48Нарешті вдалося втекти з клятої бригади СБС, де нам так і не дали працювати за напрямом, заради якого ми туди гуртом переводились. Перейшов в НГУ, працюватиму в Харкові, який дуже люблю і маю там друзів. А найголовніше - буду робити в Силах Оборони те, що вмію найкраще. Все буде добре!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749809 вiд 2026-06-14 07:18:522 PEPSI№ 1749808От як перестанеш писати кпцапське «канєшно», Єбать яке воно уйобіщє кацапське, воно навіть не знає класичні цитати з Митця. Єбучій свинойоб.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749808 вiд 2026-06-14 06:51:59Вічник, що тобі не так? Смаки у всіх різні. От як перестанеш писати кпцапське «канєшно», і постити гівномузику, то може і ЛМ менше стане :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749807 вiд 2026-06-14 06:42:13Не та вже бразилія, хорол річка не та.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749806 вiд 2026-06-14 06:03:44
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749805 вiд 2026-06-14 06:01:19Офігенний матч. Екзотичний екшен. Саме те, що і очікуєш від ЧС. ФІФА має видати премію Гаїти за те, як вони показують, як «непотрібні ноунейми» можуть рубитись на чемпіонаті. Дуже цікаво було.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749804 вiд 2026-06-14 04:33:54Ось, блядь, будь ласка: до перерви Гаїті давило, потім перерва, і скотти забили гівняний гол з рікошетом.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749803 вiд 2026-06-14 04:28:44
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749802 вiд 2026-06-14 04:27:39Сука, ця йобана перерва на водопой вбиває футбол! Повна хуйня. Ламає абсолютно все.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749801 вiд 2026-06-14 04:19:28Гаїті красавчики, 15 хвилин вже прижали скоттів до воріт, ведуть осаду, обстрілюють ворота :) Шотландію взагалі не видно на полі.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749800 вiд 2026-06-14 03:56:38- - - - - - - - - -Vichny№ 1749797Мороко - хуй їм в око PS Не дивлюсь, їбав я в рот і в носа цей ЧС, ну то канєшно в смислі переносном- - - - - - - - - -Ну і дура ©
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749799 вiд 2026-06-14 03:54:42Стадіони, конешно, пиздатенні у США. Гаїті - Шотландія - мега-стадіонище. Круто виглядає картинка.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749798 вiд 2026-06-14 03:44:32Ну і якого хуя арабському підару не дали червону? Сука скільки техніки не юзай, хоч усе датчиками обвішай, але блядська двулична людська гівнонатура все зіпсує. Сидить бригада підарів у будочці та гівна підливає.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749797 вiд 2026-06-14 02:32:49Мороко - хуй їм в окоPS Не дивлюсь, їбав я в рот і в носа цей ЧС, ну то канєшно в смислі переносном
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749796 вiд 2026-06-14 02:04:54Їбучий коректор. Сила мароканців у їх віртуальності.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749795 вiд 2026-06-14 02:03:25Серед мароканців у їх віртуального. З усієї команди лише один народився у Марокко. Й два виросли там.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749794 вiд 2026-06-14 01:41:57ну поки шо Марокко вигляда більш організованою і навченою, Базілія грає індівідуально.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749793 вiд 2026-06-14 01:37:31В другій спробі Вінісіус не став ділитись м'ячем і тупо забив сам.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749792 вiд 2026-06-14 01:37:05Разом нас багато, в Марокко важко подолати.Тільки олімпійській збірній України вдалося.Поки я вийобувався, Вінісіус прокинувся.
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749791 вiд 2026-06-14 01:29:36Voxa (Запоріжжя) № 1749789 Двоє нас. Ну, очікувано
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749790 вiд 2026-06-14 01:29:34Хороший футбол від Марокко і сонна Бразилія, хоча Вінісіус ледь з першого ж володіння м'ячем гол не створив. Далі побачимо чи Бразилія може прокинутись і відігратись.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749789 вiд 2026-06-14 01:27:02не дарма спать не пішов
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749788 вiд 2026-06-14 01:06:39Як же ти заїбав своїми кацапами, пепс
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749787 вiд 2026-06-14 00:53:11Найменше, що я хотів, це сваритися через це. Дякую дуже. Розберемося якось.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749786 вiд 2026-06-14 00:51:32Vichny № 1749781 На Korn Twisted Transistor кладу ЛМ. Як у преферансі :) &is=DA1rNssRw1GhZepu
ironbelly (LMW28IF ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749785 вiд 2026-06-14 00:29:49Batyj № 1749777 Це таки складний випадок. І вирішення так і не знайшли. Принаймі, розумного і доступного. Просто перше і друге покоління XPS мали конструкційні дефекти, аідеокарта потужна, охолодження недостатнє. Десь до 2010 компанія ще підтримувала вироби і міняла карти. Потім просто відмовились від підтримки і, як каже Вічний, робвть, що хочете. У Києві просто ніхто не брався за ремонт. Ніколи.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749784 вiд 2026-06-14 00:24:03Ліцензійна Він 10, бггггБатий, а ти в курсі, що End of support для Він 10 - жовтень 2025?Я хуїю з цих фанатів вінтажності %)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749783 вiд 2026-06-14 00:22:51на старі ноути 11 вже не стає..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749782 вiд 2026-06-14 00:21:01Нахуя Він 10, коли є кльова 11?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749781 вiд 2026-06-14 00:20:26З цього приводу лунає нетленка групи Korn Twisted Transistor
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749780 вiд 2026-06-14 00:19:03я на ті ноути, що купувалися з ХР, 8.0, 8.2 ставлю ліцензійну Вин 10, працюють відмінно..
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749779 вiд 2026-06-14 00:18:16Поки що європейські команди чомусь підтверджують правильність рішення ФІФА пустити на ЧС лише 16 збірних з Європи. Збірні з інших континентів вмотивованіші та свіжіші, чехи заслужено програли, БіГ відбилася з проблемами від канадців, швейцарці награли на нічию по якості завершальних ударів, якась не зібраність, можливо ще не закінчили акліматизацію, і далі буде краще.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749778 вiд 2026-06-14 00:17:39Впаяти транзістор p-n-p і конденсатор на 100 пікофарад!І всьо запрацює!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749777 вiд 2026-06-14 00:15:10отже, треба шукати варіанти ремонту відеокарти. це ж не вся карта згоріла, це якась деталь перегоріла. її треба знайти і замінити. У нас роблять такі роботи.