🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 3015.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630452 вiд 2022-04-01 15:05:51

Офіційно об'явл ено що кацапи взял и Ізюм.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630451 вiд 2022-04-01 15:03:43

Есть две первоапрел ьские новости:
1) у Путина инсул ьт
2) у русских на границе хорошее пво, могут не беспокоиться

Одна из них правдивая, — Ким

Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630450 вiд 2022-04-01 15:02:11

2 Bobb
в„– 1630447
Гадаю фейк, бо Локотська республ iка, то курянє, невже вiдразу Курська та Бiл городська обл астi до неї хотять вiйти?

ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630449 вiд 2022-04-01 15:00:30

Вчера читал совместное рассл едования Р? нсайдера Рё Медузы, так там говорится Рѕ том, что именно РІ данный момент РҐСѓР№Р» Рѕ РЅР° распутьи Рё РЅРµ решил, что дал ьше. Кадыров, Р’РѕР» РѕРґРёРЅ, часть СЃРёР» РѕРІРёРєРѕРІ требуют «РґРѕ Львова», другая часть РїСЂРёР±Р» еженных настаивает заканчивать. Так что СЏ РЅРµ РёСЃРєР» ючаю войнушку РіСЂСѓРїРї РІР» РёСЏРЅРёСЏ Р·Р° РІРѕР·РјРѕР¶РЅРѕРµ решение Путина. Кстати, даже есл Рё это РњР? 24 СЃ нашими РїРѕР» осами, почему РѕРЅРё РЅРµ РјРѕРіСѓС‚ быть РѕСЂРєРѕРІСЃРєРёРјРё? РЈ РЅРёС… нет РјРё24? Р? подозрител СЊРЅРѕ, как сразу РјРЅРѕРіРѕ видео РїРѕСЏРІРёР» РѕСЃСЊ СЃРѕ всех ресурсов. Рђ РЅР° РґРІРѕСЂРµ Рё 6 утра РЅРµ был Рѕ

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630448 вiд 2022-04-01 14:58:50

Киевский футбол ьный РєР» СѓР± В «Р”инамо» проведёт серию товарищеских РёРіСЂ РїРѕРґ Р» озунгами В «РњР°С‚С‡ Р·Р° РјРёСЂ! Остановим РІРѕР№РЅСѓ! В»

IРіСЂС‹ состоятся РІ апрел Рµ-РёСЋРЅРµ. IС… покажут РІ эфире украинских Рё европейских канал РѕРІ. Киевл СЏРЅРµ встретятся СЃ ведущими РєР» убами Европы, среди которых В «Р‘РѕСЂСѓСЃСЃРёСЏВ» (Дортмунд, Германия), В «РџР°СЂРё Сен-Жермен» (Париж, Франция), В «РЎС‚яуа» (Бухарест, Румыния), В «Р›РµРіРёСЏВ» (Варшава, РџРѕР» ьша), В «Р‘арсел она» (Iспания), В «РњРёР» ан» (Р? тал РёСЏ), В «Р‘енфика» (Лиссабон, Португал РёСЏ), В «РђСЏРєСЃВ» (Амстердам, Нидерл анды), В «РЎРїРѕСЂС‚РёРЅРіВ» (Лиссабон, Португал РёСЏ), В «Р‘азел СЊВ» (Швейцария).

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630447 вiд 2022-04-01 14:47:33

Кажуть, що бачил и Степана Бандеру зранку у Біл городі. Домовл явся за вiдродження Локотської республ іки.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630446 вiд 2022-04-01 14:34:31

ІМО Україна має виграти, ал Рµ треба застосовувати «total war», там РґРµ РјРѕР¶РЅР° - треба бити С– завдавати шкоди. Фізично, інформаційно, економічно, РєСѓР» ьтурно.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630445 вiд 2022-04-01 14:30:25

@vashlogist
В·
31 бер.
❗️❗️Мер Бел РіРѕСЂРѕРґР° пошел РЅР° сотрудничество СЃ украинскими оккупантами Рё сдал РёРј РіРѕСЂРѕРґ. Самопровозгл ашенным руководител ем оккупантской администрации был назначен Сергей Стерненко. РћРЅ СѓР¶Рµ призвал горожан жить РїРѕ-РЅРѕРІРѕРјСѓ Рё В «Р·Р°РєР°РЅС‡РёРІР°С‚СЊ экстремистские действия» вќ—пёЏвќ—пёЏ

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630444 вiд 2022-04-01 14:25:37

Enot
в„– 1630438
чому не думаю шо самі, бо перед тим бул о майже там же скл ади з боезапасом. Дл я тел екартинки і їх би вистачил о.
Показувал Рё Р± РЅРѕРЅ-стоп РїРѕ РўР‘, жертву одразу знайшл Рё Р± С– РІСЃСЊРѕ РІРѕС‚ ето РІРѕС‚. Рђ так - РјРѕР» чок. Десь там «С…Р» РѕРїРѕРє» «С‡РµР» овєчєскій фактор». РђРіР°.
А ми не підтверджуєм і не спростовуєм. Ал е усі знают, а сол яра горить і досі

xliborob [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630443 вiд 2022-04-01 14:07:34

milanese
в„– 1630439

Я не юрист, такі фрази тл умачити не можу. Про відмову ваньок-контрактників їхати в Україну чув з багатьох джерел. Хуйл остану не вірю. Завзяте бажання кацапських мас-медіа все скинути на ЗСУ має під собою підґрунтя. Яке саме, гадаю незабаром побачимо.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630442 вiд 2022-04-01 14:03:21

Bobb
в„– 1630436
---
ЗБС.

Нам своє робить.

milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630441 вiд 2022-04-01 13:50:17

хоча з іншого боку, якщо стоїть завдання списати атаку на НЛО і сказати, що це не ми, то експерт норм))

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630440 вiд 2022-04-01 13:49:27

Офіційно визнавати не сл ід, а от підтримувати у кацапів стан нервового поносу та офуїння - можно і дол жно ;)

milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630439 вiд 2022-04-01 13:47:04

xliborob
в„– 1630427
цей експерт РїРѕР» амався, несіть РЅРѕРІРѕРіРѕ: «РіРѕР» РѕРІРЅР° мета РІС–Р№РЅРё РєРѕР» ективного заходу - Р·РјС–РЅР° режиму РІ Кремл С–». РќСѓ РѕРє)
РџСЂРѕ «СЋСЂРёРґРёС‡РЅРёР№ статус РІС–Р№РЅРё» взагал С– нічого немає РєСЂС–Рј однієї фрази. Можеш мені розтл умачити С—С—?
Теорія про мобіл ізацію в прикордонних обл астях взагал і на гол ову не нал азить, чесно кажучи)
Такоє. Я не напол ягаю, що це бул и українські гел ікоптери. Менше з тим те, що розповідає цей експерт є вел ьми сумнівним, хоча дл я широкої публ іки пакатіт

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630438 вiд 2022-04-01 13:44:57

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1630434 РІiРґ 2022-04-01 13:22:38
Кацапи у тел езі в чатах істерять, де ППО, а хто з них біл ьш інформований пише що зайшл и на мал ій висоті, тому ППО нічого зробити не могл о. Льотчики- профі, це думка ворогів. Може й наші л юди визнають що л ьотчики профі. Вся ця ситуація бол яче б'є по престижу путінського режиму перед своїми ж. Тому не вірю що вони самі знищил и свою нафтобазу в прифронтовій зоні заради тел екритики. Крім усього іншого такі дії самі по собі тягнуть на державну зраду дл я виконавців, навіть якби якийсь накокаїнений пол іттехнол ог щось таке придумав. Не вірю.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630437 вiд 2022-04-01 13:40:14

sk (win on acer swift 1)
в„– 1630379

це різні речі. так, багато гине в аваріях пяних. ал е не впл иває на здатність воювати. а втрата гур, спецназу, вдв, та і просто л інійних частин - так. бо нових треба навчити. а не факт. і гол овне - вони ж бачать, що гинуть тут. якщо ми продовжимо інтенсивно мінісувати орків тут, то інші не дуже хотітимуть сюди їхати. доб "ємо до 40 тисяч, то і закінчиться все майже.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630436 вiд 2022-04-01 13:37:31

Они вышл и из зоны комфорта:
-----------------------
Авіаудар Р’РЎРЈ Р· нафтобази Сѓ Біл РіРѕСЂРѕРґС– РЅРµ створює «РєРѕРјС„ортних СѓРјРѕРІ РґР» СЏ продовження переговорів» Р РѕСЃС–С— та України - Пєсков.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630435 вiд 2022-04-01 13:26:23

торео
в„– 1630366

Прочитавши це - «РѕС‚Р» авл ивал Рё начал СЊРЅРёРєР° СЃРІСЏР·Рё Министрерства РћР±РѕСЂРѕРЅС‹ Украины» Р·СЂРѕР·СѓРјС–РІ, що РІСЃРµ інше - РїС–Р·РґСЊРѕР¶, Р±Рѕ нема такої посади С– РЅС–РєРѕР» Рё РЅРµ Р±СѓР» Рѕ.
Кол и л юдина, яка тіпа "Был о проведено сотни встреч и презентаций, протер десятки
штанов СЃРёРґСЏ РЅР° совещаниях РІ разл ичных кабинетах. РџРѕ РґРІР° раза РІ недел СЋ С…РѕРґРёР» Рё РЅР° встрече СЃ Гл адковским Рё почти каждый день РїСЂРѕРІРѕРґРёР» Рё РЅР° встречах РІ РЈРєСЂРѕР±РѕСЂРїРѕРЅРїСЂРѕРјРµ Рё кабинетах спецэкспортеров Украины «РЅРµ знає струтури РњРћ/ГШ Р—РЎРЈ С– шось ще пиздить РїСЂРѕ» радары РѕС‚ истребител ей Eurofighter СЃ захватом цел ей РЅР° 120 РєРј «С‚Р°» Кстати РІ Украине есть СЃРІРѕСЏ отл ичная компания, которая модернизирует старые системы РџР’Рћ РЎ -125 Печора РґРѕ СѓСЂРѕРІРЅСЏ, Р» учше чем «РџР°С‚СЂРёРѕС‚» "- СЏ даю 99.999% гарантію, що РІРѕРЅР° РґС–Р№СЃРЅРѕ пиздить. Передай Р№РѕРјСѓ, Р±СѓРґСЊ Р» аска, щоб нахуй СЃС…РѕРґРёРІ С– РЅРµ повертався.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630434 вiд 2022-04-01 13:22:38

Enot
в„– 1630431
от тіко хотів написати про удари по аеродромах ще в л ютому. Міл л ерово удачно і Таганрог вже чекал и - збил и.

Взагіл і смішно казати чи згадувати про якісь юридичні аспекти через місяць повноцінної війни. Крил аті ракети і тактичні ракети середньої дал ьності по цівіл ій інфраструктурі це бл ять шо? про шо мова взагал і.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630433 вiд 2022-04-01 13:22:09

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1630432

100%

всіх професійних пол ітол огів зараз не можна сл ухати. ці всі жданови, черновол и, фесенки. вони всі - тріпл о

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630432 вiд 2022-04-01 13:17:45

xliborob
в„– 1630427
Жданов це такий СЃРѕР±С– «РµРєСЃРїРµСЂС‚» тіпа Тараса Черновол Р°.
РЇ РїРѕРјРЅСЋ СЏРє РІС–РЅ РєРѕР» РёСЃСЊ «РєРѕРјРµРЅС‚ував» шось РїРѕ енергиченим питанням :)
Спец широкого профіл я, з відповідними знаннями.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630431 вiд 2022-04-01 13:14:36

По аеродрому в Міл л єрово ще Точкою бил и, і успішно. Це бул о майже на початку.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630430 вiд 2022-04-01 13:07:37

Тим часом, навіть старе ал когол ічне жабидл о розуміє, що підтримувати сьогодні Фуйл а означає на всю решту життя вимазатися у гівні. При цьому переконує, що самий чітающій русскій народ, л юбітєл ь опєри і бал єта, жодної відповідал ьності не несе:
------------------------
"Схоже, французький актор Жерар Депардьє дедал і менше захопл юється своїм кол ишнім кумиром та керманичем вол одимиром путіним.

«Р РѕСЃС–Р№СЃСЊРєРёР№ народ РЅРµ несе відповідал ьності Р·Р° божевіл СЊРЅС–, неприйнятні безчинства СЃРІРѕС—С… Р» ідерів, таких СЏРє РІРѕР» РѕРґРёРјРёСЂ путін», - заявив РІС–РЅ Agence France Presse, РїРѕРІС–РґРѕРјР» СЏС” Reuters.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630429 вiд 2022-04-01 13:02:01

Та наче навіть Арестович казав, що у нас бул и спроби точкою хуячить, ал е вони все сбивал и.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630428 вiд 2022-04-01 12:56:43

Sauron
в„– 1630426
---
Русня писал а, що 2 березня по Таганрогу по аеродрому наші Точкою також пул ьнул и, ал е спрацювал о їхнє ППО і збил и вони цю ракету.

xliborob [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630427 вiд 2022-04-01 12:55:02

Тут і про юридичний стан війни і про Бєл город:



Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630426 вiд 2022-04-01 12:47:12

xliborob
в„– 1630422 РІiРґ 2022-04-01 12:35:14

> Наскіл ьки я розумію ЗСУ не має (юридичного) права атакувати якісь об�? єкти на території хуйл остану.

Це просто топ :)))
Доречі, ще 25.02 ми ударил и по аеродрому в Міл ерово.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630425 вiд 2022-04-01 12:46:19

Якщо тел еграм не відкриваєш, ось л інк на відео в твітері:
https://twitter.com/RALee85/status/1509764935567519756

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630424 вiд 2022-04-01 12:45:56

Невропатол ог
в„– 1630421 РІiРґ 2022-04-01 12:33:12

> От дай хоч одне посил ання, де стовідсотково видно, що то не ка-52. Всі віде нічні і в кращому випадку профіл ь на тл і неба.

Ось тут давав л інк:

Sauron
С” 1630395 РІiРґ 2022-04-01 10:27:52

milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630423 вiд 2022-04-01 12:42:14

xliborob
в„– 1630422

це дуже смішно про юрдичні аспекти in an all-out war. Чесно)

xliborob [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630422 вiд 2022-04-01 12:35:14

Наскіл ьки я розумію ЗСУ не має (юридичного) права атакувати якісь об� єкти на території хуйл остану. Отже щє один доказ провокації. А причина швидше за все наступна: дл я вирішал ьного бою потрібна мобіл ізація. Є інформація, що ваньки відмовл яються, кол и дізнаються, що треба їхати в Україну. Юридично - це спеціал ьна операція, отже ваньки не дезертири і примусити кремл ь їх не може. Післ я вибуху у Бєл городі введуть воєнний стан у прикордонних районах. Це дасть змогу брати ваньок сил ою, як в днр та л нр.

Невропатолог [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630421 вiд 2022-04-01 12:33:12

в„– 1630417 РІiРґ 2022-04-01 11:46:58

От дай хоч одне посил ання, де стовідсотково видно, що то не ка-52. Всі віде нічні і в кращому випадку профіл ь на тл і неба. І я б не сказав, що то не Ка. Хз. Треба щоб специ розібрал и якесь притомне зображення.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630420 вiд 2022-04-01 12:29:22

Справа в тому що війська з під Києва, та інших місць перекидають переважно у Харківську обл асть, щоб прорвати оборону і оточити наше угруповування на Донбасі. Зараз найважл ивіші бої під Ізюмом ідуть. Знищення нафтової бази побл изу зони можл ивого прориву фронту сповіл ьнить розгортання військ там, пал иво завезуть з інших місць ал е це - час. Це дуже важл иво дл я ЗСУ, тому могл и піти на ризиковану операцію.

milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630419 вiд 2022-04-01 12:20:35

якщо питання стоїть, чи технічно можл иво провести таку операцію? то відповідь - так, можл иво. Як США л іквідувал о Бен Ладена на території Пакистану
https://en.wikipedia.org/wiki/Nap-of-the-earth

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630418 вiд 2022-04-01 11:49:11

Я не знаю що думати.
Дл я наших ПВС - це надто небезпечна операція з сумнівним рез-м. У хуйл остана повно інших нафтових баз.
Ал е якщо ми бул и впевнені, що операція довол і безпечна й тому це зробил и - тоді супер.

А якщо це всежтаки московити себе бомбил и, то чому не хуйнул и так, щоб бул и жертви?..
Знищити пал иво - сл абенька провокація.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630417 вiд 2022-04-01 11:46:58

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1630415

Є багато відео.
Видно як наносять удари.
Видно, що це Мі-24.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630416 вiд 2022-04-01 11:46:14

Ал е мова тіл ьки про фінансові санкції.
Треба дол учитись до всіх.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630415 вiд 2022-04-01 11:45:14

Вл асне, могл а бути диверсія, а не удар з повітря. А може кацапський вахтьор невдал о запал ив цигарку на посту.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630414 вiд 2022-04-01 11:43:13

Sauron
в„– 1630412
до санкцій ЕС. Вони місяць відмовл ял ись і казал и шо будуть працювать як раніше. Бо їм раптом кацапи відмінил и бан експорт на с/х продукції :(

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1630413 вiд 2022-04-01 11:41:22

sk (win on acer swift 1)
в„– 1630409

1. Цивіл ьний аеропорт, напевно шось вціл іл о, там не бул о боїв
2. Там ще є один аеродром в протил ежну сторону від HRK.
3. Гел іку аеродром не потрібен. Сів в пол і і роби шо хочеш, ТЗ прихав по земл і завчасно, Шо за пробл ема прил етіти до десь під Харков з Пол тави, там дозаправитись і ДРАКАРІС на Бел город.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.