sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738895 вiд 2026-01-07 23:51:43It appears that a Rossiya Special Flight Squadron Tu-214SR has been flying the pre-planned Red Wings commercial route from Moscow to Tel Aviv since January 6, 2026 and is currently en route to Israel for the fourth flight in just under 48 hours. The Tu-214SR variant is a special mission, secure communications, government transport platform and not a commercial passenger aircraft.------якась дивна двіжуха… що там хуйлостан вивозить з ізраїлю? що вони знають про що в «газетах» ще не пишуть?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738894 вiд 2026-01-07 23:42:08yagshamash № 1738880 вiд 2026-01-07 18:31:23 Як це не дивно, у Бразилії боса не дуже популярна. … А що тут дивного? Ця ваша нудна усипляюча тягомотіна глибоко чужда гарячому бразильському національному характеру, який любить життя, кайф, танці, фестивалі, великі сраки та цицьки. Нахуя їм це скиглення з комунячих квартирників.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738893 вiд 2026-01-07 23:10:04Voxa№ 1738892хуясі!а тут же ще природний армагіздець приходитьв києві починається злива, яка буде йти пів-дня і далі -10 і нижче… вже на дорогах на ногах встояти не можливо…думаю що +- по всій країні буде щось схоже з морозами по -10 (кому повезе, а кому ні - то ще нижче)
Voxa(Tel) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738892 вiд 2026-01-07 23:04:43Шось ебануло в Дніпрі, дві області в темряві. У нас ше і вода з теплом в мінус
m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738891 вiд 2026-01-07 22:04:24PEPSI№ 1738885" target="_blank">
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738890 вiд 2026-01-07 22:03:41
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738889 вiд 2026-01-07 20:51:45Russia Recruited South Africans for Its War Using a Gaming App https://www.bloomberg.com/news/articles/2026-01-07/russia-recruited-south-africans-for-its-war-using-a-gaming-app
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738888 вiд 2026-01-07 20:41:36Pepsi, Ти мав нагоду поглворити про твої каґебістські полюції віч-на-віч і не скористався. Хто тобі лікар. Ти огидний тупий совок, гомо сов'єтікус. Від усього, що ти пишеш, нормальну людину верне. Ще раз: пішов нахуй. Від'їбися. Я на тебе не реаґуватиму більше ніколи. Хіба наштовхнуся на тебе десь випадково. Сподіваюся, своїми одноманітними наїздами на мене ти заїбав не лише мене, а й іншиї нормальних людей. Тож go fuck yourself you primitive twat.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738887 вiд 2026-01-07 20:27:47OlegSh № 1738877 Німецькою буде Грьонланд. Grönland.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738886 вiд 2026-01-07 20:27:12Басанова під прикриттям бляТь. Каво ти тут лєчішь, иван ягшамашев?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738885 вiд 2026-01-07 20:24:29Таварісч ягшамашев забув додати, що був на басанові по квоті гебнявих, бо виїзд у ті часи, як усім відомо, і згідно усіх положень, видавався лише через конторських і лише конторським.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738884 вiд 2026-01-07 18:41:46ProstoVlizPobalakaty № 1738882 То наче датською. Бо німецькою зелений це Ґрюне, а не Ґрьон. В принципі якщо виходити з того що Гренландія асоціюється з Данією, то Ґрьонланд, або Ґренланд це ок. Але ось скажений Tрамп захопить острів, й стане зразу Ґрінланд.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738883 вiд 2026-01-07 18:37:20fedor (Kyiv) Це - метрів за 200 від палацу фестивалів. У самому центрі. Загалом це вже мережа. Є в кількох країнах. Точно знаю, що у Празі.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738882 вiд 2026-01-07 18:36:30OlegSh № 1738877 вiд 2026-01-07 17:42:54 Оригінал - Grønland, це мало б бути Грьонландія, але враховуючи, що українською прийнято писати Кельн та Ґете, то і Гренландія нормальний варіант.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738881 вiд 2026-01-07 18:34:47Batyj [Останнi 20 месаг] № 17388794 корита (2 іранські і 2 хуйлостанські), але все що більше одного - вже «не цікаво»тобто не випадковість а «система»все-таки хочеться взнати що там на хуйло-танкерах знайдутьне кожен день кораблі вмс відправляють на «порятунок» танкерів без нафти, які за один день «моментально» змінили «прописку» на хуйлостан----------https://x.com/TankerTrackers/status/2008917568132637008?s=20TankerTrackers. com, Inc. @TankerTrackers · 1h Our summary of tankers seized by US Law Enforcement: - 2025-12-10: US-sanctioned SKIPPER (9304667) - VLCC supertanker laden with 1.85 million barrels of Venezuelan crude oil. - 2025-12-20: CENTURIES (9206310) - VLCC supertanker (not under any sanctions) laden with 1.83 million barrels of Venezuelan crude oil. - 2026-01-07: US-sanctioned MARINERA (9230880, fka BELLA 1) - VLCC supertanker not carrying any oil. - 2026-01-07: US-sanctioned M SOPHIA (9289477) - VLCC supertanker laden with 1.8 million barrles of Venezuela crude oil. Had exfiltrated the blockade along with 15 other tankers right after Maduro's arrest. Her zombie identity is «VARADA BLESSING». The arrested tankers that are under US sanctions have all transported oil on behalf of Iran's Islamic Revolutionary Guard Corps (IRGC); which have been designated as a Foreign Terrorist Organization (FTO). They have used these vessels in order to fund their activities.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738880 вiд 2026-01-07 18:31:23berehon № 1738871 Окей, босу хотів залишити на потім, але раптом повалив сніг у Ліоні, то я вихід відкладаю. Напишу трохи тепер. Я - великий фан Бразилії і її музики (далеко не лише боси). З 1997 року був там понад 10 разів. Щоправда, востаннє вже давно: 2015 року. Як це не дивно, у Бразилії боса не дуже популярна. Це така собі нішева музика, що виникла за часів військової диктатури. Чуваки й дівчата грали і співали тихенько по хатах. Тому, власне, це така «тиха» музика, що і грається, і співається досить тихо. Її спочатку виконували лише під гітару. Музиканти боси були ліваками, і багато з них змушені були за хунти виїхати. Тож боса стала популярною в Європі й Америці, а не на батьківщині. Я сам був на концертах майже виключно в Лондоні: Жилберту Жил, Бебел Жилберту (дочка Жоао Жилберту), Маркус Валле (кілька разів), Вінісіус Кантуарія, Ніна Міранда. Ну й «асоційовані» тропікалісти і мішані: Каетану Велозу, Том Зе тощо. А в Ріо я був лише на концерті англійки Джейн Біркін, що має альбом боси. Вона загалом у совку була відома як акторка (знімалася у фільмі з П'єром Рішаром, що в сові перекладався як «Нє упускай із віду»). Але у Франції вона була знаменита ще й як співачка (вона була дружиною леґенди музики Сержа Ґензбура) й тоді у Ріо співала. Я мав нагоду як журналіст із нею поговорити після концерту. Сказала, що боса її завжди надихала, і що подумає, чи не записати ще один альбом боси :). З босою я виховувався на Томі Жобімі, Шико Буаркі, Жоао Жилберту, Серджіу Мендесі, Жилберту Жилі (ну, цей грав і грає далеко не лише босу). Була леґенда, що «Дівчина з Іпанеми» постала з реальної історії. Наче, Том Жобім і Вінісіус де Мораес сиділи у барі і справді побачили ту дівчину. Вона пливла повз, а в усіх відвисала щелепа (там таких дівчат досить багато у Ріо :). Відоме навіть її ім'я - Елоїза. Їй тоді було 17 років. Кажуть вона досі жива і мешкає в тій таки Іпанемі. Я коли був у Ріо вперше, на другий таки день пішов шукати цей бар, що тепер так і називається Garota de Ipanema. Коли знайшов, це було нереальне відчуття піднесення. Щодо композицій - то мені подобається практично все. Але тексти найбільше Шико Буаркі. Він справжній поет. Прозу теж пише дуже гарну (читав роман «Будапешт» - надзвичайно цікавий). O que sera - одна з найулюбленіших його речей, Construcao теж класна. В Жобіма й Жила вся творчість. Нині із живих Валле й Бебел і далі концертують. Валле вже за 80, а виглядає, як пацан. Роки три тому був на його концерті у Ліоні. Десь так.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738879 вiд 2026-01-07 18:15:36вже 2 корита затримано..
fedor(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738878 вiд 2026-01-07 18:10:26прикольно виглядає заклад. У Каннах
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738877 вiд 2026-01-07 17:42:54sk № 1738872 Якась хуйня. Німецькою мабуть тоді було б ҐрЮнланд?
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738876 вiд 2026-01-07 17:24:55тенісот завтра буде видно реальний рівенькеті бутлер в минулому році була десь в топ-20. а потім травми і вилетіла з топ-100. але відносно легко пройшла нашу Старо (Старо непогано грала, трохи дивився)Еліна перша сіяна в окленді-250. тому «на папері» повинна вигравати. легко не буде?? Еліна Світоліна [1] -?? Кеті Бултер [WC]Даяну теж трохи дивився. ахуйєно грає, але… у неї «ментальні перепади» ще більші ніж у Марти :)Даяні за австралійську серію потрібно ледь не четверть очок захищати. при поганих розкладах може вилетіти десь в район топ-70… Даяна легко обіграла Джесіку у матчі збірних пару міс назад, але тоді американка була не в формі…?? Даяна Ястремська -?? Джессіка Пегула [4]аманда - молоток. минулий рік грала у 2х фіналах на слемах. до того брала ментальну паузу щоб відпочити від тенісу, пройшла курс в універі… буду за неї топити, крім наших (включаючи ігу, тих хто має укр коріння, як єва лис, надя подороска чи кеті волинець) та «мамаш» туру, типу бенчіч та осаки…?? Марта Костюк [16] -?? Аманда Анісімова [2]
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738875 вiд 2026-01-07 17:23:30Berehon, Це довго було б. Але напишу дещо тезово пізніше :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738874 вiд 2026-01-07 16:45:38Трамп ескалює. Свідомо, чи як завжди - несвідомо? Дід увійшов у раж.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738873 вiд 2026-01-07 16:43:45тенісгугл повернув хуйло-прапори в своїх видачах тенісних матчівhttps://www.google.com/search?newwindow=1&sca_esv=07b6421d581a57bc&rlz=1C1GCEA_enUA1169UA1169&sxsrf=AE3TifNoagP-mzgr5cQt9tY6TuX6-MSIdg:1767796968347&q=Brisbane+International&stick=H4sIAAAAAAAAAONgVuLSz9U3MMkzMDXPm8DC2MDKOIuVVz9d39CwMiMnN8_MwmQRq5hTUWZxUmJeqoJnXklqUV5iSWZ-XmIOAOFO77k9AAAA&sa=X&ved=2ahUKEwi4j9Xy1PmRAxULIhAIHdTDJZMQ5L0FKAJ6BAgXEBc&biw=1280&bih=585&dpr=1.5
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738872 вiд 2026-01-07 16:27:54до речі багато про грЕнладію заразспитав у ШІ, чому не грІнландія на укр…пише що пришло з німецької, а туди з «оригіналу» де звучить Е а не І…
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738871 вiд 2026-01-07 16:25:19Yagshamash№ 1738870Супер. Розкажи, якщо можна, будь ласка, про свою босанову. Якою ти її відчуваєш, що саме тобі подобається, хто є твої улюблені артисти та композиції. Просто ніколи не доводилося спілкуватися з кимось, хто на те питання відповів би «дуже».
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738870 вiд 2026-01-07 15:34:08Berehon 1738866 Так, дуже.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738869 вiд 2026-01-07 15:31:12Якoсь зa дoбу нa глaзa пoпaлoсь двi «нoвини». Пeршa, шo Дaнiя дoмoвилaсь з СшA купити нoвий Пoсeйдoн. I цa нa фoнi нoвин прo Грiнлaндiю. Шo тaм зa гeшeфт i чoму сусiдня Швeцiя нe вaрiaнт? A другa - вчoрa ФБ пiдкинув пoст фрaнцузьскoю прo 120 рoкiв з Цусiми i кaртинкa тих чaсiв як япoнeц сзaду дeрe руськoгo. I oсь сьoгoднi тaнкeр, aбoрдaж, пiдвoдний чoвeн i aрмaдa сoпрoвoждeнiя. Як тo кaжуть «Сoвпaдeнie?».)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738868 вiд 2026-01-07 15:29:35Berehon Моє «ффф» не спрацювало Вибачаюсь за флуд
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738867 вiд 2026-01-07 15:29:16klirik№ 1738865Прийнято. Розберуся.ффф — без лапок треба :)
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738866 вiд 2026-01-07 15:26:46Yagshamash№ 1738863Любиш босанову?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738865 вiд 2026-01-07 15:26:34«ффф»Ось такий вигляд має гест після того як запостив ютуб-відео
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738864 вiд 2026-01-07 15:23:12" target="_blank">https://m.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738863 вiд 2026-01-07 15:16:23Berehon 1738862 Мав на увазі, що не чув цей кавер від Розалії де Сози.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738862 вiд 2026-01-07 15:11:06yagshamash№ 1738858Ця пісня Maria Moita, десь 1961 року, класика боса-нови. Річчі Блекмора неодноразово питали, чи Smoke on the water не є плагіатом з цього, а він казав, що зіграв той ріф з голови, і не знає, що саме вплинуло. А тут і аранжування/виконання супер, і відео забавне, якщо до кінція дивитись. Але я його запостив просто як тест Youtube.klirik№ 1738857Youtube тут можна постити просто посиланням, плеєр додається автоматично. Тому кнопку не треба.Я просто не знав, що до справжнього обсілфу можна теж постити плеєр, тому зараз додав, тестую:
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738861 вiд 2026-01-07 15:09:58а. ви тут про музику?а всі писали що мадуро - водій автобусачувак - многостаночнік!---------in the early 1980s, Nicolas Maduro was the guitarist and vocalist for the band Enigmahttps://x.com/synekura_audio/status/2008666251619692939?s=20
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738860 вiд 2026-01-07 15:08:05з приводу танкерів що відходили від венесуели і терміново навішували хуйло-прапори… є у мене підозра що ми на порозі чергового коксо-гейту :) тієї нафти там… «на копійки». щоб оце ось так «моментально» переписувати прописку танкера чи ще щось… навіть десь писали що хуйло-підлодка десь там «на районє» :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738859 вiд 2026-01-07 15:04:24цікаві новини… -------- Daily Iran News 1h The Russian army is urgently evacuating the staff of the Russian embassy along with their families in Israel and returning them to Russia. This is the third flight by Russia in the past 24 hours to evacuate its embassy in Israel. There are some news that Russia has been informed of apparently. ------- OSINTdefender 28m Russian state-owned media is reporting that U. S. Special Forces are currently trying to board and seize the Russian-flagged Iranian-linked sanctioned crude oil tanker, Marinera, in the Northern Atlantic.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738858 вiд 2026-01-07 14:55:23berehon № 1738856 Супер! Класна фузія босси й самби. You made my day :) Дякую. Не чув раніше, хоча це - 2007 рік.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738857 вiд 2026-01-07 14:51:44berehon № 1738856 До речі, а тег для Ютуба окремо можно зробити, поруч з ЖирКуром?
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738856 вiд 2026-01-07 14:45:33m1919№ 1738855Це диверсифікація, окремо краще. Багатство вибору.m1919, SamsungТак збіглося, що вчора зробив пряме посилання на новіhttps://obsilf.great-site.net/?mode=unread«Поліція! Мене викрало НЛО! - Пан є п'яний? - Ну, так, воно так збіглося…»Тест youtube:" target="_blank">