m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738855 вiд 2026-01-07 14:14:35От тепер тортури вибором, стара схизматична, чи нова схизматична :)А може розробники якось скооперуються в одну?
m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738854 вiд 2026-01-07 14:13:13Philus№ 1738833Дякую, працює!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738853 вiд 2026-01-07 12:46:15sk (здалеку…) № 1738849 Не знаю, чи Марта ручкалася по грі, - стежив лише за рахунком. Ця історія з Киченок набула розголосу по тому, як Олійникова її за гульки з екскацапками розкритикувала. Каже, я тренуюся у Києві під бомбами, батько - на фронті, а ця дура з кацапками новийгод витанцьовує. І правильно сказала. Невже в голові ніц нема? Мене це дивує, що люди не можуть собі компанію поза кацапським колом знайти, маючи необмежений вибір. Ну ясно, - по-руськи ж попиздіти можна, душу відвести. Тьху, бля!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738852 вiд 2026-01-07 12:23:09sk (здалеку…) № 1738851 ккд і ефективність витраченних коштів в умовах їх дефіциту, є чи не головним чинником. а кількісь сама по собі … вона кому цікава. Не, якшо бюджет безліміт, то да, колись може кількість і перейде в якість, але це точно не наш варіант.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738851 вiд 2026-01-07 12:13:53Ukrainian Ranger № 1738846 так. ніхто ж не каже що ефективність наших перехоплювачів 100%, плюс важко «покрити» 1500 км кордону, хз звідки і куди ті шахеди будуть летіти щоб їх там чекати… поляки, країни балтії повинні першими в черзі на ними стояти…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738850 вiд 2026-01-07 12:10:50Повернення контролю над Панамським каналом і венесуельскою нафтою є логічним рішенням для США, з огляду на конфронтацію з Китаєм. Єдине питання, нахуя вони його втрачали у 00х роках?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738849 вiд 2026-01-07 12:10:44теніс Yagshamash № 1738847 так. перші турніри… +- не дуже зрозуміло хто в якій формі але перемагають - і гуд. на жаль калініна-старо програли. але їм квалу з пн грати на ао марту трохи пробував дивитись, згадував твої слова що краще марту не дивитись, ніяких «нєрвів» не вистачить. при абсолютно кращій грі, віддала 1й сет з 5-2. правда далі «взяла себе в руки» не бачив чи було рукостискання в кінці? путінцєва місяць назад виступала в підєрі на виставковому турнірі газпрому плюс наша надя кічєнок відпочивала в компанії касаткіної і ще пари руських, що зараз за казахстан виступають. в тому числі путінцева. прилетіло наді в камєнтах, що писала довгий пост з виправданнями --------- ао підняв призові в середньому на 15% він вважається самим «бюджетним» по призовим. за виліт в 1му колі всього-лише 100к американських баксів :) але там багато плюшок гравцям. бесплатні перельоти, готелі покриваються не тільки під час твоїх виступів і т. п… багато хто позмінював спонсорів, ракетки… буде натхнення перед початком ао - напишу :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738848 вiд 2026-01-07 12:00:26цікаво. китайці збудували у себе нпз спеціально переробляти нафту венесуели. готувались викупати ледь не весть її експорт ---------- Since the establishment of a strategic partnership between the two nations, China invested tens of billions to strengthen cooperation. Specifically, in 2023, the China-Venezuela Petrochemical Plant (中委石化) was built in Jieyang, Guangdong (广东揭阳). This 20-million-ton-per-year integrated refining and chemical project is the flagship of the China-Venezuela strategic cooperation (referred to as the «China-Venezuela Project»). It was designed specifically to refine Venezuelan Merey-16 heavy crude. By 2025, it was expected that Venezuela would provide 800,000 barrels of crude oil per day to the Jieyang refinery, accounting for over 90% of Venezuela's total exports.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738847 вiд 2026-01-07 11:29:24Tennis Повертається теніс. Наші дівчата починають непогано у Брісбені. Даяна виграла легко 61 6 2 в ексфіналістки ЮС Оупен Лейли Фернандес, а Марта, програвши перший сет на тайбрейку, відтак розтрощила кацапку з огидним прізвищем путінцева 6 1 і 6 0 у другому і третьому. В Даяни й Марти відкритий чемп Австралії, що невдовзі починається, ґранд слам із найкращими шансами.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738846 вiд 2026-01-07 11:19:42sk№ 1738845Ось тільки попри всю цю кількість перехоплювачів, шахеди прилітають щодня туди, куди кацапня й планувала.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738845 вiд 2026-01-07 10:52:43Понад 1500 протишахедних дронів на добу — у грудні‐січні Міноборони вийшло на високий середній показник у постачанні перехоплювачів для війська. ------- шрайк показує статистику. в день в середньому хуйлостан запускає десь 200- шахедів. на максималках 700+ в день… якщо проти-шахедні дрони будуть на складах «залежуватись», пропоную їх обмінювати на томагавки-тауруси, ну і, у ізраїля щось корисне для нас теж повинно бути. вони перші хто зацікавлений (повинене бути) у таких дронах… вони анонсували оновлену версію айрон-дом що лазаром збиває ракети-шахеди. цікаво як воно в реальному «житті» працює (чи працює десь?)
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738844 вiд 2026-01-07 10:30:06Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1738843Особисто для мене - версія від berehon'a виграє нокаутом :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738843 вiд 2026-01-07 10:25:26Завдяки Philus - працює. Більше обсілфів - хароших і ще кращих.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738842 вiд 2026-01-07 10:24:05тест єретичної
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738841 вiд 2026-01-07 09:31:24Bayern Munich board member Karl-Heinz Rummenigge: "We cannot go on with constantly rising wages and transfer costs. This is not a serious way of working. In England, clubs are now owned by billionaires or even states, such as Saudi Arabia and Qatar. That forces you to compete with them even in the Champions League. We need to reduce the limit from 70% to 60%, or even better, to 55% of revenues for salaries and transfers. We need a shared solution, we cannot continue with the 'always more' mentality. Clubs, players and agents must sit down together to seriously discuss the future. " ------- а що там фінансовий фейр-плей? давно про нього не чув…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738840 вiд 2026-01-07 09:26:34Пляшки преміального віскі та елітного алкоголю в різних країнах світу прикрашають фарфорові кришечки, виготовлені в Сумах — місті, яке живе під постійною загрозою обстрілів. Виробництво Romanof продовжує працювати попри війну https://x.com/tweetsNV/status/2008652104010002783
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738839 вiд 2026-01-07 09:24:20https://x.com/AzeriTimes/status/2008691342117879889?s=20 хуйлостан офіційно закінчив розслідування збиття азербайджанского літака що впав в казахстані… рафік нє вінават. погана погода була…
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738838 вiд 2026-01-07 00:55:402 LAZY№ 1738836Всі так кажуть!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738837 вiд 2026-01-07 00:38:19Український лижний акробат Дмитро Котовський здобув золоту медаль на етапі Кубка світу в канадському Лак-Бопорті. Фінальний виступ спортсмена став тріумфальним: Котовський виконав свій коронний надскладний стрибок Ураган (потрійне сальто з п’ятьма гвинтами – фул-тріпл фул-фул) та ідеально приземлився, набравши 131,56 бали. У кваліфікації Котовський показав найкращий результат, у фіналі посів третє місце та пробився до суперфіналу. Саме там український фристайліст продемонстрував Ураган, що приніс йому беззаперечну перемогу.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738836 вiд 2026-01-06 23:41:01Pryvyd Zamku№ 1738835Це старе падло зовсім в рота не бере не п'є алкоголь. Краще б пив. Як каже мудрий нарід - якщо людина не п'є - вона або хвора, або падлюка.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738835 вiд 2026-01-06 22:21:572 Kaizer№ 1738701Ну хильнув трохи, дідусь старий, ще не прийшов до норми :)
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738834 вiд 2026-01-06 22:13:44В угоді написали «після закінчення війни» У кого війна, а у когось сво З іншого боку хуйло постійно нило про вайска нати в україні… і тут йому ще один аргумент воювати поки сам не здохне… інакше даремно це все починав…
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738833 вiд 2026-01-06 21:58:55полагодив
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738832 вiд 2026-01-06 21:52:19PEPSI (Merkury) № 1738830 Каспаров недавно по іншому питання формулював - ваші військові готові вмирати у разі прямого зіткнення з хуйло армією?
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738831 вiд 2026-01-06 21:34:281
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738830 вiд 2026-01-06 21:14:48Німеччина візьме на себе відповідальність за безпеку України та всього континенту, — Мерц
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738829 вiд 2026-01-06 20:48:58sk (Samsung galaxy) № 1738828 Коротко про довбика Вийшов на заміну Через 10 хв забив гол Ще через 10 хв отримав травму на рівному місці і його замінили
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738828 вiд 2026-01-06 20:36:53Включив глянути як там довбик… а він одразу й забив
m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738827 вiд 2026-01-06 20:26:21olma№ 1738825Практично всіх останніх тренерів Динамо, відповідно до п.3 і 4 треба було виганяти з вовчим квитком.А футболістів… Не будемо про сумне :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738826 вiд 2026-01-06 18:26:17m1919 Саме так. Пусть дагараєт розовим цвєтом, Смотріт вам вслєд. :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738825 вiд 2026-01-06 15:42:27Конспект Лобановського. Прості рецепти футбольного успіхуhttps://champion.com.ua/ukr/football/tayemni-konspekti-lobanovskogo-27-principiv-yaki-zminili-svitoviy-futbol-1060165/
m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738824 вiд 2026-01-06 12:33:48Той випадок, коли «пусть в тваї окна смотріт бєспєчний розавий вєчєєєєр!» буде до ладу :)https://x.com/i/status/2008425560901292123
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738823 вiд 2026-01-06 08:03:23Цікава статистика від осинтерів по втратам техніки кацапів по рокам (2022р. звісно рахується з 24.02). Це те що задокументовано. В реальності ці цифри більше. Тенденція до зменшення втрат бо кацапи почали берегти важку техніку і пересіли на буханки, квадрики і коні
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738822 вiд 2026-01-05 23:47:08В. В. Зеля … А Це блядь хто, сука? Яке нахуй В. В., дебіл підкацапний?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738821 вiд 2026-01-05 23:44:28Джисус Крайсес. … Хто, блядь??
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738820 вiд 2026-01-05 23:15:22m1919 № 1738819 --- Та мені як би байдуже, ким був Шварц у тому фільмі. Здається, там старий пухнастий совєцький термінал аеропорту Бориспіль фігурував… Мені не байдуже як нема ше голови СБУ, а вже признача заступника голови?? Якась патологія. «Зеленський призначив першим заступником голови СБУ генерала Поклада»
m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738819 вiд 2026-01-05 23:00:18olma№ 1738812Так Шварц грав українця Івана Данко, що закінчив Київську спецшколу міліції :)Правда, навряд Трампові це хтось пояснив
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738818 вiд 2026-01-05 22:51:21хто там писав про блекаути у Німеччині. Нічого дивного. Німеччина пожинає свої плоди, своїх грет тунбергів, які виросли як поганки після дощу на протязі жирних і ситих десятиліть стабільності, толерантності, пацифізму і особливо псевдоінтеліґенції біля руля цієї, колись потужної, країни. Тепер таких течій, спілок і предтечій створено критично дохера. Держава не заважала створенню і діяльності таких організацій. Тепер вони стали радикальними і діють. От і все. Може почистять, а може і ні. Ідіоти, сєр.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738817 вiд 2026-01-05 22:44:22ProstoVlizPobalakaty № 1738814 Трамп тільки що вирішив ділити світ півкулями. Тепер неясно кого боятись більше. Парламент Данії вирішив взагалі припинити будь-які заяви і зайняв вичікувальну позицію. Маленьким країнам взагалі зараз не позаздриш. На вулиці - гопота, хулігани і бандити всєх мастєй.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738816 вiд 2026-01-05 22:39:19ProstoVlizPobalakaty № 1738814 так я тому і напейсав - уся надія на ЗСУ і Джисус Крайсес. Але ще більша надія - на ЗСУ і Я. Бібму. Так ґрунтовніше і надійніше, і терористи так краще розуміють. Практично одразу.