🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 306.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738815 вiд 2026-01-05 22:31:16

Vichny
№ 1738811
ну, у тебе вся надія на Джудас Пріст і Оболонь, це ясно :-)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738814 вiд 2026-01-05 22:24:09

PEPSI (Merkury)
№ 1738809 вiд 2026-01-05 22:09:

Нема ніякого добра чи зла, це все терористи в ім'я власних інтересів, так, як вони їх розуміють. З одними з них у нас співпадають ідеологія та інтереси, з іншими - не співпадають. В принципі будь-яка ідеологія відкидає тероризм, але якщо це треба заради важливої справи, то знаходяться пояснення та виправдання. Тому, треба готуватись давати відсіч будь-яким таким терористам, навіть якщо сьогодні це наш партнер. А поки не готовий дати відсіч будь-кому треба чітко уявляти хто і в якій мірі допомагатиме тобі, якщо на тебе нападатимуть, і чи достатньо цього щоб відбити напад.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738813 вiд 2026-01-05 22:24:04

2 Lazy,

пару місяців тому обмінялися думками щодо творчості Ghibli Studio і творця Хаяо Міядзакі.

Пару днів тому йому виповнилося 85. І тут я напотикнувся на пост великого фаната творчості Міядзакі Іґаля Левіна.

https://www.facebook.com/share/v/182gyBjiG5/

Подивися.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738812 вiд 2026-01-05 22:14:56

PEPSI (Merkury)
№ 1738808
---
Справа не в ядерній зброї Росії. Ядерна зброя може впливати на голову наприклад технаря з синдромом Аспергера Ілона Маска, але на Трампа діють цілком інші чинники. Голівуд. в кінці 1980-х початку 90 СССР це була тема №1 Горбачов хуйня-муйня, адін дома, Шварц - «гдє ваши доказатєльства». Саме це і сформувало клоуна нинішнього господаря Білого Дому. Йому пох ядерна зброя.
Американці в Голівуді називали комуняк совєцьких росіянами, типа вєлікая дєржава. І звідти у Трампа є сентименти. Долбойобам пох ядерна зброя.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738811 вiд 2026-01-05 22:13:49

Крайсеса, блядь %)

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738810 вiд 2026-01-05 22:13:44

не перестаю з 2022 вірити, шо дуже недурний і вміючий думати на 2,5 кроки вперед капітан КВК і очільник країни В. В. Зеля таки дав команду негласно і секретно клепати власну атомну бімбу у недрах Южмашу.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738809 вiд 2026-01-05 22:09:27

цікаві часи настали.
Коля Мадуро «пал жертвой мошенніков» - Путіна і Трампа.
Потужні держави світу поділилися на 2 зграї:
1. Терористи во імя зла.
2. Терористи во імя «добра».

Кого наступного разу Терористи №2 призначать злом, яке потрібно знищити во імя «добра» - питання часу.
Це цілком може бути і Росія, і Данія, і навіть Україна.
Вся надія на ЗСУ і Джизуса Крайсеса.

А на все з посмішкою хижою дивиться Китай.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738808 вiд 2026-01-05 22:02:32

А если бы у Венесуэлы была ядерная оружие, Трамп бы стелил Мадуро красные дорожки на американских авиабазах и говорил, что очень его уважает.

(с) Невзоров

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738807 вiд 2026-01-05 21:25:31

Клоун Всємогущий

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738806 вiд 2026-01-05 21:24:56

Нє відать Трампу Нобєля как своіх ушей

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738805 вiд 2026-01-05 21:24:10

https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/nikolasa-maduro-suditimut-u-ssha-ne-ranishe-2027-roku-50573431.html

m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738804 вiд 2026-01-05 18:41:07

chin
№ 1738803

У тебе зайвого :) рулону білого спанбонду нема?
Позичу або куплю, бо теж на межі зупинки

chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738803 вiд 2026-01-05 18:07:35

Хлопці та дівчата!

Є трохи потреби, зима в цьому році холодна та сніжна, дуже багато запитів, а після свят, просто стоїмо, коштів НЕМАЄ, нажаль.
В кого є можливість будь ласка

4149629378198667

4441114424669867

chin74@ukr. net

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738802 вiд 2026-01-05 16:04:22

Starik
№ 1738770

Але ж хлопці вміють грати, музика є, послухай кавер на Englishman in New York. Та й співає він не те що б зовсім погано. А драйв їхньої музики просто юбер алес!

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738801 вiд 2026-01-05 15:48:08

кацапам злити

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738800 вiд 2026-01-05 15:46:53

А з тим Малюком досить повчальна історія вийшла. Я чітко пригадую, що люди, яких умовно можна окреслити як «прибічники Порошенка» (тобто все, що б не робила, «зелена шайка» - хуйово) масово писали, що на СБУ поставили людину янука. А тепер звільнили майже єдиного, що у владі заважав Україну кацапам. Отак буває.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738799 вiд 2026-01-05 15:39:22

sk (здалеку…)
№ 1738796
якщо формально підходити до справи - ніяких «рекомендацій» оон чи хз яких «органів» які б підтвердили що дії штатів коректні, і мадуро - «підозрілий тип», бабло якого потрібно заморозити (чи активи цілої країни які знаходяться в швейцарії) …

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738798 вiд 2026-01-05 15:34:51

1738793

Nedopysuvach, SV

Куба відразу не впаде. Там від 1959 року вже дохуя зомбованих ґенерацій повиростало. Помиратимуть за кубінскую ліворюцію. Лєнін, кастро, кансамол. Он там кубики навіть у Венесуелі відстрілювалися від Штатів. Довелося штук 40 ухайдокати. А у Венесуелі ще не встигли зовсім зазомбувати, бо навіть я ще пам'ятаю, був 1997го у нормальній країні до Чавеса. Тобто дохріна народу пам'ятає життя до комуни й можуть порівняти. Ну, так: бідні тоді думали, що живуть хуйово. Вони ж не знали, що за комуняк узагалі дохнутимуть, як мухи.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738797 вiд 2026-01-05 15:25:36

Що там за Євгєнія виконувати обов'язки голови служби безпеки призначили? А бодай Євгена ніде там не було?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738796 вiд 2026-01-05 15:24:12

With immediate effect, Switzerland is freezing any Swiss-based assets linked to Nicolás Maduro. If any assets turn out to be of illicit origin, Switzerland will do its best to ensure that these benefit the Venezuelan population. https://news.admin.ch/en/newnsb/4mdMVbqPTwY-5XoVHeNVP

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738795 вiд 2026-01-05 14:56:31

Турбує тривале мовчання Sauron'а. Можливо хтось бачив його по фейсбуках чи інших платформах?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738794 вiд 2026-01-05 14:49:30

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1738793
ну якщо немає опозиції, яка розуміє переваги життя в розвиненій країні, і бажання змінювати країну через верховенство права, закони і баланс влади, то…
у нас же яник теж «хотів» в єс, тому що розумів, якщо прийдуть хуйло-олігархи - то все підімнуть під себе,
а єс обіцяє давати гроші, які можна прокрутити так що вони залишаться у «своїх» кишенях…
тому був на «розтяжці». «морковка» ззаду від хуйла, і «морковка» спереду від єс…
або варіант іраку. ніхто не думає на 2 кроки вперед. всі в режимі «украл-випіл-тюрьма». тільки до влади прийшов - кради по максимуму, тому що завтра корито може зникнути…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738793 вiд 2026-01-05 14:26:40

sk
№ 1738782

трампидло каже, що Куба впаде сама - туди навіть лізти не треба, а лише потім зайти і заново відкрити борделі та казино ;)

Але є з цього приводу певні сумніви.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738792 вiд 2026-01-05 14:23:14

Думаєцца, що у Фріленд лише одне громадянство, бо якби у себе в Канаді вона з множинним громадянством обіймала високі державні посади, то політичні опоненти напевно би про це згадали.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738791 вiд 2026-01-05 14:14:28

а фріланд має укр паспорт?
ну і добре що з малюком розрулили

m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738790 вiд 2026-01-05 13:46:16

sk
№ 1738785

На Фріланд уже лайна накопали?
Буду здивований, якщо ні :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738789 вiд 2026-01-05 13:38:10

Єрмака немає, підтягнув Фріланд, підтягує Кулебу..

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738788 вiд 2026-01-05 12:47:25

klirik
№ 1738787

шрайк у своєму тг «розбирає» те повідомлення
але один місяць може бути не показовим. так як хуйлостану потрібно було «довести» що хуйло з херасімовим все правильно на картах намалювали…
тренд по звітності мад'яра дуже гарний…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738787 вiд 2026-01-05 12:27:04

Мадяр написав що за грудень 33000 верифікованих йобликів (200 та 300), і це тільки дрони, без арти і піхоти.
Ця цифра вперше перевищує щомісячню кількість поповнення армії орків

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738786 вiд 2026-01-05 11:49:57

05. ‎01. ‎2026

Останній з орбіти Єрмака - голова СБУ Малюк вирішив спочатку посперечатись, але його дотисли і він написав заяву. Але ми про інше … Вимоги Конституції України когось цікавлять в цій країні?
Стаття 85. Конституції До повноважень Верховної Ради України належить: 12- 1 призначення на посаду та звільнення з посади за поданням Президента України Голови Служби безпеки України;

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738785 вiд 2026-01-05 11:37:11

Сьогодні призначив Христю Фріланд радницею з питань економічного розвитку. Христя фахово володіє саме такими питаннями й має значний досвід залучення інвестицій та проведення економічних трансформацій. Зараз Україні потрібно збільшувати внутрішню стійкість – заради відновлення України, якщо дипломатія спрацює якомога швидше, і заради зміцнення нашої оборони, якщо через зволікання партнерів доведеться довше працювати для закінчення війни. Вдячний кожному й кожній, хто готовий допомагати нашій державі та взаємодії з партнерами. Слава Україні!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738784 вiд 2026-01-05 11:24:50

у київській квартирі з другого січня немає опалення, температура вже 14 градусів. Недалеко вже місяць щось риють на тротуарі, пара йде. Поки що поряд робітники, опалення немає. Виходять робітники на ніч або вихідні, то опалення відновлюється.
І ось до іншої ями, на Лобановського, провалюється перехожий, заарештовують якогось теплового начальника за недотримання правил техніки безпеки. Після цього у нас вже опалення не включають, хоч працюють на ямі, хоч не працюють. Виконують техніку безпеки. Сцукі..

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738783 вiд 2026-01-05 10:43:32

Bobb
№ 1738772 вiд 2026-01-05 01:51:32
ах.. єнно. я б навіть сказав, геніально.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738782 вiд 2026-01-05 10:26:43

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1738781

ну так для народного повстання потрібно 2 чинники. вєрхі нє могут, нізи нє хотят
от по венесуелі бачимо що «нізи» хочуть все в зад… «данілич - ми всьо прастім» …
хз як воно буде… в іраку ж пробували демократію насадити. придумали парламент де порівну суніти-шиїти-курди. і голова парламенту від кожної гілки з ротацією. щоб все по чесному було… лінь рити ші - що там ще з демократичного було… і що? народ до сих пір живе в парадигмі - у кого автомат, той і правий. яких нах парламентський консенсус і дискусія? покинули нах…
в афгані навіть і не пробували щось таке робити…
а куба, чи, наприклад пн корея… шансів нуль
всі кольорові революції та розавал східного блоку відбулись тому що і верхи не могли і низи не хотіли. кольорові революції - тому що була сильна опозиція в парламенті і силовики на нейтралітеті…
якщо силовики не з народом - то дивимось останні демонстарації у венесуелі-біларусі…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738781 вiд 2026-01-05 09:58:56

А от якщо в результаті цих подій режиму бородатих на Кубі настане пєсда (бо дармової нафти більше не буде), це можна лише вітати. Давно цей гнійник треба було видалити.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738780 вiд 2026-01-05 09:56:26

До речі, за повідомленнями
CNN, у Венесуелі особливо ніхто не радіє. Хто розумніший, той стоїть у чергах за продуктами та ліками.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738779 вiд 2026-01-05 09:53:58

sk [Останнi 20 месаг]
№ 1738777 вiд 2026-01-05 09:21:15

трампидло звернулося чисто по-пацанському до тієї віце-президентки - мовляв, будеш вийобуватися, то матимеш долю гіршу, ніж мадуро. Міг би просто сказати - замочимо нафуй ;)

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738778 вiд 2026-01-05 09:25:41

у рубіо більш конструктивно виходить з хуйлостанцями розмовляти. зізвонились з лавровим, той тільки почай хуй-ню нести, хуяк! санкції проти основних нафтових компаній. все
а цей пробує якусь емпатію до підараса проявляти і вірить на слово
---------------
President Trump on the alleged Ukrainian strike on Putin's residence:

I don't believe that strike happened. There is something that happened fairly nearby, but had nothing to do with this house.

[Q]: Why did you believe Putin in that moment [during their telephone conversation] and then go say that about Ukraine?

President Trump: Because nobody knew at that moment. That was the first I heard about it. He said that his house was attacked. We don't believe that happened, now that we've been able to check. But that was the first we ever heard about it.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738777 вiд 2026-01-05 09:21:15

по венесуелі, наче віце-президентка, яка спочатку заявляла що мадуро-наш-легітимний. смерть москалям піндосам… сьогодні передумала і почала заявляти про «діалог» …
ну поки що виглядає так якби у нас втік яник, а азірови, захарченки і 100% про-ригівський парламент залишився, і їх задача була б побудувати «нову державу» …
рубіо сказав що вся опозиція давно звалила з країни…

ironbelly [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1738776 вiд 2026-01-05 03:48:42

Starik (Україна, Київ)
№ 1738770 вiд 2026-01-05 01:05:03

Але ж вміти грати на гитарі та мати вокал це якісь базові речі для музики.
‐--------
Це не працює для поп музики. Тут слово 'поп' ужито в найширшому з усіх можливих сенсів. Бо часом (частіше ніж того б хотілося) ото все сприймається на пмоційному рівні. Всі ті ноти, правила, мелодії - до дупи. Можна, наприклад, пригадати покійногт Сіда Вішеза.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.