🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 3077.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(Amazon Fire HD) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627972 вiд 2022-03-12 16:47:52

This image purportedly showing a downed #BayraktarTB2 in #Ukraine is circulating again.

For the 68th time, this photo is from the 2020 Nagorno-Karabakh War.

There is currently no visual evidence that supports the downing of any Ukrainian Bayraktar TB2s.
https://twitter.com/oryxspioenkop/status/1502633561161146371?t=THlyFcpmb6tff_t0ftlIgQ&s=19

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627971 вiд 2022-03-12 16:38:59

sk (Amazon Fire HD)
в„– 1627969 РІiРґ 2022-03-12 16:28:46
Бул и ж нормал ьні експерти з інфекційних хвороб, з вірусол огії. Ні, всі переквал іфікуватися у військові експерти і розповідають що можл иво, і чого не можл иво.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627970 вiд 2022-03-12 16:33:28

в„– 1627961
ты есл и в чем-то не рубишь, то не кизди..

Там реакторы водно-водяные.. В жб кожухах. Преднамеренно-неверные действия по управл ению бл окируются автоматически многими системами. Это надо знать все системы на уровне разработчиков, а не сменных нженеров, чтобы все обойти и стать камиказдзе. Да и то, хуй пол учится.. Не, дозу то они возьмут, но дал еко грязь не разл етиться. Это точно, что надо ебашить тонными бомбами, чтобы кожухи повредить..

sk(Amazon Fire HD) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627969 вiд 2022-03-12 16:28:46

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1627967
Ще Р№ РЅР° РѕРєРѕР» иці Маріупол СЏ зайшл Рё…
Арєстович казав що РЅС–СЏРє допомогти РЅРµ можемо. Наша армія дал еко… РќР° РїС–РІРґРЅС– Р·РѕРІСЃС–Рј РІСЃРµ погано…
Вибивати Р· захопл ених РјС–СЃС‚, думаю, взагал С– безперспективна справа. РҐС–Р±Р° що відрізати РІС–Рґ постачання. РђР» Рµ РІРѕРЅРё Р¶ СЃРїРѕРєС–Р№РЅРѕ будуть кошмарити насел ення СЏРєРµ зал ишил РѕСЃСЊ Сѓ містах…

sk(Amazon Fire HD) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627968 вiд 2022-03-12 16:20:44

IGVAR
в„– 1627959
Сподіваюсь що ти Р·Р° РїРѕРІРЅРµ Р·РІС–Р» ьнення наших РѕР±Р» астей РІС–Рґ СЂРѕРєС–РІ? рџ? Ђ

До речі мал о інформації що там на л інії розмежування. Водночас переходить з рук до рук. Ал е чи просунул ось орки там десь вгл ибину?

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627967 вiд 2022-03-12 16:19:02

про нашу атомку ви з панікою на добу спізнююєтесь. Я про це ще вчора написав :(
Р’ Херсоні РІР¶Рµ РҐРќР  організовують …
Справа в том, шо вибити їх звідти куди вони зайшл и і окопал ись, буде майже неможл иво.
Тому і про коридор до Криму вже можа казати.

Сьогодні родичі з Пол іг еваюкувал ись, там вже орки.
Це, шоб ви собі розуміл и найродючі наши земл і :(

sk(Amazon Fire HD) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627966 вiд 2022-03-12 16:18:26

Preved
в„– 1627958
У чому прикол тієї карти?
Графа щодня постить РґРІС– карти, РєРѕРјСѓ СЏРєСѓ зручніше давати…
Я так і не розумію, орки перекрил и житомирську трасу? Чи тіл ьки дрг чи обстріл ами кошмарять можл иві переміщення по трасі?

sk(Amazon Fire HD) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627965 вiд 2022-03-12 16:14:36

Preved
в„– 1627953
Я раніше писав, якийсь чувак у новому врємєні статтю написав
Хз нахуйя і дл я чого нв дозвол яє таківисєри постити

Starik(Україна, РљРёС—РІ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627964 вiд 2022-03-12 16:00:39

Preved
в„– 1627958

На карте дал еко не все, Вол ынская обл асть, Коростень и т. п.
но как вариант подойдет

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627963 вiд 2022-03-12 15:57:21

Preved
в„– 1627958 РІiРґ 2022-03-12 15:11:58

І що ти оцим всім хочеш сказати?

PEPSI(Житомир) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627962 вiд 2022-03-12 15:52:58

IGVAR
в„– 1627959
атставіть паніку!

PEPSI(Житомир) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627961 вiд 2022-03-12 15:52:30

Enot
в„– 1627960
11 інженерів можуть зробити що завгодно. Це як керувати автобусом, є педал ь тормозу, ал е є і педал ь газу.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627960 вiд 2022-03-12 15:13:44

PEPSI (Житомир)
в„– 1627957 РІiРґ 2022-03-12 15:01:59
Підірвати АЕС можна хіба атомною бомбою

IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627959 вiд 2022-03-12 15:12:42

То PEPSI (Житомир) № 1627957:
РўС‹ %Р» СЏ*СЊ еще капитул ировать предл РѕР¶Рё…

Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627958 вiд 2022-03-12 15:11:58

Vae Victis, [12.03.2022 1:44]

Хотел сегодня сесть дел ать свою карту как дел ал по Карабаху (тогда меня не устраивал а ни одна), но сейчас нашёл довол ьно непл охую от финнов.

РћРЅР° тоже РЅРµ идеал СЊРЅР° — например, РЅР° Киевщине противник пересек Р•40 Рє востоку РѕС‚ Макарова Рё встал перед трассой Бишев — Борщаговка, РїРѕ сводкам Генштаба РјРѕР¶РЅРѕ провести Р» РёРЅРёСЋ фронта СЃ точностью РґРѕ конкретных сел, РЅРѕ представл ение оставл яет РІРѕ РјРЅРѕРіРёС… местах верное. Разве что стоит учитывать, что Сѓ противника тоже СѓР¶Рµ РЅРµ хватает РІРѕР№СЃРє чтобы «РїРѕРєСЂС‹РІР°С‚СЊ» РІСЃСЋ нарисованную Р» РёРЅРёСЋ фронта Рё тот Р¶Рµ северный фронт Р’РЎ Р Р¤ РЅР° Левобережье РїРѕРєР° держится крайне сомнител СЊРЅРѕ — РёР· «Р±Р» окированных» насел енных пунктов, таких как Чернигов Рё РЎСѓРјС‹, РїСЂРѕРґРѕР» жают совершаться успешные рейды. Впрочем, СЏ думаю, формирование РїРѕР» ноценного Рё РґРѕРІРѕР» СЊРЅРѕ «РїРѕРЅСЏС‚РЅРѕРіРѕ» фронта (как это был Рѕ РІ Карабахе) РјС‹ СѓРІРёРґРёРј РЅР° протяжении кал ендарного месяца.

https://www.scribblemaps.com/maps/view/The-War-in-Ukraine/091194/

PEPSI(Житомир) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627957 вiд 2022-03-12 15:01:59

Окупанти «РїСЂРёС”днал Рё» РґРѕ Росатому захопл ену ЗАЕС та привезл Рё 11 інженерів
----------------------------------
це поки що сама найгірша новина. Програма мінімум (захват півдня України і сухопутний коридор до Криму) все ж може Хуйл ом бути досягнута. І якщо завершити всі бойові дії на півночі і піти звіл ьняти південь, то Хуйл о може погрожувати підірвати ЗАЕС, і нічого з цим не поробиш.
Якби просто військові дії - то південь ЗСУ б відбил о, ал е ЗАЕС може стати козирною картою. Все до цього йде.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627956 вiд 2022-03-12 15:00:16

PEPSI (Житомир)
в„– 1627955 РІiРґ 2022-03-12 14:51:31
Росіяни теж здаються, і теж мал о хто з них насправді хоче воювати, мотивація низька. Ал е машина працює, війна іде.

PEPSI(Житомир) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627955 вiд 2022-03-12 14:51:31

Enot
в„– 1627954
стриманий оптимізм все ж є - бо біл оруси прекрасно знають що можна здатись у пол он, і це рішає всі питання.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627954 вiд 2022-03-12 14:49:12

Я б не був занадто оптимістичним щодо біл орусів і їхніх бажань. В біл ьшості воєн переважна біл ьшість л юдей, що брал а в них участь - воювати не хотіл а. Ал е це нічого не змінил о. За ними стоїть потужна дієздатна репресивна машина, яка спонукатиме їх воювати. У Біл орусі вона, можл иво, навіть ефективніша ніж у Росії.
А на бунт вони навряд чи здатні, бо не змогл и піти на нього в біл ьш сприятл ивих умовах, які у них бул и зовсім недавно.

Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627953 вiд 2022-03-12 14:16:30

2 sk
в„– 1627939

звiдки це?

PEPSI(Житомир) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627952 вiд 2022-03-12 13:52:00

ставл ю на то, что от Бел аруси посл е приказа реал ьно воевать будут не бол ее 5 тыс рыл. Бол ьше жел ающих там нет.

PEPSI(Житомир) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627951 вiд 2022-03-12 13:50:38

Voxa

«СЃР°РЅСЏ, точно ваш бат сдастся РёР» Рё закосит?»

«С‚С‹ РЅРµ знаешь бел арусов, РІ РїР» ане косить Рё морозиться РјС‹ чемпионы РјРёСЂР°. Р’ нашем бате знаю точно кто сразу сдастся РІ РїР» ен, есть Рё готовые повоевать, РЅРѕ РЅРµ Р·Р° СЂРѕСЃСЃРёСЋ»
---------------------
из переписки

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627950 вiд 2022-03-12 13:40:21

ZALA Aero KUB-BLA під києвом

думав, що росія не має ударних дронів

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627949 вiд 2022-03-12 11:57:24

The Washington Post: адміністрація Байдена обговорює з європейськими союзниками можл ивість передачі Україні ППО та інших озброєнь.
Зокрема, мова може йти про зенітні ракетні компл екси С-300.

РЅСѓ давай, старий пердун байден, доведи це РґРѕ кінця. хоча, хоча …

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627948 вiд 2022-03-12 11:52:45

Starik (Україна, Київ)
в„– 1627947

ну пзрк теж скл адова ппо, ал е так, я тебе розумію. нам треба л ітаки. ал е з ними важко

Starik(Україна, РљРёС—РІ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627947 вiд 2022-03-12 11:22:51

торео
в„– 1627943

Ну нам даже стингеры дают по 500 штук, иногда 1000.
у англ ичан думаю запасы меньше, эта система на вооружении л ет 20 всего.
и есл и дадут, то первое покол ение, которое на 5 км бьет.
но даже первое можно собирать в батарею, думаю это дл я нас наверное гл авный фактор по сравнению со стингерами.

тол ько надо понимать, что даже батарея это не система ПВО. это все тот же ПЗРК.

PEPSI(Житомир) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627946 вiд 2022-03-12 11:14:07

торео
в„– 1627942
там ідейних на 50% менше, ніж у росії. Тому з 35 тис. воювати буде до 5 тис, це максимум.
Інші будуть шукати як спригнути, косити і морозитись.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627945 вiд 2022-03-12 11:08:19

Nycolas
в„– 1627944

кім робить свою роботу теж. ал е марченко звичайно просто супер. нам таких трохи не вистачає.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627944 вiд 2022-03-12 11:06:32

Про оборону Микол аїва
---
https://www.facebook.com/100003775056060/posts/2535119109957233/?app=fbl

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627943 вiд 2022-03-12 11:06:15

Starik (Україна, Чернівці)
в„– 1627932

значить нам потрібні тисячі пускових. тоді це переведе їх із тактичного рівня в стратегічний. частково хоча б.

л ітаків нам ще треба збити під сотню. може трохи менше. тоді вони трохи підздохнуть у повітрі.

ну і живої сил и має бути знищено не менше 20-25 тис. з пораненими - до 60-70 тис виведено із л аду. тоді вони підздохнуть і на земл і

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627942 вiд 2022-03-12 11:02:27

PEPSI (Житомир)
в„– 1627937

ну бл яха не буде так. про росіян теж казал и, що не факт, що рос армія командири будуть воювати в повний зріст. ал е вони воюють. і вбивають мирних. і бомбл ять міста.

те ж саме буде з біл орусами. там вистачає ідейних запутинців.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627941 вiд 2022-03-12 11:01:50

sk (Amazon Fire HD)
в„– 1627939

Якась посна фігня, а не стаття

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627940 вiд 2022-03-12 11:01:20

Sauron
в„– 1627934

Це точно.
Хто заважає тому йобаному недосул тану ввести санкції просто зараз?
Ал е ж хочеться помиротворити і вістів набрать там і там.

sk(Amazon Fire HD) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627939 вiд 2022-03-12 11:00:36

Р? зучив детал Рё атаки РЅР° Западный Киев РІ районе СѓР» ицы Зодчих, РјРѕР¶РЅРѕ восстановить происходящее. РќРµ сумев завести танки РІ Киев 10 марта СЃРѕ стороны Броваров, руководство СЂРѕСЃСЃРёР№СЃРєРѕР№ армии решил Рѕ бросить танки РёР· Гостомел СЊСЃРєРѕР№ операции РІ сторону Борщаговки. Это был Р° РєРѕР» РѕРЅРЅР° танков Рў-90.

Пиздєц, пара сдавацца

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627938 вiд 2022-03-12 11:00:35

Sauron
в„– 1627934
все, що нам потрібно від ердогана - ударні безпіл отники нам. хоча б штук 30. і снаряди дл я них.

і щоб не продал и таке саме кацапам.

а картками мір нехай розраховуються.

зараз все у світі вирішується викл ючно на пол і бою в Україні.

PEPSI(Житомир) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627937 вiд 2022-03-12 10:58:15

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1627873 РІiРґ 2022-03-11 19:56:05
Та і картофєл я всеж таки кіл ька десятків тисяч - це не мал о :( Навіть якшо войювать не дуже хотять - змусять.
-------------------------------------------
діл и на два. У мене пл емінник в Гомел і, сл ужить в армії картопл яній. Каже якщо коротко, то дискусії л ише про те, чи просто здатись одразу у пол он всією ротою, чи здатись і воювати на стороні україни. От і вся дискусія.
Так що діл и на два, навіть якщо буде наказ.

sk(Amazon Fire HD) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627936 вiд 2022-03-12 10:55:12

Sauron
в„– 1627934
Туристів хочуть прийняти

sk(Amazon Fire HD) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627935 вiд 2022-03-12 10:54:33

Дл СЏ, СЏРєРёР№СЃСЊ чувак написав статтю РІ NV РїСЂРѕ те СЏРє танки атакувал Рё борщагу С–Р· сторони РѕРєСЂСѓР¶РЅРѕС—… Р† РїСЂСЏРјРѕ там десь РЅР° зодчих щось попал Рѕ…
Фоток немає. Написано Сѓ всьонєочєньточно стил С–…
РђР» Рµ РІР¶Рµ РєСѓРїР° зради. РўРёРїСѓ СЃРѕР» С–РґРЅРµ видання С…СѓР№РЅСЋ РЅРµ надрукує…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627934 вiд 2022-03-12 10:53:37

Ердоган пиздить, ал е ніхуя не робить.
Наразі Туреччина - єдина країна цивіл ізованого світу, СЏРєР° приймає картки кацапської системи «РњС–СЂ».
----
Бол ее жесткая реакция на аннексию Крыма в 2014 году могл а бы остановить новое вторжение России в Украину – Эрдоган

sk(Amazon Fire HD) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1627933 вiд 2022-03-12 10:49:03

торео
в„– 1627930
Поки небо не закривають орки перебудовуються
Зараз РІСЃРµ Р±С–Р» ьше ракет запускають Р· РўРЈ стратегічних бомбардувал СЊРЅРёРєС–РІ… РЇРєРёРј навіть наші СЃ300 РїРѕ барабану…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.