🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 32.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749776 вiд 2026-06-14 00:14:30

8.2 - це потужно ггггггггггггггг

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749775 вiд 2026-06-14 00:13:18

Да какое нахуй ХР? 10 ле назад было уже 8.2..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749774 вiд 2026-06-14 00:10:20

Klirik,

Таких кейсів дохуя, якщо щось пропрієтарне в бізнесі в міняти нема бабла/волі/розуміння керівництва.

Але ж продовжувати використовувати ХР в приватному використанні - то самоєбля з особливим цинізмом

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749773 вiд 2026-06-14 00:09:56

хм, є мотивація почекать Бразілію через годину

sk(Samsung ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749772 вiд 2026-06-14 00:09:55

2 Voxa
№ 1749771
На фарт)
Щьот на табло)

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749771 вiд 2026-06-14 00:08:31

згадалось як Аргентина саудітам програла на минулому ЧМ

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749770 вiд 2026-06-14 00:07:59

Швайц обісралися. Ібо нєхуй.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749769 вiд 2026-06-14 00:07:05

Vichny
№ 1749763

Я знаю організацію, у якої окремо стоїть комп з ХР, бо тільки там може працювати прога яка відповідає за систему контроля доступу.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749768 вiд 2026-06-14 00:06:55

Поки що жахливі за якістю ігри на цьому ЧС. Штати не бачив, там пишуть наче норм побігали господарі. Але решта - сором їбаний.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749767 вiд 2026-06-14 00:04:29

2ironbelly (LMW28IF)
№ 1749756
ну це важкий випадок..

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749766 вiд 2026-06-14 00:02:39

ахуеть

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749765 вiд 2026-06-14 00:02:02

О, долайновозились нейтрали.

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749764 вiд 2026-06-13 23:58:38

2 PEPSI
№ 1749737
Тобі лінійку пам'яті вставили і трохи почистили… і все полетіло

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749763 вiд 2026-06-13 23:55:43

Батий - ти реально такий смішний вантажний хуй, як і Айронбеллі зі своїм Відразу ХР Хоум Едішн.
Про Пепса мовчу, там клініка.

Yagshamash - якщо хочеш поїбатися по справжньому - терміново тєлєграфіруй (закреслено) відправляй свій ноут Батию чи Пепсу.
Перший зробить тобі канхвєтку (тузік), в другий - знайде якихось українських майстрів-зйобків, які порішають.

Будеш їбашить поеми під бразилькумузику з СД-дисків на компі з віндовз ХР.
Тіко не дивуйся коли твій комп стане частиною кацапен ботнету, бо ХР, чи. сімка там - дохуязахищена система!!!1

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749762 вiд 2026-06-13 23:54:58

2 ironbelly
№ 1749701
Може й дорожче. Але як ти купиш фото з першого дзвоника дитини?

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749761 вiд 2026-06-13 23:45:20

Batyj № 1749760
Та у будь якому стані портібен. Тільки ти, що 6600, що 7800 для ноута Dell XPS спробуй в робочому стані знайти ;). Особливо в Європі, тут ці ноути не продавали. Якби було все так просто - то розмови б не було.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749760 вiд 2026-06-13 23:38:29

2ironbelly (LMW28IF)
№ 1749757

ще раз, я не зрозумів. Тобі цей ноутбук потрібний лише як ігровий? Тільки з карткою 7800? А просто робочий ноутбук із карткою 6600 не потрібен?

sk(Samsung ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749759 вiд 2026-06-13 23:22:22

Чисто для інформації
Еппл недавно запустили свої дешеві ноути - нано
І вони порвали ринок. Еппл замовив на заводи виробництво в 2 рази більше за початкові очікування

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749758 вiд 2026-06-13 23:12:55

нейтрали поки пиздять спонсорів тероризму. не думав, що колись вболіватиму за цих хитросраких.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749757 вiд 2026-06-13 23:07:35

Batyj № 1749755
Якби були варіанти маньяки-геймери, поціновувачі старих ігор, не ганялися би за робочими XPS з отими чортовими NVIDIA® GeForce™ Go 7800 GTX

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749756 вiд 2026-06-13 23:04:46

Batyj № 1749753
А нема інтегрованої.
Dell XPS-M170
Intel® Pentium® M Processor 760 (2 GHz/2MB Cache/533MHz FSB
Genuine Windows® XP Home Edition
17 inch UltraSharp™ Wide Screen UXGA Display with TrueLife™
2GB Dual Channel DDR2 SDRAM at 533MHz 2 Dimm
60GB 5400rpm Hard Drive
8x CD/DVD burner (DVD+/-RW) with double-layer DVD+R write capability
Intel® PRO/Wireless 2200 Internal Wireless (802.11 b/g, 54Mbps)
256MB NVIDIA® GeForce™ Go 7800 GTX

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749755 вiд 2026-06-13 23:04:35

і потім, там-таки не єдиний варіант дискретної відеокарти можливий. Там купа варіантів. І ти хочеш сказати, що пробив все і ніхуя не знайшов? Не вірю..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749754 вiд 2026-06-13 23:03:07

Ну для зручності вимови, як на мене, наголос на першому складі - це оптимальний варіант. Мабуть, для коментаторів так легше.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749753 вiд 2026-06-13 23:01:01

2ironbelly (LMW28IF)
№ 1749748

не зрозумив.. Згоріла дискретна крута відеокарта? Ну то витягни її, викинь нахуй і працюй на інтегрованій..

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749752 вiд 2026-06-13 22:56:19

2 LAZY
№ 1749751
Так у нас і ГАрмаш, і КОваль. люблять казати

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749751 вiд 2026-06-13 22:51:03

Або ось ще:

У прізвищі відомого швейцарського футбольного тренера турецького походження наголос падає на другий склад: Мура́т Які́н.

Але каменти наші вперто кажуть «Якін», з наголосом на Я. Режисер Якін сука.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749750 вiд 2026-06-13 22:25:53

2 LAZY
№ 1749688
Звідки у чорного бро із Канади прізвище Ларін. Одразу згадується той кацапський мєнт із їхнього гівносеріалу.
--------------------------
Інколи все не таке, як здається. Наприклад, з прізвищем Дунін.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749749 вiд 2026-06-13 22:03:07

2 ProstoVlizPobalakaty
№ 1749746

Після вчорашнього матчу вже багато підарасів почали кукурікати, що 'it was rigged!!!!!! '
Так що не хвилюйся, як би добре не грали пацани, все одно буде стояти сморід, що їх «тягнуть».

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749748 вiд 2026-06-13 22:01:50

Voxa (Запоріжжя) № 1749710
Саме так. З HDD з проблемами і затратами ще можна витягнути інфу. Летить SDD - пропадає усе. Якийсь час Асус і Леново пропонували опцію, де в компі стояв невеликого об "єму SDD під систему і програми + додатковий слот для HDD на 1-2 ТБ. Можна було жити і не заморочуватися з хмарними сервісами. Зараз, не певний, що таке роблять.

Batyj № 1749729
Є речі, котрі не перепаяєш і не заміниш. У мене лежить цеглиною DELL XPS m170 (приблизно такий звір, як був у Шелдона Купера в першому сезоні Теорії Великого Вибуху). Я на ньому розрахунки ганяв. Тяжкий, зараза, грівся невсмовито, але стабільно відпрацював 17 років. Після цього згоріла відео карта. І виявилося, що таких вже не роблять, а замінити нема чим. Просто неможливо, от так його зробили.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749747 вiд 2026-06-13 21:53:20

yagshamash
№ 1749723

в твoїй ситуaцiї нeмa нiчoгo крaщoгo зa MacAir … ну дрoгуe, aлe бeз гoлoвнoгo бoлю

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749746 вiд 2026-06-13 21:52:50

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1749738 вiд 2026-06-13 20:45:16

Поки що не виглядає, що США треба буде кудись тягнути, вони будуть реальним претендентом на чвертьфінал.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749745 вiд 2026-06-13 21:45:11

Компи

Як буває у таких ситувціях, я зовсім заплутався тепер. Але я справді дуже вдячний за те, що ви перейнялися і допомогли мені порадами. Принаймні коло вибору звузилося, і вибиратиму щось із цього.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749744 вiд 2026-06-13 21:43:27

Гаїті - Шотландія о 4-й ранку за Києвом. За Грінвічем чи столицею Единбургом мабуть друга ночі.

Навіть для Шкотів це невзручний час.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749743 вiд 2026-06-13 21:42:32

olma
№ 1749733
да спочатку був майнінг, а зараз їбучій ШІ. Всю память у виробників викуповують ще на етапі виробництва. Дефіцит якийсь безумний.
Ціна на комплектуху - память і ssd зростатає кожні пару тижнів. + сюди наші локальні проблеми з логістикою і небажання робити складські запаси, бо може прилетіть :(

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749742 вiд 2026-06-13 21:32:37

LAZY
№ 1749741
---
Та то жартик був. Смайли не вставляюцця з іншої причини.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749741 вiд 2026-06-13 21:27:28

І що тепер, від кожної обіцянки хуйла сцятись? Та ну нахуй.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749740 вiд 2026-06-13 21:01:58

VVV
№ 1749720 вiд 2026-06-13 13:10:24

смайли не проходять.?
-----
Та ХЙЗ. Тут х-ло орєшнік обіцяв на вихідні запустити, мооже смайли і не проходять.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749739 вiд 2026-06-13 20:45:47

Азус був 10+ років, якщо шо.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749738 вiд 2026-06-13 20:45:16

olma
№ 1749735

Цікаво, чи будуть тягти трампіздів хоча б до чільної вісімки - чисто щоб підлизнути дєдушці.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749737 вiд 2026-06-13 20:44:51

По ноутах.
Я віддав свого старого якісного динозавра Азус з віндою 7 на апгрейд українським умільцям.
Результатом більше ніж задоволений.
Все літає і паше як нове.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.