Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749776 вiд 2026-06-14 00:14:308.2 - це потужно ггггггггггггггг
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749775 вiд 2026-06-14 00:13:18Да какое нахуй ХР? 10 ле назад было уже 8.2..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749774 вiд 2026-06-14 00:10:20Klirik,Таких кейсів дохуя, якщо щось пропрієтарне в бізнесі в міняти нема бабла/волі/розуміння керівництва.Але ж продовжувати використовувати ХР в приватному використанні - то самоєбля з особливим цинізмом
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749773 вiд 2026-06-14 00:09:56хм, є мотивація почекать Бразілію через годину
sk(Samsung ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749772 вiд 2026-06-14 00:09:552 Voxa№ 1749771На фарт)Щьот на табло)
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749771 вiд 2026-06-14 00:08:31згадалось як Аргентина саудітам програла на минулому ЧМ
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749770 вiд 2026-06-14 00:07:59Швайц обісралися. Ібо нєхуй.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749769 вiд 2026-06-14 00:07:05Vichny№ 1749763Я знаю організацію, у якої окремо стоїть комп з ХР, бо тільки там може працювати прога яка відповідає за систему контроля доступу.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749768 вiд 2026-06-14 00:06:55Поки що жахливі за якістю ігри на цьому ЧС. Штати не бачив, там пишуть наче норм побігали господарі. Але решта - сором їбаний.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749767 вiд 2026-06-14 00:04:292ironbelly (LMW28IF) № 1749756 ну це важкий випадок..
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749766 вiд 2026-06-14 00:02:39ахуеть
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749765 вiд 2026-06-14 00:02:02О, долайновозились нейтрали.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749764 вiд 2026-06-13 23:58:382 PEPSI№ 1749737Тобі лінійку пам'яті вставили і трохи почистили… і все полетіло
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749763 вiд 2026-06-13 23:55:43Батий - ти реально такий смішний вантажний хуй, як і Айронбеллі зі своїм Відразу ХР Хоум Едішн.Про Пепса мовчу, там клініка. Yagshamash - якщо хочеш поїбатися по справжньому - терміново тєлєграфіруй (закреслено) відправляй свій ноут Батию чи Пепсу.Перший зробить тобі канхвєтку (тузік), в другий - знайде якихось українських майстрів-зйобків, які порішають.Будеш їбашить поеми під бразилькумузику з СД-дисків на компі з віндовз ХР.Тіко не дивуйся коли твій комп стане частиною кацапен ботнету, бо ХР, чи. сімка там - дохуязахищена система!!!1
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749762 вiд 2026-06-13 23:54:582 ironbelly№ 1749701Може й дорожче. Але як ти купиш фото з першого дзвоника дитини?
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749761 вiд 2026-06-13 23:45:20Batyj № 1749760 Та у будь якому стані портібен. Тільки ти, що 6600, що 7800 для ноута Dell XPS спробуй в робочому стані знайти ;). Особливо в Європі, тут ці ноути не продавали. Якби було все так просто - то розмови б не було.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749760 вiд 2026-06-13 23:38:292ironbelly (LMW28IF) № 1749757 ще раз, я не зрозумів. Тобі цей ноутбук потрібний лише як ігровий? Тільки з карткою 7800? А просто робочий ноутбук із карткою 6600 не потрібен?
sk(Samsung ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749759 вiд 2026-06-13 23:22:22Чисто для інформаціїЕппл недавно запустили свої дешеві ноути - наноІ вони порвали ринок. Еппл замовив на заводи виробництво в 2 рази більше за початкові очікування
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749758 вiд 2026-06-13 23:12:55нейтрали поки пиздять спонсорів тероризму. не думав, що колись вболіватиму за цих хитросраких.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749757 вiд 2026-06-13 23:07:35Batyj № 1749755 Якби були варіанти маньяки-геймери, поціновувачі старих ігор, не ганялися би за робочими XPS з отими чортовими NVIDIA® GeForce™ Go 7800 GTX
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749756 вiд 2026-06-13 23:04:46Batyj № 1749753 А нема інтегрованої. Dell XPS-M170 Intel® Pentium® M Processor 760 (2 GHz/2MB Cache/533MHz FSB Genuine Windows® XP Home Edition 17 inch UltraSharp™ Wide Screen UXGA Display with TrueLife™ 2GB Dual Channel DDR2 SDRAM at 533MHz 2 Dimm 60GB 5400rpm Hard Drive 8x CD/DVD burner (DVD+/-RW) with double-layer DVD+R write capability Intel® PRO/Wireless 2200 Internal Wireless (802.11 b/g, 54Mbps) 256MB NVIDIA® GeForce™ Go 7800 GTX
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749755 вiд 2026-06-13 23:04:35і потім, там-таки не єдиний варіант дискретної відеокарти можливий. Там купа варіантів. І ти хочеш сказати, що пробив все і ніхуя не знайшов? Не вірю..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749754 вiд 2026-06-13 23:03:07Ну для зручності вимови, як на мене, наголос на першому складі - це оптимальний варіант. Мабуть, для коментаторів так легше.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749753 вiд 2026-06-13 23:01:012ironbelly (LMW28IF) № 1749748 не зрозумив.. Згоріла дискретна крута відеокарта? Ну то витягни її, викинь нахуй і працюй на інтегрованій..
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749752 вiд 2026-06-13 22:56:192 LAZY№ 1749751Так у нас і ГАрмаш, і КОваль. люблять казати
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749751 вiд 2026-06-13 22:51:03Або ось ще: У прізвищі відомого швейцарського футбольного тренера турецького походження наголос падає на другий склад: Мура́т Які́н. … Але каменти наші вперто кажуть «Якін», з наголосом на Я. Режисер Якін сука.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749750 вiд 2026-06-13 22:25:532 LAZY№ 1749688Звідки у чорного бро із Канади прізвище Ларін. Одразу згадується той кацапський мєнт із їхнього гівносеріалу.--------------------------Інколи все не таке, як здається. Наприклад, з прізвищем Дунін.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749749 вiд 2026-06-13 22:03:072 ProstoVlizPobalakaty№ 1749746Після вчорашнього матчу вже багато підарасів почали кукурікати, що 'it was rigged!!!!!! 'Так що не хвилюйся, як би добре не грали пацани, все одно буде стояти сморід, що їх «тягнуть».
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749748 вiд 2026-06-13 22:01:50Voxa (Запоріжжя) № 1749710 Саме так. З HDD з проблемами і затратами ще можна витягнути інфу. Летить SDD - пропадає усе. Якийсь час Асус і Леново пропонували опцію, де в компі стояв невеликого об "єму SDD під систему і програми + додатковий слот для HDD на 1-2 ТБ. Можна було жити і не заморочуватися з хмарними сервісами. Зараз, не певний, що таке роблять. Batyj № 1749729 Є речі, котрі не перепаяєш і не заміниш. У мене лежить цеглиною DELL XPS m170 (приблизно такий звір, як був у Шелдона Купера в першому сезоні Теорії Великого Вибуху). Я на ньому розрахунки ганяв. Тяжкий, зараза, грівся невсмовито, але стабільно відпрацював 17 років. Після цього згоріла відео карта. І виявилося, що таких вже не роблять, а замінити нема чим. Просто неможливо, от так його зробили.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749747 вiд 2026-06-13 21:53:20yagshamash № 1749723 в твoїй ситуaцiї нeмa нiчoгo крaщoгo зa MacAir … ну дрoгуe, aлe бeз гoлoвнoгo бoлю
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749746 вiд 2026-06-13 21:52:50Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1749738 вiд 2026-06-13 20:45:16 Поки що не виглядає, що США треба буде кудись тягнути, вони будуть реальним претендентом на чвертьфінал.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749745 вiд 2026-06-13 21:45:11Компи Як буває у таких ситувціях, я зовсім заплутався тепер. Але я справді дуже вдячний за те, що ви перейнялися і допомогли мені порадами. Принаймні коло вибору звузилося, і вибиратиму щось із цього.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749744 вiд 2026-06-13 21:43:27Гаїті - Шотландія о 4-й ранку за Києвом. За Грінвічем чи столицею Единбургом мабуть друга ночі. Навіть для Шкотів це невзручний час.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749743 вiд 2026-06-13 21:42:32olma № 1749733 да спочатку був майнінг, а зараз їбучій ШІ. Всю память у виробників викуповують ще на етапі виробництва. Дефіцит якийсь безумний. Ціна на комплектуху - память і ssd зростатає кожні пару тижнів. + сюди наші локальні проблеми з логістикою і небажання робити складські запаси, бо може прилетіть :(
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749742 вiд 2026-06-13 21:32:37LAZY № 1749741 --- Та то жартик був. Смайли не вставляюцця з іншої причини.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749741 вiд 2026-06-13 21:27:28І що тепер, від кожної обіцянки хуйла сцятись? Та ну нахуй.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749740 вiд 2026-06-13 21:01:58VVV № 1749720 вiд 2026-06-13 13:10:24 смайли не проходять.? ----- Та ХЙЗ. Тут х-ло орєшнік обіцяв на вихідні запустити, мооже смайли і не проходять.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749739 вiд 2026-06-13 20:45:47Азус був 10+ років, якщо шо.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749738 вiд 2026-06-13 20:45:16olma№ 1749735Цікаво, чи будуть тягти трампіздів хоча б до чільної вісімки - чисто щоб підлизнути дєдушці.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749737 вiд 2026-06-13 20:44:51По ноутах. Я віддав свого старого якісного динозавра Азус з віндою 7 на апгрейд українським умільцям. Результатом більше ніж задоволений. Все літає і паше як нове.