berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738295 вiд 2025-12-26 04:29:40Ну, може, не все. Якщо матиму час та натхнення, то допиляю
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738294 вiд 2025-12-26 04:22:57На нових aйфонах глючить, на старих айфонах та андроідах все ок
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738293 вiд 2025-12-26 02:51:23once more
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738292 вiд 2025-12-26 02:45:57Ну це зрозуміло кому. Ху- и фу-редупликация — один из видов пейоративной редупликации в русском, украинском и белорусском языках, подтип рифмованных редупликативных образований (наряду, например, с шм-редупликацией) [1][2], например: автобус-хуёбус[3], пьянки-хуянки, селфи-хуелфи[4]. Фу- и ху-редупликаторы характерны исключительно для некодифицированной устной речи; они выступают в составе снижающих и обсценных конструкций, используемых для характеристики лица или события с пейоративной оценкой[2]. Ху-редупликация — один из самых продуктивных эхо-редупликативных процессов в разговорном и сниженном русском языке. Норвежский славист, болгарист и тюрколог А. Граннес утверждал, что данный тип повторов проник в чрезвычайно большое количество языков (прежде всего — в языки и диалекты Балканского полуострова) как тюркское явление во времена Османской Империи[14]. Такого же мнения австрийский лингвист В. Эйсман, который считает, что данная редупликация проникла в русский язык главным образом «из тюркских языков через посредство кавказских народов»
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738291 вiд 2025-12-26 02:43:06And one more
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738290 вiд 2025-12-26 02:38:24One more test
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738289 вiд 2025-12-26 01:36:29До 25 річниці абацтва та свята, а також через відомі єретичні проблеми вирішив зробити маленький сувенір.https://obsilf.great-site.net/Там, напевне, повно багів, і не обіцяю, що здужаю все виправити, але якщо є зацікавленість, пишіть відгуки, прошу. Одразу скажу, що все на безкоштовному хостингу, і я готовий передати пінгвіністрації ключи від нього на першу вимогу.LAZY№ 1738288Дякую. Безкоштовний хостинг не віддає картинки іншим сайтам, тому зробив через API imgbb
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738288 вiд 2025-12-26 00:55:26Сюда хаді https://imgbb.com/
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738287 вiд 2025-12-26 00:39:29а так?
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738286 вiд 2025-12-26 00:32:44Не схожий на карла
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738285 вiд 2025-12-26 00:15:31Однозначно! Мова то святе! Але Карл йде нахуй.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738284 вiд 2025-12-26 00:11:38Klirik 1738282 Так ти ж прочитав, що там написано? Англійською Charles, а українською хай розбираються українські лінґвісти. Я вже як лінґвіст давно розібрався :) Мова - це те, що існує з покоління в покоління. Неологізми - так (нові слова). Правила - хуй вам! Большевики калічили, паплюжили мову вже. Робили з неї кумедію, збиткувалися, вбивали. Ніхуя не вийшло і ні в кого не вийде. Залупу на комір.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738283 вiд 2025-12-25 23:58:11Мова та її правила не існують у вакуумі, окремо від суспільства та історичних подій. Мова - це живе явище, яка завжди змінюється. І правила також. Це не якісь там фундаментальні догми на усі часи, типу законів фізики. Якщо в певний момент історії, завдяки кацапам та їхнім діям усе, що асоцієються з кацапнею, викликає огиду в Україні - то, мабуть, час «Карлу» піти нахуй у забуття, а замість нього нехай буде «Чарльз». А ви, філологи, нічого - подвинетесь та перепишете свої правила.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738282 вiд 2025-12-25 23:54:13«Пані посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс роз'яснила, що англійською правильно називати короля Чарльзом ІІІ.» https://tsn.ua/svit/karlom-chi-charlzom-pani-posol-velikoyi-britaniyi-roz-yasnila-yak-pravilno-nazivati-novogo-korolya-2154940.html
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738281 вiд 2025-12-25 23:53:46Starik (Україна, Київ) № 1738272 пакістан зі своєю ядєркою «цікавий» тим що явно заявляє що якщо індія нападе - спокійно використають тактику випаленої землі. закидають свою територію тактичними ядерними зарядами :) взагалі пакістан друзі штатів з часів холодної війни… за «просто так» статус Major Non-NATO Ally не дають тому їх точно чіпати не будуть (хоча ніхто не знає чого від рижого клоуна можна чекати) цікаво що пакістан стає все більшим другом китаю… і як воно далі піде - хз
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738280 вiд 2025-12-25 23:44:33Lazy, які українці це обирали? Я - український філолог. Був викладачем української мови у Київському і Лідському універах. Я не обирав цього. І вважаю це тупізмом. Я тобі показав, що в усіх цивілізованих мовах це перекладається. Чому українською, де є ПРАВИЛА щодо цього, має бути покруч, що не влазить нікуди. Яка логіка у цьому?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738279 вiд 2025-12-25 23:40:08Ну ось українці і обрали для себе найбільш приємний варіант - Чарльз. А дебільні застарілі правила кожен бажаючий може запхати собі у сраку.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738278 вiд 2025-12-25 23:35:23Nedopysuvach 1738276 Не було рекомендації бритишового посольства. Я виразно пам'ятаю: в них спитали. Їхня відповідь була, що тонкощі мови - то справа українців.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738277 вiд 2025-12-25 23:29:05Блядь, новини спорту на йобаному Кореспонденті це окремий вид єбанутого мистецтва. https://ua.korrespondent.net/sport/football/4843078-futbolka-maradony-scho-perebachyla-bahato-prodana-na-auktsioni «У далекі 1980-ті у футбол грали в трусах і майках. Дієго Марадона був серед таких» Які нахуй труси та майки? Що це за маячня?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738276 вiд 2025-12-25 23:28:33Щодо «Чарльза» здається була відповідна рекомендація від британського посольства. З іншого боку, тоді незрозуміло, чому він третій - бо перший і другий були та залишаються Карлами.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738275 вiд 2025-12-25 23:26:10Lazy, я свідомо пишу Карл. Те, що в Україні його називають Чарлз, є безграмотною хуйнею. Українською (за правилами граматики, як і всіма іншими відомими мені мовами) імена монархів і провідників церков перекладаються власною мовою. Тобто Elizabeth - Єлизавета, папа Jan Paweł - Іван Павло, Charles III Карл або КарлО. Аналогії: польська Кароль ІІІ, угорська - Карой, французька - Шарль, іспанська - Карлос, портуґальська - Карлуш, італійська - Карло. А українці зробили Чарльза лише тому, що якесь гавно кацапське теж має його яко Карла. Цим показали себе як упосліджених. Бо весь світ і власні граматичні правила відкинули, аби лише не як якесь гавно, яке нікому не цікаве, звучати.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738274 вiд 2025-12-25 23:05:31Yagshamash № 1738271 В Україні, блядь, вже давно ніякими сраними «карлами» не смердить. Слава богу, зламали цю уйобіщну традицію.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738273 вiд 2025-12-25 23:04:30Yagshamash № 1738271 вiд 2025-12-25 23:02:06 Бачив на фб, красиво, гарно виконано.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738272 вiд 2025-12-25 23:03:36 Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1738270 Будь ласка поясни різницю між Пакистаном та Індією в контексті ядерної зброї.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738271 вiд 2025-12-25 23:02:06Христос народився! Тут традиційно король наш Карл звернувся із промовою Різдвяною. Після неї дівчата в українських строях виконали Щедрик. Повага Карлові ІІІ!
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738270 вiд 2025-12-25 20:59:04Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1738266 a тe щo Пaкистaн вжe мaє бoмбу йoгo нe хвилює? :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738269 вiд 2025-12-25 20:54:47Нaрeштi якiсь дoбрi нoвини Бійці 3-го штурмового батальйону 225-го окремого штурмового полку звільнили п’ять сіл у Дніпропетровській області — Орестопіль, Новоселівка, Соснівка, Хороше та Вороне. Військові зазначили, що операція зі звільнення населених пунктів тривала восени цього року понад 100 діб за підтримки бійців 20-го армійського корпусу.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738268 вiд 2025-12-25 20:51:06Реал вимагає доступ до документів Барселони, що повьязані зі «справою Негрейри» хe-хe, a тaм i шуби сплинуть :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738267 вiд 2025-12-25 20:33:45Starik (Україна, Київ) № 1738258 вiд 2025-12-25 13:09:54 З Різдвом! Власне про лінкори :) https://www.facebook.com/share/1FY7dM3ibL/ ----- Автор посту тему не розкрив, але якщо почитати разом із коментами, картина стає більш ясною.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738266 вiд 2025-12-25 20:08:32Enot № 1738264 вiд 2025-12-25 20:01:59 Ну, він там це обгрунтовує - мовляв, у Європі скоро влада перейде до імігрантів-ісламіздів, які одразу перенацілять ракети на Вашингтон. Але не на Нью-Йорк, бо там мер також ісламізд ;)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738265 вiд 2025-12-25 20:04:02Відбиралка не відросла
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738264 вiд 2025-12-25 20:01:59Пєтух Венс вже зібрався відбирати ядерну зброю у Франції і Великобританії
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738263 вiд 2025-12-25 19:50:38Kaizer № 1738260 вiд 2025-12-25 17:11:10 Якщо у трампидла прислухАються до цього кукарєку, то це для нас не дуже добре. Хоча трампидлу жодне кукарєку не потрібне - він сам краще за всіх знає про все.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738262 вiд 2025-12-25 19:30:08Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1738256 вiд 2025-12-25 09:49:46 В США є сім'я Вітакерів - еталонних реднеків з глибинки, які внаслідок кількох поколінь інбридінгу втратили людську подобу і спілкуються гавканням. Найвідоміші люди в своєму містечку. Певно цей посол їхній родич.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738261 вiд 2025-12-25 19:17:28Оп'ять мериканці винуваті у всьому! НАТО розширяють, Україну затягують на захід. Доколє???
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738260 вiд 2025-12-25 17:11:10Пoслухaв вiдривoк з пoдкaсту Кiрioку нa LADbible Stories - Why are there so many wars in 2025? - Well do you want my real answer or a diplomatic answer? My real answer is that the US has a defense budget that is bigger than the next eight largest countries combined. (?) After the US entered into a permanent wartime economy when we didn't have a war to fight. Now we see ourselves as the world's peacekeepers. In many cases we're not. We tend to be in peace where we're not wanted or welcomed and we're forgetting to have. There's an old joke inside CIA about Iran… why would Iran put its country right in the middle of all our military bases? Why so many wars? Because the US has an activist foreign policy and sometimes we make friends on the wrong side of issues.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738259 вiд 2025-12-25 14:35:22Цікава оцінка від людини, яка свого часу дописувала тут: https://www.dynamomania.com/news/796534-zhurnalist-u-shovkovskogo-ne-bylo-doveriya-sredi-igrokov-dinamo-ne-bylo-nekotorogo-uvazheniya-a-kostyuka-uvazhayut
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738258 вiд 2025-12-25 13:09:54З Різдвом! Власне про лінкори :) https://www.facebook.com/share/1FY7dM3ibL/
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738257 вiд 2025-12-25 11:57:11З Різдвом, хлопці! Бачу, пунш добрячий вийшов :) Не впевнений, чи у світі є людина, що знає, як довго ще може Україна воювати. Ми цього навіть, коли все закінчиться не знатимемо, хоча альтернатив понарозказують безліч. Обговорюваний пісділ навіть у редакціях нашої сторони виглядає кисленько і погоджуватись на нього не хочеться. Питання, чи треба? Логіка підказує, що ні, але логіка може підказувати без врахування всіх факторів. А з ними підкаже протилежне. Якщо коротко, я хйз, як бути :) Мені пісділ трохи нагадує, як Мазепа ляхам Правобережжя повертав десь році у 1708му. Спочатку не міг повернути, бо указу царя не було, потім цар нібито особисто мав приїхати, потім, після надання указу у РП король змінився і знадобився інший указ і т. д. А царя переконував, що поляки не допоможуть проти шведів, що врешті й сталося; плюс, якщо їх пустити на Правобережжя, тут почнуться повстання, що для тилу війська під час війни зовсім не радість. Так і не віддав, хоч московити до того й схилялися, їм тоді Балтійське узбережжя цікавіше було. І вони Правобережжя таки після Прутської поразки віддали ще на 80 років.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1738256 вiд 2025-12-25 09:49:46«Посол США при НАТО Метью Вітакер вважає, що війни в Україні може завершитися протягом наступних 90 днів». ------------------ От цікаво - звідки вони набрали на стільки посад стільки довбойобів (і довбоїбинь, щоб не звинуватили у дискримінації)?